نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خدمت سد بزرگی در پیشرفت شغلیم

1236
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خدمت سد بزرگی در پیشرفت شغلیم

سلام دوستان من در مورد این موضوع واقعا سر در گم هستم بین 2 راهی نمیدونم باید چکار کنم .

شغل من طوری هست که بعد چندین سال زحمت و تلاش شبانه روزی دارم پیشرفت بالایی میکنم و توی مسیر درستی قرار گرفتم و راهما پیدا کردم ولی متاسفانه 2 سال خدمت یک سد بسیار بزرگی هست که میتونه باعث از بین رفتن زحمت هام توی تمام این سالها یشه .

اگر فاصله بین شغلم بیفته و 2 سال ازش دور باشم بعد دیگه دوباره باید از صفر شروع کنم و عقب میفتم . واقعا نمیتونم بیخیال بی خوابی هام و تخصصم و هرچیزی که ساختم بشم .

گفتم اصلا نمیرم و بعدش خدمتما میخرم ولی از طرفی نداشتن پایان خدمت میترسم باعث بشه توی زندگیم به مشکل بخورم .

شنیدم نداشتن پایان خدمت باعث میشه شرکتی که کارمندشا بیمه کرده جریمه بشه . من فعلا ترم اخر کارشناسی را دارم و بعدش باید فکری برای خدمتم بکنم .

با محدودیت نرفتن به خارج و عدم استخدام دولتی میشه کنار اومد ولی بیمه نشدن سخته .

شغلما دوست دارم و نمیخوام توش عقب بیفتم و زحمت هایی که تاحالا کشیدم الکی تباه بشه .
    ویرایش توسط h@3!n : 03-04-2016 در ساعت 08:46 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خدمت سد بزرگی در پیشرفت شغلیم

نقل قول نوشته اصلی توسط h@3!n نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مورد این موضوع واقعا سر در گم هستم بین 2 راهی نمیدونم باید چکار کنم .

شغل من طوری هست که بعد چندین سال زحمت و تلاش شبانه روزی دارم پیشرفت بالایی میکنم و توی مسیر درستی قرار گرفتم و راهما پیدا کردم ولی متاسفانه 2 سال خدمت یک سد بسیار بزرگی هست که میتونه باعث از بین رفتن زحمت هام توی تمام این سالها یشه .

اگر فاصله بین شغلم بیفته و 2 سال ازش دور باشم بعد دیگه دوباره باید از صفر شروع کنم و عقب میفتم . واقعا نمیتونم بیخیال بی خوابی هام و تخصصم و هرچیزی که ساختم بشم .

گفتم اصلا نمیرم و بعدش خدمتما میخرم ولی از طرفی نداشتن پایان خدمت میترسم باعث بشه توی زندگیم به مشکل بخورم .

شنیدم نداشتن پایان خدمت باعث میشه شرکتی که کارمندشا بیمه کرده جریمه بشه . من فعلا ترم اخر کارشناسی را دارم و بعدش باید فکری برای خدمتم بکنم .

با محدودیت نرفتن به خارج و عدم استخدام دولتی میشه کنار اومد ولی بیمه نشدن سخته .

شغلما دوست دارم و نمیخوام توش عقب بیفتم و زحمت هایی که تاحالا کشیدم الکی تباه بشه .
    سلام.
    همونطور که خودتون هم فرمودید بیمه نشدن برای شما میتونه بد باشه.
    حد اقل 8 سال عقب می افتید.
    اصل این هست که شما راه اصلی و شغلتون رو پیدا کردید.
    اگر بعد از خدمت هم برگردید میتونید به همین حرفه برگردید و دقیقا توش موفق باشید.
    بلاخره خدمت چیزی هست که پای شما نوشته شده.
    بهتره که ازش فرار نکنید.
    و برید توش و از سر خودتون بازش کنید.
    اگر هم جایی کار میکنید مطمئن باشید کارمند به با استعدادی مثل شما رو از دست نمیده.و حتما دوباره استخدامتون میکنن.

3. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    سلام.
    همونطور که خودتون هم فرمودید بیمه نشدن برای شما میتونه بد باشه.
    حد اقل 8 سال عقب می افتید.
    اصل این هست که شما راه اصلی و شغلتون رو پیدا کردید.
    اگر بعد از خدمت هم برگردید میتونید به همین حرفه برگردید و دقیقا توش موفق باشید.
    بلاخره خدمت چیزی هست که پای شما نوشته شده.
    بهتره که ازش فرار نکنید.
    و برید توش و از سر خودتون بازش کنید.
    اگر هم جایی کار میکنید مطمئن باشید کارمند به با استعدادی مثل شما رو از دست نمیده.و حتما دوباره استخدامتون میکنن.
    راه شغلیم را پیدا کردم ولی 2 سال فاصله یعنی خراب شدن همه چیز و دوباره باید حداقل 2 سال صرف درست کردن این چیزایی بشم که از دستم رفته .

توی سن 26 سالگی باید برم خدمت 28 سالگی یک جوون بیکار و بدون پول دارای کارت پایان خدمت هستم . حداقل 2 سال کار کنم تا تخصصم را بدست بیارم و برگردم به همون جایگاه قبلیم .

بعد 5-6 سال کار کنم بتونم وضعیت مالیم را بهتر کنم تا بعدش ازدواج کنم .

کی از زندگیم لذت ببرم ؟ واقعا کی ؟ توی سن 35-36 سالگی همش دنبال فراهم کردن خرج و دغدقه های زندگی هستم دیگه وقتی برای لذت بردن از زندگی نیست .

الان با این سنم بین خیلی هم سن و سالانم یک جوون موفق هستم که تونسته شغل و جایگاه خیلی خوبی داشته باشه . بارها دوستان و اطرافیانم بهم گفتن ای کاش مثل تو بودیم ولی همش خراب میشه.

اصلا معلوم نیست بعد خدمت دیگه فاز این کارا داشته باشم چون شغلم به شدت به قوای فکری وابسته هست و یک روح و فکر ازاد میخواد . خیلی دارم روی خودم کار میکنم ذهنما همیشه اماده ی کار نگه دارم و هر چیزی که از لحاظ روحی - ذهنی و مهارت هایی که دارم را تمرین میکنم قوی بشه ولی سخته برام همش از دستم بره .

من توی زندگیم هدف و شغلم از همه چیز برام مهم تره و اگر روزی برسه که شغلم این نباشه و به هدفهام نرسم اون روز ترجیح میدم بمیرم و زندگی برام هیچ ارزشی نداره . هر روز دارم به نوک قله فکر میکنم . اونجایی که روزی میخوام بهش برسم و مطمئنم میرسم .
    لحظه لحظه ی زندگیم برام ارزش داره .

دیوونه ی کارمم و هیچ چیز به اندازه ی پیشرفت شغلیم منا خوشحال نمیکنه . اگر پیشرفت ماهانه نداشته باشم و مدتی درجا بزنم بشدت دپرس میشم .
    توی خدمت مطمئنم ضربه ی روحی بزرگی میخورم و افسرده میشم . همین الانش که دارم کار خودما میکنم یکم درجا بزنم اعصابم خورد میشه چه برسه بخوام 2 سال از هدفم دور باشم .

برم خدمت بعد 2 سال دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم .

اگر بعدش ببینم سنم رفته بالا و تکنولوژی ها عوض شده و تخصصم قدیمی شده و دیگه بدرد نمیخوره و مجبورم از صفر باز شروع کنم دیگه اون موقع روزیه که زندگیم سیاه میشه و دلیلی برای زندگی نمیبینم چون دوباره برگشتن به مسیر قبلی ممکنه چند سال زمانبر باشه .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه نخواید خارج برید هیچ اتفاقی براتون نمی افته ، وایسید که 8 سال بشه و بتونید بخرید که البته فکر کنم 15، 16 میلیون باید بپردازید. بیمه هم می تونن بکننتون بیمه چک نمی کنه که . موفق باشید

6. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    اگه نخواید خارج برید هیچ اتفاقی براتون نمی افته ، وایسید که 8 سال بشه و بتونید بخرید که البته فکر کنم 15، 16 میلیون باید بپردازید. بیمه هم می تونن بکننتون بیمه چک نمی کنه که . موفق باشید
    با لیسانس باید 25 بدم الان که مشکلی ندارم اون موقع هم گرونتر میشه حالا با توجه به تورم 100 تومنم بگن اون موقع ارزش داره میدم .

یک آگهی استخدام از یک شرکت دیگه دیدم ایمیل زدم گفتن بازرس های بیمه اگر بفهمن شرکت را جریمه میکنن . حالا نمیدونم چک میکنن نمیکنن . اگر احتمال جریمه ی شرکت هم باشه کارفرما هیچ وقت ریسک نمیکنه .

حالا اگر مطمئن بشم که مشکلی برام پیش نمیاد خیالم راحت میشه و دیگه بیخیال خدمت میشم .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

در کل قانون کشور همینه کاریش هم نمی شه کرد به نطر من شما فعلا برو سمت ارشد تا موقتا مشکل حل شه اما بازم موقت هست کلا کاریش نمی شه کرد

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

والا برادر من خدمت نرفته و 5 سالم بیمه داره ... تازه امسال سربازیش رو خرید
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26889
    تشکـر
    31
    تشکر شده 15 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Esmiz نمایش پست ها
    در کل قانون کشور همینه کاریش هم نمی شه کرد به نطر من شما فعلا برو سمت ارشد تا موقتا مشکل حل شه اما بازم موقت هست کلا کاریش نمی شه کرد

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    ارشد بدتر از خدمت وقتما میگیره چون دروس سنگینه . همین لیسانس هم بدردم نمیخوره چون دانشگاه این روزا وقت تلف کردنه چیزی یاد نمیدن . باورتون نمیشه ولی اینقدر وضعیت تحصیل کرده های جامعه خرابه که منه دانشجوی کارشناسی به استاد دانشگاه میرفتم هفته ایی 1 روز تدریس خصوصی میکردم . واقعا بی سوادن . حتی دروسیم که تدریس میکنن خودشون بلد نیستن .

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    والا برادر من خدمت نرفته و 5 سالم بیمه داره ... تازه امسال سربازیش رو خرید
    اگر اینطور باشه که خیلی خوبه . امروز از 4 نفر پرسیدم 2 نفر گفتن قانون بیمه هست و باید حتما پایان خدمت داشته باشی . 2 نفرم گفتن هیچ ربطی نداره .

ظاهرا قانونه ولی کسی به کسی نیست و گیر اونچنانی نمیدن .

توی این مملکت ما هیچی مشخص نیست .

هنوزم تصمیم قطعی نتونستم بگیرم . . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)