نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نقل مکان و مخالفت همسرم

2362
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27653
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل مکان و مخالفت همسرم

با سلام خدمت همگی خصوصا مدیر محترم
    یه مشگل جدید دارم.اومدم ازتون کمک بخوام.شوهر من برای ادامه تحصیل اومده یه شهر دیگه . که با زادگاه من 3 ساعتی فاصله داره.خوب از اول قول و قرار ازدواج به این صورت بود که محل زندگیمون تو شهر پدری من باشه ولی خوب. بعد از ازدواج شوهرم قبول شد و من براش انتخاب رشته کردم. خواستم یه رشته راحت و بی دردسر باشه که بعدا انتقالی بگیریم به شهر خودم ولی جور نشد. حالا اینجا خیلی تنهام.میخوام برگردم به شهر خودم ولی شوهرم مخالفه.این موضوع شده باعث جر و بحث چند روز اخیرمون.نمیدونم چیکار کنم اون همش تهدید میکنه به اینکه اگه از پیشم بری من از راه به در میشم و......که یکم بنظر خودم حرفاش بچگانه ست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نقل مکان و مخالفت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    یه مشگل جدید دارم.اومدم ازتون کمک بخوام.شوهر من برای ادامه تحصیل اومده یه شهر دیگه . که با زادگاه من 3 ساعتی فاصله داره.خوب از اول قول و قرار ازدواج به این صورت بود که محل زندگیمون تو شهر پدری من باشه ولی خوب. بعد از ازدواج شوهرم قبول شد و من براش انتخاب رشته کردم. خواستم یه رشته راحت و بی دردسر باشه که بعدا انتقالی بگیریم به شهر خودم ولی جور نشد. حالا اینجا خیلی تنهام.میخوام برگردم به شهر خودم ولی شوهرم مخالفه.این موضوع شده باعث جر و بحث چند روز اخیرمون.نمیدونم چیکار کنم اون همش تهدید میکنه به اینکه اگه از پیشم بری من از راه به در میشم و......که یکم بنظر خودم حرفاش بچگانه ست
    احتمالا خودشو میشناسه که میگه از راه بدر میشم شاید واقعا شد شایدم این طوری گفته از پیشش نری
    حالا 3 ساعتم که چیزی نیست میتونی با شوهرت توافق کی هفته ایی یک بار بیایید به خانوادت سربزنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27653
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

یه موضوعی که هست اینه که خانواده من یه مقدار مشگل دارن.و من احساس میکنم اگه پیششون باشم بتونم ازمشکلات کم کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها

ای خدا ..از دست شما ها ؛ )
    دختر خوب زندگی مشترک خاله بازی نیست که !!!شوهر کردی رفت پی کارش !!!دیگه مامانموبابامو دلتنگیو ....پر !!!!!

الان باید ماوا و اروم و قرارت شوهرت باشه !!!!
    الان باید جایی باشی که کارشوهرته درس شوعرته ارامش شوهرته ...تا به تو هم امنیت ارامش و زندگی ای بی دغدغه ببخشه !!!

تازه مسافتتون اونقدر زیاد نیست میتونین اخر هفته ها برین ...نشد ماهی یبارم کافیه !!!

این دلتنگی ها اوایل ازدواج برا همه دخترها هست ...من خودم با اینکه اولش اونقدر دور نشدم ولی چون قبلش بغل مامانم میخوابیدم اونقدر یواشکی زیر پتو گریه ها کردم از دلتنگی که نگووو !!!!

ولی هیچوقت به فکر نزدیک تر شدن نبودم ..الانم که توی یه شهر غریب ....

اصلا راجع به دوری و دلتنگی برا همسرت نگو ...برعکس بهش حسی بده که حضور و وجودش برات جای همه کسو پر میکنه ...اول زندگیتونه با شوق و ذوق و اشتیاق به زندگی و بروزش عشق و هیجان همسرت رو برای مسیولیت پذیری و پشتکار در کارو درس بیشتر کن .

موفق باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد