نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تردید در انتخاب همسر و پاسخ مثبت

883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در انتخاب همسر و پاسخ مثبت

باسلام. من دختری 21 سالم خاستگارهای متعددی داشتم ولی همشون با تحصیلم مخالفت کردن و درکل تحصیلم برام اهمیت داره . همچنین من از شهری که درش زندگی میکنم راضی نیستم خیلی دلم میخاد از ایران یا حداقل از شهرم برم و جایه دیگه زندگی کنم. یک خاستگار خوب و از همه لحاظ مناسب برام پیدا شده که تنها مشکلش اینه در شرکت کشتی رانی جنوب ایران کار میکنه و برای ماموریت هاش 8 ماه میره خارج از ایرانو برمیگرده1عملا مدت های طولانی و زیاد ماموریت داره!خانواده من از این مشکل میترسن1ولی من خیلی دوست دارم با همسرم برم و همراهش باشم و این امکان هم وجود داره و از همه مهم تر مدتی که من درسم رو میخونم با زندگیمون مشکلی بوجود نمیاد .ایا من دراینده مشکلی پیدا میکنم؟ بنظرتون جواب مثبت بدم یا نه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تردید در انتخاب همسر و پاسخ مثبت

الان همه چیز(خانواده، فرهنگ، اقتصادی، سن، عقاید) از نظر شما مناسبه فقط در مورد شغل ایشون تردید دارید؟ اگر بحثتون فقط شغل هست خب مسلما هشت ماه ایران نباشه به هیچ وجه نمیتونه برا ازدواج قابل قبول باشه و از طرفی ماموریت با این مدت طولانی بنظر من مشکوکه، به فرض چنین ماموریتی باشه و امکان اینکه شما هم با ایشون برید و برگردید باشه در اینصورت امکان بچه دار شدن در آینده هست؟

3. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    الان همه چیز(خانواده، فرهنگ، اقتصادی، سن، عقاید) از نظر شما مناسبه فقط در مورد شغل ایشون تردید دارید؟ اگر بحثتون فقط شغل هست خب مسلما هشت ماه ایران نباشه به هیچ وجه نمیتونه برا ازدواج قابل قبول باشه و از طرفی ماموریت با این مدت طولانی بنظر من مشکوکه، به فرض چنین ماموریتی باشه و امکان اینکه شما هم با ایشون برید و برگردید باشه در اینصورت امکان بچه دار شدن در آینده هست؟
    نه هشت ماه زیادم مشکوک نیست. با کشتی میرن چین و برمیگردن 6 ماه طول میکشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

دختر خوب به همین راحتی که نمیشه جواب داد شما باید راجع به ایشون خیلی تحقیق کنید و همه ی جوانب کار و بسنجید و حداقل شش ماه باهاشون زیر نظر خانوادتون تعامل داشته باشید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ل نمایش پست ها
    باسلام. من دختری 21 سالم خاستگارهای متعددی داشتم ولی همشون با تحصیلم مخالفت کردن و درکل تحصیلم برام اهمیت داره . همچنین من از شهری که درش زندگی میکنم راضی نیستم خیلی دلم میخاد از ایران یا حداقل از شهرم برم و جایه دیگه زندگی کنم. یک خاستگار خوب و از همه لحاظ مناسب برام پیدا شده که تنها مشکلش اینه در شرکت کشتی رانی جنوب ایران کار میکنه و برای ماموریت هاش 8 ماه میره خارج از ایرانو برمیگرده1عملا مدت های طولانی و زیاد ماموریت داره!خانواده من از این مشکل میترسن1ولی من خیلی دوست دارم با همسرم برم و همراهش باشم و این امکان هم وجود داره و از همه مهم تر مدتی که من درسم رو میخونم با زندگیمون مشکلی بوجود نمیاد .ایا من دراینده مشکلی پیدا میکنم؟ بنظرتون جواب مثبت بدم یا نه؟
    به نظر من اگه بقیه مسائل حله این یکیش مانع ازدواج نیست. مبارک باشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

بالاخره هر خواستگاری مجموعه ای از شرایط مثبت و منفی رو داره که شما باید برحسب اولویت های خودتون اونها رو بسنجید و پاسخ بدین. چون در نهایت شمایید که باید با ایشون یک عمر زندگی کنین.
    پیشنهاد میکنم اولویتهای زندگی تون رو روی یه کاغذ بنویسین و ببینین ایشون چقدر به فرد ایده ال شما نزدیکن.

البته اگه از نظر خانوادگی، اخلاق، ظاهر و.... باهاشون مشکلی ندارین، بعید میدونم شرایط کاریشون اونقدر غیرقابل تحمل باشه که بخواین صرفا به این خاطر بهشون جواب رد بدین.
    خصوصا اینکه امکان همراهی شما با ایشون در ماموریتهاشون هم وجود داره و شما میتونین از این قضیه حتی برای پیشرفت خودتون استفاده کنین.
    گذشته از این، چه تضمینی هست خواستگار بعدی تون شرایط بهتری داشته باشه؟
    پس اگه در مجموع ایشون فرد مناسبی هستن، معطل نکنین و وسواس به خرج ندین.
    موفق باشین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

21، من، مهم، ماه،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد