نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نیاز به مشاوره مشکلات فردی

1341
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    871
    تشکـر
    16
    تشکر شده 127 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز به مشاوره مشکلات فردی

سلام.خوبين؟من تازه عضوشدم

مشكل من اينه كه توي زندگيم اصلا نميتونم يه چيزي رو درست ادامه بدم.مثلا در مورد كاري باشه.اول خيلي شور و شوق دارم ولي بعد از چند روز هيچ رغبتي ندارم.مثلا يادگيري زبان خيلي دوست دارم ولي همش غصه اشوميخورم كه كدوم راه درسته كدوم غلط.اصلا سردرگمم.

من دانشجوي ارشد نرم افزارم.همه بهم ميگن قدر موقعيتت وبدون همه دوست دارن جاي تو باشن.خلاصه همه حرفاي تكراري ميزنن.من نميدونم چيكار كنم.بهم ميگن تو افسرده شدي.ولي من قبول ندارم.من خيلي ها رو راهنمايي ميكنم.مثلا از بي اعتنايي متنفرم حالم بد ميشه.

تو رو خدا بگين چي كار كنم
    امضای ایشان
    ناشنوا باش وقتي همه از محال بودن آرزوهايت سخن مي گويند

2. 2 کاربران زیر از helena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    871
    تشکـر
    16
    تشکر شده 127 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نیاز به مشاوره مشکلات فردی

يعني جوابمو اينجا ميدين؟
    امضای ایشان
    ناشنوا باش وقتي همه از محال بودن آرزوهايت سخن مي گويند

4. کاربران زیر از helena بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

هلنا جان میدونی من چند سال پیش همینجوری بودم فرضا یک ماه میرفتم کلاس ورزش بعد نمیرفتم میرفتم تست کلاس زبان میدادم ثبت نام میکردم بعد همش پیگیر بودم دوره کلاس کی شروع میشه ، بعد که بهم زنگ میزدند از فردا کلاس شروع میشه میگفتم باشه بعد نمیرفتم
    شاید همه ما توی یه زمانی از زندگیمون این شکلی میشیم
    خوبه که نگرانی از این وضعت و دوست داری اینجوری نباشی پس مطمئنا اینجوری نمیمونی
    من مطمئنم
    تازه به نظرم فرضا همین زبان که گفتی رو میتونی با یکی از دوستانت که به زبان علاقه داره شروع کنی و به کلاس بری. اونوقت دوستت میشه هم مشوقت هم رغیبت . اینجوری انگیزه پیدا میکنی.
    من خودم تنهایی سختمه جایی برم با یه همراه کارهای بیشتری میکنم البته این خوب نیست .
    ولی اینجوری شروع کن بعد که انگیزت برگشت خودت ادامه بده . یادداشت کردن کارهایی که دوست داری انجام بدی و نوشتن اینکه چقدر پیشرفت داشتی هم خیلی خوبه . پس از الان شروع کن ....

6. 3 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط helena نمایش پست ها
    سلام.خوبين؟من تازه عضوشدم

مشكل من اينه كه توي زندگيم اصلا نميتونم يه چيزي رو درست ادامه بدم.مثلا در مورد كاري باشه.اول خيلي شور و شوق دارم ولي بعد از چند روز هيچ رغبتي ندارم.مثلا يادگيري زبان خيلي دوست دارم ولي همش غصه اشوميخورم كه كدوم راه درسته كدوم غلط.اصلا سردرگمم.

من دانشجوي ارشد نرم افزارم.همه بهم ميگن قدر موقعيتت وبدون همه دوست دارن جاي تو باشن.خلاصه همه حرفاي تكراري ميزنن.من نميدونم چيكار كنم.بهم ميگن تو افسرده شدي.ولي من قبول ندارم.من خيلي ها رو راهنمايي ميكنم.مثلا از بي اعتنايي متنفرم حالم بد ميشه.

تو رو خدا بگين چي كار كنم
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    ببینید یکسری سؤال هست که پاسخ به اینها برای حل این موضوع میتونه بهمون کمک کنه
    مثلا اینکه شما متأهلید؟
    شغلتون چیه؟ غیر از درس
    تنها زندگی میکنید یا با خانواده؟
    وضعیت خواب، خوراک؟
    وضعیت فعالیت جنسی تون کدامیک از گزینه های روبرو هست؟ (با همسر، با یک نفر بعنوان دوست و شریک جنسی، با چند نفر، خود ارضایی، کاملا غیر فعال از نظر جنسی)
    و اینکه چرا برخی بهتون میگن قدر خودتو بدون؟ فقط بعلت درس؟ یا اینکه از نظر ظاهری و یا مالی و یا اجتماعی موقعیت خاصی دارید؟ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد