نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اختلافات قبل از ازدواج

2040
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27652
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلافات قبل از ازدواج

با سلام و خسته نباشید.
    بنده مهدی هستم ۳۲سلم هست .تحصیلاتم دیپلم ردی هستم و در زمینه دکوراسیون داخلی مشغول هستم.
    یک ماهی هست که از طریق اقوام با دختری آشنا شدم که ایشون لیسانس عمران هستن و ۲۴ ساله هستن.
    ایشون میخوان شاغل باشن و من دو دل هستم.نمیدونم شاغل بودنش در زندگی اختلالی ایجاد میکنه یا نه.
    البته ایشون با اختلاف تحصیلیمون مشکلی ندارن و من چندبار پرسیدم ازشون و گفتن براشون مهم نیست.
    در خانواده ما هیچکس شاغل نبوده و همه خانه دار هستن.
    لطفاً راهنمایی کنید ممکنه بعداً مشکلی پیش بیاد یا نه؟
    البته در بقیه موارد با هم تفاهم داریم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اختلافات قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی م نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    بنده مهدی هستم ۳۲سلم هست .تحصیلاتم دیپلم ردی هستم و در زمینه دکوراسیون داخلی مشغول هستم.
    یک ماهی هست که از طریق اقوام با دختری آشنا شدم که ایشون لیسانس عمران هستن و ۲۴ ساله هستن.
    ایشون میخوان شاغل باشن و من دو دل هستم.نمیدونم شاغل بودنش در زندگی اختلالی ایجاد میکنه یا نه.
    البته ایشون با اختلاف تحصیلیمون مشکلی ندارن و من چندبار پرسیدم ازشون و گفتن براشون مهم نیست.
    در خانواده ما هیچکس شاغل نبوده و همه خانه دار هستن.
    لطفاً راهنمایی کنید ممکنه بعداً مشکلی پیش بیاد یا نه؟
    البته در بقیه موارد با هم تفاهم داریم.

سلام
    اگر شما مخالف و ایشون موافق باشن پر واضحه که مشکل پیش میاد !!!
    قبل از ازدواج در این مورد به توافق برسید ..الان که حس خاصی مثل مالکیت و تعلق خاطرو غیرت و خلاصه احساسات مربوط به بعد از ازدواح به هم ندارید باید به توافق برسید اگرنه حس مخالفتتون بعد از بوحود اومدن اون احساسات شدیدتر خواهد شد ..

هر خانمی حق داره که برای اینده خود برنامه هایی داشته باشه و در حیطه صرفا خانه داری و علایق همسر محدود نشه ..
    شاید هدف ایشون از درس خوندن ادامه اون به مدارج بالاتر و یا شاغل شدن در امور مورد علاقشون و خلاصه ارزوهای بسیاری باشه که در اینده میخوان بهش برسن ..

شما نمیتونین صرف اینکه در فامیل شما خانومی شاغل نیست ایشون رو و خواسته هاشون رو تغییر یا نادیده بگیرید ...

پس باید در این مورد همین الان به توافق برسید نه که بعدها بخواین همدیگر رو راضی کنید .

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    موضوع کوچکی نیست بهتره باهم پیش مشاور برید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    شما خیلی سربسته دارین حرف میزنین را نظرمیخواین
    مثله این هست ک بگین من ی هندونه خریدم هنوز بازش نکردم حس دوگانه دارن ک خوبه یا نه بنظرتون خوبه یا نه؟!!!
    خوب ما چجوری میتونیم کمکتون کنیم
    شما باید باهاشون حرف بزنین و بفهمین دلیل انتخاب شما چی بود از روی ناچاری یا واقعا بهتون علاقه مندن و شما واقعا ایده الش هسین. بعدشم ازش دلیل اشتغالش را بپرسین و ببینین هدفش چیه ؟ اگه از روی چشم و هم چشمی و برای خودمختار بودنش نباشه چه اشکالی داره ک شاغل بشن اتفاقا خیلی هم خوبه چون حس مفید بودن میکنه و بهتون بیشتر لاقه مند میشه ک پشتیبانش هسین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد