نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ناامیدی و آرزوی مرگ

2836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

ناامیدی و آرزوی مرگ

سلام دو هفته ی اعصابم خیلی خرابه بدتر از اون من خبر مرگ پریوش اکبرزاده رو تازه شنیدم خیلی ناراحتم الان حس هایی که دارم هم ناراحتم هم دلم گرفته هم اعصابم خرابه و هم حس حسادت دارم با اینکه من اصلا آدم حسودی نبودم اولین باره دارم حسودی میکنم.از بلاتکلیفیم خیلی عصبیم من میخوام از زندگی مسخره ای که نجات پیدا کنم ولی نمیتونم میخوام دوباره زندگیمو بسازم کمکم کنیم چیکار باید بکنم.از تنهایی و کسالت و یکنواختی و اعضای خرابی و تنبلی و... نجات پیدا کنم.بعضی وقتا هم دوست دارم بمیرم واقعا دوس دارما بدون هیچ ترس و هیچی.کلا من میخوام یا واقعا زندگی کنم یا بمیرم الان بین این دو تا حالتم واسه همین اعصابم داغونه...دوستان یه راهنمایی بکنین لطفا فقط نخونین و برین من اگه بیام همینجاست دردامو بگم به بقیه جرعت ندارم بگم سواستفاده میکنن.انقدر که عصبیم فک میکنم ضربان قلبم تندتر شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعصابم خیلی داغونه

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    سلام دو هفته ی اعصابم خیلی خرابه بدتر از اون من خبر مرگ پریوش اکبرزاده رو تازه شنیدم خیلی ناراحتم الان حس هایی که دارم هم ناراحتم هم دلم گرفته هم اعصابم خرابه و هم حس حسادت دارم با اینکه من اصلا آدم حسودی نبودم اولین باره دارم حسودی میکنم.از بلاتکلیفیم خیلی عصبیم من میخوام از زندگی مسخره ای که نجات پیدا کنم ولی نمیتونم میخوام دوباره زندگیمو بسازم کمکم کنیم چیکار باید بکنم.از تنهایی و کسالت و یکنواختی و اعضای خرابی و تنبلی و... نجات پیدا کنم.بعضی وقتا هم دوست دارم بمیرم واقعا دوس دارما بدون هیچ ترس و هیچی.کلا من میخوام یا واقعا زندگی کنم یا بمیرم الان بین این دو تا حالتم واسه همین اعصابم داغونه...دوستان یه راهنمایی بکنین لطفا فقط نخونین و برین من اگه بیام همینجاست دردامو بگم به بقیه جرعت ندارم بگم سواستفاده میکنن.انقدر که عصبیم فک میکنم ضربان قلبم تندتر شده
    تلقین نکن. تلقین نکن تلقین نکن

زندگی خوب = روان سالم + جسم سالم

واسه هر دوتا نیاز داری که به حرف خدا و قرآن و دین گوش کنی

تلقین منفی نکن. این دستوره دینه. دین = راهنمای استفاده از کالایی به نام انسان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : اعصابم خیلی داغونه

سلام دوست عزیز
    سعی کن افکار منفی رو اول از ذهنت دور کنی بعد با نگرش منطقی به زندگی و شرایطت نگاه کن به جای سرزنش کردن خودت از اشتباهات و گذشته ات تجربه ها رو بردار و سعی کن درکمال آرامش برای زندگیت هدفگذاری کنی و مسیر رسیدن به اون اهداف رو برای خودت مشخص کن وبه سمتشون حرکت کن، به قول بزرگی اشتباه کردن اشتباه نیست در اشتباه ماندن اشتباهه تنوع هم ایجاد کن کخ خسته نشی
    شاد و موفق باشین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)