نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درخواست مشاوره

991
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست مشاوره

باسلام
    من در زمینه شغلی و تحصیل حدود شش سال است که با مشکلات شدیدی روبرو هستم امیدوارم شما بتوانید به من کمک کنید یا حداقل کسانی را که می توانند در این زمینه به من کمک کنند به من معرفی کنید. در کنکور سال 86 در رشته مهندسی نساجی دانشگاه امیرکبیر قبول شدم از همان ابتدا می دانستم با توجه به اینکه در دبیرستان دانش اموز خوبی بودم رشته خوبی را انتخاب نکرده ام و در واقع می توانستم رشته های بالاتری مثل معماری و یا فناوری اطلاعات را در دانشگاههای با مرتبه علمی پایین ترقبول شوم. در واقع این انتخاب بدون فکر و عجولانه بود و فقط تحت تاثیر نام دانشگاه امیر کبیر این انتخاب را انجام دادم. دوسال پیش مدرک کارشناسی ام را گرفتم اما در تمام این مدت شش سال در درونم تلاطمی برپاست که حس می کنم بزودی مرا به مرز جنون بکشاند. از طرفی فکر می کنم گذشته از دیدگاه بشدت منفی عموم نسبت به این رشته می توانم با تلاش در این زمینه کار کنم و در امد خوبی داشته باشم و به موفقیت برسم. از طرف دیگر می بینم این رشته به روحیات من که یک خانم متاهل هستم چندان سازگار نیست من با توجه به روحیاتم و استعداد و علاقه ام انتخاب رشته نکرده ام و این به اضافه ی حرف وحدیث مردم در باره رشته نساجی باعث شده است که ادامه تحصیل و یا کار کردن در این رشته را به کلی کنار بگذارم و در حدود دوسال است که هر روز از خودم میپرسم چگونه مسیر زندگی ام را تغییر دهم. علایق و استعدادم چیست؟ ایا در این راه تلاش کنم موفق می شوم ویا یک بار برای همیشه خودم را از این حس تردید شش ساله نجات بدهم. از کجا معلوم اگر وارد رشته دیگری بشوم سختی های رشته جدید دوباره مرا پریشان و سردرگم نکند؟ خواهش می کنم کمکم کنید احساس می کنم انهمه عشق و علاقه به درس در دوران دبیرستانم به تباهی کشیده شده است.احساس می کنم تمام تلاش تحصیلی 16ساله ام سوخته است.ارتباطم را باهمه دوستان قدیمی ام قطع کرده ام چون اکثر ان ها با توجه به اینکه از من از لحاظ درسی پایین تر بودند اکنون به مراحل قابل قبولی رسیده اند هریک مسیر خود را تعیین کرده اند: کار یا ادامه تحصیل.

2. کاربران زیر از hamideh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درخواست مشاوره

سلام دوست من!..... خواستن توانستن است
    خیلی افراد در مورد رشته تحصیلیشون دقیقا مثل شما عمل کردن و بر خلاف میلشون بخاطر اسم دانشگاه ، دوستان، بازار کار و .... رشته ای رو انتخاب کردن و بعد متوجه شدن از نظر روحی با تحصیل در اون رشته اغنا نمیشن
    با توجه به توضیحاتتون من فکر میکنم شخص مستعد و با اراده ای هستید

پس دست بکار بشید...
    شما هنوز فرصت دارید و میتونید مشغول بکار باشید و از تحصیلات و تجربیاتی که تا این زمان کسب کردید بهره بگیرید و همزمان در رشته ای که علاقه مند هستید ادامه تحصیل بدید
    براتون آرزوی موفقیت میکنم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1004
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.لطفاکمکم کنیدچون تویه زندگی به جایی رسیدم که مرگ رابهترین چیزبرای خودمیدانم.من33سالمه5سال پیش بادختری دوست شدم وباهاش ازدواج کردم البته اینوهم بگم ازخانواده خودم محبتی ندیده بودم ویجوری این ازدواج فراربودبعدازازدواج اصلادیدم به خانمم علاقه ندارم ازاندام وقیافش خوشم نیومده ونمیاداونی که من میخوام نیست ازنظرجنسی اصلاحسی بهش ندارم بدبختانه ناخواسته هم حامله شدوبه حرف منم گوش نکردوبچه رابدنیااوردومشکلات من1000برابرشدالانم اصلاوقتی ازسرکاربرمیگردم خونه مثل اینه که دارن زوری بهم چیزی راتحمیل میکنن.چیکارکنم.من ازاندام زنم نفرت دارم وقتی میبینم اصلامثل اینه که مادربزرگم رمیبینم ونیازجنسیم سرکوب میشه.اخه منم بااین فشارکاری ومشکلات یه دلخوشی هم ندارم چیکارکنم بخاطردخترم هم نمیتونم طلاق بگیرم درضمن یه چیزی راهم بگم که ازدواج من باخانمم کمی هم زوری شدازطرف خواهرش.لطفاکمکم کنید.چندمدتی هم بخاطرفرارازمشکلات دارم قرص مصرف میکنم ولی نمیشه.دارم یه معتادمیشم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

وجدان خودت بهترين جواب رو بهت ميده! ارزش داره صرفا به خاطر اينكه اندام همسرت طبق ميلت نيست كه تازه اينم تاحدودى قابل حله بخواى زندكيتو نابود كنى؟ جواب كار اشتباه تو رو زن ودخترت بايد بدن؟ از اول عاقلانه واسه انتخاب تصميم ميكرفتى تا الان حسرت نخورى! از همسرت بخواه بيشتر به خودش برسه ونيازهاتو تامين كنه شماهم اينقدر حساسيت نشون نده! عشق و ارامش وخوشبختى فقط رسيدن به خواسته هاى جسمى نيست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)