نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سردی در رابطه

996
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18154
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Smile سردی در رابطه

سلام به دوستان عزیز

من با همسرم 14 سال هست که ازدواج کردیم و صاحب یک فرزند هستیم از سال 90 سال چند روز پیش برادر همسرم با ما زندگی می کرد تا اینکه چون خیلی در زندگی ما دخالت می کرد با اصرار های من از پیش ما با هزار بدبختی رفت . اما بعد از این موضوع چون همسر من تحت تاثیر حرف های برادرش قرار گرفته دایم می گه آره برادر منو ازم گرفتی تو باید می رفتی من اصلا دوست ندارم تو به درد من نمی خوری و اگر 2 سه روز هم به خاطر کارم خونه نیام اصلا زنگ بهم نمی زنه که کجا هستی اما اگر برادرش دیر میومد خونه 20 بار زنگ می زد که کجایی خیلی و قت ها هم که من بهش زنگ می زنم با خیلی لحن بد با من صحبت می کنه که از زنگ زدنم پشیمون می شم اوایل ازدواج یا ختی قبل از اینکه برادرش بیاد با ما زندگی کنه خیلی به من علاقه داشت .
    لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم .

با سپاس
    مهران

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردی در رابطه

خیلی از مشکلات ما آدما بخاطر اینه که نمیشینیم با هم منطقی حرف بزنیم نظر خودمونو بگیم و نظر طرف مقابلمون را بشنویم. دو طرف ناراحتیشونو میریزن تو دلشون یا با یکی دیگه درد دل میکنن آخرش یه جا سر باز میکنه و دلخوری ها بیشتر میشه، خب بشین با همسرت صحبت کن بگو حس میکنی علاقت به من کم شده از علاقه خودت بگو، منطقی، محترمانه نه با جبهه گرفتن و کنایه زدن. مطمین باش به نتیجه میرسی.
    یه کم بیشتر برای هم وقت بگذارید چه اشکال داره اصلا با هم برید شهربازی، رستوران، سینما یه کاری کن دل هر دوتون باز بشه با هم تنها بشید و درباره راه 14 ساله ای که با هم طی کردید حرف بزنید. پشیمون نمیشید.

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد