نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ترس از عشق

1085
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    903
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از عشق

من میترسم از اینکه عاشق کسی بشم اون منو تنها بزاره موارد زیادی بهم پیشنهاد شد.اما همه رو بخاطر همین شک ودودلی رد کردم میترسم تمام فرصتای زندگیم رو ازدست بدم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از عشق

سلام عزیزم خوبی؟من بیست سالمه و شاید یه کم زوده برا این چیزا ولی باید بگم ک منم دقیقا از همین موضوع میترسم مخصوصا که من یه ادم احساساتی ام و ترس از وابستگی و بعد تنها شدن همیشه همرامه..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1711
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزيزم
    من 25 سالمه و با توجه به تجربيات تلخي كه داشتم درحال حاضر احساس شما را درك ميكنم و تازه به اين مورد پى بردم که بهترين كار اينه كه بترسي و كسي توي زندگيت وارد نكني كه اسيب روحي نبيني

4. کاربران زیر از utab بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1659
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز
    عاشق شدن ترس نداره, اتفاقا زيبا ترين حسيه که ميتونين داشته باشين, فقط نزارين کسى باهاتون بازى کنه, يعنى بعد يه مدت خيلى خيلى کوتاه اين عشقو که اکثر اوقات از طريق دوستى ايجاد ميشه رو با ازدواج به ثمر برسونيدش و راحت شماره خونه و آدرستونو بدين بگين بيا خواستگارى وگرنه هرى؛, و اگه رسيد به الان نه, شرايطشو ندارمو, يه ماه باهم باشيم که بيشتر همو بشناسيمو... از اين حرفا, بدونيد يه جاى کار ميلنگه, من خودم به يه دختر به علت شرايط گفتم يه چند وقت ديگه ميام خواستگارى اما الان با کسى که دوسش داشتم به خاطر همين موضوع کلى به مشکل خوردمو الان مثل سگ پشيمونم, چون اگه زود به ازدواج ختم نشه در هر حال يکيتون زير قولاش ميزنه, اين که نه من اينجورى نيستمو, من وفادار ميمونمو, من با همه شرايطت ميسازمو... اينا همش حرفه, به عنوان يه آدمى که تجربه داشته ميگم, سعى کنيد خيلى زود تکليفتونو روشن کنيد, احساستونو بگيد و بزاريد طرفتونم احساسشو بگه.
    صد البت اين نظر و تجربه شخصيه خودمه و فقط خواستم کمکى کرده باشم.

6. کاربران زیر از nofi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺑﺎ ﻧﻆﺮ ﻧﻮﻓﻲ اﻟﺒﺘﻪ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ اﺳﻤﺸﻮ ﺩﺭﺳﺖ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﻣﻮاﻓﻘﻢ
    ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺬاﺏ ﻛﺸﻴﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺭﺩ ﻛﺸﻴﺪﻡ
    ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﻴﮕﻪ
    ﺣﺮﻓﺎﺵ ﻓﻮﻕ اﻟﻌﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩ
    اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﻦ و اﮔﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻴﻦ ﭘﺎ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﻋﺎﺷﻖ ﻫﺎ ﺑﺬاﺭﻳﻦ ﺑﻪ ﻧﺼﻴﺤﺖ ﻫﺎﻱ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﮔﻮﺵ ﻛﻨﻴﻦ
    ﻭاﺳﺘﻮﻥ اﺭﺯﻭﻱ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

من به شما خانومها حق میدم با این که یه مردم - من حق میدم به شما که یه جورایی بازیچه ی هوس بازی مردوان شدید. و این استرس طبیعیه

ولی اگر هر چیزی با یاد و نام خدا باشه عاقبت خیری داره نگراننباشید و آیندتون رو با این طرز فکر تباه نکنید . روز ازدواجتون از امام رضا یه هدیه بخواهید - و بعد به زیارتش هم برید دو تایی

بهش بگید همه ی آشنا ها به ما هدیه دادند - من از شما انتظار دارم چون شما از همه آشنا تر هستید - ازش بخواهید عشق روز افزون و تازگی روز افزون رو به زندگیتون بده.

با امید به خدا پیش برید در درگاه خدا هیچ استرس و نا امیدی نیست .

خوشبخت بشید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3174
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گلم...میدونم ترسمداره..ولی ریسکه..اگه سیاستشوداری واردمعرکه شو..حرفای دوستمون نوفی خیلی دقیق وبجابودن..فقط همین.عشق خودش میاد..دنبالش نگرد..عشق واقعی وقتی خودش بیادو توموقعیتش قراربگیری دیگه مثه بقیه ک ردشون کردی نمیتونی این یکیم ردکنی..یعنی زمانیه ک بی اراده میشی..پس صبرکن تاعشق خودش بیاددرخونه توبزنه و.توهم نتونی بی اراده شی ونتونی ردش کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد