نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: استرس رفتارهای گذشته

1217
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

استرس رفتارهای گذشته

سلام
    ببخشید من دختری 29 ساله هستم که قبلادوست پسر داشته البته قصد ازدواج 100 درصد داشت ولی بخاطر اینکه خانواده ام مخالف بودند ازدواج صورت نگرفت در این مدت باهم بیرون می رفتیم و حتی باهم ازتباط و معاشقه هم داشتم الان که دیگه بهم خورده خیلی استرس دارم و افسردگی گرفتم هم بخاطر اینکه هنوز تنهام هم بخاطر احساس گناهی که دارم همش احساس می کنم نکنه یکی از ما زمانی که باهم بودیم فیلم گرفته باشه چون یه بار کم مونده بود پلیس ما رو بگیره این موضوع نزدیک به 2 سال پیش هست
    نمیدونم چجوری از این فکر وخیال راحت بشم و آرامش پیدا کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استرس

دوست پسر !! صدرصد ازدواج!! خانواده مخالف کرد!! خب یعنی از اول در جریان نبودن یا بعدا منصرف شدند!!

الان احساس گناه داری یا می ترسی رابطه پنهانی شما برملا بشه ؟

احیانا ترس اینم داری که با کسی دیگه اشنا بشی ولی نمی دونی چیکار کنی گذشته بگی یا نه ؟! اگر نگی خودش بفهمه چی و از این فکر ها؟!

اگر واقعا احساس گناه داری توبه واقعی کن ، تا ارامش بگیری .

اگر از ابروت می ترسی باید بگم کسی که ابرو پیش خدا داشته باشه و براش مهم باشه مطمین باش ابروش خدا پیش مردم حفظ می کنه. حالا گناهی کردی کافیه واقعا از خدا طلب مغفرت کنی همین.

حالا برای اینده هم اگر رابطه جنسی بوده باشه باید صبر کنی ....

ولی بهتره نزاری افسردگیت بیشتر بشه حتما پیش روان پزشک و مشاور برو.

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بله صد در صد ازدواج بود خانواده من مخالفت کردن ایشون هم پسر خوبی بودن از خودش نگران نیستم میترسم باهم بودنی کسی یواشکی عکس یا فیلم ازم گرفته باشه اخه میرفتیم بیرون شهر
    از خدا میخوام منو ببخشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خدا بزرگه!!

نه کی می خواهد راه بیفته دنبال شما و فیلم بگیره!!! یا باید دشمنی داشته باشه یا بخواهد اخاذی کنه اونم تا حالا می کرد.

ولی موقع ازدواج با یکی دیگه نمی دونم می تونید بگید یا نه به خواستگار ولی سعی کنید با کسی ازدواج کنید گذشته براش اهمیت نداشته باشه خدا نکرده حالا عکسی یا حرفی هم شنید مسکل ساز نشه

6. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رها6515 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من دختری 29 ساله هستم که قبلادوست پسر داشته البته قصد ازدواج 100 درصد داشت ولی بخاطر اینکه خانواده ام مخالف بودند ازدواج صورت نگرفت در این مدت باهم بیرون می رفتیم و حتی باهم ازتباط و معاشقه هم داشتم الان که دیگه بهم خورده خیلی استرس دارم و افسردگی گرفتم هم بخاطر اینکه هنوز تنهام هم بخاطر احساس گناهی که دارم همش احساس می کنم نکنه یکی از ما زمانی که باهم بودیم فیلم گرفته باشه چون یه بار کم مونده بود پلیس ما رو بگیره این موضوع نزدیک به 2 سال پیش هست
    سلام دوست عزیز . در اینکه رابطه ی شما با اون پسر قبل از ازدواج کار ناپسندی بوده شکی نیست ولی کسی اجازه سرزنش کردن شما رو نداره(این جا هم جای سرزنش کردن نیست) چون به هر حال انسان جایزل خطاست . بابت گناه هم شما توبه کرده باشی خداوند خیلی بخشنده هست و بخشیده میشی . سعی کن با ورزش و مطلالعه خودتو سرگرم کنی (مشغول باشی) به مرور زمان حالت بهتر میشه . در مورد اون احساس هم که شما میگی شاید یکی از ما فیلم یا عکس گرفته باشه درصدش خیلی کمه ولی شما به خاطر روحیه خودتون درصدشو زیاد می دونید پس به چیزی فکر نکنید (یک درصد احتمال بدیم کسی چیزی از شما داشته باشه و یک درصدم احتمال بدیم اگه داشته باشه بخواد پخشش کنه .... [replacer_img] در نتیجه احتمالش یک به هزار شایدم کمتر هست) . موفق باشید
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

8. 2 کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان از پاسختون ممنون
    خدا کنه اینجوری باشه
    خداوند منو ببخشه

10. 2 کاربران زیر از رها6515 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

خانم اصلن نگران نباش اگه واقعا پشیمون باشی خدا خیلی بخشنده هست این آیه قرآن که نوشتم را بخون ببین رحمت خدا تا کجاها رفته شرطش اینه که دیگه تکرار نشه و پشیمون باشی. اما در مورد استرس میخوام با قاطعیت بگم که دور ازجون شما دور از جون شما مثل سرطان کل عملکرد بدنو مختل میکنه و هزار تا بیماری درست میکنه. بنابرین سعی کن هر جور میتونی بیخیالی طی کنی بندازیش دور. به خودت بگو استرس کیلویی چنده؟
    آیه 53 سوره زمر:
    قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
    ﴿۵۳﴾
    بگو اى بندگان من كه بر خويشتن زياده ‏روى روا داشته ‏ايد ( در گناه) از رحمت‏ خدا نوميد مشويد در حقيقت‏ خدا همه گناهان را مى‏ آمرزد كه او خود آمرزنده مهربان است (۵۳)
    کلمه ان قبل از الله در زبان عربی حرف تاکید گفته میشود یعنی قطعا می بخشد. جمیعا یعنی همه را. البته این شامل حق الله است نه حق الناس بشرط توبه واقعی .

12. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره
    الان عاجزانه ازخدا طلب ببخش می کنم ولی باز از اینکه یکی عکس و فیلم بگیره و تو شبکه های مجازی پخش کنه نگرانم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : استرس رفتارهای گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط رها6515 نمایش پست ها
    سلام

ما اشتباهات گذشته را بارها و بارها در ذهن مان مرور می کنیم و به حس خجالت و پشیمانی اجازه می دهیم که بر اعمال ما در زمان حال تاثیر بگذارند. به نگرانی و ناامیدی در مورد آینده می چسبیم گویی که این کار به ما قدرت می دهد. ما استرس را در ذهن و جسم مان نگه می داریم که این کار باعث ایجاد مشکلات جدی برای سلامتی مان می شود و این تنش ها را به عنوان یک چیز عادی می پذیریم.

اگرچه که ممکن است این نصیحت آجان شاه ساده به نظر برسد اما در آن نکات زیادی نهفته است:

"اگر کمی از نگرانی های خود کم کنید به کمی آرامش دست پیدا می کنید و اگر عمده نگرانی های خود را رها کنید به آرامی عمیق می رسید."

وقتی زندگی ساده است فرصت وجود دارد. همیشه وقت برای قبول آن وجود دارد. هر لحظه فرصتی است برای رها شدن و حس آرامش. در ادامه 40 راهکار برای شروع ارائه شده است:

از ناامیدی در مورد خود و زندگی تان رها شوید.

1. یک مهارت جدید یاد بگیرید. به جای اینکه به کارهایی بچسبید که هیچ وقت در آنها پیشرفت نمی کنید.

2. دیدگاه خود را تغییردهید. به مشکلات به دید یک موهبت پنهان بنگرید.

3. گریه کنید. طبق گفته دکتر ویلیام فری دوم متخصص شیمی حیاتی در مرکز پزشکی رامست در مینیاپلیس با گریه کردن احساست منفی را از خود دور کنید و موادشیمیایی مضری را که در نتیجه استرس در بدن تولید می شوند را دور بریزید.

4. نگرانی تان را فورا به یک عمل مثبت تبدیل کنید. برای موقعیت های شغلی جدید چند جا زنگ بزنید یا برای یک کار داوطلبانه به گروه های های اجتماعی بپیوندید.

5. از مدیتیشن (مراقبه) یا یوگا استفاده کنید تا شما را به زمان حال بیاورد. به جای اینکه در گذشته زندگی کنید و نگران آینده باشید.

6. لیستی از دست آوردهایتان تهیه کنید- حتی موارد کوچک- و هر روز چیزی به آن اضافه کنید. برای این که جایی برای رضایت از خودتان بازکنید باید یک مقدار از ناراحتی های خود کم کنید.

7. در ذهن خود یک جعبه به نام "توقعات" در نظر بگیرید. هر زمان که شروع کردید به فکر کردن به اینکه چگونه امور باید پیش بروند و یا باید تا بحال پیش می رفتند،این افکار را داخل جعبه بیندازید.

8. در یک فعالیت ورزشی شرکت کنید. ورزش هورمون های استرس زا را کم می کند و اندروفین و مواد شیمیایی را که باعث تقویت ذهن میشوند، در بدن بالا میبرد.

9. تمام انرژی خود را صرف چیزهایی کنید که واقعا می توانید کنترل کنید، به جای اینکه به چیزهایی بپردازید که نمیتوانید آنها را کنترل کنید.

10. راهی خلاقانه برای بیان احساساتتان پیدا کنید کارهایی مانند وبلاگ نویسی یا نقاشی. این کار را در لیست کارهای ضروری خود قرار دهید و وقتی آن را انجام دادید روی آن خط بزنید. این کار به شما یاد آوری می کند که احساساتتان را بیرون بریزید.

از عصبانیت و ناراحتی رها شوید

11. خشم را با تمام وجود حس کنید. اگر احساساتتان را خفه کنید ممکن است به بیرون درز کنند و نه تنها شخصی که باعث عصبانیت شما شده است، بلکه اطرافیانتان را نیز تحت تاثیر قرار دهند. قبل از اینکه بتوانید از هر احساسی رها شوید باید با تمام وجود آن را حس کنید.

12. به خودتان فرصتی برای خالی شدن و فریاد زدن بدهید. یک روز قبل از رویارویی با شخصی که شما را ناراحت کرده خود را خالی کنید. اینکار باعث می شود که درون شما از کینه و دشمنی خالی شود وبرای یک برخورد منطقی زمان بدست آورید.

13. به خاطر داشته باشید که خشم بیش از اینکه به شخصی که شما را ناراحت کرده صدمه بزند به شما آسیب می رساند، پس برای اینکه لطفی در حق خود کرده باشید، پیش خودتان اینگونه مجسم کنید که خشم تان کم کم در حال از بین رفتن است.

14. اگر امکان دارد ناراحتی خود را به شخصی که آزارتان داده بگویید. بیان احساساتتان ممکن است کمک کند که در جا نزنید و حرکت کنید. در نظر داشته باشید که شما نمی تواند برخورد شخص مقابل را کنترل کنید؛ شما فقط می توانید بر خود تسلط داشته باشید تا احساساتتان را هرچه شفاف تر و مهربانانه تر بیان کنید.

15. مسئولیت پذیر باشد. خیلی وقت ها که عصبانی هستید، روی کار اشتباهی که شخص دیگری انجام داده است تمرکز می کنید که اساسا قدرت شما را از بین میبرد. وقتی روی آنچه که می توانستید بهتر انجام دهید تمرکز کنید، احساس ناتوانی و ناراحتی کمتری خواهید کرد.

16. خودرا جای شخص مقابل قرار دهید. همه ما اشتباه می کنیم شما هم ممکن است به آسانی مانند شوهر، پدر یا دوست تان اشتباه کنید. بخشش خشم را در خود حل می کند.

17. آن را دور بریزید؛ مثلا با یک جیب پر از توپ تنیس بدوید. بعد از اینکه سرعت گرفتید توپ ها را یکی یکی بیندازید به یاد چیزهایی که باعث خشمتان می شود (البته بعدا آنها را دوباره جمع کنید زیرا زباله ها نی زمین را خشمگین می کنند!)

18. از توپ های استرس استفاده کنید، و زمان استفاده از آنها، عصبانیت تان را هم به صورت فیزیکی و هم زبانی نشان دهید. اخم کنید و فریاد بزنید. ممکن است احمقانه به نظر برسد اما این کار به شما کمک می کند که دقیقا آنچه درونتان حس می کنید را بیرون بریزید.

19. یک نوار لاستیکی به مچ دستتان ببندید و وقتی که شروع به تفکر درمورد اندیشه های خشمناک کردید با ملایمت با آن ضربه ای به دستتان بزنید. با این کار ذهن شما یاد می گیرد که آن نوع تفکرات منفی با چیز ناخوشایندی همراه است.

20. به یاد داشته باشید که شما فقط این سه گزینه را دارید: خود را از موقعیت دور کنید، آن را تغییر دهید، یا آن را قبول کنید. این کارها باعث شادی می شوند؛ چسبیدن به ناراحتی هرگز شما را خوشحال نمی کند.

از روابط گذشته رها شوید

21. سعی کنید که از تجربه تان درس بگیرید تا به شما در فراموش کردن و خاتمه دادن به ناراحتی ها کمک کند.

22. طی یک نامه هر چه که دلتان می خواهد بنویسید. حتی اگر قصد ارسال آن را نداشته باشید، روشن شدن احساساتتان به شما به رویارویی با واقعیت موجود کمک خواهد کرد.

23. هم خوبی و هم بدی را به یاد آورید. ممکن است که اینگونه به نظر برسد که در گذشته بهتر بوده است، اما اینچنین نیست. قبول این واقعیت ممکن است حس شکست را در شما کم کند. همانگونه که لورا الیور میگوید،" راحت شدن از دست یک انسان معمولی آسانتر از یک قهرمان است."

24. نگرش خود به عشق را واقعی کنید. مطمئنا اگر قبول کنید که محبوبتان را از دست داده اید احساس ویرانی خواهید کرد. اگر فکر کنید که دوباره می توانید معشوق بهتر و جذاب تر پیدا کنید راحت تر می توانید به زندگی خود ادامه دهید.

25. کسی که قبل از دیدار محبوبتان بودید را به خاطر بیاورید. آن شخص واقعا جذاب بود و الان وقتش رسیده است که دوباره تبدیل به آن شخص شوید.

26. فضایی ایجاد کنید که واقعیت و زمان حال را نشان دهد. عکسش را از جلوی چشم بردارید، ایمیل هایی را که ذخیره کرده اید پاک کنید.

27. به خودتان به خاطر قبول واقعیت جایزه بدهید. به خاطر پاک کردن شماره اش از تلفن تان به سر و وضع خودتان برسید، یا بعد از اینکه تمام وسائلش را درون جعبه ای ریختید با دوستانتان بیرون بروید و خوش بگذرانید.

28. این جمله را در مقابل دید خود نصب کنید. دوست داشتن خویشتن یعنی رها شدن.

29. حقایق را جایگزین افکار احساسی خود کنید. وقتی با خود فکر می کنید که "دیگر عاشق نخواهم شد" با این فکر نجنگید به جای آن به چیز دیگری فکر کنید مثلا "امشب میخواهم یک کار جدید انجام دهم".

30. از تکنیک صداهای خنده دار استفاده کنید. طبق گفته راس هریس نویسنده کتاب دریچه ای به شادمانی، اگر صدایی که در سرتان است را با یک صدای کارتونی (مثل آن شخصیت منفی باف در کارتون گالیور) عوض کنید به شما کمک می کند که بتوانید این اندیشه های مشکل ساز را بی اثر کنید.

از استرس و نگرانی رها شوید

31. از تکنیک نفس عمیق استفاده کنید. نفس عمیق بکشید و به زمان حال برگردید.

32. در یک کار گروهی همکاری کنید. با مردم بودن در زندگی ممکن است به شما کمک کند که به مشکلاتتان از فاصله دورتری نگاه کنید.

33. به این جمله ادکارت تاله توجه کنید:" نگرانی به نظر ضروری می رسد اما کار مفیدی انجام نمی دهد" اگر توجه کنید که استرس و نگرانی چه بر سر شما می آورد ممکن است به رها شدنتان کمک کند.

34. به صورت نمادین رهاشوید. تمام نگرانی های خود را بنویسید وکاغذ را در شومینه یا بخاری بیندازید.

35. افکار خود را جایگزین کنید. هوشیار باشید و وقتی شروع به تفکر در مورد چیزهای نگران کننده می کنید فرآیند اندیشه خود را به چیز دلپذیرتر تغییر جهت دهید؛ مانند تفکر در مورد کارهای مورد علاقه تان.

36. به سونا بروید. مطالعات نشان میدهد کسانی که در هفته حداقل دو بار به مدت 10-30 دقیقه به سونا می روند بعد از کار، نسبت به افرادی با کار مشابه که به سونا نمی روند، کمتر دچار استرس می شوند.

37. 10 سال پیش رویتان را مجسم کنید. سپس 20 سال و بعد 30 سال. متوجه خواهید شد که خیلی چیزهایی که الان نگرانش هستید در یک بازه طولانی مدت واقعا اهمیت چندانی ندارند.

38. کارهایتان را جمع و جور کنید. طبق گفته جورجیا وتکین معاونت روانپزشکی در مدرسه پزشکی مونت سینا، اتمام یک کار کوچک حس اقتدار را در شما افزایش می دهد و سطح استرس شما را پایین می آورد.

39. پایان دهید. دو تا لیست تهیه کنید: در یکی ریشه های نگرانی و استرس در شما و در دیگری راه مقابله با آنها را بنویسید. همزمان که این کار را می کنید، خودتان را تصور کنید که این "ذخیره نگرانی" درونی خود را تخلیه می کنید.

40. بخندید. تحقیقات نشان می دهد که خنده نگرانی را تسکین می دهد، سیستم دفاعی بدن را بهبود می بخشد و تحمل درد را آسانتر می کند.اگر برای مدت زیاد نمی توانید ذهنتان را آرام کنید، این کار را با ده دقیقه تماشای یک فیلم کمدی در یوتیوب شروع کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستان عزیزمراستش من همچنان استرس دارم و نگرانم کارم شده همش گریه و غصه خوردن همش خودمو سرزنش میکنم چرا اینکارو کردم همش احساس می کنم یکی فیلم و عکس ازم گرفته هرچه نماز میخونن دعا می کنم تغییر در حالم نداره از طرفی یکی رو دوست دارم فکر این که با این رفتارهای گذشته نمیتونم بهش برسم بیشتر منو ناراحت میکنهدیگه هیچ امیدی ندارم از خدا فقط مرگ میخوام تا از این وضع راحت بشماخه چرا بی گدار به آب زدم چرا آبرویم به خطر انداختم
    ویرایش توسط رها6515 : 05-10-2016 در ساعت 03:56 PM دلیل: غلط املایی

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

استرس بخودت راه نده گذشته گذشته، توبه کن خدا هواتو داره تنها نیستی خدا هست همه ی افکارت مزاحم و الکین سرنوشت خودتو با این افکار خراب نکن گفتی یکیو دوست داری میشه آدم یکیو دوست داشته باشه بعد بگه از خدامرگ میخوام؟

17. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز با این افکار هیچ چیز تغییر نمیکنه و هیچ چیز درست نمیشه ، بدتر خودتون رو عذاب میدید .

ان شالله که اتفاقی نمیفته ، سعی کنید آرامش خودتونو حفظ کنید و به افکار منفی فکر نکنید .

19. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27933
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخاتون
    خداکنه از این فکرها راحت بشم خیلی غمگینم با این تا ارشد تحصیل کردم خیلی چیزا یادگرفتم ولی هیچ دلخوشی ندارم فکر میکنم خدا منو دوست نداره میخواد منو عذاب بده

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

سلام

اول اینکه خدا خیلی بزرگه و همه بنده هاش دوست داره و وعده داده از حق خودش می گذره و می مونه حق الناس اونم همه ما در حق یکدیگه کم و بیش ظلم کردیم اونم با بخشش همدیگه حل میشه.

فکر می کنم تلگرام اینا فیلم و عکس های کسانی که لو رفته نگا می کنی و این باعث اظطراب میشه؟!! اگر اینطوریه حتما از این سایت و کانال ها دور باش و نگا نکن.

قران هم بخون به خصوص سوره نور.

حالا کسی هم که دوسش داری قسمتت باشه بهش میرسی و اگر نه دیگه قسمت نبوده!! اگر فکر می کنی به خاطر گذشته ات بهش نمی رسی باید بدونی توبه ات واقعی باشه میشی پاک پاک و بدون خدا هم ابروت حفظ می کنه و وضع هم به طوری پیش میره که در مورد گذشته دروغ نمی گی و فاش نمیشه.

زلیخا به حضرت یوسف رسید و داری ارزش شد در اثر توبه و صبر و نزدیک شدن به خدا

شما صبر داشته باشه و توکلت به خدا باشه.

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم منم دخترم پس حرفو همو بهتر می فهمیم
    نگران نباش خدا بزرگه تو توبه کردی خدا نمیاد ابروی مخلوقی ک مثل طفل بی گناهه ببره
    چرا مثل طفل گفتم؟؟؟؟؟؟ خدا میگه اگه بندم از ته دل توبه کنه مثل کسی می مونه که از شکم مادر متولد شده
    بهههتتتتتتت قول میدم اتفاقی نمی یفتههه ایمان داشته باش
    از الان ب فکر مراسم بله برونو عقدو عروسی باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)