نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: كاهش رابطه جنسي

1503
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28017
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

كاهش رابطه جنسي

با سلام
    مردی هستم 33 ساله و 7 ساله ازدواج کردیم. یک پسر داریم ما که 2 سال و نیم شه. من و همسرم هر دو شاغل هستیم. وقتی ازدواج کردیم خیلی به هم علاقه مند بودیم. ارتباط جنسی خوبی داشتیم تا اینکه همسرم باردار شد. 3 الی 4 ماه آخر بارداری به دلیل شرایط همسرم و استرسهایی که در خصوص آسیب به بچه داشت ارتباط جنسی نداشتیم و این قطع ارتباط تا چند ماه پس از بدنیا اومدن بچه و بهبود همسرم ادامه داشت. البته بچه که بدنیا اومد دیگه تموم اوقات استراحت ما رو گرفت. بعد شش ماه هم که دوباره کار همسرم شروع شد، شرایط خیلی سخت تر شد تا اینکه پسرمون به سن 1 تا یکسال و نیم رسید. ارتباط جنسی ما توی این دوران به 2 تا 3 بار در ماه در آخر هفته ها می رسید. علتش هم به دلیل خستگی مفرط خانمم، بیدارشدن بچه توی شب برای شیر خوردن و .. بود. لازم به ذکره که بگم توی کار خونه اگرچه خبره نیستم اما توی کمک در نظافت، شستشوی ظروف، پخت غذا و ... به همسرم کمک میکنم. مشاجره چندانی با هم نداریم و در کل زندگی آرومی داریم. اما من از تعداد کم روابطمون خیلی خیلی دلخور بودم. توی معاشقه ها چندبار به همسرم گفتم که من بیشتر میخام. حداقل توی هفته دو یا سه بار. بهش گفتم ارضا شدن برای مردا خیلی مهمه. خیلی بی وفایی ها، خیلی خیانتها، از ارضا نشدن مرد شروع میشه. آتیش شهوتشون بیشتر و بیشتر میشه و میزنه یه جا رو داغون میکنه اما وقتی ارضا بشن، این آتیش کنترل میشه. بهش گفتم زنها اگه بدنشون هم آمادگی نداره باز میتونن مردشون رو ارضا کنن. اون گفت خوب چرا نمیای جلو؟ من همیشه آماده ام. بهش گفتم میخام بیام جلو اما همش داری غر می زنی. یک هفته پریودی. چند شب سر درد داری، چراغا خاموش، سر وصدا هم نباشه، یک شب دیگه میگی خیلی خستم فردا هم جلسه دارم باید زود بخوابیم، یک شبم که اوضاع مناسبتره، میام نزدیکت میگی بذار فردا شب. خلاصه، میگه چیکار کنم ، کار، بچه، غذا، دیگه به تو نميتونم نمیرسم. من كه كلفت نيستم. خوب منم بهش حق میدم. بهش میگم غذا درست نمیخواد بکنی از بیرون غذا میخریم میگه نه غذای بیرون معلوم نیست سالم باشه. توی کارای بچه و خونه هم کمکش می کنم اما مشکل اینه که دیگه واقعا کلافه شدم. اصلاً دلسرد شدم. اعتراضم رو هم گفتم. فکر کنم اون نمیدونه دارم داغون میشم. تازه میگه یه بچه دیگه هم بیاریم. میگم عمراً. لطفا راهنماییم کنید. اصلا از ازدواج کردن پشیمون شدم. تا 28 سالگي حسرت متاهلي داشتيم. حالا هم كه متاهل شديم بايد توي خونه مثل برادر خواهر باشيم

2. کاربران زیر از آيدين بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : كاهش رابطه جنسي

برادر عزیز قطعا مشکل از طرف همسرتون هست و تا خودش نخواد و درک نکنه هیچ تغییری رخ نمیده... من پیشنهاد میکنم توی خونه که هستن با ارسال پیام مستقیم و غیر مستقیم ایشونو از نیازتون و اسیبهایی که سرکوبش ایجاد میکنه اگاه کنید... خیلی از کم کاری ها بخاطر عدم اگاهی و سطحی نگری هست

4. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آيدين نمایش پست ها
    با سلام
    مردی هستم 33 ساله و 7 ساله ازدواج کردیم. یک پسر داریم ما که 2 سال و نیم شه. من و همسرم هر دو شاغل هستیم. وقتی ازدواج کردیم خیلی به هم علاقه مند بودیم. ارتباط جنسی خوبی داشتیم تا اینکه همسرم باردار شد. 3 الی 4 ماه آخر بارداری به دلیل شرایط همسرم و استرسهایی که در خصوص آسیب به بچه داشت ارتباط جنسی نداشتیم و این قطع ارتباط تا چند ماه پس از بدنیا اومدن بچه و بهبود همسرم ادامه داشت. البته بچه که بدنیا اومد دیگه تموم اوقات استراحت ما رو گرفت. بعد شش ماه هم که دوباره کار همسرم شروع شد، شرایط خیلی سخت تر شد تا اینکه پسرمون به سن 1 تا یکسال و نیم رسید. ارتباط جنسی ما توی این دوران به 2 تا 3 بار در ماه در آخر هفته ها می رسید. علتش هم به دلیل خستگی مفرط خانمم، بیدارشدن بچه توی شب برای شیر خوردن و .. بود. لازم به ذکره که بگم توی کار خونه اگرچه خبره نیستم اما توی کمک در نظافت، شستشوی ظروف، پخت غذا و ... به همسرم کمک میکنم. مشاجره چندانی با هم نداریم و در کل زندگی آرومی داریم. اما من از تعداد کم روابطمون خیلی خیلی دلخور بودم. توی معاشقه ها چندبار به همسرم گفتم که من بیشتر میخام. حداقل توی هفته دو یا سه بار. بهش گفتم ارضا شدن برای مردا خیلی مهمه. خیلی بی وفایی ها، خیلی خیانتها، از ارضا نشدن مرد شروع میشه. آتیش شهوتشون بیشتر و بیشتر میشه و میزنه یه جا رو داغون میکنه اما وقتی ارضا بشن، این آتیش کنترل میشه. بهش گفتم زنها اگه بدنشون هم آمادگی نداره باز میتونن مردشون رو ارضا کنن. اون گفت خوب چرا نمیای جلو؟ من همیشه آماده ام. بهش گفتم میخام بیام جلو اما همش داری غر می زنی. یک هفته پریودی. چند شب سر درد داری، چراغا خاموش، سر وصدا هم نباشه، یک شب دیگه میگی خیلی خستم فردا هم جلسه دارم باید زود بخوابیم، یک شبم که اوضاع مناسبتره، میام نزدیکت میگی بذار فردا شب. خلاصه، میگه چیکار کنم ، کار، بچه، غذا، دیگه به تو نميتونم نمیرسم. من كه كلفت نيستم. خوب منم بهش حق میدم. بهش میگم غذا درست نمیخواد بکنی از بیرون غذا میخریم میگه نه غذای بیرون معلوم نیست سالم باشه. توی کارای بچه و خونه هم کمکش می کنم اما مشکل اینه که دیگه واقعا کلافه شدم. اصلاً دلسرد شدم. اعتراضم رو هم گفتم. فکر کنم اون نمیدونه دارم داغون میشم. تازه میگه یه بچه دیگه هم بیاریم. میگم عمراً. لطفا راهنماییم کنید. اصلا از ازدواج کردن پشیمون شدم. تا 28 سالگي حسرت متاهلي داشتيم. حالا هم كه متاهل شديم بايد توي خونه مثل برادر خواهر باشيم
    تعداد رابطه در ماه از نظر هر کسی متفاوته بهرحال این مهمه که رابطه همواره زمانی باشه که آمادگی دو طرفه وجود داشته باشه و تحمیلی یا از سر انجام وظیفه نباشه. بعنوان مثال حتی اگه همسرتون بخاطر شما هفته ای 3 بار را قبول کنه ولی خودش راضی نباشه شما هم لذت نخواهید برد .اگه توی خونه آشپزی میکنی میتونی موادی بریزی توی غذا که طبیعت گرم دارن و شهوت را زیاد میکنن. تعجب میکنم که سر این مساله میگید از ازدواج پشیمون شدم به این فکر کن که توی مجردی هیچی نداشتی الان حداقل بقول خودت 2 تا 3 بار در ماه دارید. سعی کنید وقتتون را طوری هماهنگ کنید که به همه کاراتون برسید برای رابطه یک روزرا از قبل هماهنگ کنید تا هر دو آمادگی بیشتری داشته باشید خانمها معمولا برای رابطه دوست دارن به خودشون برسن مثل شیو کردن و ... و بدون آمادگی قبلی معمولا دوست ندارن. باهم بیشتر صحبت کنید و بیشتر برای هم وقت بگذارید. در ضمن هرگز همسرتون را با بکار بردن کلماتی مثل خیانت آزرده و دلسرد نکنید.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-10-2016 در ساعت 02:29 PM

6. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آيدين نمایش پست ها
    با سلام
    سلام
    عزیز ببینید شرایط بارداری و.... و تولد فرزند بر جسم و روان و هورمونهای بانوان تاثیرات زیادی میگذارد
    که گاهی در بعضی از موارد وارد اختلالاتی مثل افسردگی و نگرانی و اضطراب و استرس و عدم ارضا و لذت جنسی و کم میلی جنسی و.... میشود
    حتما بهتره که از یکی از مشاوران همکار ما(خانم) در شهر خود کمک بگیرید. البته همسرتان رجوع کنند
    موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

برای بررسی به دکتر زنان هم سری بزنید

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

من بعید میدونم دکتر زنان فایده داشته باشه. چون خانم ایشون یه زمانی اصلا کم نمیذاشتن. الان خستگی باعث این اتفاق شده. یه راهش اینه که ایشون شاغل نباشن. آخه مگه یه انسان چقدر توانایی و انرژی داره ؟

11. 2 کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

برای بررسی به دکتر زنان هم سری بزنید

از لحاظ بررسی هورمونی و سرد مزاجی شون گفتم - چون موقعی که شرایط فراهمه ایشون موکول به روز بعد میکنه . که فرصت نامناسب میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)