نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: نامزدی سرد

3241
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدی سرد

يسال و نيمه نامزديم وقتي باهم بحثمون ميشه نميخوام ن صداشو بشنوم ن صورتشو ببينم اون هر چي بيشتر بهم نزديك ميشه من بدتر سردميشم نمدونم چرا دست خودم نيس سرد ميشم موقعه بحث و دعوا و پرخاشگر ،همچنين اون در روز همش ميخواد باهاش حرف بزنم يا هرجا ميرم خبرش كنم من اينكارو ميكنم ك هر جا رفتم بهش بگم اما اصلا اهل زياد حرف زدن نيستم حوصله حرف ندارم فوقش ديگهنيم ساعت كه تو اون نيم ساعت انقد خميازه ام مياد ك بهم ميگه برو بخواب و ناراحت ميشه شما ميگين دليل اين نوع واكنشا چيه بخدا خودمم موندم توش خيلي سرد ميشم باهاش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با نامزدم سردم نميدونم چرا

درضمن دختري هستم ٢٥ ساله و نامزدمم همسن منه البته چهار ماه از من كوچكتره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

دوسش نداری؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اگه دوسش داری به این فک کن که یه لحظه پیشت نباشه

به اینکه وقتی تو باهاش سردی یه نفر دیگه به جای تو دلش رو گرم کنه

و اونوقت اونم دیگه با تو سرد میشه

اگه دوسش داری...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستش دارم اما حتي شده بهش گفتم يه روز بهم ز نزن بعد يه روز هم بازم خودم بهش ز نزدم خودش زد ك خيلي داغون بود گفت بسه ديگه بعد تنبيهش ميكنم و ديگه اينكارو نكني اما بازم سردم ولي وقتي انقد محبت زيادشو ميبينم دلم ميسوزه و ب خودم ميگم بسه خوب شو باهاش همين

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

پس خوب شو باهاش

که بعدا پشیمون نشی

که کس دیگه ای دل گرمش نکنه

اونوقت پشیمونی سودی نداره

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من فك ميكنم چون از اون دسته پسرايه دختر باز و طرف دختر رفتن اينا نيست اصلا روش مطمئنم واسه همين دلم قرصه اينجوري ميكنم غافل از اينكه زيتد سرد شدن خوب نيس ،پسر پاك و خوبيه خيلي اما نمدونم چرا اينجوري ميشم ك حتي وقتي پيشمه هم عصبيبم

8. کاربران زیر از نجل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دلم میسوزه واسه نامزدت ، خیلی زیاد

بیشتر وقتی سوخت که گفتی بعد یه روز که گفتی زنگ نزن اونم نزده بعدش که زده گفته داغونم .

پسر به این خوبی ، اینهمه دوستت داره ، همه از خداشونه شوهرشون اینهمه عاشقشون باشه ، اینهمه داره بداخلاقیا و خودخواهی هاتو تحمل میکنه ولی بازم دوستت داره بعد اینهمه مدت ولی نمیدونم چرا نمیخوای اینو بفهمی که زندگی بچه بازی نیست .

ازدواج کردی باید پای عشقت وایسی .

وقتی اینهمه میبینی دوستت داره چرا هنوز بهش سردی .

حتما باید شوهرت دختر باز یا زن باز بود که دو دستی میچسبیدیش و شب و روزتو سیاه میکرد با بداخلاقیاش که واست عزیز میشد ?!?!?!

یکم برو تاپیکای دیگه رو یه نگاهی بنداز ببین زنای دیگه دارن چیکار میکنن . شوهرای بداخلاق ، بی منطق ، کسایی که درکی از جنس مخالف ندارن ولی ازدواج کردن ، دست بزن دارن ، نه محبتی به زنشون میکنن نه توجهی ، زناشون تشنه ی اینن که یه کلمه ی محبت آمیز بشنون

اونوقت شما وقتی خودت داری میگی پسر پاکیه دوسم داره اینهمه داره بداخلاقیاتو تحمل میکنه ... ناشکری بخدا

نمیدونم چی میخوای ازش که بهش نرسیدی که داری باهاش بداخلاقی میکنی

گاهی ما خودمون بد میشیم بعد هی فکر میکنیم طرفمون بده ، گاهی خودمون نادونی میکنیمو به زندگیمون نمیچسبیم ، مهربونیای شوهرمون ، خوبیاش رو میبینیم ولی نادیده میگیریم اونوقت میگیم چرا بهش سردم ، چرا زندگیم سرده !!!

تو تاپیکای اولت همه ی حرفامو زدم ، واقعا الان دیگه حرفی ندارم بزنم ، نمیدونم این سرد بودنت بهش علتش اون نامزد اولته یا اونو بکل فراموش کردی ( خودتم نمیتونی گول بزنی که زبونی بگی فراموش کردم ولی هنوز تو ذهنت بهش رجوع کنی )

یکم به خودت بیا

یکم برو تاپیکای دیگه رو بخون ببین زنای دیگه چه مشکلاتی دارن

یکم واقعیتارو ببین

محبتاشو ، مهربونیاشو ببین

یعنی قراره همه فقط خوبی داشته باشن ?!?!?!?! که حالا نامزدت اگه یه اشتباه یا اخلاق بد داشته باشه از چشمت افتاده

خب اونم آدمه ، اونم گاهی اشتباه میکنه حالا نچسب به اون اشتباهش

عمرتو داری با ندونم کاری زهر مار میکنی

درصورتیکه بهت قول میدم اگه یکم عاقلانه و پخته رفتار میکردی بهترین زندگی و عاشقانه ترین روزارو داشتی الان

بچگی رو کنار بزار و بزرگ شو و هوای اون بنده خدا رو هم بیشتر داشته باش و انقدر عذابش نده

یکمم سعی کن خونسرد باشی ، زود عصبی نشی ، یکم کنترل خشمتو داشته باشی و مدیریتش کنی

ببخشید اینارو گفتم خیلی واسش ناراحت شدم چون میبینم نامزدت مشکلی نداره که تو انقدر ازش سردی . گفتم اینارو بگم که به خودت بیای .
    ویرایش توسط love : 05-19-2016 در ساعت 03:34 AM

10. 5 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

این ها همه مشکلات نامزدی طولانی مدته .

نمیدونم منظورتون از نامزدی دوران عقده یا نه ؟

ولی اگر حسی نداری نسبت بهش ودوستش نداری بهتره زودتر از زندگیش بری بیرون

اینقدر هم این بنده خدا رو عذاب نده .

اگر هم داری واسش ناز می کنی که پا رو خیلی از دایره نازکردن فراتر گذاشتی .

هرکسی جای این آقا بود با این کار شما الان قید همه چی رو زده بود .

ببخش که باهات تند صحبت کردم ولی به قول خانم لاو لازم بود .

برو یه نگاه به مشکلات بچه ها در دوران نامزدی وعقد بنداز تا به عشق همسرت و وفاداریش بیشتر از پیش پی ببری .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

ن خواهش میکنم حرفاتون واقعا عین حقیقت بود میشه تماس تلفنی باهاتون داشت ؟

14. کاربران زیر از نجلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نجلای عزیز ما اجازه تماس تلفنی نداریم .

البته میتونید با مشاورین کانون در تماس باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

16. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نامزدی سرد

نقل قول نوشته اصلی توسط نجل نمایش پست ها
    يسال و نيمه نامزديم وقتي باهم بحثمون ميشه نميخوام ن صداشو بشنوم ن صورتشو ببينم اون هر چي بيشتر بهم نزديك ميشه من بدتر سردميشم نمدونم چرا دست خودم نيس سرد ميشم موقعه بحث و دعوا و پرخاشگر ،همچنين اون در روز همش ميخواد باهاش حرف بزنم يا هرجا ميرم خبرش كنم من اينكارو ميكنم ك هر جا رفتم بهش بگم اما اصلا اهل زياد حرف زدن نيستم حوصله حرف ندارم فوقش ديگهنيم ساعت كه تو اون نيم ساعت انقد خميازه ام مياد ك بهم ميگه برو بخواب و ناراحت ميشه شما ميگين دليل اين نوع واكنشا چيه بخدا خودمم موندم توش خيلي سرد ميشم باهاش

نشانه هایی از سرد شدن روابط را برایتان می گوییم که می توانند هشداری جدی برای شما باشند. هشداری که باید جدی بگیرید و هر چه سریعتر در پی پیدا کردن مشکل و رفع آن باشید.

ایرادگیر شده است
    در یك رابطه عاشقانه، همیشه تفاوت‌های میان دو نفر با كمی تحمل یا تلاش برای شبیه‌تر شدن به یكدیگر پوشانده می‌شود. گرچه یك نامزد عاشق هم می‌تواند از كسی كه قرار است با او ازدواج كند انتقاد كند اما او توانایی این را هم دارد كه از كنار برخی ایرادها یا تفاوت‌ها بگذرد. اگر برخلاف گذشته، نامزدتان این روزها از هر رفتار ساده شما ایراد می‌گیرد، مدام اخم‌هایش را در هم می‌كشد و تفاوت‌های كوچكی كه پیش از این از كنارشان می‌گذشت، این روزها در نظرش به دلیلی برای فاصله گرفتن از شما تبدیل شده؛ یعنی رابطه‌تان در خطر است. انتقادهای هر روزه و هر ساعته و ایرادگیری‌های نابجا می‌توانند نشانه فاصله گرفتن او از شما باشند.

مقایسه می‌كند
    اگر نامزد شما این روزها با بسیاری از افراد مقایسه‌تان می‌كند، به‌خاطر شبیه نبودن به آنها از شما ایراد می‌گیرد و از شما می‌خواهد كه از آدم‌هایی كه از نظرش بی‌عیب‌تر و كامل‌تر هستند، تقلید كنید؛ یعنی رابطه شما در وضعیت مناسبی قرار ندارد و احتمال جدا شدن‌تان در ماه‌های آینده كم نیست.

سر حرفش نمی‌ماند
    وقتی پای خانواده‌ها به میان می‌آید، نمی‌توان انتظار داشت كه حضورشان در رابطه تاثیری بر آن نگذارد. اما با وجود چنین اصلی، وقتی تاثیر خانواده نامزدتان بر تصمیم‌گیری‌هایش بیش از اندازه پررنگ می‌شود، نمی‌توانید به دوام نامزدی‌تان امیدی داشته باشید.

اگر تازگی‌ها هر تصمیمی كه با نامزدتان می‌گیرید، تنها چند ساعت دوام می یابد و احساس می‌كنید اظهارنظر اطرافیانش باعث تغییر نظر همیشگی او می‌شود، باید نسبت به آینده‌ای كه در انتظار رابطه‌تان است بیشتر نگران باشید. ممكن است بی‌اعتمادی اطرافیان او به شما یا ارتباط‌تان، انگیزه ادامه دادن را در او كمرنگ كند و او را بیشتر از قبل به خیال بازنگری در ارتباط‌تان بیندازد.
    بسیاری از زوج‌هایی كه در دوره نامزدی از هم جدا می‌شوند، می‌گویند كه مدتی پیش از جدایی قرارهای رمانتیك دونفره‌شان جای خود را به قرارهای جمعی و خانوادگی داده بود.

برای‌تان وقت ندارد
    مردها وقتی از زنی دل می‌كنند به دنبال راهی برای فاصله گرفتن از او می‌گردند. آنها گاهی به دروغ خود را مشغول نشان می‌دهند اما در بسیاری مواقع، واقعا بیش از اندازه درگیر كار یا مشغله‌های دیگر می‌شوند تا فرصتی برای بودن در كنار نامزدی كه دیگر به او دلبستگی ندارند، نداشته باشند. آنها گاهی در ناخودآگاه‌شان میل به این جدایی را پنهان می‌كنند و با پناه بردن به كار، تفریح، دوستان، خانواده یا... به دنبال راهی قابل توجیه برای دور شدن از نامزدشان می‌گردند.

پشت تلفن سكوت می‌كند
    سكوت‌های ممتد پشت گوشی تلفن، وقتی بارها و بارها تكرار می‌شوند می‌توانند احساس ناخوشایندی را به شما منتقل كنند. این احساس را با حسن نیت كوركورانه توجیه نكنید. وقتی نامزدتان حرف مشتركی با شما ندارد، شما را در جریان اتفاقاتی كه در زندگی‌اش می‌افتد نمی‌گذارد و میلی برای به اشتراك گذاشتن آنچه در روزهایش می‌گذرد با شما ندارد، یعنی خبرهای خوبی برای رابطه‌تان در جریان نیست.

قرار دونفره نمی‌گذارید
    بسیاری از زوج‌هایی كه در دوره نامزدی از هم جدا می‌شوند، می‌گویند كه مدتی پیش از جدایی قرارهای رمانتیك دونفره‌شان جای خود را به قرارهای جمعی و خانوادگی داده بود. مردهایی كه دیگر دلبستگی به نامزدشان ندارند، سعی می‌كنند در قرارهای‌شان افراد دیگری را هم دعوت كنند تا در شلوغی جمع، كمتر مجبور به صحبت كردن با نامزد خود شوند. چنین تغییری حاكی از این است كه این مردها لذتی از صحبت كردن با نامزدشان نمی‌برند و حرف مشتركی میان خود و او نمی‌بینند. البته بعد از گذشتن از مرحله‌ای از رابطه، طبیعی است كه حضور خانواده و دوستان در آن رابطه پررنگ‌تر می‌شود اما در یك رابطه عاشقانه، قرارهای دونفره هم در كنار این ملاقات‌های گروهی ادامه پیدا می‌كنند.

می‌خواهد تنهایش بگذارید
    «من به كمی فاصله برای پیدا كردن خودم نیاز دارم!» كم نیستند دخترهایی كه این جمله را در دوره نامزدی شنیده‌اند و همچنان نسبت به دوام رابطه‌شان امیدوار مانده‌اند. اما ما به شما می‌گوییم اگر چنین جمله‌ای را از نامزدتان شنیدید، زیاد به ماندگار بودن رابطه‌تان امید نداشته باشید.
    مردی كه در میانه نامزدی چنین جمله‌ای را بیان می‌كند، در واقع به شما می‌گوید هنوز آماده ازدواج یا ورود به رابطه جدی نیست و به دنبال فرصتی برای كندوكاو كردن تردیدهایش است.

به دیگران معرفی‌تان نمی‌كند
    دوست قدیمی نامزدتان را در خیابان می‌بینید؛ آیا در چنین شرایطی سعی می‌كند او را نادیده بگیرد یا اینكه هنگام دیدنش چند قدمی از شما فاصله می‌گیرد و وانمود می‌كند تنها بیرون آمده؟ اگر این رفتارها را از نامزدتان می‌بینید یا اینكه برای‌تان پیش آمده كه شما را تنها به عنوان یك دوست یا یكی از آشنایان معرفی كند، انتظار سردتر شدن رابطه‌تان در آینده را هم داشته باشید.

رد پای عشق قدیمی‌اش پیدا شده
    تكرار حضور یك عشق قدیمی در زندگی نامزدتان گویای این واقعیت است كه شما برایش كافی نبوده‌اید و هنوز به گرد پای نامزد سابقش نرسیده‌اید. نمی‌گوییم درحالی كه نامزدتان تازگی‌ها با عشق قدیمی‌اش حرف می‌زند یا حتی او را می‌بیند به شما علاقه‌ای ندارد. شاید او هنوز هم دوست‌تان داشته باشد اما از نظرش رابطه‌ای كه میان شماست، برای پر كردن قلبش كافی به نظر نرسد.
    کسی كه شما را حتی در ذهنش با نامزد سابق خود مقایسه می‌كند و درحالی كه در كنار شماست به شریك سابق زندگی‌اش فكر می‌كند، بعید است كه همیشه برای‌تان بماند. چنین فردی همیشه آماده رها كردن‌تان به‌خاطر كسی كه شباهت بیشتری به نامزد سابقش دارد، خواهد بود.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

بیچاره بعضی از مردها که با کل احساساتشون میان جلو و با عشق خالص میان جلو ولی با دل شکسته و چشم گریون هر شب میخوابن ...

ایشون از سر شما هم زیاده خانم :-) شما قدرشو نداری و اگه میبینی نمیتونی باهاش گرم بشی باهاش به هم بزن ، لیاقت اون پسر بیشتر از یه یخچال بی احساسی مثل شماست :-) شما هم دنبال یه مرد بد اخلاق که دست بزن داره و چپ و راست خیانت میکنه باش ، شاید اون مدلی بیشتر به دلت نشست ، اگه اون مدلی هم دوست نداشتی لطفا همیشه تنها بمونید و با ازدواج ، زندگی یه نفر دیگه را مختل نکنید . شاد باشید و نمک شناس !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28232
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نجلا جان خواهر گلم ... اول باید بگی دوستش داری یا نه تا ما بتونیم کمکت کنیم . شاید به ایرادی در طرف مقابلت میبینی که باعث میشه این حس رو داشته باشی . اگه اره اون رو بیان کن تا کمکت کنیم .
    بی دلیل هیچ ادمی اینجوری نمیشه . شاید شخص دیگه رو دوست داشتین یا دارین . شاید نامزدتون اعتماد به نفس پایینی داره که شما اینجوری شدین . در هر صورت تا دقیق و صادقانه و با جزءیات مشکل رو مطرح نکنین امکان کمک انچنانی وجود نداره و هرکسی از دور نگاه میکنه میخواد شمارو نصیحت کنه که اشتباه میکنین . خوب این مشکل دلیل روانی داره که اگه واقعا به دنبال راه حل هستین پس صادقانه پاسخ بدین

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28187
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم آقایی هستم که نامزدم همین رفتارو داره و این کاراش باعث شده که به احتمال زیاد نامزدیمون رو به هم بزنم. اگه به همین رفتارات ادامه بدی عاقبتت جداییه، یا قبل ازدواج یا بعدش. خوب فکراتو کن، اگه نمیخوای این اتفاق بیوفته تغییر کن، در غیر اینصورت هرچی زودتر جدا بشین بهتره.

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

21. کاربران زیر از mypgut بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, ولی با توجه به گفته های شما و.... این ازدواج حتما میتونه خیلی غلط باشه
    پس بهتر اینه که هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور در امر ازدواج رجوع کنید و تستهای مربوطه رو بدید و ببینید که اصلا هر دو آمادگی از دواج رو دارید و در ثانی به درد همیدیگر میخورید و یا خیر
    و سپس تصمیم بگیرید.

موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا درستش دارم اما ب قول يكي از درست هاي خوبم بعضي از رفتاراش باعث سرد شدن من ميشه رفتارهايي ك بهش ميگم بدم مياد اما ناخداگاه انجام ميده بعدش هم معذرت خواهي ميكنه يا زيتد زنگ زدناش شوخي هاي بي موردش بعضي حركاتش نميدونم چرا اما واقعا دوستش دارم و الانم دارم خودمو اصلاح ميكنم واسه رابطم چون نميخوام بهم بخوره خيلي دوستم داره بخاطرم هركاري ميكنه خواستنش واقعا خيلي قابل ستايشه
    فقط يه مورد ديگه دوستان اين چ نشونه و معني داره ك وقتي تو بغلشم ياد كسي ك قبل دوستش داشتم همون عشق اول ميوفتم و تمام كاراي اون تو ذهنم مياد تو اوم لحظه چرا اينجوري ميشه لطفا كمكم كنيد !!!

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

من واقعا درستش دارم اما ب قول يكي از درست هاي خوبم بعضي از رفتاراش باعث سرد شدن من ميشه رفتارهايي ك بهش ميگم بدم مياد اما ناخداگاه انجام ميده بعدش هم معذرت خواهي ميكنه يا زيتد زنگ زدناش شوخي هاي بي موردش بعضي حركاتش نميدونم چرا اما واقعا دوستش دارم و الانم دارم خودمو اصلاح ميكنم واسه رابطم چون نميخوام بهم بخوره خيلي دوستم داره بخاطرم هركاري ميكنه خواستنش واقعا خيلي قابل ستايشه
    فقط يه مورد ديگه دوستان اين چ نشونه و معني داره ك وقتي تو بغلشم ياد كسي ك قبل دوستش داشتم همون عشق اول ميوفتم و تمام كاراي اون تو ذهنم مياد تو اوم لحظه چرا اينجوري ميشه لطفا كمكم كنيد !!!

ببین همسرت خصوصیات مثبت زیاد داره ولی مثل همه ی آدما خصوصیت منفی هم داره .

مگه خودت همش خوبی هستی ؟؟؟

مطمئن باش اونم الان با یه سری اخلاق تو مشکل داره و براش ناخوشاینده ولی انقدر بلده درست و عاقلانه رفتار کنه که متوجه دوست داشتنش شدی

انقدر داره خوبیاتو واسه خودش بزرگ میکنه که از محبت واست کم نمیزاره و حواسش بهت هست

یه ترازو بگیر ببین کیفیت کدوم خصوصیاتش ( خوب یا بد ) بیشتره

مثلا همسر شما از ته دل دوست داره ، عاشقته ، هرکاری بخوای واست انجام میده ، تو رفتارش بهت ثابت کرده همه ی اینارو ، بهت وفاداره و ...

حالا چیزایی که به قول خودت رو اعصابتن شوخیای بی موردش ، زیاد زنگ زدناش ( خیلی از زنا تشنه ی اینن همسرشون یکبار درروز زنگ بزنه و حالشونو بپرسه !! ) ، بعضی حرکاتش و ...و....و....و....

میبینی که کیفیته خصوصیات خوبش خیلی خیلی بهتره

پس یکم واقعیتارو ببین . خیلی خوبه که داری رو خودت کاری میکنی فقط اینو درک کن که همه ی آدما خصوصیات خوب دارن بدم دارن حتی خودت .

اینکه وقتی باهاشی یاد نامزد سابقت میفتی من فکر میکنم بیشتر مشکلات و سردیه شما این عامله که هنوز نتونستی فراموشش کنی ، با اینکه میگی خیلی با هم مشکل داشتید ولی باز هم تو فکرشی.

باید میزاشتی زمان بخوره به جدا شدنت از نامزد اولت و ازدواج بعدیت تا کاملا از فکرش بیای بیرون .
    ویرایش توسط love : 05-21-2016 در ساعت 01:34 AM

25. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب راه حل چيه حالا ك نامزدي كردم با ايشون هم دوستت دارم راه حل اين فكراي قديمي ك گاه و بي گاه مياد تو ذهنم چيه حتي وقتي ك تو بغلشم

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

خوب راه حل چيه حالا ك نامزدي كردم با ايشون هم دوستت دارم راه حل اين فكراي قديمي ك گاه و بي گاه مياد تو ذهنم چيه حتي وقتي ك تو بغلشم
    این دیگه همت و تلاش خودتو میخواد

خودت باید تلاش کنی برای فراموشیش

باید بدونی اون آدم رفته و دیگه قرار نیست تو زندگیت باشه ، پس فکر کردن بهش بی فایدست

چون فقط حال و روز و ثانیه های خودتو زهر میکنی

پس تلاشتو کن که فکرت جای دیگه نره ، چون اون مال تو نبود طبق گفته ی خودت با هم مشکل داشتید پس اگه هم بهش میرسیدی روزگارتون خوب نبود

برو اون تاپیک اولیتو بخون تمام حرفارو بهت زدم که چطور فراموشش کنی

اابته چون با کاربریه دیگه بودی نمیدونم پیداش میکنی یا نه ولی اگه پیداش نکردی بگو خودم لینکشو اینجا میزارم ( من به جای تو دیروز تاپیکتو خوندم )

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ميشم لينكشو بزاري سخته پيدا كردنش

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

ممنون ميشم لينكشو بزاري سخته پيدا كردنش

بفرما عزیزم

http://forum.moshaver.co/f166/%D9%85...32/#post142126

30. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد