نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ازدواج موقت؟؟؟؟؟

1762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    933
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ازدواج موقت؟؟؟؟؟

سلام من پسری 18 ساله هستم که چند سالی هست که استمناءمی کنم و نمی تونم ترکش کنم برای همین دنبال راه چاره رفتم و از دبیر دینی که خیلی بچه ها باهاش راحت بودن موضوع رو مطرح کردم و ایشون گفتن که اگه یک بار ازدواج موقت داشته باشی دیگه سراغ این کار نمیری.
    1)آیا حرف ایشون درسته؟
    2)آیا با ازدواج موقت مشکلم حل میشه؟
    3)چه طوری باید همچین کسی رو پیدا کنم؟
    4)قبل از این کار باید چکار کنم؟

2. کاربران زیر از mohsen913 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج موقت؟؟؟؟؟

سلام
    همینجوری حیرون موندم به این دبیر دینی شما. چطوری بهتون این اطمینان را داد که با یک بار رابطه داشتن همه چی حل میشه
    وقعا الان موندم چرا !!!!!!!!!!!!
    مطمئن باش این کار برات شروع رابطه برقرار کردن با این و اون میشه . یوقت به خودت میای میبینی دیگه نمیتونی چنین رابطه ای را نداشته باشی
    برای درمان این کار شما درمان های زیادی هست . امیدوارم مشاور راهنماییتون کنه در این زمینه..اما دوش آب سرد در چنین مواقعی خیلی کمکتون میکنه

4. 3 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    933
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از جوابت خوب اون ی نظره اینم که شما گفتی ی نظر.

ولی من تصمیم دارم حداقل یک بار با جنس مخالفم رابطه داشته باشم.

راستش ما ی همسایه داریم که دخترشون 22-25 سالشه و طلاق گرفته

1)به نظر شما میشه باهاش ازدواج موقت داشت؟

2)چطوری باید باهاش موضوع رو مطرح کنم؟

خواهش می کنم کمکم کنید

6. کاربران زیر از mohsen913 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز
    مشکل شمارو شاید خیلی از جوونای هم سن شما داشته باشن اولین راه حلی که به نظر من میرسه اینه که به باشگاه های ورزشی مراجعه کنید و به یکی از فعالیتهای ورزشی مشغول بشید سعی کنید روزی یک ساعت برای ورزش وقت بزارید
    علم ثابت کرده که مشکلات جنسی از هر نوعی که باشه باورزش کردن به تعدیل میرسه

8. 4 کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen913 نمایش پست ها
    سلام من پسری 18 ساله هستم که چند سالی هست که استمناءمی کنم و نمی تونم ترکش کنم برای همین دنبال راه چاره رفتم و از دبیر دینی که خیلی بچه ها باهاش راحت بودن موضوع رو مطرح کردم و ایشون گفتن که اگه یک بار ازدواج موقت داشته باشی دیگه سراغ این کار نمیری.
    1)آیا حرف ایشون درسته؟
    2)آیا با ازدواج موقت مشکلم حل میشه؟
    3)چه طوری باید همچین کسی رو پیدا کنم؟
    4)قبل از این کار باید چکار کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen913 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابت خوب اون ی نظره اینم که شما گفتی ی نظر.

ولی من تصمیم دارم حداقل یک بار با جنس مخالفم رابطه داشته باشم.

راستش ما ی همسایه داریم که دخترشون 22-25 سالشه و طلاق گرفته

1)به نظر شما میشه باهاش ازدواج موقت داشت؟

2)چطوری باید باهاش موضوع رو مطرح کنم؟

خواهش می کنم کمکم کنید
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    البته دو تا از همکاران عزیز محبت کردن تا حدودی مطالبی رو برای شما بیان کردن که ازشون ممنونم
    حالا بریم سر جلسه ی مشاوره مون

دوست من، محسن عزیز؛
    شرایط شما قابل درک هست
    شما الان در شرایطی هستید که کاملا سرشار از انرژی و در ابتدای سربلندی مسیر زندگی جنسی خودتون قرار دارید
    بقول همکارمون بسیاری از جوانان الان نیز این شرایط رو دارند
    اما خب راه چاره چیه؟
    بنظرتون بهتر نیست به فکر راه صحیح این مشکل باشید تا اینکه با یک مسکن مقطعی فقط بخواهید این انرژی رو بگونه ای تخلیه بکنید؟
    ببینید ازدواج موقت شرایطی داره و امکانش هم برای هر کسی فراهم نیست

نکته ای که بسیار بسیار مهم هست، دیدگاهی هست که شما به اون خانم دارید
    این درست نیست که شما به یک خانمی که صرفا عنوان طلاق بر ایشان وجود داره به چشم یک موجودی نگاه کنید که میتونه بفرض فلان غریزه ی شما رو برطرف بکنه
    مگر شما از مسائل اون بنده خدا مطلعید؟
    همین که دونستید ایشون جدا شده رفتید توی این فکر که مثلا برم باهاش صحبت کنم بیاد با شما ازدواج موقت بکنه؟!!
    بنظر خودتون و بنظر وجدان خودتون این درسته؟
    فکر نمیکنید خود ایشون هم یک زمانی و چه بسا حتی همین الان هم یک عزیزی رو دوست داشته و الان بنا به دلایلی مجبور شده ازش جدا بشه؟
    بنظرتون این کار اخلاقی هست که یک شخصی که از یک زندگی قبلی زخم خورده رو حالا شما بیاید برید سراغش که فلانی، فلان عضوت رو لازم دارم تا مثلا غریزه م رو ارضا کنم؟!!!

دوست عزیزم؛
    مرد بودن فقط به اون قطعه از اندام تناسلی و یا صدای بلند و موهای بدن نیست
    مرد بودن به درک کردن شرایط طرف مقابلتون هست
    و از اون مهمتر مرد بودن به این هست که جوانمرد باشی و اخلاق رو سرلوحه ی زندگیت قرار بدی
    مرد بودن به این هست که به خودت اجازه ندی حتی "فکر" اینگونه موارد رو هم در مورد دیگران با خودت نکنی
    مرد بودن به کنترل و اراده ای هست که بر خودت باید داشته باشی نه اینکه حیرون و سرگردون دنبال کیس مناسب برای رفع نیازتون

دبیر دینی شما به شما نگفت که پیغمبر خدا اصلا اومد که اخلاق رو کامل کنه، حالا بنظرت اینکه شما به دیدگاه یک ابزار به یک خانم جداشده نگاه کنی با اخلاق سازگاری داره؟!!

این درسته که رابطه ی جنسی، انسان رو سرزنده میکنه و روحیات آدمها رو متعادل میکنه، اما رابطه ای که در پی یک علاقه ای وجود داشته باشه
    یعنی اگه شما میخوای با یکی نزدیکی داشته باشی، نه از سر اینکه نیاز جنسی داری، از سر اینکه یک شخصی رو علاقه داری و حالا میخوای یک جنبه از ارتباطت با طرف مقابلت رو که از نوع جنسی هست رو هم داشته باشی
    وگرنه ببخشید شما این مشکلتون رو میتونید ببخشید با همون خودارضایی، با پروتزها و اعضاء مصنوعی و روشهای دیگه هم حل کنید...!!!

بله ، شاید این در ظاهر خوب باشه که شما بتونی یک موردی رو برای ازدواج موقت پیدا کنی، اما میدونی با اون طرف مقابلت با این کار چه میکنی و چه مشکلات روحی ای برای اون به وجود میاری؟
    زن با مرد فرق داره دوست خوب من

در ضمن این موارد رو هم در نظر بگیرید که ازدواج موقت با اون شرایطی که شما مد نظرتون هست، نیاز به مواردی همچون منزلی مستقل، درآمدی بالا برای تأمین مالی طرف مقابل و ... دارد که هر کس این شرایط رو داشته باشه معمولا یا ازدواج دائم میکنه یا موارد ازدواج موقت خود به خود بهش معرفی میشه و دنبالش نخواهد بود

از اینکه اینقدر رک و صریح صحبت کردم پوزش میطلبم، اما شما هم جای برادر کوچیک من هستید دوست خوبم
    در هر حال من توصیه میکنم شما حتما در پی درمان و در واقع در پی یک اراده ی محکم برای ترک خود ارضایی باشید

درباره ی روشهای ترک خودارضایی هم در سایت بارها بحث شده و به مراجعین قبلی توصیه هایی شده
    اما بطور خلاصه این موارد رو عرض کنم خدمتتون که اگر نمیتونید تمام زمانتون رو با درس پر کنید، حتما سعی کنید یک اشتغالی برای خودتون ایجاد کنید، تا زمانهای خالی تون پر بشه و فرصت فکر کردن به خود ارضایی براتون ایجاد نشه، شاید الان بگید فکرش همیشه میاد و ربطی به پر شدن زمان نداره، اما وقتی در شرایطش قرار گرفتید خود به خود اصلا فرصت سر خاروندن هم پیدا نمیکنید چه برسه به خود ارضایی

مواردی همچون دوش آب سرد هم خیلی خوبه، بشرطی که دوباره وسوسه نشید
    ورزش و ورزشگاه هم همینطور، بشرطی که فقط برید و بیاید و خودتون رو از دوستانی که شما رو به این مباحث میکشونن بر حذر بدارید

امیدوارم در ترک خودارضایی تون موفق باشید
    ویرایش توسط Moshaver : 11-21-2013 در ساعت 09:29 PM

10. 9 کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    933
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshaver نمایش پست ها
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    البته دو تا از همکاران عزیز محبت کردن تا حدودی مطالبی رو برای شما بیان کردن که ازشون ممنونم
    حالا بریم سر جلسه ی مشاوره مون

دوست من، محسن عزیز؛
    شرایط شما قابل درک هست
    شما الان در شرایطی هستید که کاملا سرشار از انرژی و در ابتدای سربلندی مسیر زندگی جنسی خودتون قرار دارید
    بقول همکارمون بسیاری از جوانان الان نیز این شرایط رو دارند
    اما خب راه چاره چیه؟
    بنظرتون بهتر نیست به فکر راه صحیح این مشکل باشید تا اینکه با یک مسکن مقطعی فقط بخواهید این انرژی رو بگونه ای تخلیه بکنید؟
    ببینید ازدواج موقت شرایطی داره و امکانش هم برای هر کسی فراهم نیست

نکته ای که بسیار بسیار مهم هست، دیدگاهی هست که شما به اون خانم دارید
    این درست نیست که شما به یک خانمی که صرفا عنوان طلاق بر ایشان وجود داره به چشم یک موجودی نگاه کنید که میتونه بفرض فلان غریزه ی شما رو برطرف بکنه
    مگر شما از مسائل اون بنده خدا مطلعید؟
    همین که دونستید ایشون جدا شده رفتید توی این فکر که مثلا برم باهاش صحبت کنم بیاد با شما ازدواج موقت بکنه؟!!
    بنظر خودتون و بنظر وجدان خودتون این درسته؟
    فکر نمیکنید خود ایشون هم یک زمانی و چه بسا حتی همین الان هم یک عزیزی رو دوست داشته و الان بنا به دلایلی مجبور شده ازش جدا بشه؟
    بنظرتون این کار اخلاقی هست که یک شخصی که از یک زندگی قبلی زخم خورده رو حالا شما بیاید برید سراغش که فلانی، فلان عضوت رو لازم دارم تا مثلا غریزه م رو ارضا کنم؟!!!

دوست عزیزم؛
    مرد بودن فقط به اون قطعه از اندام تناسلی و یا صدای بلند و موهای بدن نیست
    مرد بودن به درک کردن شرایط طرف مقابلتون هست
    و از اون مهمتر مرد بودن به این هست که جوانمرد باشی و اخلاق رو سرلوحه ی زندگیت قرار بدی
    مرد بودن به این هست که به خودت اجازه ندی حتی "فکر" اینگونه موارد رو هم در مورد دیگران با خودت نکنی
    مرد بودن به کنترل و اراده ای هست که بر خودت باید داشته باشی نه اینکه حیرون و سرگردون دنبال کیس مناسب برای رفع نیازتون

دبیر دینی شما به شما نگفت که پیغمبر خدا اصلا اومد که اخلاق رو کامل کنه، حالا بنظرت اینکه شما به دیدگاه یک ابزار به یک خانم جداشده نگاه کنی با اخلاق سازگاری داره؟!!

این درسته که رابطه ی جنسی، انسان رو سرزنده میکنه و روحیات آدمها رو متعادل میکنه، اما رابطه ای که در پی یک علاقه ای وجود داشته باشه
    یعنی اگه شما میخوای با یکی نزدیکی داشته باشی، نه از سر اینکه نیاز جنسی داری، از سر اینکه یک شخصی رو علاقه داری و حالا میخوای یک جنبه از ارتباطت با طرف مقابلت رو که از نوع جنسی هست رو هم داشته باشی
    وگرنه ببخشید شما این مشکلتون رو میتونید ببخشید با همون خودارضایی، با پروتزها و اعضاء مصنوعی و روشهای دیگه هم حل کنید...!!!

بله ، شاید این در ظاهر خوب باشه که شما بتونی یک موردی رو برای ازدواج موقت پیدا کنی، اما میدونی با اون طرف مقابلت با این کار چه میکنی و چه مشکلات روحی ای برای اون به وجود میاری؟
    زن با مرد فرق داره دوست خوب من

در ضمن این موارد رو هم در نظر بگیرید که ازدواج موقت با اون شرایطی که شما مد نظرتون هست، نیاز به مواردی همچون منزلی مستقل، درآمدی بالا برای تأمین مالی طرف مقابل و ... دارد که هر کس این شرایط رو داشته باشه معمولا یا ازدواج دائم میکنه یا موارد ازدواج موقت خود به خود بهش معرفی میشه و دنبالش نخواهد بود

از اینکه اینقدر رک و صریح صحبت کردم پوزش میطلبم، اما شما هم جای برادر کوچیک من هستید دوست خوبم
    در هر حال من توصیه میکنم شما حتما در پی درمان و در واقع در پی یک اراده ی محکم برای ترک خود ارضایی باشید

درباره ی روشهای ترک خودارضایی هم در سایت بارها بحث شده و به مراجعین قبلی توصیه هایی شده
    اما بطور خلاصه این موارد رو عرض کنم خدمتتون که اگر نمیتونید تمام زمانتون رو با درس پر کنید، حتما سعی کنید یک اشتغالی برای خودتون ایجاد کنید، تا زمانهای خالی تون پر بشه و فرصت فکر کردن به خود ارضایی براتون ایجاد نشه، شاید الان بگید فکرش همیشه میاد و ربطی به پر شدن زمان نداره، اما وقتی در شرایطش قرار گرفتید خود به خود اصلا فرصت سر خاروندن هم پیدا نمیکنید چه برسه به خود ارضایی

مواردی همچون دوش آب سرد هم خیلی خوبه، بشرطی که دوباره وسوسه نشید
    ورزش و ورزشگاه هم همینطور، بشرطی که فقط برید و بیاید و خودتون رو از دوستانی که شما رو به این مباحث میکشونن بر حذر بدارید

امیدوارم در ترک خودارضایی تون موفق باشید
    سلام ممنون از راهنمایی و صبحت های صریحتو من واقعا تحت تأثیر قرار گرفتم و از فکری که نسبت به اون دختر بیچاره که به من به چشم برادر نگاه می کرد شرمنده شدم.
    من قول میدم دیدگاهم رو نسبت به ایشون عوض کنم و از شما ممنونم.
    ولی باید بدونید دوستان من با خیلی از این افراد صیغه ای رابطه داشته اند و با مقدار پول های کم تن به این کار داده اند.

12. کاربران زیر از mohsen913 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام آقا محسن
    توی یکی از پست ها دیدم که یه نفر، مشکلی شبیه مشکل شما داره کاربری به نام "amin" در حال دادن برنامه خوبی برای ترک این احساس، به ایشون هست
    اگه دوست دارین برین و شما هم ازین برنامه استفاده کنین
    موفق باشید

14. کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد