نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت

754
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26622
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام...من چند روز پیش این متن رو فرستادم...نمیدونم چرا از سایت حذف شده.

...چند روزیه که به شدت حالم بده و داغونم...چند روز پیش صبح با صدای پدرم که داشت با گوشی صحبت میکرد بیدار شدم...از کلمات عاشقانه استفاده نمیکرد اما صحبتش رسمی هم نبود...پدرم به خاطره شغلش هفته ایی ۳.۴ ذوز خونه نیست..و یه شهر دیگست...ما تو اون شهر خونه داریم با یه کارگر و زن و بچش که تو حیاط اون خونه زندگی میکنن...اسم. مرده علیه....چند روز پیش که با صدای بابام پا شدم دیدم داره میگه ۲ شنبه میام...بعد پرسید علی کجاست،!!بعد گفت من تو هالم....بعد گفت خسته نیستم از خواب بیدار شدم بیحالم...صحبتاش واسم تازگی داشت...لحن صداش...پا شدم و‌رفتم تو هالل...تو سالن نشسته بود و صورتش به سمت اتاق من بود تا منو دید اسمم رو گفت و گفت بیدار شدی؟!،دستشو گذاشت جلوی گوشی و گوشش!به طرفکه پشت خط بود گفت دخترمه...سریع قطع کرد....بهش گفتم کی بود؟گفت عمو بود..گفتم عمو مگه منو نمیشناسه که گفتی دخترمه؟گفت نوچ کارگرمه!ولی یه جوری دستپاچه شده بود!دروغ میگفت....اخه از طرفف پرسیده بود علی کجاست!چند وقت پیش هم صبا صداشو میشنیدم.
    .واسم جای تعجب داشت که چرا لحنش اینطوریه...اما الان فکر میکنم داره به مامانم خیانت میکنه..غفکر میکنم با زن کارگرش رابطه داره..بعد از ظهر اون روز گوشیشو چک کردم اما تو اون ساعت هیچ تماسی نداشت یعنی تماس اون شمارشو حذف کرده....مامانم کارمنده و صبا خونه نیست...دوستان اگه راهکاری دارین بهم بدین...این ۲.۳ روز بدترین روزای زندگیم‌بوده...حتی نمیتونم تو چشمای بابام نگاه کنم...دلم واسه مامانم میسوزه...دارم نابود میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت

تنها چیزی که به ذهنه من میرسه بری با پدر بزرگت یا عموت صحبت کنی تا اون ها باهاش صحبت کنن و تحت فشارش بزارن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

میدونین چیه ؟
    شاغل بودن خانوم ها خوبه ها !!!
    مشغول بودن آقایونم خوبه ها!!(باتوجه به مخارج زیاد زندگی)
    ولی خیانت تو همین زندگی ها بیشتره !
    میدونین چرا؟؟

دوست عزیزم در مورد مساله شما ؛گمان نکنم درست باشه که با یه تلفن و چند تا جمله بتونین چنین برچسبی به پدرتون بزنین .بهش تهمت نزنین و به کسی چیزی نگینتا وقتی مطمین نشدین .

4. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

وقتی به خانم زنگ زدی گفتی چیکار اقای فلانی داری بهش زنگ میزنی چی جوابت داد ؟؟ نرفته بود به بابات بگه ؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد