نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نامه نگاری برای آشنایی

623
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نامه نگاری برای آشنایی

با سلام . بنده چند ماه هست که دختری رو دیدم ولی ایشون خبر نداره من بهش علاقه دارم . از طرفی آدرس ایشون رو همون چند ماه قبل به خاطر ماهیت ارتباطمون بدست آورده بودم ولی آدرس دقیق نبود و بنده نتونستم با ایشون در اون مدت که با هم برخورد داشتیم در مورد مسائل شخصی صحبت کنیم . حالا به فکرم رسیده که از طریق اون آدرس برای ایشون نامه ارسال کنم و طینامه نگاری با هم گفتگوهایی داشته باشیم ولی مطمئن نیستم ایشون از من خوششون بیاد یا در حال حاضر با کسی رابطه ی عاطفی دارند یا خیر .
    اصلن به نظر شما نامه نگاری صحیح هست؟ کار کودکانه ای نیست؟
    آیا نامه رو به صورت عمومی بنویسم یا جوری بنویسم که صحبتهای خصوصی توش باشه؟منظورم اینه که آیا خانوادشون باید از نامه خبر داشته باشه؟
    آیا در نامه شماره ی ایشون رو درخواست کنم یا آشناییمون بهتره با همین نامه ها پیش بره؟
    آیا خودمو در نامه ی اول معرفی کنم یا لازم نیست؟
    پیشنهاد میکنید در مورد چه موضوعاتی صحبت کنم در نامه ی اول؟ من فعلن فقط چند تا سوأل نوشتم و اینم ذکر کردم که مشتاقم با ایشون آشنا بشم . در مورد سن و تحصیلات و ظاهرم هم توضیحاتی دادم آیا لازمه جزئیات بیشتری از خودم بگم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نامه نگاری برای آشنایی

کسی جواب نمیده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام خب نامه دادن هم راهیست! ولی به نظر من رودربایستی رو کنار بگذارید و مسئله روخودتون با شجاعت و رو در رو به ایشون بگید البته در یک مکان و زمان مناسب باهاشون حرف بزنید ... یا می تونید از طریق خانواده وارد شید که ایشون حسن نیت شما رو کاملاً درک کنن مثلاً از مادرتون بخواین که با خانواده ایشون تلفنی موضوع رو در میون بزارن و مقدماتی برای آشنایی شما و کسب شناخت پیش بیاد.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1121
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش نامه بده و خیلی راحت و خودمونی هم بنویس اما طوری که انگار همه افراد خانوادش ممکنه اونو بخونن و شماره تلفن خودتو تو نامه بذار اگه مایل باشه حتما تماس میگیره و بقیش رو با کمک خانواده ادامه بده ، زیاد هم سخت نگیر چون نیتت خیره ایشالا درست میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد