نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: آیا من شکاکم یا واقعا خبری هست؟

1311
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا من شکاکم یا واقعا خبری هست؟

با سلام
    من با پسری به مدت 8 سال به قصد ازدواج دوست هستم بنابه نا رضایتی پدر بنده این مسئله خیلی طول کشیده، دوست پسر من یه سری اخلاق های خاصی داره که آزارم میده و باعث میشه دربارش فکر بد بکنم، البته توجیه اون حساس و شکاک بودن منه ولی فکر نمی کنم این اخلاق بررای فرد متعهد درست و جایز باشه.
    وقتی با بعضی دوستام حرف میزنه(البته در فضای مجازی) از لغات جان و این اواخر گلم ااستفاده می کنه، بماند قلب و شکلک هایی که فرستاده می شه، از هر دو طرف مطمئنم اتفاقی قرار نیست بیوفته ولی این حرکتا این رفتارا واقعا داره اذیتم میکنه، یا با اینکه میدونه من به این مسائل حساسم میاد پیشم از دخترا (اونایی که بیشتر بهشون حساسم) تعریف میکنه، اینم بگم که من آدم بسیار حسودی هستم و میخوام فقط مال خودم باشه، ترس از دست دادنش واقعا داره کلافم میکنه و با این اتفاقا ترسم بیشتر و بیشتر میشه.
    هروقت بهش میگم این کارات اذیتم میکنه میگه منم چون میدونم حساسی اینکارو میکنم تا برا عادی بشه، تا دیگه به من شک نکنی :|
    چتاشم پاک میکنه:| و میگه میدونم وقتی ببینیشون برداشت بد میکنی برا همین نمیذارمشون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : آیا من شکاکم یا واقعا خبری هست؟

خب خیلی از آقایان وخانم ها در صحبت کردن از کلمه جان وگلم استفاده می کنند .

البته من نمیپسندم ولی خب عادت دارن یه جورایی .

اگر میبینی که همسرت احساسی نسبت به طرف نداره و بنا به عادت همیشگی از این کلمات استفاده می کنه سخت نگیر .

تو فامیل من وهمسرم از این افراد زیاده یکی تکیه کلامش عزیرم دیگری قربونت برم وسومی جانم

دوستتون کار اشتباهی می کنه که با وجود حساسیت شما باز هم از این کلمات استفاده می کنه .

هشت سال دوستی هیچ تعهدی در زندگی شما ایجاد نکرده .

خواهر خوبم اگر میبینی که این دوستی سرانجامی نداره وایشون هیچ اقدامی برای راضی کردن پدر شما وازدواجتون انجام نمیده

بیشتر از این درگیر این رابطه نشید .

کاملا مشخصه که ایشون وشما از طولانی بودن این رابطه در عذابید ومیخواهید یه جوری تمومش کنید .

دوران عقد که بیشتر از شش الی یک سال طول بکشه به زندگی زوجین لطمه میزنه حالا شما هشت ساله با هم در ارتباطید

در دوست داشتن شما هیچ شکی نیست همین طور این اقا که رابطه تا الان طول کشیده

هر چه زودتر از ایشون بخواهید که دوباره اقدام کنه وگرنه این رابطه هر چه زودتر تموم بشه به نفع هر دوی شماست .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خب خیلی از آقایان وخانم ها در صحبت کردن از کلمه جان وگلم استفاده می کنند .

البته من نمیپسندم ولی خب عادت دارن یه جورایی .

اگر میبینی که همسرت احساسی نسبت به طرف نداره و بنا به عادت همیشگی از این کلمات استفاده می کنه سخت نگیر .

.
    شوهرش نیست که ستیلا خانم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شوهرش نیست که ستیلا خانم
    میدونم که دوستشون طبق عادت همیشگی نوشتم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

6. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط shima-gaist نمایش پست ها
    با سلام
    من با پسری به مدت 8 سال به قصد ازدواج دوست هستم بنابه نا رضایتی پدر بنده این مسئله خیلی طول کشیده، دوست پسر من یه سری اخلاق های خاصی داره که آزارم میده و باعث میشه دربارش فکر بد بکنم، البته توجیه اون حساس و شکاک بودن منه ولی فکر نمی کنم این اخلاق بررای فرد متعهد درست و جایز باشه.
    وقتی با بعضی دوستام حرف میزنه(البته در فضای مجازی) از لغات جان و این اواخر گلم ااستفاده می کنه، بماند قلب و شکلک هایی که فرستاده می شه، از هر دو طرف مطمئنم اتفاقی قرار نیست بیوفته ولی این حرکتا این رفتارا واقعا داره اذیتم میکنه، یا با اینکه میدونه من به این مسائل حساسم میاد پیشم از دخترا (اونایی که بیشتر بهشون حساسم) تعریف میکنه، اینم بگم که من آدم بسیار حسودی هستم و میخوام فقط مال خودم باشه، ترس از دست دادنش واقعا داره کلافم میکنه و با این اتفاقا ترسم بیشتر و بیشتر میشه.
    هروقت بهش میگم این کارات اذیتم میکنه میگه منم چون میدونم حساسی اینکارو میکنم تا برا عادی بشه، تا دیگه به من شک نکنی :|
    چتاشم پاک میکنه:| و میگه میدونم وقتی ببینیشون برداشت بد میکنی برا همین نمیذارمشون.
    وقتی دو نفر همو واقعا دوست داشته باشند هیچ وقت کاری که برخلاف میل طرف مقابلشون هست رو انجام نمیدن
    ما ازدواج نمیکنیم که کسی تربیتمون کنه ازدواج میکنم که به تکامل و آرامش برسیم متاسفانه این آقا سعی بر این داره که شما رو اون جور که میخواد یعنی زنی که هرکاری بکنه بهش هیچی نگه تربیت کنه
    در ضمن وقتی بدو تعهد و مخفیانه با ایشون دوستیت ایشون میتونند هر طور که میخوان رفتار کنند یعنی حتی میتونه با چند نفر دوست باشه بهتم نگه حتما خانوادت یه چیزی میدونستند که مخالفت کردند
    منم با نظرشون موافقم و به نظرم بیشتر وقتتو با این آقای بدون تعهد هدر نده کسی که انقدر راحت با دخترا رابطه داره که بهشون حرفای صمیمی میزنه و چت هاشم پاک میکنه شما نبینی معلومه یه چیزی توی چنته داره و خیلی خیلی خیلی غیرقابل اعتماد و ادامه دادن باهاش اشتباهه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته واسه بعضیا 2 تا اسمایل قلب میذاره ولی اونی که 8 ساله پاش واساده شمایین.
    وقتی دوست داره نباید یه کاری بکنه که اذیت شی ولی اگه خودتم به زندگی زن و شوهرا نگاه کنی بعد یه مدت شروع میکنند به لجبازی و انجام دادن یه کارایی که میدونند رو مخ طرفشونه. ازونجایی که خودتم راحت میگی من ادم حسودیم احتمالا سر حسادتت خیلی باهاش تنش داشتی اونم داره مقابله به مثل میکنه.
    شما اگه تو این 8 سال همش بهش تذکر دادی و بهش گفتی که حسودی و محدودش کردی که با کسی گرم نگیره این بار سعی کن یه جور دیگه برخورد کنی ببینی چی میشه.
    هر کنشی یه واکنش داره رفتارای دوست پسرتون میتونه واکنش به رفتارای خودتون باشه. برای اینکه اینو بفهمی یه مدت رفتارتو عوض کن ببین اون چیکار میکنه.
    یه حالت دیگشم اینه که واقعا منظوری داره خوشش میاد نخ بده به بقیه که من زیاد مطمئن نیستم رو این حالت
    موفق باشی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

8 ساااااال ؟ :| شما دارید سر زندگیتون قمار میکنید . ببینید کسی که میدونه طرفش از فلان کار یا رفتارش بدش میاد و دقیقا اون کارو انجام میده (فازق از جنسیت) یه بیشعور به تمام معناست . من خودم با یه دختری دوست بودم حدود 8-9 ماه ، قبل از اینکه باهاش دوست بشم میدونستم که چجوری تیپ میزنه و اینا (اخلاق و علایقشم شدیدا مورد پسندم بود و هدفم هم ازدواج بود در صورت اینکه به این نتیجه برسیم که نقطه اشتراکاتمون زیاده) ، مثلا میدونستم که شال میذاره و مانتویه ولی موهاش از پشت شالش بیرون نمیزنه (من خیلی بدم میاد از این مدل شال سر کردن -نه اینکه بگم تحریک میشم یا فلان ، دخترای فامیل هستن که اینجوری تیپ میزنن ولی خب من حسی بهشون ندارم و مثل خواهر خودمن ، ولی میدونم مردها (نرها)ی زیادی هستن که این نوع شال کردن براشون تحریک آمیزه و دوست ندارم اون فرد که چشم بهشه ، همسر آینده من باشه ) ، خلاصه اوایل گفتم من از چه کاری خوشم نمیاد (حدودا 5 مورد بود کلهم اجمعین) و اونم گفت و به توافق رسیدیم که کارای که طرفمون خوشش نمیاد را انجام ندیم ، گذشت و بعد از چند ماه قرار گذاشتیم ، رفتم بیرون دیدم موهاش از پشت شالش زده بیرون ، گفتم بکن تو موهاتو ، گفت ا ببخشید حواسم نبود ، گفتم دفعه بعد بیشتر حواست باشه چون تکرارش برای من قابل درک نیست ، خلاصه اونروز تموم شد و دفعه ی بعدی موقع قرار بعدی باز همین اتفاق افتاد (من به هر کسی فقط یه بار فرصت تکرار 1 اشتباهو میدم ، اگه کسی یه اشتباه خاص را بیشتر 1 بار انجام بده- به خصوص مواردی اینچنینی که رعایت کردنش خیلی خیلی سادست - ، دیگه قابل اعتماد نیست ) بعد فکر میکرد چون دوستش دارم (زیاد بهش توجه میکردم و هاشو همه جوره داشتم) هر کاری بکنه من هیچی نمیگم و تحمل میکنم ، دفعه دوم چیزی نگفتم که موهاتو بکن تو (که موهاش باز از شالش زده بود بیرون ) سیم کارتمو در آوردم جلوش شکستمش و بدون خدافظی رفتم :d یکم گریه کرد وسط خیابون ، و از اونجایی که بنده گریه هیچ جنس مونثی غیر ار مادرم را قبول ندارم و میدونم که اشک تمساحه ، یکم نگاش کردم و بعدشم سوار ماشین شدم رفتم :|

البته نمیگم که شما مثل من اینقدر خشک و زمخت و غیر قابل انعطاف باشید (من تنها توی همین مورد حجاب و ارتباط با جنس مخالف شدیدا غیر قابل انعطافم ، چون زیاد دیدم آزادی بیش از حد فردی توی یه جامعه به شدت بسته نتیجه خوبی نداشته و نمیخوام خودم اینو تجربش کنم ) ، ولی کسی که به خاطرتون یه سری کارای خیلی خیلی ساده را انجام نمیده و مواردی واقعا کوچیک که برای شما عذاب آوره را رعایت نمیکنه ، بهش دل نبندید ، چون فکر میکنه میتونه رییس رابطه باشه ، کسی هم که رابطه عاشقانه و دوستانه را بخواد تبدیل به رابطه ، کارگر-کارفرما ، ارباب-رعیت ، بکنه ، شک نداشته باشید پسفردا اگه ازدواج کردید همه غلطی میکنه و همش شما را سرزنش میکنه و محکوم میکنه به خشک مغز بودن ، یا بدبین بودن و بددل بودن و ... سر زندگیتون قمار نکنید لطفا ، بیش از حد به طرفتون اجازه تکرار اشتباه ندید و بیش از حد مهربون و بخشش گر نباشید ، ضررشو خودتون میبیند.

پ.ن : من بی عاطفه نیستم والا :d از کسی خوشم بیاد همه جوره هواشو دارم ، ولی این دلیل نمیشه که بخواد کارایی را بکنه که یقین داره من از اون کارا بدم میاد ، اگه مثلا یکی یه لیست 1000 ردیفی درست کنه که بگه آره من از این کارا بدم میاد ، خب خداییش آدم ممکنه یادش بره ، بالاخره زیاده تعدادش ، ولی من کلا 5 مورد بود لیست کارای که بدم میاد :| کسی هم که 5 موردو نتونه توی ذهنش بسپاره یا آلزایمر داره ، یا میتونه به ذهنش بسپاره ولی چون رابطه براش مهم نیست ، رعایت نمیکنه . توی بحث حجاب هم من اتفاقا تا حد زیادی طرفمو آراد میزارم ، که مثلا اگه سفر خارجی چیزی بود ، اشکال نداره حجابشو برداره ، چون مردای اون سرزمین هر روز دارن میبینن بی حجابیو و اتفاقا کسی را با حجاب ببینن بیشتر دقت میکنن تا اینکه بی حجاب باشه . ولی ایران که به دلایل کاملا معلوم فشار جنسی خیلی زیاده و متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه دید "صرفا" جنسی به جنس مونث دارن ، کسی که حجابشو کمتر رعایت میکنه بیشتر در معرض خطره و منم دوست ندارم طرفم در معرض دید بقیه باشه .
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید میتونید به خاطر 2 تا اسمایل قلب 2 تا دوستو بکنید دشمن خونی هم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق اش شش ماه گذشته با قبلنا فرق داشته؟

به دوستات چقدر اطمینان داری؟ دوستات اهل روابط دوستی هستند !!

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

....
    ویرایش توسط ghazal1 : 05-14-2016 در ساعت 04:46 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)