نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: مشکل قد کوتاه

6050
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل قد کوتاه

سلام
    پسری 27 ساله هستم که مشکلم قد کوتاهم است . متاسفانه دخترها قد براشون خیلی مهمه و به پسرهای زیر 170 دید خوبی ندارن . من تو کوتاهی قدم نقشی نداشتم ولی برای هیچ دختری جذابیت ندارم و جواب رد بهم میدم . البته جثه ریزی هم دارم و لاغر هم هستم

2. کاربران زیر از farid27 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : قد کوتاه

خب شما میتونین با یه دختری ازدواج کنین که قدش به شما میخوره.
    لازم نیست با یه دختر خیلی قد بلند ازدواج کنین که اختلاف قدی تون تو ذوق بخوره.
    اتفاقا دخترای ایرانی اغلب قدهاشون از 157 تا 165 متغیره. و دست شما تو انتخاب خیلی بازه.

4. 3 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    خب شما میتونین با یه دختری ازدواج کنین که قدش به شما میخوره.
    لازم نیست با یه دختر خیلی قد بلند ازدواج کنین که اختلاف قدی تون تو ذوق بخوره.
    اتفاقا دخترای ایرانی اغلب قدهاشون از 157 تا 165 متغیره. و دست شما تو انتخاب خیلی بازه.

من قدم 161 است اکثر دخترها یا ازم بلندترن یا همقدن .

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

خب روی دختری که قدش 155 باشه دست بذارید این طوری احترام خودتون هم حفظ میشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

7. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    خب روی دختری که قدش 155 باشه دست بذارید این طوری احترام خودتون هم حفظ میشه
    دختری که دوست داشتم قدش 160 بود . ولی خواستگاری دختری با قد 156 هم رفتم و بازم جواب رد داد مطمئنم به خاطر قد بوده خواهرش به خواهرم گفته بود
    خب شاید من از دختری خوشم بیاد که حتی همقدم باشه یعنی این حق ندارم بهش فکر کنم من مسایل ظاهری چندان برام مهم نیست شاید یکی از دلایلشم ضربه خوردن خودم از این مسئله بوده که همواره حتی بین اعضای خانواده هم مسخره میشم چه برسه به افراد جامعه ولی مسایل اخلاقی و ایمان برام خیلی مهمه . البته میدونم شانس ازدواجم پایینه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

خداروشکر کنید معلولیت جسمی ندارید ، اونوقت این اجازه رو داشتید غصه بخورید از شانس پایین ازدواجتون ( که البته خدای اونا هم بزرگه )

نه الان که چهارستون بدنتون خداروشکر سالمه

پس دیگه نگید شانس ازدواجم پایینه ، اعتماد بنفستون رو هم اینجوری پایین نیارید .

قبول دارم بعضی دخترا قد واسشون مهم هست ولی معلوم نیست در آینده چی پیش میادو قسمت چی هست .

10. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

اتفاقا چند وقت پیش شنیدم یه نفر میگفت بنده خدا دوستم. قدش 150 هه. کدوم پسری حاضر میشه باهاش ازدواج کنه؟

میبینین؟ دخترای کوتاه قد هم کم نیستن. شما خیلی مساله رو بزرگ کردین برای خودتون.

12. 5 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    خداروشکر کنید معلولیت جسمی ندارید ، اونوقت این اجازه رو داشتید غصه بخورید از شانس پایین ازدواجتون ( که البته خدای اونا هم بزرگه )

نه الان که چهارستون بدنتون خداروشکر سالمه

پس دیگه نگید شانس ازدواجم پایینه ، اعتماد بنفستون رو هم اینجوری پایین نیارید .

قبول دارم بعضی دخترا قد واسشون مهم هست ولی معلوم نیست در آینده چی پیش میادو قسمت چی هست .

ناشکر نیستم . ولی خود شما اگر هر روز تحفیر بشید و زخم زبون بشنوید اعتماد به نفسی هم براتون میمونه . من قدم کوتاهه ولی تو جنبه های دیگه خیلی بد نیستم ولی حتی بعضی از دخترها حاضر نمیشن باهاشون برای ازدواج صحبت کنم خواهرم تو این چند سال موارد زیادی با توجه به قدم در نظر گرفت که باهم اشنا بشیم ولی اگر بگم فقط یک مورد از اونا حاضر شد یک جلسه باهم صحبت کنیم همشون حتی حاضر نشدن حرفام بشنون دیگه غروری برام نمونده همش رد میشم

14. 3 کاربران زیر از farid27 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا چند وقت پیش شنیدم یه نفر میگفت بنده خدا دوستم. قدش 150 هه. کدوم پسری حاضر میشه باهاش ازدواج کنه؟

میبینین؟ دخترای کوتاه قد هم کم نیستن. شما خیلی مساله رو بزرگ کردین برای خودتون.
    من با دختر 150 مشکلی ندارم و اصلا قد برام مهم نیست البته سراغ بلندتر از خودم نمیرم

یعنی شما میگید این مشکل مهمی نیست پس چرا اینقدر دخترها در مورد قد حساس هستن

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farid27 نمایش پست ها
    سلام
    پسری 27 ساله هستم که مشکلم قد کوتاهم است . متاسفانه دخترها قد براشون خیلی مهمه و به پسرهای زیر 170 دید خوبی ندارن . من تو کوتاهی قدم نقشی نداشتم ولی برای هیچ دختری جذابیت ندارم و جواب رد بهم میدم . البته جثه ریزی هم دارم و لاغر هم هستم
    جوابتو تو یه تاییک دیگه دادم فک کنم خودت بودی؟؟؟ من رفیق قد کوتاه زیاد دارم. گفتم یوزارسیف هم باشی دختر بد بهت گیر میده.فک کنم تو هم هم قد دوستام باشی. به نظرم نباید مشکلی واست پیش بیاد زیاد اگه دختر خوب انتخاب کنی. دخترا هم قدشون زیر ص و هفتاده دیگه. مگه تو عاشق دختر دو متری شدی؟ اون دخترا خرن. دختری که بهت جواب رد میده خره. دوسش نداشته باش. انگل جامعس. به نظر من خواستگار نباید دیگه پیشش بره. دخترا کفش پاشنه بلند دارن. بدون کفش ببین قدشون چنده. بعد هم قد باشین مگه ایرادی داره؟ البته هم قد هم نباشین میتونه مشکلی پیش نیاد بستگی به طرز فکر طرفین داره.

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مگه بهت گفتن به خاطر قدت قبولت نکردیم؟؟؟

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دخترا کشته مرده خواستگارن فرقی نمی کنه قدش چند باشه.

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27875
    تشکـر
    206
    تشکر شده 59 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    توهم زدیااا
    فکر کنم این حرفایی ک بعضی دخترا به شوخی میزننو جدی گرفتی ک مثلا شوهر کجا بود و این حرفا ...
    خودتو بالا نگیر..

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

20. 2 کاربران زیر از negin9 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

چرا قد خیلی مهمه هر کی میگه نه دروغ میگه ولی شما مطمئنی مشکلتون فقط قده اگه فقط اینه که نباید برای یک دختر 150 که میرین خواستگاریش مهم باشه شایدم به خاطره مسائل دیگه رد میکنه

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

جوابتو تو یه تاییک دیگه دادم فک کنم خودت بودی؟؟؟ من رفیق قد کوتاه زیاد دارم. گفتم یوزارسیف هم باشی دختر بد بهت گیر میده.فک کنم تو هم هم قد دوستام باشی. به نظرم نباید مشکلی واست پیش بیاد زیاد اگه دختر خوب انتخاب کنی. دخترا هم قدشون زیر ص و هفتاده دیگه. مگه تو عاشق دختر دو متری شدی؟ اون دخترا خرن. دختری که بهت جواب رد میده خره. دوسش نداشته باش. انگل جامعس. به نظر من خواستگار نباید دیگه پیشش بره. دخترا کفش پاشنه بلند دارن. بدون کفش ببین قدشون چنده. بعد هم قد باشین مگه ایرادی داره؟ البته هم قد هم نباشین میتونه مشکلی پیش نیاد بستگی به طرز فکر طرفین داره.
    فازت چیه اشکان
    هر کسی حق انتخاب داره
    و
    معیارهایی واسه ازدواج
    ما وکیل وصی معیار بقیه نیستیم
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

من با دختر 150 مشکلی ندارم و اصلا قد برام مهم نیست البته سراغ بلندتر از خودم نمیرم

یعنی شما میگید این مشکل مهمی نیست پس چرا اینقدر دخترها در مورد قد حساس هستن
    دخترا از پسرای قد بلند خوششون میاد. درسته.
    ولی خب دختری که قدش خیلی کوتاهه، ترجیح میده با یه پسری ازدواج کنه که قدشون به هم بخوره. نه اینکه پسره دومتر باشه دختره دو سانت!

شما اگه به اطرافیان بسپرین براتون دختر مناسبی پیدا کنن که از نظر قد بهتون بخوره، مطمئن باشین پیدا میکنن. اینقدر ناراحت این مساله نباشین.

24. 3 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

ببین درسته که قد مهمه ولی اونقدر مهم نیست که نذاره شما ازدواج کنی من مورد های خیلی زیادیو دیدم که قد همسرشون هم قدشون بوده و یا حتی در مواردی بلند تر بودن
    ببین مثلا همین استیون هاوکینگ(دانشمند بزرگ که روی ویلچره و حتی حرف هم نمیتونه بزنه) و نیک آویچ (مرد بی دست و پا) و موسی مندلسون (در بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت جالب اینجاست که همسرش حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت) اینها از مشکلات زیادی برخوردارند اما همسرشون هیچ مشکلی نداره
    به نظرت چی باعث میشه یه آدم بره با این شرایط سخت ازدواج کنه چیزی که مهمه اخلاق و وجود و شعورت و عشق ورزیدن و چیزایی که تونستی به دست بیاری ویژگی بارزی که شخصیت تو رو بزرگ میکنه
    به نظره من خودتو از بعد های مختلف ببر حالا چه مادی چه معنوی مثلا بالا کار خوب ،درس خوب،اخلاق خوب و ... اون وقته که حتی اگر قدت از این هم کوتاه تر بشه به خاطره چیزی که هستی و توانایی های بالایی که داری کسی اینو درون تو عیب نمیبینه
    خودت هم هیچ وقت به چشم تحقیرانه به خودت نگاه نکن چون بازتابی که ما از خودمون داریم به دیگران میرسه و اونها هم همین تفکر رو راجع به ما میکنند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

26. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

زیادی توهم زدی کولوچه برو به درس و مخشت برس این حرفا برا تو زوده پسرم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

28. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    چرا قد خیلی مهمه هر کی میگه نه دروغ میگه ولی شما مطمئنی مشکلتون فقط قده اگه فقط اینه که نباید برای یک دختر 150 که میرین خواستگاریش مهم باشه شایدم به خاطره مسائل دیگه رد میکنه
    خیلی هاشون حتی جلسه حضوری هم نیومدن که اصلا پای مسایل دیگه پیش بیاد

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترا از پسرای قد بلند خوششون میاد. درسته.
    ولی خب دختری که قدش خیلی کوتاهه، ترجیح میده با یه پسری ازدواج کنه که قدشون به هم بخوره. نه اینکه پسره دومتر باشه دختره دو سانت!

شما اگه به اطرافیان بسپرین براتون دختر مناسبی پیدا کنن که از نظر قد بهتون بخوره، مطمئن باشین پیدا میکنن. اینقدر ناراحت این مساله نباشین.
    مورد مناسب قدم زیاد معرفی شده ولی اکثرشون به جلسه حضوری هم نرسید

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین درسته که قد مهمه ولی اونقدر مهم نیست که نذاره شما ازدواج کنی من مورد های خیلی زیادیو دیدم که قد همسرشون هم قدشون بوده و یا حتی در مواردی بلند تر بودن
    ببین مثلا همین استیون هاوکینگ(دانشمند بزرگ که روی ویلچره و حتی حرف هم نمیتونه بزنه) و نیک آویچ (مرد بی دست و پا) و موسی مندلسون (در بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت جالب اینجاست که همسرش حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت) اینها از مشکلات زیادی برخوردارند اما همسرشون هیچ مشکلی نداره
    به نظرت چی باعث میشه یه آدم بره با این شرایط سخت ازدواج کنه چیزی که مهمه اخلاق و وجود و شعورت و عشق ورزیدن و چیزایی که تونستی به دست بیاری ویژگی بارزی که شخصیت تو رو بزرگ میکنه
    به نظره من خودتو از بعد های مختلف ببر حالا چه مادی چه معنوی مثلا بالا کار خوب ،درس خوب،اخلاق خوب و ... اون وقته که حتی اگر قدت از این هم کوتاه تر بشه به خاطره چیزی که هستی و توانایی های بالایی که داری کسی اینو درون تو عیب نمیبینه
    خودت هم هیچ وقت به چشم تحقیرانه به خودت نگاه نکن چون بازتابی که ما از خودمون داریم به دیگران میرسه و اونها هم همین تفکر رو راجع به ما میکنند
    حقیقتش اون طور انسانی که به کوتاهی قد به دید یه ویژگی نگاه کنه نه نقطه ضعف خیلی کم پیدا میشه .
    با وجود نگاه تحقیرانه و ترحم انگیز اطرافیان اخلاقم چندان بد نیست . تو زمینه درسی و کاری هم عالی که نه ولی راضی کننده هستم
    به چشم حقیرانه به خودم نگاه نمیکنم ولی اعتماد به نفسم قطعا پایینه . بالا بردنش برام سخته هر چند که همیشه تلاش میکنم

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

حقیقتش اون طور انسانی که به کوتاهی قد به دید یه ویژگی نگاه کنه نه نقطه ضعف خیلی کم پیدا میشه .
    با وجود نگاه تحقیرانه و ترحم انگیز اطرافیان اخلاقم چندان بد نیست . تو زمینه درسی و کاری هم عالی که نه ولی راضی کننده هستم
    به چشم حقیرانه به خودم نگاه نمیکنم ولی اعتماد به نفسم قطعا پایینه . بالا بردنش برام سخته هر چند که همیشه تلاش میکنم
    ببینید من به این اعتقاد دارم که ما هرطور فکر کنیم سرمون میاد همین که شما همچین فکری دارید آدم هایی و به سمت خودتون جذب میکنید که تفکرات منفی دارند و به این مورد به عنوان مشکل نگاه میکنند
    من تا به حال افرادی دیدم که قد خیلی خیلی کوتاهی داشتند و با کسایی ازدواج کردند که از خودشون بلند تر بودند مسئله ی مهمی نیست تازه شما که قدتون در اون حد کوتاه نیست
    اعتماد به نفس هم یه حسه با تمرین میتونید بالا ببریدش مثلا هر روز برید جلو ی آینه و به خودتون بگید من بهترینم و من میتونم بهترین زندگی و برای خودم بسازم همین تلقین های مثبت خواه ناخواه روتون تاثیر میذاره و هم اینکه سعی کنید توانایی هاتون رو از اونچه که هست بالاتر ببرید همینم باعث افزایش اعتماد به نفس میشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

33. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید من به این اعتقاد دارم که ما هرطور فکر کنیم سرمون میاد همین که شما همچین فکری دارید آدم هایی و به سمت خودتون جذب میکنید که تفکرات منفی دارند و به این مورد به عنوان مشکل نگاه میکنند
    من تا به حال افرادی دیدم که قد خیلی خیلی کوتاهی داشتند و با کسایی ازدواج کردند که از خودشون بلند تر بودند مسئله ی مهمی نیست تازه شما که قدتون در اون حد کوتاه نیست
    اعتماد به نفس هم یه حسه با تمرین میتونید بالا ببریدش مثلا هر روز برید جلو ی آینه و به خودتون بگید من بهترینم و من میتونم بهترین زندگی و برای خودم بسازم همین تلقین های مثبت خواه ناخواه روتون تاثیر میذاره و هم اینکه سعی کنید توانایی هاتون رو از اونچه که هست بالاتر ببرید همینم باعث افزایش اعتماد به نفس میشه
    من اصلا تفکرات منفی ندارم به قدم به شکل مشکل نگاه نمیکنم بلکه به اینکه مانع ازدواجم شده به عنوان مشکل نگاه میکنم

واقعا مسئله مهمی نیست. ولی فکر کنم نسل جدید دخترها براشون خیلی مهم باشه

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

من اصلا تفکرات منفی ندارم به قدم به شکل مشکل نگاه نمیکنم بلکه به اینکه مانع ازدواجم شده به عنوان مشکل نگاه میکنم

واقعا مسئله مهمی نیست. ولی فکر کنم نسل جدید دخترها براشون خیلی مهم باشه
    خب آقای محترم دخترا دوست دارند همسرشون ازشون بلند تر باشه این مسئله ی طبیعیه و تنها برای الان نیست شما تا حالا خواستگاری دختری که قدش از شما پنج سانت کوتاه تره رفتید؟ که دارید قضاوت میکنید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28287
    تشکـر
    9
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خب آقای محترم دخترا دوست دارند همسرشون ازشون بلند تر باشه این مسئله ی طبیعیه و تنها برای الان نیست شما تا حالا خواستگاری دختری که قدش از شما پنج سانت کوتاه تره رفتید؟ که دارید قضاوت میکنید
    بله اکثر مورد هایی که در نظر گرفتم کوتاهتر بودن حتی بیش از 5 سانت . ولی اکثرا به قسمت حضوری هم نرسید

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

بله اکثر مورد هایی که در نظر گرفتم کوتاهتر بودن حتی بیش از 5 سانت . ولی اکثرا به قسمت حضوری هم نرسید
    من اگر جای شما بودم خیلی خوشحال میشدم که به مرحله ی حضوری نرسیده کسی که بخواد به خاطره همچین مسئله ایی نخواد همون بهتر که نخواد همون اول ماهیت خودشو نشون داده
    مهم اینکه کسی خود واقعی شما رو بخواد حالا هر طوری که هستین نه اینکه بخواد این طور رفتار کنه اینقدر ظاهر بین باشه همچین آدم ظاهر بینی به درد زندگی مشترک نمیخوره اتفاقا شما میتونی از این مسئله برای شناخت بهتر افراد استفاده کنی البته روی صحبتم با اونایی که میگید ازتون کوتاه تر بودن و به خاطره این مسئله کارتون پیش نرفته
    بعدشم از ه بعد دیگه هم میشه نگاه کرد شما از کجا صد در صد مطمئنین همشون به خاطره این مسئله به مرحله ی حضوری نرسیده!! نمیشه آدم راجع به همه یه جور قضاوت کنه
    صبر داشته باشید انشاالله که نیمه ی گمشده تونو پیدا میکنید

پی نوشت :

[replacer_a]

يك دختر خانم زيبا خطاب به رئيس شركت امريكائي ج پ مورگان نامه‌اي بدين مضمون نوشته است:

مي‌خواهم در آنچه اينجا مي‌گويم صادق باشم. من 24 سال دارم. جوان و بسيار زيبا، خوش‌اندام، خوش هیکل، خوش بیان، دارای تحصیلات آکادمیک و مسلط به چند زبان دنیا هستم.
    آرزو دارم با مردي با درآمد سالانه 500 هزار دلار يا بيشتر ازدواج كنم. شايد تصور كنيد كه سطح توقع من بالاست، اما حتي درآمد سالانه يك ميليون دلار در نيويورك هم به طبقه متوسط تعلق دارد.
    چه برسد به 500 هزار دلار. خواست من چندان زياد نيست. آیا مردی با درآمد سالانه 500 هزار دلاري وجود دارد؟
    آيا شما خودتان ازدواج كرده‌ايد؟ سئوال من اين است كه چه كنم تا با اشخاص ثروتمندي مثل شما ازدواج كنم؟

چند سئوال ساده دارم:
    1- پاتوق جوانان مجرد و پولدار كجاست؟
    2- چه گروه سني از مردان به كار من مي‌آيند؟
    3- معيارهاي شما براي انتخاب زن كدامند؟
    امضا، خانم زيبا و خوش آندام

و اما جواب مدير شركت مورگان:

نامه شما را با شوق فراوان خواندم. در نظر داشته باشيد كه دختران زيادي هستند كه سوالاتي مشابه شما دارند. اجازه دهيد در مقام يك سرمايه‌گذار حرفه‌اي موقعيت شما را تجزيه و تحليل كنم :
    درآمد سالانه من بيش از 500 هزار دلار است كه با شرط شما همخواني دارد، اما خدا كند كسي فكر نكند كه اكنون با جواب دادن به شما، وقت خودم را تلف مي‌كنم.
    از ديد يك تاجر، ازدواج با شما اشتباه است، دليل آن هم خيلي ساده است: آنچه شما در سر داريد مبادله منصفانه "زيبائي" با "پول" است. اما اشكال كار همين جاست: زيبائي شما رفته‌رفته بعد ده سال آرام آرام به کل محو مي‌شود اما پول من، در حالت عادي بعيد است بر باد رود.

در حقيقت، درآمد من سال به سال بالاتر خواهد رفت اما زيبائي شما نه و چین و چروک و پیری زود رس زنانه جایگزین این زیبائی خواهد گردید و اثری از این جوانی و زیبائی باقی نخواهد ماند.
    از نظر علم اقتصاد، من يك "سرمايه رو به رشد" هستم اما شما يك "سرمايه رو به زوال".

به زبان وال‌استريت، هر تجارتي "موقعيتي" دارد. ازدواج با شما هم چنين موقعيتي خواهد داشت. اگر
    ارزش تجارت افت كند عاقلانه آن است كه آن را نگاه نداشت و در اولين فرصت به ديگري واگذار كرد و اين چنين است در مورد ازدواج با شما.

بنابراین هر آدمي با درآمد سالانه 500 هزار دلار نادان نيست که با شما ازدواج کند به همین دلیل ما فقط با امثال شما قرار مي‌گذاريم اما ازدواج هرگز.

اما اگر شما علاوه بر جوانی و زیبائی کالایی داشته باشید که مثل سرمایه من رو به رشد باشد و یا حداقل نفع آن از من منقطع نشود کالاهایی با ارزش مثل "انسانیت، پاکدامنی، شعور، اخلاق، تعهد، صداقت، وفاداری، حمایت، دوست داشتن، عشق و ... " آن وقت احتمالا این معامله برای من هم
    سود فراوانی خواهد داشت چون ممکن است من حتی فاقد دارایی هایی با ارزش با مشخصات شما باشم و برای داشتن آنها پول زیادی خرج کنم. چون بعد چند مدت از ازدواج، بیش از زیبائی، اندام و هیکل، مواردی که بیان کردم برای زندگی مشترک لازم بوده و من شدیدا به آنها نیاز پیدا خواهم کرد.

در هر حال به شما پيشنهاد مي‌كنم كه قيد ازدواج با آدمهاي ثروتمند را بزنيد. بجاي آن شما خودتان مي‌توانيد با کمی تفکر و تلاش و با داشتن درآمد سالانه 500 هزار دلاري، فرد ثروتمندي شويد. اينطور، شانس شما بيشتر خواهد بود تا آن كه يك پولدار احمق را پيدا كنيد.

اميدوارم اين پاسخ كمكتان كند.

امضا رئيس شركت ج پ مورگان
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

38. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 19 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل قد کوتاه

سلام من هم قدم کوتاس ۱۵۸ خیلی تلاش کردم بلندتر بشم ولی نشد ی سری ورزشها هست ک روی قد تاثیر میزاره ولی فک نکنم با سن من دیگ بشه خیلی غصه میخورم کاش یکم بلندتر بودم ۲۳ سالمه آیا راهکاری هست دخترم

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مشکل قد کوتاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    سلام من هم قدم کوتاس ۱۵۸ خیلی تلاش کردم بلندتر بشم ولی نشد ی سری ورزشها هست ک روی قد تاثیر میزاره ولی فک نکنم با سن من دیگ بشه خیلی غصه میخورم کاش یکم بلندتر بودم ۲۳ سالمه آیا راهکاری هست دخترم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . قابل درکه که این شرایط براتون ایجاد ناراحتی کرده اما بعضی از مواقع پذیرفتن یک حقیقت لازم هست تا بتونید با پذیرفتن این حقیقت در مسیر آینده به پیشرفت فردی خودتون برسید
    توجه داشته باشین که سرعت رشد قدی در دختران، در کنار دیگر عوامل، به میزان ترشح هورمون رشد و هورمون جنسی استروژن هم مربوط میشه.
    هورمون جنسی زنانه (استروژن) سبب بسته شدن مرکز رشد استخوانی و کاهش رشد استخوان میشه . به همین دلیل هست که بعد از شروع قاعدگی، سرعت رشد قدی در دختران کندتر میشه و معمولاً قد دختران در این زمان بیش از 6 سانتیمتر افزایش نداره.
    اگر این شرایط برای شما ایجاد ناراحتی کرده تاحدی که روی اعتماد به نفستون تاثیر منفی گزاشته و یا باعث افت عملکرد شما در اجتماع شده بهتره مراجعه حضوری به روانشناس داشته باشین تا مداخلات لازم انجام بشه

41. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)