نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: نسبت ازدواج به طلاق

1546
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28267
    تشکـر
    13
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نسبت ازدواج به طلاق

در نمودار زیر که بر اساس آمار ثبت و احوال درست کردم، نشون میده میزان ازدواج در سالهای اخیر به شدت در حال کاهش و میزان طلاق به شدت در حال افزایش هست
    در سال 83 از هر 10 ازدواج یک طلاق بود اما حالا از هر 4 ازدواج یک طلاق و حتی در شهر تهران به 2.8 رسیده
    به نظرتان علت چیست؟ مشکل از کجاست؟ چرا برخلاف گذشته بیشتر ازدواج ها به طلاق میرسه؟
    married.jpg

2. 4 کاربران زیر از aqvila بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نسبت ازدواج به طلاق

دلیلش بیتوجهی خانواده ها نسبت به سرنوشت جوونا و توقعات زیاد و نابجای خود جووناست.

هیچکس حاضر نیست قبول کنه زندگی باید از صفر شروع بشه و در کنار هم به تکامل برسه.

4. 4 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر دقت کرده باشید روابط پنهانی و نادرست در سال های اخیر زیاد شده یکی از دلایل عمده اش میتونه این باشه
    و اینکه اکثرا به ازدواج دید تجاری دارند و دنبال ظواهر امرند در صورتی که وقتی زندگی مشترکشون شروع میشه تازه میفهمن انتخابشون و معیار هاشون اشتباه بوده
    دلیل دیگه ایی که میتونه داشته باشه خانواده هایی که سنگ اندازی میکنند و دخالت و چشم و همچشمی دارند هست
    و یکسریا هم هستن از حول حلیم توی دیگ میوفتن اولش آتیششون تنده اما بعد خاکستر میشن همش میزنن به تیپ و تاپ هم چون شناخت کافی از هم به دست نیاوردند و اصلا به درهم نمیخوردند و براساس یک سری دلایل پوشالی با هم ازدواج کردند
    میتونه دلایل زیاد و متعدد دیگه اییم داشته باشه فعلا اینا به نظرم رسید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. 5 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط aqvila نمایش پست ها
    در نمودار زیر که بر اساس آمار ثبت و احوال درست کردم، نشون میده میزان ازدواج در سالهای اخیر به شدت در حال کاهش و میزان طلاق به شدت در حال افزایش هست
    در سال 83 از هر 10 ازدواج یک طلاق بود اما حالا از هر 4 ازدواج یک طلاق و حتی در شهر تهران به 2.8 رسیده
    به نظرتان علت چیست؟ مشکل از کجاست؟ چرا برخلاف گذشته بیشتر ازدواج ها به طلاق میرسه؟
    married.jpg
    مشکل به نظرم جامعه مسمومه که یا فرهنگ ازدواج شده پلم پولوم پلیچ یا شرایط معیشتی اینقدر دشوار شده که جوونا از ازدواج وحشت دارند
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

8. 3 کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

married.jpg

ب نظرم صبر و حوصله خیلی مهمه
    دوستامو میبینم که بخاطر ی سری مسائل ناااچیز و کوچیک
    که اهمیتش خییییلی کمتر از خیلی کم هس
    تصمیم ب جدایی گرفتن
    چون تحملشو ندارن
    چون انتظار دارن زندگیشون مث قصه ها باشه
    و
    شوهرشون همون شاهزاده سوار بر اسب سفید

دارن تو رویا زندگی میکنن
    و
    فک میکنن زنگی باید حتما از همون اول ایده ال باشه
    ک خب مسلما تو اکثر موارد نیست

و
    اینکه
    خیلیا رابطه قبل ازدواج دارن و
    با احساس و بدون منطق تصمیم میگیرن
    و ازدواج میکنن
    ک خب مسلما همیشه و برای تمام طول زندگی مشترک
    احساس ب تنهایی جوابگو نیست
    وقتی میرن زیر ی سقف تازه میفهمن
    چ فک میکردن و چی شده
    تصورشون با واقعیت کااااملا باهم فرق میکنه

امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

10. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

یشتر عدم صداقت هستش ، روی واقعی خودشون بعد ازدواج نشون میدن و دیگری ازدواج های عشکی ابکی این دوتا به نظرم سهم بیشتری داره.

12. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

married.jpg
    تاثیر خیلی چیزهاست که باید از زندگی مردم حذف میشدند ولی بهشون وابسته شدند و سطح توقعاتشون بالا رفت،ارزش ها شدند ضد ارزش و ضد ارزش ها شدند ارزش...جوان ها هم وقتی اختلافات رو میبینند نسبت به ازدواج بدبین میشن...و واقعا گاهی فکر میکنم بعضی از جوان های امروز راه درست رو میرفتند ولی بعد از ازدواج یه کم تغییر کردند...شاید هم مجبور بودند تغییر کنند...به خاطر انتظارات نامعقولانه ی همسرشون...ان شاالله که همه معیارهاشون الهی باشه و درست انتخاب کنند

14. 3 کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پست خوبتون. بعضی اشاره کردند دلایل بسیار زیادی داره ازجمله:عدم صداقت،زیاده خواهی( به قول دوستی هر فرد باید با هم کیش خود ازدواج کنه)،تجمل گرایی،وضعیت بداقتصادی و مسئله بی کاری جوان ها، زیادشدن روابط دوستی میان جوان ها با گسترش تکنولوژی وشبکه های اجتماعی که با صرف کمترین هزینه و زیربار مسئولیت رفتن نیاز خود را براورده میسازند(متاسفانه!)،دخالت بیش از حد یا گاهی بی مورد خانواده ها در زندگی زوج ها که سبب تفرقه ومشکل بین اونا میشه،کم شدن افراد سالم چون کسانی که پاک وسالم اند دوست دارند همسرشان هم همینطور باشدکه متاسفانه افراد از لحاظ اخلاقی هر روز بدتر میشن(بخصوص اقایون).

16. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

married.jpg
    ممنون از پست خوبتون. بعضی اشاره کردند دلایل بسیار زیادی داره ازجمله:عدم صداقت،زیاده خواهی( به قول دوستی هر فرد باید با هم کیش خود ازدواج کنه)،تجمل گرایی،وضعیت بداقتصادی و مسئله بی کاری جوان ها، زیادشدن روابط دوستی میان جوان ها با گسترش تکنولوژی وشبکه های اجتماعی که با صرف کمترین هزینه و زیربار مسئولیت رفتن نیاز خود را براورده میسازند(متاسفانه!)،دخالت بیش از حد یا گاهی بی مورد خانواده ها در زندگی زوج ها که سبب تفرقه ومشکل بین اونا میشه،کم شدن افراد سالم چون کسانی که پاک وسالم اند دوست دارند همسرشان هم همینطور باشدکه متاسفانه افراد از لحاظ اخلاقی هر روز بدتر میشن(بخصوص اقایون).

18. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28267
    تشکـر
    13
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خواهش میکنم، نظرات بسیار جالبی است و تشکر از شما و همگی که در این بحث شرکت نمودید
    وا ما آقایون داریم بدتر میشیم؟

20. کاربران زیر از aqvila بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم، نظرات بسیار جالبی است و تشکر از شما و همگی که در این بحث شرکت نمودید
    وا ما آقایون داریم بدتر میشیم؟
    خدا وکیلی پسر خوب خیلی کم شده البته انکار نمیکنم خانم ها هم قرق کردن ولی اقایون بیشتر. میخوایید یه امتحان بکنید از دوستاتون قسم بگیرید تا حالا با دختری نبودن ببینید قسم میخورن ؟در مورد موضوعتون، یکی از علتایی که خود من از ازدواج میترسم و منصرف شدم همینه.
    ویرایش توسط saba95 : 05-23-2016 در ساعت 08:02 PM

22. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28267
    تشکـر
    13
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خدا وکیلی پسر خوب خیلی کم شده البته انکار نمیکنم خانم ها هم قرق کردن ولی اقایون بیشتر. میخوایید یه امتحان بکنید از دوستاتون قسم بگیرید تا حالا با دختری نبودن ببینید قسم میخورن ؟در مورد موضوعتون، یکی از علتایی که خود من از ازدواج میترسم و منصرف شدم همینه.
    بلی، دوستای من دیگه نیاز به قسم نیست اینقدر راحت تعریف میکنن که شک میکنم نکنه من عقب افتادم
    به نظرم بزرگترین مشکلات همانطور که شما اشاره فرمودید "
    وضعیت بداقتصادی و مسئله بی کاری جوان ها"
    هست که امثال من نمیتونن کاری کنن
    ویرایش توسط aqvila : 05-24-2016 در ساعت 01:33 AM

24. کاربران زیر از aqvila بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد