نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فرزند نه ماهه

1423
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فرزند نه ماهه

با سلام
    من یک پسر نه ماهه دارم پسرم به هیچ وجه چیزهایی که به دستش می دهیم را در دهان نمی گذارد حتی اگر یک چیز خوردنی که با اشتیاق فراوان در حال خوردنش هست را در همان لحظه به دستش بدهیم باز هم فقط آن رادر دستش می گرداند و به آن نگاه می کند اما آن را در دهان نمی گذارد البته تا سن شش ماهگی برعکس بود یعنی هر چیزی را به سرعت وارد دهانش می کرد که فکر می کنم به خاطر دندان درآوردن بوده اما از آن به بعد دیگر هیچ چیزی را در دهانش نمی گذارد خواستم بدانم با توجه به اینکه کودکان نوپا از دهان برای شناخت اجسام استفاده می کنند این مسأله برای پسر من طبیعی می باشد و یا ممکن است ارتباطی به هوش یا فعالیت های ذهنی یا جسمی وی داشته باشد؟

2. کاربران زیر از m_taheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فرزند نه ماهه

سلام دوست من
    برای پاسخ سوال شما فکر میکنم بهتره فرزند شما حضوری توسط متخصص اطفال معاینه بشه و اگه لازم باشه از فرزند شما تست هوش به عمل بیاد
    فکر نمیکنم تو فضای مجازی بتونین راهنمایی درستی بگیرید
    انشاا... که چیز مهمی نباشه و نگرانی شما برطرف بشه

4. کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فرزند نه ماهه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_taheri نمایش پست ها
    با سلام
    من یک پسر نه ماهه دارم پسرم به هیچ وجه چیزهایی که به دستش می دهیم را در دهان نمی گذارد حتی اگر یک چیز خوردنی که با اشتیاق فراوان در حال خوردنش هست را در همان لحظه به دستش بدهیم باز هم فقط آن رادر دستش می گرداند و به آن نگاه می کند اما آن را در دهان نمی گذارد البته تا سن شش ماهگی برعکس بود یعنی هر چیزی را به سرعت وارد دهانش می کرد که فکر می کنم به خاطر دندان درآوردن بوده اما از آن به بعد دیگر هیچ چیزی را در دهانش نمی گذارد خواستم بدانم با توجه به اینکه کودکان نوپا از دهان برای شناخت اجسام استفاده می کنند این مسأله برای پسر من طبیعی می باشد و یا ممکن است ارتباطی به هوش یا فعالیت های ذهنی یا جسمی وی داشته باشد؟
    با سلام
    به مشاور خوش آمدید
    ضمن تشکر از همکارمون، مایلم به اطلاعتون برسونم این موردی که میفرمایید تقریبا طبیعی هست و در این سنین بعنوان مثال بعد از 6 ماهگی چون بینایی کودک تازه تکامل یافته و تا قبلش با تاری مواجه هست، کودک خود بخود علاقه پیدا میکنه تا اشیاء رو از طریق مشاهده بهتر بشناسه
    حتی اگه دقت کرده باشید تا چند وقت پیش ایشون حتی دست های خودش رو هم جلوی چشماش میگیره و نگاه میکنه و یه حالتی شبیه نی نای نای به دستاش میده که در واقع داره ابعاد مختلف دستش رو بررسی میکنه تا بهتر با جزئیاتش آشنا بشه
    از طرفی کم کم داره اون بحث احتیاطش شکل میگیره و هر چیزی رو فی البداهه و تا شناخت ازش پیدا نکنه درون دهانش قرار نمیده

با این حال من توصیه میکنم یک ویزیت متخصص اطفال و یا فوق تخصص اعصاب اطفال ببریدش تا براتون معاینات لازم رو انجام بدن که اگر موردی نبود خیالتون هم راحت بشه

موفق باشید ...

6. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد