نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: ارتباط با زن شوهردار

3367
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط با زن شوهردار

سلام دوستای گلم... این روزا بدجوری حالم از خودم گرفتس من یه جوون ۲۴ساله ام که بخاطر سادگی و بی شیله پیله بودن به این روز افتاده ... حدود ۶ماه پیش یه زن متاهل که عروس داییم هم بود وارد زندگیم شد... اوایل میومد و در مورد مشکلات شوهر و کار شوهرش و اینجور مسایل باهام حرف میزد... منم از نظر روحی خیلی بهش کمک میکردم ... کم کم بیشتر میومد تو تلگرامم و بیشتر درد و دل میکرد... خیلی حس خوبی داشتم که دارم بهش کمک میکنم ک دووم بیاره ... هرموقع پولی چیزی لازم داشت بهش کمک میکردم. با اینکه وضعیت مالی خودم داغونه ...
    تا اینکه یه روز بهم گفت که عاشقم شده و بدون من نمیتونه زندگی کنه ... من اون اوایل خیلی جدی با این قضیه برخورد کردم اما گفت اگ ترکم کنی میرم و به شوهرم میگم ک تورو دوست دارم یا خودمو میکشم... منم از ترس این اتفاقات باهاش ادامه دادم... البته یه روز در میون باهم قهر میکردیم که همش از جانب من بود‌.اما منم کم کم عاشقش شدم... کم کم شد تمام زندگیم با این همه هیچ انتظاری در مورد ************ و این چیزا ازش نداشتم حتی دستمم بهش نخورده بود... اما کم کم اون داشت سرد میشد... تا من بهش پیام نمیدادم ازش خبری نمیشد ... هروقتم بهش میگفتم چرا اینجوری شدی هزارتا بهونه واهی میاورد منم بهش دلبسته بودم... هرکاری ک میگفت براش انجام میدادم ... یادمه روز اخر خیلی دلم شکست... براش یه کادو خریده بودم... شب میرفتم سرکار و پولامو جمع میکردم ک براش کادو بخرم ... حتی یه بار صاحبکارم بهم با لحن خیلی تندی گفت ک دیگ سرکار نیا..‌ اما بخاطر اینکه دل اون رو شاد کنم غرورمو شکستم ازش خواهش کردم ک اخراجم نکنه..‌ رفتم پیشش با هزار بدبختی و خواهش ک بذار ببینمت ... حتی این اواخر گوشیسم خاموش میکرد ک من مزاحمش نشم‌. این صحنه رو هیچوقت یادم نمیره خواستم سورپرایزش کنم . کادو رو براش بردم خیلی سرد گفت مرسی و بعدشم دیگ ح فی نزد... فهمیده بودم ک دیگ براش اهمیتی ندارم..‌ واسه همین دیگ از اون تاریخ مزاحمش نشدم... اونم نامردی نکرد و منو تو تلگرام بلاک کرد... بقران حق من این نبود... حالا من موندم و تنهایی و سیگار... اگ خدا جای حق نشسته واقعا این حق من بود؟!من خیلی این روزا ضعیف شدم شاید اونم دیده اینقدر عاشقشم از من سرد شد... الان فقط از خدا میخام خودش جواب کارایی ک در حقم کرد رو بده ... من ک قصدی نداشتم... دلم برای خودم میسوزه ک مث اشغالا باهام رفتار کرد... خیلی از خودم بدم اومده... اینقدر بهش محیت کردم ک اگ این کارارو در حق یه دختر دیگ انجام میدادم جونشم برام میداد... من ک ازش نمیگذرم... از اینکه فقط منو واسه تنهاییش خواسته بود از اینکه بازیچش بودم... به نظرتون این عدالته ک من هرشب اشک بریزم و اون به ریش من بخن ه؟؟؟لطفا کمکم کنید دوستان تا بتونم با این قضیه کنار بیام ..‌ خیلی بهم سخت میگذرع نمیتونم تحمل کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : ارتباط با زن شوهردار

دوست عزیز شما حق نداشتی به زن شوهردار نزدیک بشیو عاشقش بشی . باید اینو میدونستی نزدیک شدن بهش اشتباهه و اینکه به خاطر اون کار میکردید تا مشکل مالیشو حل کنید یا کادو واسش گرفتید بزرگترین اشتباهه چون این وظیفه ی شما نبود.

این اشتباهی بود که هردوتون از سر نادونی مرتکبش شدید ولی حالا که اون بلاکت کرده و نمیخواد باهات حرف بزنه دیگه دنبالشو نگیر ...

این یه رابطه ی بی پایه و اساس بوده پس انتظار هر عکس العملی رو هم باید داشته باشید ... اتفاقا کار خوبی کرده که رابطه رو کات کرده و نمیخواد باهاتون در ارتباط باشه چون حس داشتن به یه نفر غیر همسرش اشتباه بزرگی بوده ، شما هم تلاش نکنید دوباره دلشو بدست بیارید ، دلتون برای همسرش بسوزه یخورده .

خودتون هم سرگرم کنید تا از سرتون بپره .

3. 8 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

بقول سیاسیون شما وارد بازی دو سر باخت شدین

کسی هم جز خودتون رو شماتت نکنید

عبرت بگیرزید و بهار جوونی رو قدر بدونید که این روزها هیچوقت تکرار نمیشه

5. 4 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

برو خدارشکر کن که تموم شد اونم پی اشتباهش برد ادامه دادن این رابطه عاقبت صدرصد بدی داشت
    و اینکه شما عاشقش نشدی وابستش شدی

و تا یکی دوماه برات سخت بعدش عادی میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

شما انتظار داشتی که اون رابطه تا کی ادامه داشته باشه ؟این مشخصه که این روابط با یه اتفاق بد به پایان میرسه.
    پس یا نباید شروع میکردی و بعد که شروع کردی باید خودتو آماده چشیدم طعم تلخش میکردی

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

9. 2 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    دوست عزیز شما حق نداشتی به زن شوهردار نزدیک بشیو عاشقش بشی . باید اینو میدونستی نزدیک شدن بهش اشتباهه و اینکه به خاطر اون کار میکردید تا مشکل مالیشو حل کنید یا کادو واسش گرفتید بزرگترین اشتباهه چون این وظیفه ی شما نبود.

این اشتباهی بود که هردوتون از سر نادونی مرتکبش شدید ولی حالا که اون بلاکت کرده و نمیخواد باهات حرف بزنه دیگه دنبالشو نگیر ...

این یه رابطه ی بی پایه و اساس بوده پس انتظار هر عکس العملی رو هم باید داشته باشید ... اتفاقا کار خوبی کرده که رابطه رو کات کرده و نمیخواد باهاتون در ارتباط باشه چون حس داشتن به یه نفر غیر همسرش اشتباه بزرگی بوده ، شما هم تلاش نکنید دوباره دلشو بدست بیارید ، دلتون برای همسرش بسوزه یخورده .

خودتون هم سرگرم کنید تا از سرتون بپره .
    هرچی بگین حق دارین ... ولی احساس میکنم بدجوری ازم سواستفاده شده همینه ک روانمو بهم ریخته

11. 2 کاربران زیر از KHAN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

از وقتی این ناپیک رو خوندم همش دارم به عواقب این روایط فکر میکنم. باور کن پایان کار تو یکی از بهترین پایان های ممکنه. میتونست خیلی بدتر از اینا تموم شه

13. 6 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAN نمایش پست ها
    هرچی بگین حق دارین ... ولی احساس میکنم بدجوری ازم سواستفاده شده همینه ک روانمو بهم ریخته
    دوست عزیز ببینید

همینطور که hamidrm گفتن اینکاره شما عواقب خیلی بدی داره ، فکرشو بکنید اگر همسر این خانم متوجه رابطه ی شما میشد با توجه به اینکه فامیل هم بودید هیچ میدونید آبروی شما تو کل فامیل میرفت ?!?!

یا همسرش باهاتون برخورد فیزیکی میکرد.

حالا هرچقدر شما بگی من مقصر نیستم ولی بازم توجیح نمیشد کارت .

اگه کار به شکایت میکشید چی ؟!

پس همون بهتر که بی سرو صدا این رابطه ی اشتباه تموم شد .

شما هم انقدر فکر نکنید با خودتون که سواستفاده شده ازم ، وقتی این رابطه رو شروع کردی یا وقتی واسش خرج میکردی باید میدونستی این دختر تا آخر عمرش که نمیتونه با شما باشه ، یه روزی رابطتون کات میشه ، پس آگاهانه اینکارارو کردی ، کسی مجبورت نکرده بود ....

درضمن تو یکی از تاپیکات که حذفم شد : حق ندارید عکس و صداشو پخش کنید ، اگه ناراحتید واگذارش کنید به خدا .

توبه کنید ، زندگیتونو از سر بگیرید و روزی هزار مرتبه خداروشکر کنید که آبرویی ازتون برده نشد .
    ویرایش توسط love : 03-08-2016 در ساعت 08:07 PM

15. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    از وقتی این ناپیک رو خوندم همش دارم به عواقب این روایط فکر میکنم. باور کن پایان کار تو یکی از بهترین پایان های ممکنه. میتونست خیلی بدتر از اینا تموم شه
    با شما موافقم میتونست به بدترین وجه ممکن این رابطه تموم بشه .

از بی ابرویی گرفته تا اجرای حکم وزندان و....در انتظار این آقا بود .

استارتر محترم

خدا دوستت داشته که ایشون نسبت به شما سرد شده ولز این رابطه بیرون رفته .

تمام راه های ارتباطیتون رو باهاش قطع کنید .

ممکنه دوباره به سمت شما برگرده واگر شما مثل قبل نپذیریدش شاید شما رو تهدید کنه ومجبور به باج دادن بشید .

حتی شماره تون رو هم عوض کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

17. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

شما دوست عزیز باید شرمت بشه که یه همچین کاری کردی میدونی چقدر وحشتناکه.بعد میگی خدا؟؟؟البته خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست ازش طلب بخشش کن.به نظر من همه ی این کارا به خاطر تنهایی و بی هدف بودنه سرخودتو گرم کن با چیزایی که باعث پیشرفتت میشه و از خدا خاهش کن به موقع و وقتش یکیو که واقعا خوشبختت میکنه سر راهت قرار بده اونوقت تو هم همه ی تلاشتو بکن که خوشبختش کنی کسی که مال خودته فقط خودت پس غیرتتو بیدار کن و تلاش کن از الان اون زندگیرو بسازی که اونو خوشبخت میکنه.

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

اینقدر بهش محیت کردم ک اگ این کارارو در حق یه دختر دیگ انجام میدادم جونشم برام میداد

اين جمله الكي هست بهش اميدوار نباش

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب نصیری نمایش پست ها
    شما دوست عزیز باید شرمت بشه که یه همچین کاری کردی میدونی چقدر وحشتناکه.بعد میگی خدا؟؟؟البته خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست ازش طلب بخشش کن.به نظر من همه ی این کارا به خاطر تنهایی و بی هدف بودنه سرخودتو گرم کن با چیزایی که باعث پیشرفتت میشه و از خدا خاهش کن به موقع و وقتش یکیو که واقعا خوشبختت میکنه سر راهت قرار بده اونوقت تو هم همه ی تلاشتو بکن که خوشبختش کنی کسی که مال خودته فقط خودت پس غیرتتو بیدار کن و تلاش کن از الان اون زندگیرو بسازی که اونو خوشبخت میکنه.
    اره کاملا درسته من یکی از بزرگترین مشکلاتم تنهایی و بی هدفی هستش اما واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و اصلا باید چیکار کنم ک زندگیم یه خورده عوض بشه و از این روزمرگی و بی هدفی دربیام

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAN نمایش پست ها
    اره کاملا درسته من یکی از بزرگترین مشکلاتم تنهایی و بی هدفی هستش اما واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و اصلا باید چیکار کنم ک زندگیم یه خورده عوض بشه و از این روزمرگی و بی هدفی دربیام
    این بستگی به خودتون داره درس بخونین اگه درستون تموم شده کار کنین سرتونو به گوشی و کامپیوتر بند نکنین کتاب زیاد بخونین واسه هدفم واسه خودتون یک دفتر داشته باشین که شامل اهداف بلند مدت و کوتاه مدتون باشه واسه هدفاتون زمان تایین کنین هدفاتونو خاسته هاتونو بزرگ کنین خودتونو بزرگ ببین و همه ی سعیتونو بکنین که زودتر از زمانی که تعیین کردین به اهدافتون برسین اونوقت تو دفترتون یادداشت کنین که به هدفتون رسیدین که تشویق بشین

22. کاربران زیر از مهتاب نصیری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

حالا فرض بگیریم که سرد هم نمیشد و باهات گرم برخورد میکرد! تهش چی؟ بیا احتمالات رو بررسی کنیم:

1- از شوهرش طلاق میگرفت زن تو میشد؟ نتیجه: اولا از کل فامیل طردمیشدی چون اون خانوم فامیلته و همه میفهمیدن بخاطر تو از شوهرش جدا شده. ثانیا تمام زندگیت تو شک سپری میشد که این زنی که به شوهرش خیانت کرد و با من پرید، الان که زن منه نکنه به منم خیانت کنه و با دیگری بپره!

2- از شوهرش جدا نمیشد و با تو هم ادامه میداد و باهات رابطه جنسی برقرار میکرد. نتیجه: دیر یا زود گندش در میومد و یا شوهرش تورو به قتل میرسوند. یا تحویل قانون میدادت و به جرم زنای محصنه اعدام میشدی

3- از شوهرش جدا نمیشد و با تو هم ادامه میداد بدون رابطه جنسی. جدا از بحث آبرو ریزی احتمالی، خود تو این وسط سوخت میدادی و در حالی که تو سن جوونی میتونستی با یه دختر پاک و خوب اشنا بشی و باهاش ازدواج کنی، وقتتو صرف این خانوم کردی و چن سال بعد پقتی سنی ازت گذشت دیگه نمیتونی با کسی ازدواج کنی چون وقتی این همه پسر خوشتیپ جوون هست چرا با یه پسر افسرده پا به سن گذاشته ازدواج کنن؟

میبینی این بازی از هر طرف بهش نگاه کنی باخت مطلق بود. پس برو کلاهتو بنداز بالا و خوشحال باش که قبل از رسیدن کار به جاهای باریک ، این حماقت تموم شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد