نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: صیغه ی پنهانی و بارداری من

2122
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

صیغه ی پنهانی و بارداری من

سلام خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم لطف کنید یه کمکی به من بکنید سه سال پیش همسرم به رحمت خدا رفت از پارسال با یکی آشنا شدم و به طور رسمی اومد خاستگاریم مرد خوبی هست دو سال از زنش جدا شده (زنش بهش خیانت کرد رفت خارج) بچه هم نداره , اما من یه بچه دارم خانواده م تقریبا موافق بودند اما خانواده شوهر مرحومم گفتند اگر ازدواج کنی بچه را ازت می گیریم و حق ازدواج نداری
    برای همین پاسخمون به سامان منفی بود چند بار اومد که در نهایت خیلی بهش بی احترامی شد اما من ته دلم دوستش داشتم تا اینکه پنهانی به ارتباطمون ادامه دادیم تو اس ام اس و تلگرام و... خیلی مؤدب و آقاست من خیلی دوسش دارم به پیشنهادش باهم صیغه کردیم به مدت 6 ماه الآن 3 ماه از صیغه مون مونده و من نزدیک دوماهه حامله م
    وقتی فهمیدم دنیا برام سیاه شد بابای من بفهمه من را از خونه میندازه بیرون وااای پدرشوهرمو چیکارش کنم یکی به دادم برسه سامان میگه عقدت می کنم و از این شهر میریم تا الآن انقده هوامو داشته که هر کی بود با اون رفتاری که باهاش شده بود دیگه پشت سرشم نمیدید
    به داداش و زنداداشم گفتم میگند بچه را سقط کنم من نمیتونم من دوسش دارم من بابای این بچه را دوسش دارم

2. 2 کاربران زیر از sara banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : صیغه ی پنهانی و بارداری من :(

دوست عزیز من نمیدونم چرا میذارید بقیه براتون تصمیم بگیرن ببخشید ولی. بچه شما هست و اون ها هیچ کاری نمیتونن کنن که بچه شما رو بگیرن

شما فقط به خانوادتون بگید که میخواید ازدواج کنید به نظر منم عقد کنید این بچه هم حلال و مشکلی نیست شاید خواست خدابود که باردار بشی. سقطش نکن به هرحال گناه داره نطفه حروم که نبوده

اگه یه روزی فهمیدن حامله ای بفهمن عقد کردی به صورت پنهان
    ویرایش توسط پریماه. : 03-02-2016 در ساعت 08:42 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خانم محترم شما هیچ کار خلاف شرعی انجام ندادید .

نه پدر ومادر ونه خانواده همسر مرحومتون نمیتونن شما رو به سقط مجبور کنن .

خود آقا هم که مشکلی نداره .پس زودتر عقد کنید .البته با اطلاع پدر ومادرتون .

هرچند شما نیازی به رضایت پدر ومادر همسر وپدر ومادر خودتون ندارید .ولی خب برای احترام بهشون اطلاع بدین .

برای حل اختلافتون هم اگر بزرگتری تو فامیل شما ویا همسرتون هست که پادرمیونی کنه وگرنه از شورای حل اختلاف کمک بگیرید .البته در صورت

مزاحمت خانواده همسر سابقتون .

اول از همه پدر ومادرتون رو مطلع کنید .

لازم نیست از این شهر برید .

فرزندتون چند سالشه ؟اگر دختره تا سن 7 سالگی فکر نمیکنم از شما جداش کنن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

6. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sara banoo نمایش پست ها
    سلام خیلی اتفاقی اینجا رو پیدا کردم لطف کنید یه کمکی به من بکنید سه سال پیش همسرم به رحمت خدا رفت از پارسال با یکی آشنا شدم و به طور رسمی اومد خاستگاریم مرد خوبی هست دو سال از زنش جدا شده (زنش بهش خیانت کرد رفت خارج) بچه هم نداره , اما من یه بچه دارم خانواده م تقریبا موافق بودند اما خانواده شوهر مرحومم گفتند اگر ازدواج کنی بچه را ازت می گیریم و حق ازدواج نداری
    برای همین پاسخمون به سامان منفی بود چند بار اومد که در نهایت خیلی بهش بی احترامی شد اما من ته دلم دوستش داشتم تا اینکه پنهانی به ارتباطمون ادامه دادیم تو اس ام اس و تلگرام و... خیلی مؤدب و آقاست من خیلی دوسش دارم به پیشنهادش باهم صیغه کردیم به مدت 6 ماه الآن 3 ماه از صیغه مون مونده و من نزدیک دوماهه حامله م
    وقتی فهمیدم دنیا برام سیاه شد بابای من بفهمه من را از خونه میندازه بیرون وااای پدرشوهرمو چیکارش کنم یکی به دادم برسه سامان میگه عقدت می کنم و از این شهر میریم تا الآن انقده هوامو داشته که هر کی بود با اون رفتاری که باهاش شده بود دیگه پشت سرشم نمیدید
    به داداش و زنداداشم گفتم میگند بچه را سقط کنم من نمیتونم من دوسش دارم من بابای این بچه را دوسش دارم

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : صیغه ی پنهانی و بارداری من

آخه پدر و پدرشوهر مرحومم من از رضاشاه هم بدترند مستبدند پدر من اگر بگه نه یعنی نه!!! تو شهرمون تقریبا معروفه و بفهمه پنهانی صیغه کردم خیلی بد میشه بچه ی من 10 سالشه منم نزدیک 30 سال سن دارم سامان 42 سالشه. داداشم که محرم اسرار من هستش وقتی این قضیه رو گفتم کم آورد با اینکه پدر روش حساب میکنه اما باز میگه بچه رو سقط کن و بذار سه ماه هم بگذره و صداشو در نیار به سامان گفتم میگه هر چی میخاد پیش بیاد مهم نیست وقتی از مسافرت کاریش برگرده میاد با پدرم حرف میزنه حتی شده منو به زور از اون خونه میبره و نمیذاره کسی بچه مو ازم بگیره اما پدر شوهرمرحومم میگه من رو بچه ولایت دارم و اگر ازدواج کنی بچه رو می گیرم

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اهل کجایید ؟؟؟
    بهتره روش عقلانی رو بکار ببرید
    شما یک بار زندگی می کنید فقط و فقط به خاطر خودت زندگی کن
    عقد کنید حتما
    بگین خواستگارتون بیاد خواستگاری و شما هم بهش جواب مثبت بدید
    محکم پای خودتون بایستید

11. 2 کاربران زیر از angel63 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

ببین عزیزم این زندگی تو هست وقتی 50 یا 70 ساله شدی حسرت این روزو میخوری که چرا تو زندگی دیگران برات تصمیم گرفتن به نظرماینجا مشورت گرفتن فایده نداره شما باید برای مساله بچه 10 سالتون برید پیش وکیل و مسائل حقوقیشو دقیق بپرسی در مورد خواستگارتونم به نظرم باید بیاد خواستگاری شما و شما تو همون روز جلو چشم خانوادتون جواب بله رو بدید و مصر هم بله رو بگید اون آقا حتما خونه دارن شما تو همون جلسه جلو خانوادتون بگید من با عقد آخر هفته یا مثلا ماه موافقم و واقعا هم انجامش بدید دیگه حتی اگه پدرتونم از خونه بندازتتون بیرون تو کوچه که نمیمونید میرید خونه شوهرتون و مطمئن باشید بعد از تولد فرزندتون پدرتون شما رو می بخشن چون شما خلاف شرع و عرف عمل نکردید سنی هم ندارید که بخواید خودتونو تباه کنین و عمرتونو بزارید پای همسر سابقتون که دیگه بین شما نیست این حقو خدا بهتون داده پس بنده خدا چیکارس که با شما و حکم خدا مخالفت کنه

13. کاربران زیر از مهرناز123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما که نمیتونی مجرد بمونی برای همیشه بالاخره باید ازدواج کنی .پس چه کیسی مناسب تر از این آقا که همدیگه رو دوست دارید و بچه ای هم تداره .

پس هرجور شده خانوادتون روراضی کنید .نگران دخترتون هم نباشید اگر قرار باشه این بچه رو از شما بگیرن میگیرن .فقط دنبال بهونه اند .

شما که نمیتونی تا پایان عمر مجرد بمونی .به نظرمن موضوع رو با مادرت در میون بگذار ایشون خودش میدونه پدرت رو چطور راضی کنه .

اصلا به سقط فکر نکن .

صیغه نامه داری ؟

لزومی نداره کسی فعلا بفهمه که باردارید منظورم خانواده همسرتونه .پس اول موضوع ازدواج رو حل کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

15. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

من فکر کنم الان دیگه توی ین دختر شما ؛از خودش سوال میکنن که دوست دارز پبش کی بمونی ؟شاید نتونه با پدربزرگش زندگی کنه !!!

اصلا به کسی نگید صیغه هستید با باردارید ..مثل یه راز برای خودتون باقی بمونه ..چون به گوش خانواده همسرتون برسه براتون بد میشه ..با اینکا کار خلاف یا گناهی نکردید ..خیلی هم کار خوبی کردید که رابطتون رو حلال کردید .

آقا سامان هم چون تلان سنشون لالا رفته مطمینا اجازه نمیدن بچه رد یقط کنین و حق هم دارن ...چون زندگی قبلیشون اگر شکست نمیخورد الان باید بابا میبودن ..حتما خیلی حسرت پدر شدن داشتند و الان کلی خوشحالن...پس هرچه زودتر با توجه به راهنمایی دوستان ؛تکلیفتون رو روشن کنید و از بلاتکلیفی بیرون بیاین تا تو دوران بارداری استرس نداشته باشین و همسرتونم بتونه لذت این دوران رو بچشه ...

ضمنا خیلی خوبه که دخترتون دیگه بزرگه و الان وقت داشتن بچه دوم برای شماست .پس حتما دخترتونم برای این مساله اماده کنید .

17. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من بهتره بگید
    این اقا بیان خاستگاری
    انگار ن انگار ک شما صیغه هستی
    و
    از ایشون بچه داری
    فقط خودت و ایشونو برادر و زن برادرت بدونن
    نه کسی دیگه
    بعدشم شما با کمک برادرت با پدرو مادرت صحبت کن
    و راضیشون کن ب ازدواج

شما الان 30 سالته
    الان ازدواج نکنی
    دیگه نمیتونی ازدواج کنی
    تا اخر عمرم ک نمیتونی مجرد بمونی
    بالاخره
    همیشه ک نمیتونی با پدر و مادرت باشی

از طرفی این اقام ک شرایطش خوبه
    شمارو دوست داره و ...

ب نظرم بچرو سقط نکن
    با همین اقا ازدواج کن
    بالاخره ک باید ازدواج کنی
    کی بهتر از این اقا؟؟
    ک دوست داره
    و شمام دوسش داری

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سامان میخواد بیاد همه چیو به پدرم بگه میگه وقتی شناسنامه ای و قانونی بشی زن من هیچ کی و حتی با تمام احترامی که برای پدرت قائلم حتی به پدرت اجازه نمیدم بخوان باعث جداییمون بشند میگه با احترام میام همه چیو میگم اگر قبول کردند که هیچ اگر قبول نکردند مجبورم از راه دیگری وارد شم واای بچه ها سامان زد به سیم آخر حق هم داره
    و گفت اگر بچه را سقط کنم هیچ وقت من را نمیبخشد اما من عاشق بچه تو راهیمم چون باباشم بینهایت دوست دارم چون دخترمو مثل بچه خودش میدونه و دوسش داره آره بچه دوست داشت زن سابقش بچه نمیخواست حالا که من حامله شدم میگه همه جوره پشتتم میگه از قصد حامله ت کردم که از دستت ندم که تو مادر بچه م باشی وگرنه راه واسه صیغه کردنم واسه هوس , باز بوده
    بچه ها استرس دارم میخواد بیاد همه چیو تموم کنه آخه چرا منی که آزارم به کسی نرسیده اینهمه دارم زجر میکشم حتما نفرین خانواده شوهرمرحوممه که راضی نبودن ازدواج کنم

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها خیلی متشکرم که منو تنها نمیذارید تنم میلرزه

21. 2 کاربران زیر از sara banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم خود شما اختیار زندگی تون دارید ولی نباید اینطورز هم عجولانه رفتار میکردید وسر خود صیغه میشدید هر چند خدا شکر رابطه پاک وحلال هستش ولی سر خود عمل کردن هم عواقب داره!!! هر چی باشه ناموس پدرتون هستین خدا نکرده اون طرف ادم بی شرفی بود شما از کجا می خواستید قابت کنید صیغه و حالال هست بچه !!مدرک هم می بردید باز مردم حرف در می اوردن....

الان اون اقا هم بهترین کار می کنه ولی بهش بگو نگه که حامله ات کرده ممکنه پدر شما غیرت اش نکشه و اتفاق بدی بیفتده....

خدا شکر کن ادم بد جنسی نبوده.... ان شا.الله حل مشه باهم ازدواج می کنید به خوشی...

23. 4 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

توكل به خدا كنيد
    سعي كنيد زودتر موضوع رو با خانوادتون به نوعي مطرح كنيد
    استرس براي فرزندتون خوب نيست
    مطمين باشيد خانوادتون با اين موضوع با توجه به اينكه اصولشو رعايت كرديد كنار ميان.به هر حال بچه نيستيد...

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

25. 4 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

بایکی از دوستان موافقم که گفتند چه لزومی داره خانواده شوهرت بدونن ازدواج کردی ؟

یه عقد مخفی فقط خانوادتون بدونن انجام بدید

نگران بچتون هم.نباشید فک کنم فیلم ستایش رو واسه امثال شما گزاشتن پدر شوهرتون هیچ کاری نمیتونه کنه . فقط تنها کاری که میتونه انجام بده ان شا الله امضای عقد دخترتون هست .

هر چقدر هم تهدید کنه تا شما رضایت ندید بچه بدست اون نمیرسه اگر بچه شما رو هم برداره و ببره جرمه چون والده این فرزند شمایید طلاق که نگرفتید
    شوهرتون فوت شدن .

نگران نباشید استرس نداشته باشید . ایشالا پیش پدرتون هم سرفراز میشید و نمیفهمن که صیغه بودید .

فقط از برادرتون بخاید با پدرتون صحبت کنه و نزاره خونواده شوهرت بفهمن .

بعدم که فهمیدن واقعا مشکلی نیست قانون حق رو به شما داده

اینو هم مدام تکرار کنید شما حق زندگی دارید اونم یه زندگی با عشق خیلیا هستن عشقی تو زندگیشون نیست

حاصل عشقتون رو نگه دارید و هرچه سریع تر ازدواج کنید

(موفق باشید )
    ویرایش توسط delaram54 : 03-02-2016 در ساعت 09:27 PM
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

27. کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سامان میخواد بیاد همه چیو به پدرم بگه میگه وقتی شناسنامه ای و قانونی بشی زن من هیچ کی و حتی با تمام احترامی که برای پدرت قائلم حتی به پدرت اجازه نمیدم بخوان باعث جداییمون بشند میگه با احترام میام همه چیو میگم اگر قبول کردند که هیچ اگر قبول نکردند مجبورم از راه دیگری وارد شم واای بچه ها سامان زد به سیم آخر حق هم داره
    و گفت اگر بچه را سقط کنم هیچ وقت من را نمیبخشد اما من عاشق بچه تو راهیمم چون باباشم بینهایت دوست دارم چون دخترمو مثل بچه خودش میدونه و دوسش داره آره بچه دوست داشت زن سابقش بچه نمیخواست حالا که من حامله شدم میگه همه جوره پشتتم میگه از قصد حامله ت کردم که از دستت ندم که تو مادر بچه م باشی وگرنه راه واسه صیغه کردنم واسه هوس , باز بوده
    بچه ها استرس دارم میخواد بیاد همه چیو تموم کنه آخه چرا منی که آزارم به کسی نرسیده اینهمه دارم زجر میکشم حتما نفرین خانواده شوهرمرحوممه که راضی نبودن ازدواج کنم
    کارش درسته قبولش دارم ایول
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سامان اومد و به پدرم گفت که صیغه کردیم اما راجع بحاملگی چیزی نگفت و بابا عصبانی شد سرم داد کشید و گفت خودتون برید محضر عقد کنید من دیگه پدرت نیستم فردا پس فردا پدرشوهر مرحومت هر کاری کرد رو من حساب نکن میگه آبروشو بردم دلم خونه بچه ها چه جوری برم عقد کنم؟داداشم میگه من جای بابا میام محضر
    خوشحالم که دارم عقد میکنم اما از بعدش میترسم حقیقتش من خیلی ضعیفم اما سامان انقدر جرأت داره که همه جوره پشتم باشه تا الان هم واسه خاطر من کوتاه اومده بود

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سامان اومد و به پدرم گفت که صیغه کردیم اما راجع بحاملگی چیزی نگفت و بابا عصبانی شد سرم داد کشید و گفت خودتون برید محضر عقد کنید من دیگه پدرت نیستم فردا پس فردا پدرشوهر مرحومت هر کاری کرد رو من حساب نکن میگه آبروشو بردم دلم خونه بچه ها چه جوری برم عقد کنم؟داداشم میگه من جای بابا میام محضر
    خوشحالم که دارم عقد میکنم اما از بعدش میترسم حقیقتش من خیلی ضعیفم اما سامان انقدر جرأت داره که همه جوره پشتم باشه تا الان هم واسه خاطر من کوتاه اومده بود
    خیلی خوبه پدرت تو عصبانیت یه حرفی زده فقط میترسه خانواده شوهرت مرحومت اذیتت کنن که وقتی شوهر کنی کاری نمیتونن کنن

مطمعن باش پدرت اروم میشه فقط خودت باید تنهایی بکشیش کنار و باهاش حرف بزنی

امیدوارم خوشبخت شی عزیزم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم به پدرتون حق بدهید!!شما ناموس اون هستید!! اگر پدرتون ارزش داشت برای شما باید با اجازه اون اینکار می کردید هر چند شما زن بالغ وعاقل هستید ولی احترام و حرمت بحث دیگه است امیدوارم بعدا از دلش دربیارید ونزارید دلش بمونه !!خدا می دونه الان چه حالی داره...

خدا شکر به خیر وسلامت داره موضوع حل میشه ،شوهرت هم بچه نیست که 44سالش باید هم قوی باشه فقط خدا شکر کنید ادم تو زردی نبوده و شما واسه هوس نمی خواسته وگرنه معلوم نبود چی میشه...

به قول پری پدرت هم عصبانی و دلگیر ان شاءالله اونم درست میشه...

33. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26894
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خانوم به پدرتون حق بدهید!!شما ناموس اون هستید!! اگر پدرتون ارزش داشت برای شما باید با اجازه اون اینکار می کردید هر چند شما زن بالغ وعاقل هستید ولی احترام و حرمت بحث دیگه است امیدوارم بعدا از دلش دربیارید ونزارید دلش بمونه !!خدا می دونه الان چه حالی داره...

خدا شکر به خیر وسلامت داره موضوع حل میشه ،شوهرت هم بچه نیست که 44سالش باید هم قوی باشه فقط خدا شکر کنید ادم تو زردی نبوده و شما واسه هوس نمی خواسته وگرنه معلوم نبود چی میشه...

به قول پری پدرت هم عصبانی و دلگیر ان شاءالله اونم درست میشه...
    بله قبول دارم اشتباه کردم سامان با محبتاش منو جذب خودش کرده بود که از ته قلبش هم بود سامان 42 سالشه منم چون میشناختمش تن به صیغه دادم وگرنه من چنین آدمی نیستم با هر کی صیغه بشم واقعا به عنوان شوهرم پذیرفتمش
    ممنونم از شما دوستان

35. کاربران زیر از sara banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)