نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پیدا کردن همسر شیطون

2079
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24399
    تشکـر
    78
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پیدا کردن همسر شیطون

سلام، من الان تو سن ازدواجم، واقعا پسر عاطفی و با محبتی هستم، خیلی عاشق و معشوق بازی رو دوست دارم، اگه با دختری ازدواج بکنم، همه وجودمو، وقتمو، زندگیمو، محبتمو، احساسمو، عشقمو و ... رو براش فدا میکنم، بدون هیچ تمومی و به صورت نا محدود، ولی به شرط اینکه واقعا مطمئن باشم اون دختر هم منو از ته ته دلش دوست داره و عاشقمه و همچنین اونم نسبت به من محبت بکنه و عشق بورزه، نمیگم در حد و اندازه های من، ولی خب لااقل یکم محبت رو داشته باشه، همش تو خونه شیطون بازی در بیاره، شنگول باشه، هی غافلگیرم بکنه، برام لودگی و بچه بازی در بیاره و ...، اگه واقعا همسرم این ویژگی هارو نداشته باشه، نمی تونم تحملش بکنم، الان مشکل من اینه که از کجا بفهمم که کسی که میرم خواستگاریش، این ویژگی هارو داره یا نه؟ یعنی از کجا بدونم که عاشقمه و دختر با محبت و شیطونیه؟ آیا میشه دختری که این ویژگی هارو نداره، کاری کرد که بعد از ازدواج این ویژگی هارو کسب بکنه و با محبت و عاشق بشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم، اینکه شهر من تقریبا یه شهر کوچیکه، من خودم تو یه شهر بزرگ درس خوندم، میخوام با یکی از دخترای شهرمون ازدواج بکنم، ولی میترسم، همش احساس میکنم چون شهرمون کوچیک و عقب موندس، حتما دختراشم با عشق و عاشقی و محبت کردن و شیطونی کردن برای شوهر و ... آشنایی ندارن و نمی تونن اون دختر مورد علاقه من باشن، میخوام با یکی از دخترای شهری که توش درس میخونم ازدواج بکنم، ولی اونم چون هیچ دختری رو نمیشناسم، اونم خیلی خیلی سخته، لطفا کمکم بکنید، واقعا دارم دیوونه میشم.

خیلی خیلی ممنونم.

2. کاربران زیر از Firefox بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : پیدا کردن همسر شیطون

اینی که میخوام بگم جنبه ی کمک نداره ولی خیلی فکرمو مشغول کرده ... یکم نگرانتون شدم یعنی یکم نه ... خیلی !!

یه سوال :

یعنی اگه دختره شیطون نبود ،یه دختر سنگین بود چی ؟؟؟

آخه آدما اخلاق و رفتار متفاوت دارن

یه دختری سنگینه و رفتاراش بزرگونست یکی هم رفتاراش بچگونه و لوس .

بعضیا تو ذات و تو خونشونه شیطونی بعضیا نه ... سنگین رفتار میکننو بلد نیستن شیطونی ( البته همه دخترا شیطونی بلدن و لی درجه داره )

بعضیا طبیعتشونه قهقهه میزننو شادو شنگولن و پر انرژی بعضیا آرومن و ساکت ( نه اینکه بگو بخند نکنن )

واسه همینه میگم نگران شدم .

یعنی اگه دختری آروم ولی با اخلاق و با درک و فهم بود راضیتون نمیکنه ?!?!?!?!

آخه خیلی اینچیزا قبل ازدواج مشخص نیست ... یعنی تا حدودی مشخصه ولی چجوری میخواید بفهمید اینو ؟؟

عشق و محبت ، خب همه دوس دارن شوهراشونو ولی شاید اهل ابراز کردن نبود !!!

ببینید همه ی پسرا همسر شیطون دوست دارن ولی واقعا انقدر براتون مهمه ؟؟؟ اگه اینجور نبود چی ؟؟؟ میخوام بگم یکم حساسیتتونو کم کنید ، به خاطر خودتون میگم ، زندگی بالا پایینی داره ، مشکلات هست ، خدای نکرده گاهی اختلاف نظرا هست ، همیشه نمیشه که زن و شوهر از کوله هم بالا برن و شیطونی کنن... گاهی یکم باید بزرگونه رفتار کرد .

نمیدونم فقط یکم حساسیتتونو کم کنید .این رو هم میگم چون میخوام از زندگیتون لذت ببرید حتی موقعی که چند سال از زندگی میگذره و این شیطونیا کمتر میشه .

این فانتزیا قشنگه ها ، شیرینه فکر کردن بهشون ، اوایل ازدواج تحقق پیدا میکنن ولی مثلا بعد چند سال دیگه اینطور نیستو زندگی فاز و مدلش تغییر میکنه ها !!
    ویرایش توسط love : 03-19-2016 در ساعت 01:31 AM

4. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

این دختری که مد نظر شماست با خواستگاری سنتی امکان رسیدن بهش فراهم نیست. باید معاشرت کنی،
    در جامعه باشی تا چنین گزینه ای رو ببینی، اون موقع اقدام کنی و وارد یه رابطه جدی بشی.
    در مورد شهر کوچیک هم، دخترای شهر کوچک معمولا سر به زیر تر و سنگین ترن، مگه استثنا پیدا بشه که
    یه دختر شیطون تو همون شهر خودت ببینی.

6. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    سلام، من الان تو سن ازدواجم، واقعا پسر عاطفی و با محبتی هستم، خیلی عاشق و معشوق بازی رو دوست دارم، اگه با دختری ازدواج بکنم، همه وجودمو، وقتمو، زندگیمو، محبتمو، احساسمو، عشقمو و ... رو براش فدا میکنم، بدون هیچ تمومی و به صورت نا محدود، ولی به شرط اینکه واقعا مطمئن باشم اون دختر هم منو از ته ته دلش دوست داره و عاشقمه و همچنین اونم نسبت به من محبت بکنه و عشق بورزه، نمیگم در حد و اندازه های من، ولی خب لااقل یکم محبت رو داشته باشه، همش تو خونه شیطون بازی در بیاره، شنگول باشه، هی غافلگیرم بکنه، برام لودگی و بچه بازی در بیاره و ...، اگه واقعا همسرم این ویژگی هارو نداشته باشه، نمی تونم تحملش بکنم، الان مشکل من اینه که از کجا بفهمم که کسی که میرم خواستگاریش، این ویژگی هارو داره یا نه؟ یعنی از کجا بدونم که عاشقمه و دختر با محبت و شیطونیه؟ آیا میشه دختری که این ویژگی هارو نداره، کاری کرد که بعد از ازدواج این ویژگی هارو کسب بکنه و با محبت و عاشق بشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم، اینکه شهر من تقریبا یه شهر کوچیکه، من خودم تو یه شهر بزرگ درس خوندم، میخوام با یکی از دخترای شهرمون ازدواج بکنم، ولی میترسم، همش احساس میکنم چون شهرمون کوچیک و عقب موندس، حتما دختراشم با عشق و عاشقی و محبت کردن و شیطونی کردن برای شوهر و ... آشنایی ندارن و نمی تونن اون دختر مورد علاقه من باشن، میخوام با یکی از دخترای شهری که توش درس میخونم ازدواج بکنم، ولی اونم چون هیچ دختری رو نمیشناسم، اونم خیلی خیلی سخته، لطفا کمکم بکنید، واقعا دارم دیوونه میشم.

خیلی خیلی ممنونم.

سلام .خب این خیلی خوبه که ملاک اولیه ازدواج رو در خودتون پیدا کردید ؛دختر شادو شنگول !
    و شما باید بر اساس همون ملاک دست به انتخاب بزنید ؛
    در هنرمندی خانوم ها شکی نیست اینکه یک دختر اروم و گوشه گیر هم بلد باشه شیطنت بازی در بیاره تو خونه !
    ولی مطمینا این راضیتون نمیکنه !ما اینجا داشتیم تایپیک هایی رو که موضوعشون این بوده که همیرشون ازشون لوس بازی و شیطنت میخواسته و دهترها بلد نبودن !

پس تگر جز ملاک های مهم شماست باید حتما در انتخابتون هم دخیل باشه ؛نه که بگید بعد از ازدواج ازش میخوام تا یاد بگیره !

حتی دو تا خواهر هم از لحاظ روحیه ممکنه کاملا با خم متفاوت باشن و هیچکدوم نتونن مثل اونیکی رفتار کنن !

دختری با خصوصیات مورد علاقه شما که ذکر کردید ؛در ظاهر هم شادو سرزنده و شنگول هست و اتفاقا این دخترهای راههای عشق بازی رو گاهی بهتر بلدند !

پس پیدا کردنشون کار مشکلی نیست ..ولی این رو نباید به عهده مامان حون و خاله حون گذاشت تا برات انتخاب کنند

شما خودتون هر وقت تصمیم به ازدواج داشتید باید زحمت بکشید به موردهایی که در نگاه اول به دل نشستن با چشم بازتری نگاه کنید و رفتارهاشونو زیر نظر بگیرید ...ینی بهتره برای ازدواج شما کسی رو انتخاب کنید که قبلش بتونید به یک شناخت اولیه ؛نه فقط از نظر ملاک های اولیه شما ؛بلکه از نظر مناسب بودن برای ازدواج ؛به شناخت برسید و بعد به خانواده ها معرفی بشه !

البته یک راه دیگه هم هست ..اونم اینکه در شهر خودتون از خانوادتون لخواینکیس های مناسب رو بهتون معرفی کنند و شما کیس نربوطه رو بصورت مخفیانه زیر نظر بگیرید و ببینید اصلا ب6 دلتون از لحاظ اون ملاک هاتون میشینه یا نه ؟تو شهر ما اکثر ازدواج ها به این صورته !

ولی بهر حال نکته مهم اینکه که در انتخابتون ؛همین دخترهارو انتخاب کنید و نه دختری رو که فکر کنید بعدا میتونید اون هارو درش شکل بدید و ازش انتظار داشته باشید .

8. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام. دوست عزیز

این خیلی خوبه که شما روحیه شادی دارید و دنبال همچین دختری هستی
    متاسفانه به خیلی ها بگید دختر شیطون دوست دارم
    فکر میکنن منظورتون دختر جلف و لق هستش
    که اصلا ربطی نداره و همش میگن دختر سنگین بگیر:/ !! بهتر قشنگ براشون توضیح بدید.
    این ذهنیت خرابی که دارن از بین بره

و اینکه به قول غزل جون یکی از معیاراتون هست پس سرسری ازش نگذرید و. چون خیلی ها همین مشکل تو این انجمن. داشتن همسرشون شاد و شیطون نبودن پس حتما جزو معیارای اولی بذار

اینکه تو جلسات خاستگاری که بری قشنگ میشه فهمید که دختر شاد و خوش مشربی هست یا یه دختر اروم و ساکت. اگه دخترای فامیل باشه که بهتر میتونید تشخیص بدید یه محیطی تو دانشگاه باشه رفتارش با دوستاش میتونید بفهمید .. پس اونقدر هم سخت نیست

پیشا پیش خوشبخت بشی
    ویرایش توسط پریماه. : 03-19-2016 در ساعت 09:38 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دوستان ایشون فکر میکنم منظورشون شیطنت در زندگی خصوصی ولحظات خصوصیتره .

اگر اینجوری باشه که بعد از عقد میتونید از ایشون بخواهید که ه برای شما شیطنت هاش رو رو کنه .

اتفاقا دخترای شهرهای کوچک در عین این که در بیرون از خونه ودر برخورد با نامحرم سنگین رفتار میکنند ولی دانسته های زناشویی خیلی خوبی دارند .

من نمونه های زیادی دیدم که خیلی هم رمانتیک هستند پس زندگی در شهر بزرگ وکوچک ملاک درستی نیست .

اگر با ازدواج سنتی موافق نیستید دقت کنید چون

دختری که در محیط بیرون از منزل شیطنت داره به نظر من تا حدودی جلفه به درد زندگی نمیخوره .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)