نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل همسر و بچه دارشدن

782
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9419
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل همسر و بچه دارشدن

سلام
    من حدود یکسال از عروسیم میگذره و زنم به شدت به بچه دار شدن علاقمنده. ولی نه خانواده من و نه خانواده اون در تهران نیستن و من از این موضوع میترسم. به این دلایلیکه میگم:
    1- اینکه پدربزرگ زنم مریض هستن و مادر زنم در شهرستان به شدت مشغول مراقبت از ایشونه و در یکسال گذشته فقط یه بار به دیدن ما اومده و بقیش همش ما رفتیم. حالا همسرم هم میگه اگه من بچه دار بشم مادرم کمک میکنه ولی من نمیدونم با چه منطقی؟ ایشون از بس سرش شلوغه اصلا نمیرسه بیاد تهران. اینم بگم که پدر و مادر زنم گفتن که ما میایام یه خونه تهران میگیریم و پیش شما میمونیم گاهی(چون خواهر همسر من هم تهران ازدواج کرده). ولی من نمیدونم مساله پدربزرگشون رو چطور می خان حل کنن؟
    2- خونه ما در محله شلوغ و پر سر و صدای هست و اسانسور هم نداره من میگم اول یکم خونه رو بهتر کنیم مثلا یکسال بعد اقدام کنیم اما همسرم ه 31 سالشه میگه نه الان داره دیر میشه و من خودمم 32 سالمه... کی میخایم بچه بزرگ کنیم؟ دیگه سنم بره بالا حوصله بچه رو ندارم و ....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : مشکل بچه من و همسرم

سلام

دوست عزیز همسرتون حق دارن سنشون داره میره بالا دغدغه ی افزایش سن و خطرات بارداری رو داره .

چرا نگران این هستید که مادرخانمتون وقت نمیکنن بیان پیش شما و از بچه نگهداری کنن ?!?! همسرتون شاغل هستن ؟؟؟

اولو آخرش خودتون باید بچه رو بزرگ کنید فوقش بیست روز سی روز اول خانمتون نیاز به کمک تو نگهداریه بچه داشته باشه ولی بعدش خودتون باید بچه رو ترو خشک کنید ، تازه اگه بچه ی وابسته ای هم باشه که از مامانش جدا نمیشه

اگه هم خانمتون شاغل هستن و دغدغتون اینه که فکر کنم الان نه ماه مرخصی زایمان میدن و بعدش هم تایمایی که خانمتون سرکارن یا پرستار مورد اعتماد برای فرزندتون بگیرید یا بزاریدش مهد

درکل اینکه نگران این هستید که کمک حال ندارید برای نگهداریش بدونید که اولو آخرش بیشترین زحمت رو خودتون باید بکشید . و نباید حساب باز کنید رو کمک اطرافیان .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد