نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خواهر شوهر مزاحم

10890
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    976
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool خواهر شوهر مزاحم

من 26 سالمه و 1 ماهه عروسی کردم و خانواده شوهرم و خانواده ی خودم در شهرستان زندگی میکنن و با شوهرم نسبته فامیلی داریم.و خواهر شوهرم اومده مدتی در پیشه ما زندگی کنه به خاطره پایاننامه اش.و این منو خیلی اذیت میکنه اول زندگیمون. البته اینم بگم خواهرش 2 سال بود به صورت مجردی با شوهرم زندگی میکرد و شوهرم در دوران نامزدی و الان نسبت به من بیشتر حرف اونو قبول میکنه رو حرف خواهرش حساب میره و توجه ویژهای نسبت به خواهرش داره .و این منو اذیت میکنه و بر اساس مورد های دیگه که در دلم روی هم ریخته و اعصابم خرد میشه در قبال این همه منم به شوهرم بی محلی میکنم و مورد ها رو باهاش در میان میذارم شروع میکنه به گریه کردن .و دلم میخواد خواهرش زود از پیشمون بره تا زندگی راحتی داشته باشیم و برام واقعأ مزاحمه.ما این تو یه ماه هنوز شب زفاف نداشتیم به خاطره خالی نبودم خونه .و منم دیگه اصلا نمیخوام شب زفاف داشته باشیم به خاطره اذیتهایی که دارم میشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    980
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید لطفا

به شوهرت حق بده اول زندگی سر چیزایه الکی باهاش بحث نکن چون اون بعد یه مدت از پیشتون میره ولی این بحثا تو خاطر شوهرت میمونه به نظر من دوستانه با خواهر شوهرت صحبت کن اگه نتونستی تحمل کن به خاطر شوهرت. مطمئن باش شوهرتم این رابطرو میخواد و چه بسا ممکنه از بودن خواهرش تو خونه ناراحت باشه ولی بهش حق بده که اون خواهرشه و نمیتونه تو شهر غریب تنهاش بزاره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    958
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید لطفا

عزیزم قبل ها زندگی خیلی سخت تر بود اما الان همه چیز فرق کرده
    زوج ها همه اصرار به استقلال دارند و مثل گذشته با هر شرایطی تشکیل زندگی نمیدن که اگر هم بدن منجر به مشکلاته
    میشه یه کم بیشتر از شرایطت توضیح بدی عزیزم؟
    مثلا چقدر و چطور نامزد یا عقد بودین؟
    چند وقته ازدواج کردید؟
    نظر خانواده هاتون چی بوده و از اول چه برخوردی داشتند؟
    خودت چطور از اول این شرایط رو پذیرفتی؟
    خواهرشون تا چه زمانی درسشون ادامه داره و برخورد خودشون چطوریه نسبت به موندن پیش شما در این زمان؟
    از آشناییتون و میزان شناختتون بنویسید..
    و اینکه شب زفاف نداشتید در چه شرایطیه؟
    آیا روابط جنسی دارید؟ اما نه بطور کامل؟
    شرایط منزلتون و فضای خصوصیش به چه صورته؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد