نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهرم بهم خیانت میکنه؟

1303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    908
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم بهم خیانت میکنه؟

سلام من 7 ساله که ازدواج کردم شوهرمو خیلی دوست دارم تا به حال هیچی واسش کم نذاشتم ولی اون تواین 7 سال فقط بهم خیانت کرد و دروغ میگفت من نمیتونم ازش بگذرم چون عاشقشم میمیرم براش چی کار کنم که اینقد با این یکی اون یکی نباشه حیلی دارم عذاب میکشم تورو خدا کمکم کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8019
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم بهم خیانت میکنه؟

چرا پاش موندی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم شما نیاید اینقدر راحت از کناراین موضوع رد شید باید با همسرتون صحبت کنید ازش علت کارشو بپرسید نزارید کاربه جایی برسه که این خیانت هاش عادی بشه و احترام و حرمت بین شما ازبین بره پس زودتر دست به کارشودوست داشتن هم یه اندازه ای داره وقتی شما بهش چیزی نمیگید اون هم خیالش راحته که چون شما دوسش دارید تنهاش نمیزارید پس با خیال راحت به خیانت هاش میرسه پس هرچه زودتر یکم ازخودتون عکس العمل نشون بده نه با داد و فریاد با زبون خوش موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

منم 7 ساله ازدواج کردم و حتی به اندازه نوک سوزن هم همسرم رو دوست نداشتم ولی لان عاشق همسرمم واگر روزی بهم خیانت کنه تحمل نمی کنم اگه می تونی جلوش رو بگیر باهاش حرف بزن و کمکش کن اگه کمبودی تو زندگیش داره که اون کمبود ها باعث خیانت میشه اونا رو رفع و رجوع کن واگه دیدی به نتیجه ای نمی رسی برو طلاق بگیر چون انگاری ایشون تنوع طلب شدند و دوست داشتن ارزش تحقیر شدن رو نداره اونم دوست داشتن فردی که اینگونه داره بهت خیانت میکنه مهم ترین چیز برای یک خانوم غرورشه غرورت رو که له کرده قدرتم که نمی دونه می خوای بقیه عمرت رو اینجوری بگذرونی یعنی واقعا بهای دوست داشتن انقد سنگینه؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد