نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: سرد شدن رابطه بطور عجیب

1247
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه بطور عجیب

سلام به همه دوستان عزیز و مشاوران گل

دوستان عزیز یه مشکل مسخره ای ما پیدا کردیم خواستم شرحش بدم شما عزیزان جوابمو بدید

والا ما از یه دختری خوشمون اومد بقول دوستان رفتیم تو نخش :| (قبل از ایشون با یکی حدود یکسال رفیق بودم داشتیم مثل بچه ادم ادامه میدادیم ککه یهو رفت کانادا بعد یکی دوماهم از اونجا خبری نگرفت ازما:|)

داشتم میگفتم یجورایی حدود یکی دوماه ما با این حرف مزدیم شبیه دوتا رفیق تازه اومدم بهش پیشنهاد بدم که دیدم از یه پسری خوشش میاد

(داخله پرانتز من 18 سالمه این دخترم 17 سالشه و از یه پسره 25 ساله خوشش میاد، اما پسره خوشش نمیاد ازش) اون پسره هم رفیق بندس یجورایی شده فیلم ترکیه ای تا اینجای داستان
    ما صبر کردیم تا یروز اون دختره گفت به پسره پسره هم خرابش کرد جوری که این دختر عزیز بیخیالش شد. من جدا ددوسش داشتم هنوزم دارمش! بعدش چند وقتی که از این مجرا گذشت من بهش پیشنهاد دادم (قبلشم داده بودم اما میگفت دوست ندار باکسی دوست باشه اما خالی بندی بود منتظر ایین پسره بود) . اولش قبول نکرد! بعد که یکی دوروز خودش اومد گفت قبوله دوستان من جدا برا ایشون کم نزاشتم اصلا یعنی شما خودت حساب کن وقتی میخواستم برم ببینمش همیشه با دسته گل میرفتم از همه چیم راضی بود از اخلاق قیافه وضع مالی و...... یعد یکی دوماهی که گذشت گفت میخوام همون دوست عادی باشیم

یعنی گند زد به عواطف من ! (اینم بگم من کل اعضای خانوادم میدونن با ایشون دوست بودم هنوزم فک میکنن دوستیم،و ایشون فقط مادرش میدونه)
    من اولش یکم پا فشاری کردم هرچی گفتم نمیشه قبول نکرد هرچیم میپرسیدم مشکل چیه میگفت هیچ مشکلی ندارم.فقط برای رفاقت نمیخوام باهم باشیم میخوام مثل دوتا دوست عادی باشیم

الان من اومدم اینجا بپرسم چیکار کنم خودش راضیشه برگرده چون من واقعا دوسش دارم
    خیلی بیش از حد اما اون منو در این اندازه که هیچ خیلی کمتر از اون دوست داره

حالا خصوصیات فردیشم بگم
    (خیلی مغروره بیش از حد یعنی چیزی که بخواد نشه دیگه محل نمیزاره با همه اینجوریه،،،،،،،دوست داره شوهرش ازش بالاتر از 5 سال اختلاف سنی داشته باشه درصورتی که ما کلا 6 ماه اختلاف سنی داریم)

حالا با این همه تفاصیل من نمیتونم برم ببینمش تو مجازی دارم حرف میزنم باهاش یه گروه زدم رفیقای خودی هستیم توش :| اونجا اگه کسی در باره من چیز بدی بگه یا به شوخی مسخره بازی در بیاره بدجور بهش میپره

بنظرتون راهی هست بشه ایشونو برگردوند سر زندگی

یکم فک کنم بچه گانست این سوالم اما جدا کسی نیست تو همین مسائل مسخره هم کمکم کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سرد شدن رابطه بطور عجیب

بعضی از مردها روزانه با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند که دختر مورد علاقه اشون (عشقشون) دیگر با آنها نیست (آنها را ترک کرده است) با اینکه باور دارند واقعا عاشق او هستند. حسادت، تنفر و احساس از دست دادن و شکست همه ممکن است در هنگام از دست دادن کسی که دوستش داریم (عشقمون) به ما دست بدهد. اما چیزی که شما باید انجام بدید تنها بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون هست.

در زیر به 17 نکته بسیار مهم برای بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون نام برده شده است سعی کنید این موارد را انجام دهید تا شما برنده باشید. و عشقتان را در کنار خودتان نگه دارید.

* (1) یک رابطه را یک دفعه آغاز نکنید. اجازه دهید که یک رابطه عاشقانه با روند خودش شکل بگیرد و سعی نکنید به آن سرعت ببخشید چرا که سرعت ببخشیدن به یک رابطه در بیشتر موارد باعث از بین رفتن آن می شود.

* (2) شجاع باشید. بیشتر دختر ها مردهایی شجاع و یا اعتماد بنفس را دوست دارند، البته نه خود پسند. فقط جلو بروید و شروع به صحبت کردن با دختر مورد علاقه تان کنید. او خود به شما نشان خواهد داد که به چه چیزی علاقه مند است.

* (3) هرگز با یک دختر مانند یک کالا رفتار نکنید. هیچ کس دوست ندارد که احساس کند که دارد از او سوء استفاده می شود و در یک رابطه ی بدون عشق و محبت قرار دارد.

* (4) ثابت کنید که واقعا او را دوست دارید. به دوست دخترتان نشان دهید که احساس شما نسبت به او یک هوس و یا شوق آنی نیست. از او در مورد خودش بپرسید و با او صحبت کنید. فقط برای به فکر بوسیدن او نباشید بلکه به حرف های او گوش دهید و به چشم هایش نگاه کنید

* (5) رنگ و فرم چشم هایش را حفظ کنید (بخاطر بسپارید). این کار را با نگاه کردن به چشم های دوست دخترتان وقتی که دارید با او صحبت می کنید انجام دهید.

* (6) برای او ارزش قائل شوید. از او در مورد اتفاقاتی که در روز برایش اقتاده سوال کنید. این روش بسیار ساده و خوبی برای نشان دادن علاقه شما نسبت به فعالیت های اوست و نشان می دهد که شما برای او ارزش قائل هستید. وقتی او شروع به صحبت می کند تمام توجه تان رو به او بدهید. به چشم هایش نگاه کنید و مهمتر از همه صحبت هایش را قطع نکنید.

* (7) مطمئن شوید که دوست خوبی برای دوستان او هستید. اگر دوستان او شما را دوست داشته باشند این شانس بیشتری به شما برای بدست آوردن او می دهد. درنهایت در بیشتر مواقع دختران برای گرفتن پیشنهاد و مشورت با دوستانشان در مورد شما صحبت می کنند. بنابراین این بهترین شانس برای شماست اگر دوستان او روی شما نظر مثبت داشته باشند.

* (8) کاری کنید که او احساس زیباترین بودن در جهان را بکند. می توانید مستقیما این را به او بگویید. دختران دوست دارند یا بهتره بگم عاشق این هستند که مورد تعریف قرار بگیرند و بدونند که زیبا و خوشگل هستند. ولی زیاده روی هم نکنید.

* (9) مطمئن شوید که او در کنار شما احساس امنیت می کند. اکثر دخترها دنبال کسی هستند که بتوانند به او اطمینان کنند و در هنگام مشکلات از او کمک بگیرند. نشان دهید که او و برنامه هایش برایتان مهم است حتی اگر او روزی بدون مشکل را سپری می کند. این خود باعث ایجاد اطمینان و در نهایت کمک خواستن از شما در هنگام مشکلات می شود.

* (10) با او همدردی و خوشحالی کنید. اگر او یک نمره خیلی خوب در امتحان ریاضی گرفت با او خوشحال شوید و خوشحالی کنید. اگر هم روز بدی را سپری کرده بود، به او نشان دهید که شما نیز با او هم درد هستید وناراحتی خودتان را بروز دهید. و به در کنار هم دردی کمک کنید که احساس بهتری و خوشحالی کند.

* (11) اگر بتوانید او را بخندانید شما یک قدم به هدفتان نزدیک تر شده اید. اما از این مزیت سوء استفاده نکنید. اجازه دهید اول او با شما صمیمی شود و بعد با همه جیز ساده و شوخ برخورد کنید. دختران احتیج دارند که اول به شما اطمینان کنند و مطمئن شوند که شما قلبشان را نمی شکنید.

* (12) اجازه دهید کت و یا کاپشن شنا را در هنگامی که احساس سرما می کند بپوشد. این حرکت حتی می تواند خیلی خیلی جلوه بهتری پیدا کند زمانی که خوده شما کت و یا کاپشنتان را به او در هنگام سرما پیشنهاد می کنید فقط مواقب باشید که کت شما تمیز و خوش بو باشد.

* (13) تمیز باشید و به بهداشت خود اهمیت بدهید. باور داشته باشید یا نه تمیزی و موهای مرتب و بوی خوب یک مسدله خیلی مهم برای دختران است.

* (14) تظاهر نکنید. شوخی کردن و کمی مسخره بازی در آوردن و کمی لاس زدن ایرادی ندارد ولی هرگز به آنچه نیستید تظاهر نکنید. سعی نکنید با تظاهر کردن دختر مورئ علاقه تان را برای خودتان نگه دارید. به او آنچه را که از او انتظار دارید بگویید و از خودتان آنچه را که وقعا هستید و می شود روی آن حساب کرد را نشان دهید.

* (15) صادق باشید. صداقت بهترین است و می تواند تمامی مشکلات را حل کند.

* (16) اگر به چیزی فکر می کنید به او بگویید. اگر شما متوجه منظور و کاری یا حرفی که می زند نمی شوید، این مشکل را با او در میان بگذارید. این بهترین راه حل برای فهمیدن منظور دوست دخترتان و درک کردن اوست. حتی اگر شما نسبت به نحوه رفتار او نگران هستید این مشکل را با او تقسیم کنید. با این کار در واقع شما می تواند مشکل راحل کنید و رابطه را سالم نگه دارید. اما هرگز صدایتان را بلند نکنید در این شرایط شما باید دوبار فکر کنید و یکبار حرف بزنید.

* (17) عاشق او باشید بخاطر ظاهر و باطنش (هر دو). و عشقتان را نشان دهید. این مهمترین قدم است
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

خب دیگه جوونیه و عشق و عاشقیای الکیش . اکثرا به این دوستیا میگن عشق و عاشقیه زمان جاهلیت ( البته دور از جون شما )

اولا اینو بدون که این دوستیا تو این سن اشتباست . چون تمام این احساسات بخاطر تغییرات هورمونیه

هنوز به اون حد از عقل و فهم نرسیدید که بتونید واسه آیندتون تصمیم بگیرید .

الان فکرت باید درس و مشق و کنکور باشه نه رسیدن به یه دختر .

درمورد دختره هم اینو بگم کسیو نمیتونی به زور عاشق خودت کنی . به دل دختره ننشستی ، اون تورو دوست نداره ، فقط در حد یه دوست قبولت داره ، حسی بهت نداره ، اهل دوست بازی هستا ولی نه با تو ، با یکی که به دلش بشینه .

الان زوده واسه تصمیم گیری واسه ازدواجت ، بعدا که بزرگتر بشی عقلت کاملتر میشه ، معیارات واسه ازدواج تغییر میکنه ، با افراد بیشتری آشنا میشی ، دانشگاه میری ، وارد اجتماع میشی ، اونوقت میخندی به الانت .

بزار بزرگتر بشی اونوقت فکر کن راجب اینچیزا نه الان که هنوز بچه ای .

5. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    بعضی از مردها روزانه با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند که دختر مورد علاقه اشون (عشقشون) دیگر با آنها نیست (آنها را ترک کرده است) با اینکه باور دارند واقعا عاشق او هستند. حسادت، تنفر و احساس از دست دادن و شکست همه ممکن است در هنگام از دست دادن کسی که دوستش داریم (عشقمون) به ما دست بدهد. اما چیزی که شما باید انجام بدید تنها بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون هست.

در زیر به 17 نکته بسیار مهم برای بدست آوردن قلب دختر مورد علاقه تون نام برده شده است سعی کنید این موارد را انجام دهید تا شما برنده باشید. و عشقتان را در کنار خودتان نگه دارید.

* (1) یک رابطه را یک دفعه آغاز نکنید. اجازه دهید که یک رابطه عاشقانه با روند خودش شکل بگیرد و سعی نکنید به آن سرعت ببخشید چرا که سرعت ببخشیدن به یک رابطه در بیشتر موارد باعث از بین رفتن آن می شود.

* (2) شجاع باشید. بیشتر دختر ها مردهایی شجاع و یا اعتماد بنفس را دوست دارند، البته نه خود پسند. فقط جلو بروید و شروع به صحبت کردن با دختر مورد علاقه تان کنید. او خود به شما نشان خواهد داد که به چه چیزی علاقه مند است.

* (3) هرگز با یک دختر مانند یک کالا رفتار نکنید. هیچ کس دوست ندارد که احساس کند که دارد از او سوء استفاده می شود و در یک رابطه ی بدون عشق و محبت قرار دارد.

* (4) ثابت کنید که واقعا او را دوست دارید. به دوست دخترتان نشان دهید که احساس شما نسبت به او یک هوس و یا شوق آنی نیست. از او در مورد خودش بپرسید و با او صحبت کنید. فقط برای به فکر بوسیدن او نباشید بلکه به حرف های او گوش دهید و به چشم هایش نگاه کنید

* (5) رنگ و فرم چشم هایش را حفظ کنید (بخاطر بسپارید). این کار را با نگاه کردن به چشم های دوست دخترتان وقتی که دارید با او صحبت می کنید انجام دهید.

* (6) برای او ارزش قائل شوید. از او در مورد اتفاقاتی که در روز برایش اقتاده سوال کنید. این روش بسیار ساده و خوبی برای نشان دادن علاقه شما نسبت به فعالیت های اوست و نشان می دهد که شما برای او ارزش قائل هستید. وقتی او شروع به صحبت می کند تمام توجه تان رو به او بدهید. به چشم هایش نگاه کنید و مهمتر از همه صحبت هایش را قطع نکنید.

* (7) مطمئن شوید که دوست خوبی برای دوستان او هستید. اگر دوستان او شما را دوست داشته باشند این شانس بیشتری به شما برای بدست آوردن او می دهد. درنهایت در بیشتر مواقع دختران برای گرفتن پیشنهاد و مشورت با دوستانشان در مورد شما صحبت می کنند. بنابراین این بهترین شانس برای شماست اگر دوستان او روی شما نظر مثبت داشته باشند.

* (8) کاری کنید که او احساس زیباترین بودن در جهان را بکند. می توانید مستقیما این را به او بگویید. دختران دوست دارند یا بهتره بگم عاشق این هستند که مورد تعریف قرار بگیرند و بدونند که زیبا و خوشگل هستند. ولی زیاده روی هم نکنید.

* (9) مطمئن شوید که او در کنار شما احساس امنیت می کند. اکثر دخترها دنبال کسی هستند که بتوانند به او اطمینان کنند و در هنگام مشکلات از او کمک بگیرند. نشان دهید که او و برنامه هایش برایتان مهم است حتی اگر او روزی بدون مشکل را سپری می کند. این خود باعث ایجاد اطمینان و در نهایت کمک خواستن از شما در هنگام مشکلات می شود.

* (10) با او همدردی و خوشحالی کنید. اگر او یک نمره خیلی خوب در امتحان ریاضی گرفت با او خوشحال شوید و خوشحالی کنید. اگر هم روز بدی را سپری کرده بود، به او نشان دهید که شما نیز با او هم درد هستید وناراحتی خودتان را بروز دهید. و به در کنار هم دردی کمک کنید که احساس بهتری و خوشحالی کند.

* (11) اگر بتوانید او را بخندانید شما یک قدم به هدفتان نزدیک تر شده اید. اما از این مزیت سوء استفاده نکنید. اجازه دهید اول او با شما صمیمی شود و بعد با همه جیز ساده و شوخ برخورد کنید. دختران احتیج دارند که اول به شما اطمینان کنند و مطمئن شوند که شما قلبشان را نمی شکنید.

* (12) اجازه دهید کت و یا کاپشن شنا را در هنگامی که احساس سرما می کند بپوشد. این حرکت حتی می تواند خیلی خیلی جلوه بهتری پیدا کند زمانی که خوده شما کت و یا کاپشنتان را به او در هنگام سرما پیشنهاد می کنید فقط مواقب باشید که کت شما تمیز و خوش بو باشد.

* (13) تمیز باشید و به بهداشت خود اهمیت بدهید. باور داشته باشید یا نه تمیزی و موهای مرتب و بوی خوب یک مسدله خیلی مهم برای دختران است.

* (14) تظاهر نکنید. شوخی کردن و کمی مسخره بازی در آوردن و کمی لاس زدن ایرادی ندارد ولی هرگز به آنچه نیستید تظاهر نکنید. سعی نکنید با تظاهر کردن دختر مورئ علاقه تان را برای خودتان نگه دارید. به او آنچه را که از او انتظار دارید بگویید و از خودتان آنچه را که وقعا هستید و می شود روی آن حساب کرد را نشان دهید.

* (15) صادق باشید. صداقت بهترین است و می تواند تمامی مشکلات را حل کند.

* (16) اگر به چیزی فکر می کنید به او بگویید. اگر شما متوجه منظور و کاری یا حرفی که می زند نمی شوید، این مشکل را با او در میان بگذارید. این بهترین راه حل برای فهمیدن منظور دوست دخترتان و درک کردن اوست. حتی اگر شما نسبت به نحوه رفتار او نگران هستید این مشکل را با او تقسیم کنید. با این کار در واقع شما می تواند مشکل راحل کنید و رابطه را سالم نگه دارید. اما هرگز صدایتان را بلند نکنید در این شرایط شما باید دوبار فکر کنید و یکبار حرف بزنید.

* (17) عاشق او باشید بخاطر ظاهر و باطنش (هر دو). و عشقتان را نشان دهید. این مهمترین قدم است
    خیلی عالی بود فقط با مورد هفتم خیلی موافق نیستم.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

شما الان پر از احساسی هنوز بی تجربه ای شاید بهت بر بخوره ولی حقیقت سخته. دوستتم کم سن و ساله. بگذار بزرگتر که بشی کلا دیدت به زندگی و ازدواج با الانت زمین تا آسمون فرق میکنه. وقتی سنت رسید و وقتش شد عاشق کسی شو که عاشقت باشه هیچوقت دنبال عشق یکطرفه نرو.

8. 4 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

ممکنه ازین حرف کلیشه ای که "سنی نداری " متنفر باشی ، ولی جزو واقعیتهایی هست که تا سنت رسید به 22-25 میفهمی که چقدر این حرف درسته . الان شخصیتت شکل نگرفته ، اعتقاداتت ، باورها و خواسته هات هنوز کامل خودشونو نشون ندادن ، نمیگم به فکر ازدواج نباشی ، ازدواج توی سنین پایین یه خوبی که داره ، دو طرف با هم دیگه بزرگ میشن و شخصیتشون بهتر شکل میگیره و راحتتر همدیگه را میپذیرن و به اصطلاح راحتتر توی همدیگه حل میشن ، ولی خب از اون طرف ریسک خیلی بزرگیه مثل تغییر عقیده ناگهانی به دلیل اینکه هنوز هورمون ها به جای عقل تصمیم میگیرن تا سن 25-27 سالگی .

به علاوه یکم مجردی کن ، منظورم همه کاری هست غیر رابطه جنسی که اکثرا فکرشون میره توی این مورد . تنهایی برو سفر ، با تور ، با اتوبوس ، از تنهاییت نهایت استفاده را بکن، یه سری ماجراجویی ها و تجربه های جدیدی هست که بعد از ازدواج نمیتونی انجامش بدی ، به خودت فرصت بده ، سفر سفر سفر ! خیلی مهمه سفر ، با دوستات اگه میتونی برید کوهی جایی کمپ بزنید . من از اطرافیانم که الان متاهل هستن پرسیدم که دوست داشتید اگه مجرد بودید چیکار میکردید ؟ خیلی هاشون همین سفر تنهایی را مطرح میکردن .
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

10. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد

دوستان فک کنم کلا شماها مسیر رو اشتباهی پیگیری میکنید

من اصلا الان به ازدواج فک نمیکنم :|

اصلا بحثمم درباره ازدواج نیست

همون دوستی جوونی منظورمه

مشکل من اینه چیکار کنم دوستم داشته باشه :|

همه رفتید یه مسیر دیگه

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir021 نمایش پست ها
    سلام مجدد

دوستان فک کنم کلا شماها مسیر رو اشتباهی پیگیری میکنید

من اصلا الان به ازدواج فک نمیکنم :|

اصلا بحثمم درباره ازدواج نیست

همون دوستی جوونی منظورمه

مشکل من اینه چیکار کنم دوستم داشته باشه :|

همه رفتید یه مسیر دیگه
    بهت بگیم این دوستیا آخرو عاقبتی نداره گوش میدی ?!?!

این دوستیا ضررش بیش از منفعتشه ( که به نظر من منفعتی ندارن )

اگه هم خیلی اصرار داری که شما هم خودت تجربه کنی هم ضررش رو هم منفعتش رو باشه ولی تو پست اولمم گفتم نمیشه کسیو به زور عاشق خودت بکنی ، دوستت نداره دیگه زور که نیست ، اگه دوستت داشته باشه خودش بهت نخ میده حالا که واضح بهت میگه در حد یک دوست پس در حده یک دوستی نه بیشتر .

13. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    بهت بگیم این دوستیا آخرو عاقبتی نداره گوش میدی ?!?!

این دوستیا ضررش بیش از منفعتشه ( که به نظر من منفعتی ندارن )

اگه هم خیلی اصرار داری که شما هم خودت تجربه کنی هم ضررش رو هم منفعتش رو باشه ولی تو پست اولمم گفتم نمیشه کسیو به زور عاشق خودت بکنی ، دوستت نداره دیگه زور که نیست ، اگه دوستت داشته باشه خودش بهت نخ میده حالا که واضح بهت میگه در حد یک دوست پس در حده یک دوستی نه بیشتر .

سلام مجدد به ششما دوست عزیز

چرا میزنی عزیز :| چه خشن

من نمیخوام کسیو به زور بگم تو مال من باش
    شما راه های که بشه یه دختر مغرور و جذبش کرد بما بگو :/
    همین کافیه،بشه یکاری کرد نظرش عوض بشه نکنه اسرار کنم جون هرکی دوست داری بمون

15. کاربران زیر از amir021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amir021 نمایش پست ها
    سلام مجدد به ششما دوست عزیز

چرا میزنی عزیز :| چه خشن

من نمیخوام کسیو به زور بگم تو مال من باش
    شما راه های که بشه یه دختر مغرور و جذبش کرد بما بگو :/
    همین کافیه،بشه یکاری کرد نظرش عوض بشه نکنه اسرار کنم جون هرکی دوست داری بمون
    پسره خوب همه دارن بهت میگن کارت از بیخ و بن اشتباهه اون وقت تو میگی چه کار کنم که بیشتر غرق کار اشتباهم بشم

ای صحبتا برای تو خیلی زوده

واقعا چی شد که فکر کردی باید با یه دختر دوست بشی !!؟؟

میدونی فعالیت های مفیدی که یه پسر اندازه ی تو میتونه انجام بده چقدر میتونه زیاد باشه !!

تو باید الان به فکر درس و کنکورت باشی و تفریحتم شیطنت با رفیقات و فوتبال و .... باشه

هم تو و هم دختره خیلی بچه ایددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددد............

پی نوشت : دختری که مغرور باشه از پسری خوشش میاد که اونم مغرور باشه و به کسی به محل نده و خیلیم سرسنگین باشه و اوا خواهر نباشه و محبت هاشم همش زبونی نباشه حمایت گرانه باشه
    و مررررررد باشه و همون طور که خود دختره بهت گفته همچین دخترایی از پسرایی که از خودشون حداقل پنج سال بزرگترن خوششون میاد نه همسن

17. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد