نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: عشق فامیلی

16870
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق فامیلی

باسلام خدمت مشاور عزیز من پسری هستم 15ساله که سه سال پیش بایک دختر از فامیلامون دوست شدم وهنوزم دور از چشم خانواده هامون باهم در ارتباطیم وبه هیچ وجهی نمیتوانیم از هم دور شیم چه کنیم ؟؟؟من تمام خصوصیات خود وخانواده اش راهم میدانم و دختر هم تمام خصوصیات پدرو مادرم وخودم رو میداند درسته سنمون کمه ولی رشد عقلی هردومون کامله ومن با هیچ دختر دیگه ای جز اون دوستی نکردم وهر دومونم اولین دوستی مونه و هم من و هم اون تا بحال هیچوقت همو ول نکرده ایم وهمیشه کنار هم بوده ایم ایا بنظر شما ما باید رابطمونو اشکار کنیم؟یا باید پنهانی بماند ویچیز دیگه اینکه خانواده هامونم از دوستی ما راضی نیستن وما طبق دستورات رساله ی مکارم شیرازی باهم صیغه هستیم تقریبا دوساله صیغه ایم واز این موضوع هم کسی خبری نداره خواهش میکنم به موضوع من رسیدگی شود اخه دیگه تحمل ندارم

2. کاربران زیر از alisi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره

پسرجان میشه بفرمایید شما که به سن تکلیف نرسیده بودی چجوری موضوع صیغه شامل حالت شده،؟! بعد مگه صیعه ی اقای مکارم با بقیه صیغه ها فرق داره؟! اصلا شما میدونی صیغه چیه؟ میدونی صیعه با صیعه ای که در زبان عربی میخونی متفاوته؟! بعد چجور دختر 12ساله رو صیعه کردی؟! مگه زن بوده؟!

واقعا انقدر خودتو بزرگ دیدی که همچین وضعیتی برا خودت رقم زدی؟! شما تو این سن باید به کتابات بچسبی و اونارو ول نکنی نه دختر بچه ی مردم رو.

اونوقت شما صیغه کردین خدایی واسه چی صیغه کزدی؟! بچه ی 12ساله مگه چیزی داره که صیغه بخواد؟!

من اگه جای بزرگترت بودم درسی بهت میدادم که تا 10سال دیگه دور ور این لقمه های بزرگ تر از دهنت نگردی.

4. 12 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هه به تو میگن مشاور؟؟؟اینه مشاورت خب اینارو که خودمم میدونستم اومدم مشاوره بگیرم در مورد کارم

6. 2 کاربران زیر از alisi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تو هیچی در مورد سن تکلیفو اینا میدونی ؟؟؟برو ببین اصلا چین ادم چه شرایطی داشته باشه به سن تکلیف میرسه من اینا همرو خوندم وصیغمم هیچ جاش غلط نیسته

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط alisi نمایش پست ها
    تو هیچی در مورد سن تکلیفو اینا میدونی ؟؟؟برو ببین اصلا چین ادم چه شرایطی داشته باشه به سن تکلیف میرسه من اینا همرو خوندم وصیغمم هیچ جاش غلط نیسته
    عزيز جان صيغه احيانا نياز به اجازه ي پدر دختر نداره ؟!

9. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب برای همینه که میگم صیغه اقای مکارم تو وقتی چیزیو کامل نمیدونی درموردش حرف نزن

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

خب برای همینه که میگم صیغه اقای مکارم تو وقتی چیزیو کامل نمیدونی درموردش حرف نزن
    عزيزم
    فدات بشم
    من اوربيتال نيستم ، لطفا بيشتر دقت كن 😂
    سن بلوغ پسرا معمولا ١٤ سالگي هست ، بعد شما قبل از بلوغ تصميم به صيغه گرفتيد ؟!
    صيغه ي جناب مكارم سوگولي هست ؟! چون گفتن اگر دختر به بلوغ فكري برسه نيازي به اجازه ي پدر نيست ؟!
    يه دختر خانم ١٢ ساله به بلوغ فكري رسيدن اون وقت ؟!!!
    لفظ صيغه يه چيزي شده براي سرپوش گذاشتن روي كارهامون !!
    گل من ؛ شما چه بخوايد چه نخوايد ١٠ سال بايد براي ازدواج صبر كنيد !
    پس خودت ١٠ سال رو طوري مديرين كن كه .... !

12. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عشق فامیلی

باسلام خدمت مشاور عزیز من پسری هستم 15ساله که سه سال پیش بایک دختر از فامیلامون دوست شدم وهنوزم دور از چشم خانواده هامون باهم در ارتباطیم وبه هیچ وجهی نمیتوانیم از هم دور شیم چه کنیم ؟؟؟من تمام خصوصیات خود وخانواده اش راهم میدانم و دختر هم تمام خصوصیات پدرو مادرم وخودم رو میداند درسته سنمون کمه ولی رشد عقلی هردومون کامله ومن با هیچ دختر دیگه ای جز اون دوستی نکردم وهر دومونم اولین دوستی مونه و هم من و هم اون تا بحال هیچوقت همو ول نکرده ایم وهمیشه کنار هم بوده ایم ایا بنظر شما ما باید رابطمونو اشکار کنیم؟یا باید پنهانی بماند ویچیز دیگه اینکه خانواده هامونم از دوستی ما راضی نیستن وما طبق دستورات رساله ی مکارم شیرازی باهم صیغه هستیم تقریبا دوساله صیغه ایم واز این موضوع هم کسی خبری نداره خواهش میکنم به موضوع من رسیدگی شود اخه دیگه تحمل ندارم
    سنتون برای ازدواج کمه و بیشتر شبیه شوخی می مونه

ولی اگر درستون تمام شده و سربازی رفتید و کار و کسب پایدار و مناسبی دارید اونوقت میتونید برای ازدواج اظهار نظر کنید

و گرنه با عشق و عاشقی خالی نمیشه بیشتر از یک ماه زندگی کنید ...

بهتره به راهروهای دادگاه سر بزنید و ببینید که افرادی با چنین تصوراتی چطور خودشون رو درگیر کردن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

واااااااای خدااااای من یعنی تو از دوازده سالگی دوست دختر داشتی !!!!!!!!! باورررررررم نمیشه !!! آخه چرااااااااا ؟؟؟ به جای این کارا برو به درس و مشقت بچسب !!!!!!
    اثن هنگمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممم
    پسره خوووووووووب تو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بچه ایی
    گفتی صیغه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من اندازه تو بودم اثن نمیدونستم صیغه رو با چه ص ایی مینویسن یه مقدار خجالت بکش و دختره ام خیلی خیلی خیلی بچه است
    آخه پسره خوب صیغه بدون اجازه ی پدر باطله تو هیچ جای رساله ی مکارم ننوشته نمیدونم اینو از کجا درآوردی برا خودت میگی
    کارتون خیلی خیلی خیلی اشتباهه هم خودت هم دختره توی راه غلطی قرار گرفتید
    اثن نمیدونم چی بگم
    MY MIND IS ERROR !!!!!!!!!!!!!!!!!

16. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

هر کسی در طول زندگیش باید برطبق همون شرایط سنیش پیش بره مثلا الان شما باید بر طبق دوران نوجوانیتون با هم جنسای خودتون سرگرم لذت بردن از دوران خوش نوجوانیتون باشید فوتبال بازی کنید ورزش کنید درس بخونید اگر عجله کنی و زودتر از وقتش بخوای وارد مرحله ی بعدی زندگیتون بشید نه از این دورانتون لذت میبرید نه از دوران جوانیتون و الان شما هم دارید به اون دختر خانم ظلم میکنید هم به خودتون چون خودتونو از نعمتای زیادی محروم کردید. بهتره به اون دختر خانم بگی بهتره رابطتون به مدت چند سالی قطع بشه و بهش بگو که در این مدت میخای درس بخونی و پیشرفت کنی و بهترن دانشگاه و بهترین کار رو به دست بیاری تا بتونی خوشبختش کنی و ازش بخوای اونم در این مدت درسشو بخونه تا در آینده اگه بازم همو خواستید به هم برسید .

18. 5 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط misseli vrn نمایش پست ها
    واااااااای خدااااای من یعنی تو از دوازده سالگی دوست دختر داشتی !!!!!!!!! باورررررررم نمیشه !!! آخه چرااااااااا ؟؟؟ به جای این کارا برو به درس و مشقت بچسب !!!!!!اثن هنگمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممپسره خوووووووووب تو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بچه اییگفتی صیغه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من اندازه تو بودم اثن نمیدونستم صیغه رو با چه ص ایی مینویسن یه مقدار خجالت بکش و دختره ام خیلی خیلی خیلی بچه استآخه پسره خوب صیغه بدون اجازه ی پدر باطله تو هیچ جای رساله ی مکارم ننوشته نمیدونم اینو از کجا درآوردی برا خودت میگیکارتون خیلی خیلی خیلی اشتباهه هم خودت هم دختره توی راه غلطی قرار گرفتیداثن نمیدونم چی بگمMY MIND IS ERROR !!!!!!!!!!!!!!!!!
    من تا سوم راهنمایی فرق ادرار و ... رو نمیدونستم. تا اول راهنمایی منتظر بودم خروس تخم بزاره! اونوقت بچه ی 12ساله میگه صیغه کردم. !!!

20. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من نمیدونم آقای مکارم چی گفته تو رسالش راجب اذن پدر ، ولی اون مرجع تقلیدایی هم که میگن نیاز به اذن پدر نیست واسه دختر 30_40 ساله میگن که عاقله نه یه دختر بچه !!

22. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

صیغه برای افراد عاقل هستش
    صیغه اقای مکارم گفته با اجازه پدر دختر باید باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    پسر گلم نوشته شما رو خواندم در مورد صیغه و سوالات دینی و.... چیزی نمیدانم و توضیحات در این موارد رو به متخصصین امر وامیگذارم ولی
    در مورد روابط بین دختر و پسر از نظر علمی اگر نگاه به همدیگر به صورت آلت جنسی نباشه(که متاسفانه به علت جدا سازی جنسیتی) هست!؟
    روابط هیچ گونه اشکالی نداره چون اون پسر و دختر با هم دوستند همانطور که با پسر و یا دختر هم جنس خود دوست هستند بدون نگاه جنسی و بهره جنسی
    رشد عقلی هیچ شخصی در هیچ زمانی کامل نیست و طبق آمار 73درصد مردم جهان از آنچه که ما تعریف عقل(علمی) میدانیم بهرهای نبرده اند
    و از همان 27 در صد بقیه نیز تنها 3 درصد هستند که به سن 18 سالگی عقلی رسیده اند!!!؟؟
    کوتاه سخن
    زود وارد رابطه عشقی شده اید که اون رو هم میفهمم و گلم تقصیر شما نیست تقصیر تعلیم وتربیت و پرورش است
    ولی این رو بدون عزیزم تمام این روابط گذراست پس بهتره مسئله رو برای خودتون زیاد قامض و جدی نکنید

البته میدونم گفتار من به نظرتون حتما درست نبست و غلطه و این عشق شماست که عشقه و دیگران این عشق رو تجربه نکرده و یا عشقشان عشق نبوده
    ولی عزیزم هیچ کدام عشق نبوده بلکه تمام اینها تو این سن و سال عشق نبست بلکه عدم و اشکال در رشد شخصیته همانطور که گفتم
    بیشتر بهتره که به درس و ورزش و جمع دوستان خوب بگذرانید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

26. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اسید لطفا!!!!!!

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اسید لطفا!!!!!!
    نصف تو هست سام 😂😂

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

یا پیغمبر
    ینی الااااان هنگ هنگم
    مگه میشه اصنننننن
    فقط همین مدلیشو اینجا ندیده بودیم

اصن خودت هیچی
    تو عاشق
    من مطمئنم دختره فردای روز
    مث چی پشیمون میشه

این چ کاریه
    اخه صیغه؟؟؟/
    نه...صیغه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما داریم ب کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟o_O

پسرجون بیخیال شید
    اگه بخای اشکار کنی
    جفتتون میمیرید

پس بهتره همینطور پنهونی تمومش کنید
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام خدمت دوستان
    من پیام این دوستمون رو خوندم و واقعا همونطور که بقیه گفتن منم خیلی تعجب کردم یعنی واقعا هنوز هنگه مغزم!!! به قول دوستمون من هم سن ایشون بودم نمیدونستم اصلا معنی صیغه چیه! سرم توی کتابام بود...
    پسر خوب شما الان توی سنی هستی که باید ابتدا خودت رو بشناسی و بعد به خدا نزدیک بشی و پایه های ایمانت رو بنا کنی و دنیای اطرافت رو در حد لازم بشناسی شما تو یه مسیر پرخطر و اشتباه قرار گرفتی اما میتونی به این اشتباهت ادامه ندی
    شما از روی احساس تصمیم گرفتی و این علاقه بن و اساس عاقلانه ای نداره و ممکنه خیلی آسیب ببینی بعدا هم شما و هم اون دختر خانم من در حد نصیحت نیستم ولی این تذکر رو خواهرانه بهتون میگم هرچی زودتر بشین درست و حسابی فکر کن و این رابطه رو حداقل فعلا تموم کن و به زندگیت برس این سنی که شما الان قرار داری سن بلوغ جسمی و فکری هست که تازه ابتدای راه هستی خدایی نکرده اگه این مسیر تکاملت رو با اشتباه طی کنی ممکنه دچار بحران های بزرگی بشی که تاثیرش تا چند سال توی زندگیت باشه بعضا روانشناس ها میگن ممکنه آسیب های این سن بحران نوجوانی تا آخر عمر همراه فرد باشه و زندگیش روال عادی و طبیعیشو از دست بده... خیلی خیلی مراقب باش داری با آینده خودت و اون دختر بازی خطرناکی میکنی
    اگه ممکنه برو پیش یه مشاور که دقیقتر کمکت کنه یا اگه میتونی موضوع رو با والدینت در میون بذار که بتونن کمکت کنن به هرحال به نظر من هرچی زودتر این رابطه رو تموم کنین به نفع دو نفرتون هست زندگی شوخی نیست با این تصمیمات احساسی بخوای مدیریتش کنی بعدها دچار مشکل میشی و پشیمونی سودی نداره
    به قول بزرگان عاقلانه انتخاب کن تا عاشقانه زندگی کنی اگر عاشقانه انتخاب کنی عاجزانه خواهی زیست
    هر چند در این جمله عشق مطرح شده تا چه برسه به یه علاقه در سن پایین که معلوم نیست اساسش چی هست
    امیدوارم هر چی زودتر این رابطه رو تموم کنی و سعی کن به خدا بیشتر نزدیک بشی و سرگرم درس ها و مطالعه و ورزش و علاقه هات باش و کتابایی که مناسب سنت هست رو مطالعه کن که خودتو بشناسی و یه زندگی خوب داشته باشی.
    موفق باشی

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

یه نکته رو یادم رفت بگم
    یه پسری از اقوام من مثل شما دچار همچین اشتباهی شد متاسفانه خیلی از موقعیت های تحصیلی و دانشگاهیشو از دست داد و الان که چند سال میگذره خودش بیشتر از همه ناراحت و پشیمونه که چرا به حرف بزرگتراش گوش نداده و اینکه الان که توی سن ازدواج هست میگه هیچ احساسی به دخترا ندارم و نمیخوام فعلا ازدواج کنم من یکی که هربار میبنمش خیلی ناراحت میشم هم سن شما که بود شاگرد اول کلاسشون و موذن مدرسه بود میتونست به خیلی جاها برسه ولی متاسفانه رفیق ناباب زندگیشو خراب کرد خیلی خیلی خیلی خطرناکه...

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وای وای دوره آخر زمونه

بچه ها هم صیغه ای شدن!!!!

سئو ٫ سئو سایت ٫ بهینه سازی سایت ٫ طراحی سایت ٫ طراحی وب سایت ٫ طراحی وب

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

با سلام

بهتره بپرسم خانواده هاتون چطورن؟

ماهواره در منزلتون هست یا فیلم یا موردی مشاهده کردید که شمارو کنجکاو کرده؟

چطوری به دختره گفتین ؟

و دختر چه نسبتی با شما داره؟

بعد از پاسخ به این سوال ها نظرم را خاهم گفتتت

امضای ایشان
    ​یا علی

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی...شما ینی از 13 صیغه کردین....خب منم یادمه توی راهنمایی داشتیم که از 13 عقد کرده بودنن...پس شما اولین فردی توی دنیا و کائنات نیستین که توی سن کم صیغه کردین...در ضمن الان دور و زمونه فرق کرده....آمارا نشون میده سن بلوغ جنسی اومده پایین...خب حالا سن بلوغ عقلی رو کاری ندارم....من الان خودم 18 سالمه اصن بالغ نیستم...بچه 13 ساله دیدم که از من خیلی بهتر و بالغ ترن....دوستان عزیز به جای کمک به ایشون چرا فضاوت میکنین؟؟؟بعضی ها درشت اندام ترن....زودتر به بلوغ جنسی میرسن...بیشینه خوانوادگیشون جوریه که کلا همه در نوجوونی ازدواج میکنن..من نمیدونم ولی ایتجا توی خوزستان چون آب و هوا گرمه همه زودتر به بلوغ جنسی میرسن در نتیجه اندامشون تو سن 12 کاملن رشد کرده و بالغه تازه الان سن بلوغ پایین اومده 10 ساله دیدم که اندامش کاملن بالغه....
    طبق اسام وقتی یه فردی به بلوغ جنسی میرسه باید ازدواج کنه که به گناه نکشه...میشناسم مث شما 15 ساله درگیر رابطه جنسی قبل ازدواج و بدون تعهد شده..ولی شما صیغه کردین ....از نظر من برا کسی که واقعن نیاز داره کار اونقدرا غلطی نیس....ولی به نظرم حتمن اگه دختره رو دوس دارین باید آشکار ش کنین.....اگه فقط به دلیل مسائل جنسی بوده که هیچ البته فک نکنم به دلیل جنسی صرف بوده...من خیلی مث شما دیدم...که تو 15 16 ازدواج کردن..
    دوست قدیمی شما اگه با دختره رابطه داشتین اگه به بقیه هم نگین....شما دیگه مسیولیت اون دختر رو دارین....اون دختره که نمیتونه بره با کس دیگه ای ازدواج کنه!!!!!!بهتر اول بری به مامان یا خواهرت بگی بعدش ببینی عکس العمل اونا چیه....در ضمن درس خوندن ربطی به متاهل بودن یا نبودن نداره...میشناسم متاهل تربیت معلم قبول شده.....یکی مث من که اصن نمیدونم عشق و اینا چیه اصن درس نمیخونم....هرکسی یه تیپ شخصیت داره....اگه واقعن عاشق شی برو آشکار کن...میتونی تا قبل کنکور صبر کنی درستو بخونی بعد کنکور با خیال راحت ازدواج کن...کار بدی هم نکردی...
    بزار دختره هم درس بخونه....زموته ی بدیه کسی که درس نخونه مدرک نگیره بهش میگن نخاله..لات و لوت.....درستو بخون...ازدواج هم بکن....چه ربطی به درس داره....یه دختر متاهل 17 ساله تو شهرمون پزشکی در اومد...
    اگه خوانواده باهات دعوا کرد بهشون بگو من کار اشتباهی از نظر شرعی انجام ندادم....شما برید درس بخونید...از اول تا آخرش خوانواده میفهم نگران نباش...شما میتونی به مادرت بگی ولی تا بعد از کنکور پنهان نگه داری از پدرت..و بعدش ازدواج کنی...مطمین باش اون دختره حتما به مادری یا خواهری یا خاله ای کسی گفته...زنا حتما اینجور چیزا رو میگن...چون فک میکنن اگه به کسی نگن از استرس و غصه میمیرن....
    دوست قدیمی شما از نظر شرعی کار غلطی نکردی ولی یکم از وقت درس خوندنت زدی...حالا که15سالته جای درس خوندن داری پس بخون و بعد از کنکور ازدواج کن....خودتم ناراحت نکن.. به حرف اینا توجه نکن...اینا هرچی میگی میلن حمله میکنن...
    منم با ایشون موافقم

باید ما بهشون کمک کنیم تا مشکلشون حل کنن نه اینکه مثل بقیه حرفای نامربوط بزنیم
    امضای ایشان
    ​یا علی

35. 2 کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پسر خوب آخه تو که تا به خودت اومدی خودتو انداختی تو فاز رابطه و این حرفا اصن چیزی از کودکی و نوجوونیت فهمیدی؟؟؟؟؟؟

به نظرم به جای این دغدغه های نا به جا یه کم نوجوونی کن و از زندگیت لذت ببر؛

هنوز خیلی زوده که انقد خودتو درگیر کنی٬ اینجوری چند سال دیگه به خودت میای و میگی افسوس که جوونی نکردم و زود خودمو انداختم وسط گیر و دار زندگی و هیچی از زندگیم نفهمیدم.

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

دوستای گلم ایشون چند ماهه وارد سایت نشده و فکر هم نمیکنم که بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    پسر خوب آخه تو که تا به خودت اومدی خودتو انداختی تو فاز رابطه و این حرفا اصن چیزی از کودکی و نوجوونیت فهمیدی؟؟؟؟؟؟

به نظرم به جای این دغدغه های نا به جا یه کم نوجوونی کن و از زندگیت لذت ببر؛

هنوز خیلی زوده که انقد خودتو درگیر کنی٬ اینجوری چند سال دیگه به خودت میای و میگی افسوس که جوونی نکردم و زود خودمو انداختم وسط گیر و دار زندگی و هیچی از زندگیم نفهمیدم.
    لایییییکککککککککک...

نقل قول نوشته اصلی توسط masoume نمایش پست ها
    منم با ایشون موافقم

باید ما بهشون کمک کنیم تا مشکلشون حل کنن نه اینکه مثل بقیه حرفای نامربوط بزنیم
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

38. کاربران زیر از Aza بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    میزان امتیاز
    8

عاقبت به خیر بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    دوستای گلم ایشون چند ماهه وارد سایت نشده و فکر هم نمیکنم که بشه
    امضای ایشان
    ​یا علی

40. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    میزان امتیاز
    8

لایییییکککککککککک...

طوماری که نوشتین

خوبه هااااااااا

ولی یه جورایی اشتباه این پسر توجیه کردی

درسته بودن ازدواج کردن
    در اطراف ما هم بودن که در سن 15و16 سالگی ازدواج کردن ولی به کمک خانواده بوده ن و با حمایت خانواده هاشون

ایشون از سن 12 سالگی با دختر رابطه عاشقانه داشتن براشون زود بوده

الان بعد از 3 سال متوجه شدن دارن چیکار میکنن

اونم بخاطر بی مسو لیتی خانوادش بوده که حواسشون به پسر و دخترشون نبوده
    امضای ایشان
    ​یا علی

42. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست قدیمی.....توی طومارم نوشته ام که دوست 13 ساله داشتم که عقد کرده و رفته سر خونه شوهر.....زندگی کرده....
    ایشون 12 ساله بودن صیغه کردن....
    من گفتم الان که 15 یا 16 شده میتونه بره ازدواج کنه...توی سن 12 رابطه عشقی داشتن؟؟؟؟خب خیلی ا دارن....
    سن بلوغ جنسی و رابطه با جنس مخالف اومده پایین الان....
    امیدوارم که از این متن برداشت های دیگه ای نشود.....
    در ضمن منظورم از این طومارم درسته؟؟؟؟
    این بود که کلمه ی طومار رو درست نوشتم؟؟؟؟به شوخی....آخه تینجا اینقد نخاله و ولگرد و ازگل خطاب شدیم که دیگه خنگ از آب در اومدیم...
    وگرنه منظورم این نبود که درست یا غلط بودن نظرم تایید شه
    چون هرکسی از یه نقطه نظری به موضوع نگاه میکنه...

بعله ........
    امضای ایشان
    ​یا علی

44. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

شما گرمی کمتربخور

ما دوازده سالمون بود منتظر بودیم یه هواپیما ازتو اسمون رد بشه با چراغاشون برامون چشمک بزنه

به کجا داریم میرسیم واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry پاسخ : مشاوره

شما چطور مشاوری هستید؟😡😡😡

اون بدبخت از شما سوال پرسید مطمئنم چون خودش اشتباهشو فهمیده اومده از شما مشاوره بگیره بعد این چه رفتاری هست که با بقیه دارین؟

آدم اشتباه میکنه

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط SMSH نمایش پست ها
    شما چطور مشاوری هستید؟

اون بدبخت از شما سوال پرسید مطمئنم چون خودش اشتباهشو فهمیده اومده از شما مشاوره بگیره بعد این چه رفتاری هست که با بقیه دارین؟

آدم اشتباه میکنه
    سلام. دوست عزیز فقط کاربری ابی مشاور هستند و اینجا فروم تبادل نظر. بقیه هم نظر مینویسند...
    فقط ابی ها مشاورند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47125
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش منم مثل تو هستم دردتو میفهمم اگ واقعا فقط صیغه کردی ک بتونی دستشو بگیری یا بوسش کنی ک ینی عشقت واقعیه به حرفای اینا توجه نکن امید وارم بهش برسی
    اما اگه بخاطر هوس بوده بدون عشق نیست هوسه و سریع خود داری کن یا تبدیل به عشقش بکنموفق باشی

یا حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد