صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 51

موضوع: قسمت ازدواج ندارم

4124
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26746
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قسمت ازدواج ندارم

سلام من 25 سالمه از 15 سالگی خواستگار داشتم و دارم اما همه شون درست تو یه قدمی رسیدن بهم میخورد حالا یا قبل از نامزدی یا قبل عقد پیش دعا نویس رفتم گفتن بختتو بستن کلی دعا و نذر نیاز اما باز نشد پیش فالگیر گفتن طلسمت کردن کلی پول دادم و بقول خودشون شکستن اما باز هم نشد هر نوع ختم و چله و نماز و دعایی ک فکر کنید گرفتم اما هیچکدوم از چله هام ب چهلم نمیرسیدن و همه دعاهام و نمازام نیمه رها میشن نه اینکه از رو قصد خودم بخوام بهم بزنم نه انگار قدرتی نمیذاشت و مانع میشد بهتر بگم دست خدا تا جاییکه خانوادمم شک کردن من از خانواده فوق العاده مذهبی و سنتی هستم خودمم خیلی پاک زندگی کردم تا برای اخرین مورد رفتم پیش دکتر زنان برای گواهی بکارت گفت باکره نیستی شکه شدم چون دست محارمم مثه دایی و عموم تا حالا بمن نخورده بود چه به نامحرم دنیا رو سرم خراب شد اول فکر کردم شاید برای ورزش رزمی اما بعد یاد بچگیم افتادم که از رو کنجکاوی انگشتمو داخل کردم میخوام خودم بکشم اما جرءتشو نداشتم از اونروز چندتا خواستگار برام اومده ک همه رو جواب کردم کارم شده گریه وزاری وقتی فهمیدم رفتم امامزاده فقط ضجه زدم از خدا خواستم همونجا جونمو بگیره اما نگرفت انقدر ضجه زدم و ناله کردم ک اشک چشام خشکید و سوی چشمام کم شده سر هر نماز میخوام جونمو بگیره مرگمو برسونه اما هنوز زنده ام اخه کی باورش میشه من احمق این بلا رو با دستای خودم سر خودم اوردم میگن ترمیم کن اگر گواهی بخوان چی دکتر تشخیص میده ک ترمیم شده میخوام خودمو بکشم اگر ازدواج کنم و طلاقم بدن و خانوادم بفهمن سر چی طلاقم دادن چون ناراحتی قلبی دارن مطمعنم دق میکنم من باید چکار کنم تازه حکمت خدا رو میفهمم ک چرا همه خواستگارهام درست قبل عقد و نامزدی بهم میخورد فقط شما رو بخدا دعام کنید خدا هر چه سریعتر جونمو بگیره کاش خودکشی حروم نبود با هر مشاوری صحبت کردم میگه ازدواج کن و خواستگاراتو رد نکن اما هر خواستگاری ک برام میاد قبل عقد و نامزدی بطرز عجیبی بهم میخوره یکی قبل بعله برون میفهمیم ک سرطان داره اون یکی میفهمیم ک پوستش تو اتیش سوزی خراب شده یا دعوا میشه و ... پارسالم قبل عقد نامزدم پا پس کشید و گفت هر تلاشی کرده نشده و انگار قدرتی نمیذاره واقعا نیاز ب ازدواج دارم اما نمیتونم با این شرایط ازدواج کنم کاش خدا مرگمو برسونه من تو این دنیا قسمت ازدواج ندارم این بهم خوردنام حکمت خداست ولی اخه من با این نیاز جنسی چ کنم؟کاش بمیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : قسمت ازدواج ندارم

سلام

وقتی به جای خدا متوسل میشی به رمال و دعا نویس فالگیر و اینا چرتا توقع چی دارید ؟؟ چون همینا خیلی تو زندگیت میتونن تاثیر داشته باشن و شایدم بخاطر همینان که این شده زندگیت!!! اگر راجب همین دعا نویس و اینا میدونستید هیچ وقت پیششون نمیرفتید

و راجب بکارتت دوست عزیز بهتر حتما یه دکتر دیگه برید که مطمعن شید بکارت دارید یا نه چون مورد هایی مثل شما بودن امدن انجمن بار دوم که رفتن گفتن بهشون که بکارت دارن اگر نداشتی ازشون بخواید. ببیند. و پرده چی هست چجوری باعث شده نداشته باشید. و بهشون توضیح بده رابطه ای نداشتی و اصلا جای نگرانی نیست عزیزم شما دکتر بری مشخص میشه به وسیله دخول الت بوده یا ضربه خورده یا کلا مادر زادی ندارید

و انقدر نا امیدی خوب نیست تا وقتی نا امید باشی انقد موج منفی به خودت بدی هیچ چیز درست نمیشه ِِ

انقد به خودت چیزایی منفی تلقین کردی که شده ملکه ذهنت انقد تلقین کردی که چیزایی منفی جذب میکنی برات اتفاق میافته

تا خودت نخوای هیچ چیز درست پیش نمیره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

این حرفا یعنی چی چرا شما خانما فکر میکنید ما مردای ایرانی اینقدر نفهم هستیم که به خاطر یه تیکه گوشت به اسم بکارت دور یه دختر را خط بکشیم یا دیدگاه منفی پیدا کنیم رو اون دختر واسه ما مردای ایرانی والا بلا پاکی شما خانما مهمه نه یه تیکه گوشت

شما پاک زندگی کردی و الانم پاکی حالا به خاطر یه اشتباه اونم تو کودکی تیکه گوشته از بین رفته خواستگار غلط میکنه این موضوع را بدونه و بفهمه دلیل نداشتن بکارتتون چیه و بخواد به این دلیل که حالا تکه گوشته را نداری ازت جدا بشه

در ضمن 25 سالگی که سنی نیست چقدر عجله دارید واسه ازدواج چرا فکر میکنید که چون چند تا خواستگار اومدن و رفتن حالا مشکل از شماست چرا به این فکر نمیکنید که شاید اونی که خدا معین کرده واستون به عنوان همسر ممکنه یه ماه یه سال دیگه بیاد

درضمن اگه خدا را به خدایی قبول داری پس دعانویس و رمال و این کلاه بردارا را بنداز دور بختت بستن یعنی چه که یه عده خدا نشناس راه انداختن واسه سرکیسه کردن ملت

5. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

باسلام
    در زندگی ناامید نشو ناامیدی آدمارو از خدا دور میکنه... بخاطر هیچ اتفاق و خواسته ی هم عجله نکن. با تمام قلب و روحت به خداوند اعتماد داشته باش هر موردی بهترین و مناسب ترین موقع وارد سرنوشت و زندگیتون خواهد شد.
    در مورد بکارتتون هم نگران نباشید به پزشک متخصص مراجعه کنید با دخول یک بار انگشت، پرده پاره نمیشه اگر هم زخمی بشه ترمیم میشه و پزشک هم تشخیص نمیده که این ترمیم شده...جای هیچ گونه نگرانی نیست
    شاد و خوشبخت باشی
    امضای ایشان

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    این حرفا یعنی چی چرا شما خانما فکر میکنید ما مردای ایرانی اینقدر نفهم هستیم که به خاطر یه تیکه گوشت به اسم بکارت دور یه دختر را خط بکشیم یا دیدگاه منفی پیدا کنیم رو اون دختر واسه ما مردای ایرانی والا بلا پاکی شما خانما مهمه نه یه تیکه گوشت

شما پاک زندگی کردی و الانم پاکی حالا به خاطر یه اشتباه اونم تو کودکی تیکه گوشته از بین رفته خواستگار غلط میکنه این موضوع را بدونه و بفهمه دلیل نداشتن بکارتتون چیه و بخواد به این دلیل که حالا تکه گوشته را نداری ازت جدا بشه

در ضمن 25 سالگی که سنی نیست چقدر عجله دارید واسه ازدواج چرا فکر میکنید که چون چند تا خواستگار اومدن و رفتن حالا مشکل از شماست چرا به این فکر نمیکنید که شاید اونی که خدا معین کرده واستون به عنوان همسر ممکنه یه ماه یه سال دیگه بیاد

درضمن اگه خدا را به خدایی قبول داری پس دعانویس و رمال و این کلاه بردارا را بنداز دور بختت بستن یعنی چه که یه عده خدا نشناس راه انداختن واسه سرکیسه کردن ملت
    :\\\\\\\\\\\\\\\\\\

شما میدونی که ایشون بکارتشو از دست داده طی یه اتفاق مسخره (و نه س*س) خواستگاراش که نمیدونن ...

وایسا ببینم ، تو خودت تریپ ازدواج برداشته بودی ، فرض کن ازدواج کنی با یه دختری که بفهمی بکارتشو از دست داده ، شک نمیکنی ؟ حرفشو مبنی به اینکه توی یه حادثه توی کودکی بوده باور میکنی یا ذهنت میره جای دیگه ؟؟

به علاوه ایشون گفتن که توی خونواده خیلی مذهبی به دنیا اومدن و شما نمیفهمید که توی اون تفکر متعصبانه حال به هم زن سنتی ، بکارت نداشتن چه ننگی بزرگ به شمار میاد ، پیشنهاد میکنم فیلم "خانه پدری" و فیلم ترکیه ای "Mustang " را مشاهده کنید ، میفهمید که همین یه تیکه گوشت چجوری میتونه باعث چه اتفاقات مسخره ای بشه توی جوامع سنتی و جهان چندمی ...

استارتر عزیز ، اولا ازدواج حداکثر خواستتون نباشه ، ازدواج نکردن چیزی نیست که آدم بخواد به خاطرش خودکشی کنه ، شما یه شروع دیگه داشته باشید توی زندگیتون ، با اون تیپ فکری خوانوادتون ، طبیعتا خواستگارهاتون هم به احتمال زیاد بسیار مذهبی و سنتی هستن و توی اون مغز بیمارشون بکارت نداشتن شما را برابر با خراب بودن شما میدونن ، پس قید ازدواج این شکلی را بزنید ، شما چندتا راه دارید و هر کدوم معایب و مزایای خودشو داره ، یکیش اینکه تا آخر عمر ازدواج نکنید و بمونید پیش ننه باباتون ... یکیش اینکه ازدواج کنید ، ولی با کسی که خیلی مذهبی نیست و مسله ای مثل بکارت واسش حل شده هستش ، که خب با توجه به خونوادتون ، کسی با این تیپ فکر نمیاد خواستگاریتون و شما خودتون باید یه نفرو پیدا کنید ! که خب این میطلبه شما بیشتر توی جامعه باشی و یه شغلی چیزی واسه خودت دست و پا کنی و خودتو از این وضعیت بیرون بکشی ، اینکه خودتونو به امام زاده ببندید و رمال و فال گیر و ... هیچ کمکی نمیکنه به شما ، الکی خودتونو گول نزنید ، البته اون تخیله توسط گریه و زاری خوبه ، ولی خب تا یه حدیش ، از یه جا به بعد تبدیل به افسرگی میشه ... حالا شما خودتون باید راهتونو انتخاب کنید ، اون به هم خوردن نامزدی هاتون را هم به فال نیک بگیرید ، چون اگه ازدواج میکردید و اون طرفتون هم به احتمال زیاد مذهبی میبود و میفهمید که بکارتتون آسیب دیده بدون شک طلاقتون میداد ... از چی نا امیدی ؟ شما خودت میدونی کار غیر اخلاقی نکردی ، خودت مهمی نه بقیه ، گور باباشون بقیه |:

8. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اگه دکترتون بدون عمل جراحی گواهی بکارت شما رو دادن که دیگه نمیخوات عمل جراحی انجام بدی ولی اگر واقعا نداشته باشیش و دکتر گواهی رو به شما ندادن جراحی کنید بالاخره این عملو برای یکی مثله شما قرار دادن که پاک بودید و ناخاسته این اتفاق افتاده ، نه اون زنای فاحشه که با صدتا مرد رابطه داشتن و حالا میرن میدوزن و خودشو به اسمه پاک نشون میدن ..اگر خواهر بزرگتری داری این موضوع رو بهش بگو و با کمک اون این موضوع رو حلش کن . مردای این دوره زمونه چه پاکش چه غیر پاکش همشون این موضوع براشون مهمه . من فکر میکنم خدا شما رو خیلی دوست داره که این موضوع رو قبل از ازدواجتون فهمیدین پس به جا ناشکری و غصه خوردن این موضوع رو حلش کنید.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28460
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry پاسخ : قسمت ازدواج ندارم

سلام و روز بخیر
    چقدر موضوع بدشانس بودنشما در ازدواج شبیه بخت من است.
    من هم تا بحال چندین مورد برای خواستگاری رفته ام و تقریباً چند بار تا پای عقد هم رفته ام اما یکی دو روز قبل از عقد همه چیز عوض شده و نظرشان برگشته.
    حتی یه مورد عقد هم داشتم اما در کمال ناباوی همسرم به پسر همسایه شان علاقه مند بوده وصرفاً به خاطر اسم و رسم خانواده ام با من ازدوج کرده بوه و چند ماه بعد از عقد فهمیدم با پس همسایه شان همچنان درارتباط است و بعدازیک دعوای اساسی و بعد ز چندال شکایت و شکات کشی طلاقش دادم. (من هم یک خانواده ذهبی و سنتی هستم)
    راسی چرا بعضی از آدما در ادواج بدشانس هستند.یکماه پیش هم قرار بود با یه خانمی که از خودم 13 سال کوچکتر بود ازدواج کنم خدایی خانمه خانم خوبی بود خانواده خوبی هم داشت اما نمیدونم چرا دیگران درزندگی آدم دخالت می کنند. مرتب دوستاش بهش گفتند علی 13 سال از تو بزرگتره و نظرش را عوض کرند.
    ویرایش توسط blackmatishka : 05-30-2016 در ساعت 06:15 PM

11. کاربران زیر از blackmatishka بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

باز خوبه شما خواستگار داری ولی قسمت نمیشه........من کلا آخرین کیسی که بهم معرفی شد مرداد پارسال بودبا اینکه از لحاظ موقعیت خانوادگی و چهره چیزی کم ندارم.....من خانوادم مذهبی نیستن ولی تا حدی سنتی.....به خاطر همین هر چی بهم معرفی بشه ......که هیچ کسی هم معرفی نمیکنه.......کلا سخت نگیر......حستو تاحدی درک میکنم.....اینکه بشینی تا یکی بهت معرفی کنن....خیلی مسخرست....یعنی رسما بشینی دیگران واست انتخاب کنن.......از نظر من زندگی هیچ قانونی نداره.....دوستای من که دوست پسر داشتن ازدواج کردن.....ولی من که مثلا خواستم وارد این چیا نشم و خوب باشم باید احساس تنهایی کنم......

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

وقتی ازش مدرک سلامت بکارت خواستن معلومه براشون مهم بوده متاسفانه نفهم توی جامعه زیاد شده
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

14. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

من واقعا متاسفم که جامعه جوریه که چون راست و دروغ قابل تمایز نیست باید هیزم های تر و خشک باهم بسوزند ولی شما نگران نباش یه نگاه به اطرافت بنداز یکی هست که باورت داره...وقتی خدای به اون بزرگی شاهدته از چی میترسی؟نگران چی هستی؟بهش توکل کن و همه چیزت رو به دست های مهربونش بسپار...باور کن هیچ راهی به این اندازه کارساز نیست

16. 3 کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    :\\\\\\\\\\\\\\\\\\

شما میدونی که ایشون بکارتشو از دست داده طی یه اتفاق مسخره (و نه س*س) خواستگاراش که نمیدونن ...

وایسا ببینم ، تو خودت تریپ ازدواج برداشته بودی ، فرض کن ازدواج کنی با یه دختری که بفهمی بکارتشو از دست داده ، شک نمیکنی ؟ حرفشو مبنی به اینکه توی یه حادثه توی کودکی بوده باور میکنی یا ذهنت میره جای دیگه ؟؟

به علاوه ایشون گفتن که توی خونواده خیلی مذهبی به دنیا اومدن و شما نمیفهمید که توی اون تفکر متعصبانه حال به هم زن سنتی ، بکارت نداشتن چه ننگی بزرگ به شمار میاد ، پیشنهاد میکنم فیلم "خانه پدری" و فیلم ترکیه ای "Mustang " را مشاهده کنید ، میفهمید که همین یه تیکه گوشت چجوری میتونه باعث چه اتفاقات مسخره ای بشه توی جوامع سنتی و جهان چندمی ...

استارتر عزیز ، اولا ازدواج حداکثر خواستتون نباشه ، ازدواج نکردن چیزی نیست که آدم بخواد به خاطرش خودکشی کنه ، شما یه شروع دیگه داشته باشید توی زندگیتون ، با اون تیپ فکری خوانوادتون ، طبیعتا خواستگارهاتون هم به احتمال زیاد بسیار مذهبی و سنتی هستن و توی اون مغز بیمارشون بکارت نداشتن شما را برابر با خراب بودن شما میدونن ، پس قید ازدواج این شکلی را بزنید ، شما چندتا راه دارید و هر کدوم معایب و مزایای خودشو داره ، یکیش اینکه تا آخر عمر ازدواج نکنید و بمونید پیش ننه باباتون ... یکیش اینکه ازدواج کنید ، ولی با کسی که خیلی مذهبی نیست و مسله ای مثل بکارت واسش حل شده هستش ، که خب با توجه به خونوادتون ، کسی با این تیپ فکر نمیاد خواستگاریتون و شما خودتون باید یه نفرو پیدا کنید ! که خب این میطلبه شما بیشتر توی جامعه باشی و یه شغلی چیزی واسه خودت دست و پا کنی و خودتو از این وضعیت بیرون بکشی ، اینکه خودتونو به امام زاده ببندید و رمال و فال گیر و ... هیچ کمکی نمیکنه به شما ، الکی خودتونو گول نزنید ، البته اون تخیله توسط گریه و زاری خوبه ، ولی خب تا یه حدیش ، از یه جا به بعد تبدیل به افسرگی میشه ... حالا شما خودتون باید راهتونو انتخاب کنید ، اون به هم خوردن نامزدی هاتون را هم به فال نیک بگیرید ، چون اگه ازدواج میکردید و اون طرفتون هم به احتمال زیاد مذهبی میبود و میفهمید که بکارتتون آسیب دیده بدون شک طلاقتون میداد ... از چی نا امیدی ؟ شما خودت میدونی کار غیر اخلاقی نکردی ، خودت مهمی نه بقیه ، گور باباشون بقیه |:

نه چرا شک کنم همین تو خانواده مذهبی بودن بزرگ شدن میتونه یه دلیل باشه که ایشون رابطه نداشته

باور میکنم چون قبلش تحقیق کردم و رفتم جلو

خانواده هرچقدر هم سنتی باشه هرگز نمیتونه جلوی دیدگاه جوونای امروز سر خم کنه چه مذهبی سنتی چه مذهبی ایرانی

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    وقتی ازش مدرک سلامت بکارت خواستن معلومه براشون مهم بوده متاسفانه نفهم توی جامعه زیاد شده

ببین مدرک سلامت بکارت زن دقیقا مثل همون مدرک عدم اعتیاد مرد هستش پس یه چیز نرمال تو ازدواجه

حالا اگه شما خانما عدم اعتیاده مهم نیست آقایون و سلامت بکارت مهم نیست ولی چیزی که هستش جفتش باید باشه

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

ببین مدرک سلامت بکارت زن دقیقا مثل همون مدرک عدم اعتیاد مرد هستش پس یه چیز نرمال تو ازدواجه

حالا اگه شما خانما عدم اعتیاده مهم نیست آقایون و سلامت بکارت مهم نیست ولی چیزی که هستش جفتش باید باشه
    چه ربطی به اعتیاد داره
    الان هم مرد معتاد داریم هم زن معتاد لطفا مسائل و باهم قاطی نکن
    مدرک سلامت بکارت یه جور توهین به شخصیت زنه !! یعنی چی واقعا کسی که انقدر به انتخاب اش شک داره همون بهتر که انتخاب نکنه
    من که اگر یه زمانی خواستم ازدواج کنم و ازم مدرک سلامت بکارت بخوان میرم براشون مدرک میارم و تف میکنم توی صورتشون و حتی اگر بهترین پسر دنیا هم باشه باهاش ازدواج نمیکنم
    با این حرفت یعنی داری میگی اگر یه دختر قبل ازدواجش رابطه داشته باشه اشکال داره اما برای یه پسز اشکال نداره واقعا که مسخرست
    به خاطره همین گفتم افراد کوته فکر توی جامعه زیاد شدند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

20. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

حالا دقیقا برا من یه سوال پیش اومد اگه دخترای ناپاک میتونن با عمل جراحی خودشونو پاک نشون بدن پس اصلا چرا همچین برگه ای باید گرفته بشه؟؟؟؟؟؟!!!!! اگه بحث اعتماده که اگه پسره با این برگه بخوات اعتماد کنه خیلی از دخترا براحتی میتونن سواستفاده کنن .
    بعدش حالا اگه فرض همچین درخواستی پسر از دختر داشته داشته باشه برای گواهی سلامت ، دخترا چه جوری از پاک بودن پسرا با خبر بشن؟ مگر نباید این اعتماد دو طرفه باشه؟؟؟ خب اونا چه جوری میخوان اثبات کنن که پاکن ؟

22. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط فقط خدا همین نمایش پست ها
    سلام من 25 سالمه از 15 سالگی خواستگار داشتم و دارم اما همه شون درست تو یه قدمی رسیدن بهم میخورد حالا یا قبل از نامزدی یا قبل عقد پیش دعا نویس رفتم گفتن بختتو بستن کلی دعا و نذر نیاز اما باز نشد پیش فالگیر گفتن طلسمت کردن کلی پول دادم و بقول خودشون شکستن اما باز هم نشد هر نوع ختم و چله و نماز و دعایی ک فکر کنید گرفتم اما هیچکدوم از چله هام ب چهلم نمیرسیدن و همه دعاهام و نمازام نیمه رها میشن نه اینکه از رو قصد خودم بخوام بهم بزنم نه انگار قدرتی نمیذاشت و مانع میشد بهتر بگم دست خدا تا جاییکه خانوادمم شک کردن من از خانواده فوق العاده مذهبی و سنتی هستم خودمم خیلی پاک زندگی کردم تا برای اخرین مورد رفتم پیش دکتر زنان برای گواهی بکارت گفت باکره نیستی شکه شدم چون دست محارمم مثه دایی و عموم تا حالا بمن نخورده بود چه به نامحرم دنیا رو سرم خراب شد اول فکر کردم شاید برای ورزش رزمی اما بعد یاد بچگیم افتادم که از رو کنجکاوی انگشتمو داخل کردم میخوام خودم بکشم اما جرءتشو نداشتم از اونروز چندتا خواستگار برام اومده ک همه رو جواب کردم کارم شده گریه وزاری وقتی فهمیدم رفتم امامزاده فقط ضجه زدم از خدا خواستم همونجا جونمو بگیره اما نگرفت انقدر ضجه زدم و ناله کردم ک اشک چشام خشکید و سوی چشمام کم شده سر هر نماز میخوام جونمو بگیره مرگمو برسونه اما هنوز زنده ام اخه کی باورش میشه من احمق این بلا رو با دستای خودم سر خودم اوردم میگن ترمیم کن اگر گواهی بخوان چی دکتر تشخیص میده ک ترمیم شده میخوام خودمو بکشم اگر ازدواج کنم و طلاقم بدن و خانوادم بفهمن سر چی طلاقم دادن چون ناراحتی قلبی دارن مطمعنم دق میکنم من باید چکار کنم تازه حکمت خدا رو میفهمم ک چرا همه خواستگارهام درست قبل عقد و نامزدی بهم میخورد فقط شما رو بخدا دعام کنید خدا هر چه سریعتر جونمو بگیره کاش خودکشی حروم نبود با هر مشاوری صحبت کردم میگه ازدواج کن و خواستگاراتو رد نکن اما هر خواستگاری ک برام میاد قبل عقد و نامزدی بطرز عجیبی بهم میخوره یکی قبل بعله برون میفهمیم ک سرطان داره اون یکی میفهمیم ک پوستش تو اتیش سوزی خراب شده یا دعوا میشه و ... پارسالم قبل عقد نامزدم پا پس کشید و گفت هر تلاشی کرده نشده و انگار قدرتی نمیذاره واقعا نیاز ب ازدواج دارم اما نمیتونم با این شرایط ازدواج کنم کاش خدا مرگمو برسونه من تو این دنیا قسمت ازدواج ندارم این بهم خوردنام حکمت خداست ولی اخه من با این نیاز جنسی چ کنم؟کاش بمیرم
    دوست عزیز رفتنتون پیش دعا نویس و اینا کاملا اشتباه بود(البته هر کس اعتقاداتی داره که نمیشه توهین کرد ) . در مورد پرده بکارتم شما کامل اشتباه می کنید که خواستگار هاتون رو رد می کنید شما که با رابطه ی جنسی از دستش ندادید (الان اونایی هم که با رابطه ی جنسی بکارتشون رو از دست می دن هم زیاد ناراحت نمیشن) خیلی از ما پسرها این طور مسایل رو درک می کنیم و زیاد برامون مهم نیست . حتما بازم پیش دکتر برید و معاینه بشید اگر تایید شد بپرسید که چه طوری پاره شده که اونا می تونن تشخیص بدن با رابطه ی جنسی بوده یا غیره ...............
    در کل نا امید نباشید و خواستگار هایی که دارید رو بیخودی جواب نکنید . موفق باشید .
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چه ربطی به اعتیاد داره
    الان هم مرد معتاد داریم هم زن معتاد لطفا مسائل و باهم قاطی نکن
    مدرک سلامت بکارت یه جور توهین به شخصیت زنه !! یعنی چی واقعا کسی که انقدر به انتخاب اش شک داره همون بهتر که انتخاب نکنه
    من که اگر یه زمانی خواستم ازدواج کنم و ازم مدرک سلامت بکارت بخوان میرم براشون مدرک میارم و تف میکنم توی صورتشون و حتی اگر بهترین پسر دنیا هم باشه باهاش ازدواج نمیکنم
    با این حرفت یعنی داری میگی اگر یه دختر قبل ازدواجش رابطه داشته باشه اشکال داره اما برای یه پسز اشکال نداره واقعا که مسخرست
    به خاطره همین گفتم افراد کوته فکر توی جامعه زیاد شدند

چرا توهین میدونید؟؟؟

خیلی ربط داره چطور پسر که میخواد ازدواج کنه خانما و خانواده گرامیشون سریع میگن گواهی عدم اعتیاد این توهین نیست

ولی وقتی پسر و خانوادش میگن گواهی سلامت توهینه؟؟؟

===========
    ===========

من هرگز همچین نظری را ندارم اصل پاک بودن قبل ازدواجه چه دختر چه پسر هرکدومم قبل ازدواج رابطه برقرار کنن از دید من ناپاک محسوب میشن حالا حتما نباید دخول باشه بوس و بغل هم رابطه محسوب میشه چون با یه نامحرم بوده و خلاف نجابت ایرونی چه پسر چه دختر

البته شما خانما که خیلی هاتون راشو در کردید تو مجردی هرکاری دلتون میخواد میکنید بعدم بهونه دارید وای دختره توبه کرده

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    حالا دقیقا برا من یه سوال پیش اومد اگه دخترای ناپاک میتونن با عمل جراحی خودشونو پاک نشون بدن پس اصلا چرا همچین برگه ای باید گرفته بشه؟؟؟؟؟؟!!!!! اگه بحث اعتماده که اگه پسره با این برگه بخوات اعتماد کنه خیلی از دخترا براحتی میتونن سواستفاده کنن .
    بعدش حالا اگه فرض همچین درخواستی پسر از دختر داشته داشته باشه برای گواهی سلامت ، دخترا چه جوری از پاک بودن پسرا با خبر بشن؟ مگر نباید این اعتماد دو طرفه باشه؟؟؟ خب اونا چه جوری میخوان اثبات کنن که پاکن ؟
    الان علم پیشرفته شده میشه تشخیص داد اثبات پاکی پسر را هم یکم مطالعه نیازه فقط

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

الان علم پیشرفته شده میشه تشخیص داد اثبات پاکی پسر را هم یکم مطالعه نیازه فقط
    جدی هست؟؟؟ پس چرا من تاحالا همچین چیزی ندیدم . اینو دکتر تایید میکنه؟؟؟؟ پس ما هم گواهی سلامت پسرا را در کنار گواهی عدم اعتیادشون خاستاریم باید رسمی بشه والا

27. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

مگه خانواده پسر از دختر نامه سلامت می خوان ؟!!!!!!
    معمولا" مادر دختر این نامه رو می گیره
    خانواده پسر حق چنین کاری رو ندارن
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

چرا توهین میدونید؟؟؟

خیلی ربط داره چطور پسر که میخواد ازدواج کنه خانما و خانواده گرامیشون سریع میگن گواهی عدم اعتیاد این توهین نیست

===========
    ===========

من هرگز همچین نظری را ندارم اصل پاک بودن قبل ازدواجه چه دختر چه پسر هرکدومم قبل ازدواج رابطه برقرار کنن از دید من ناپاک محسوب میشن حالا حتما نباید دخول باشه بوس و بغل هم رابطه محسوب میشه چون با یه نامحرم بوده و خلاف نجابت ایرونی چه پسر چه دختر

البته شما خانما که خیلی هاتون راشو در کردید تو مجردی هرکاری دلتون میخواد میکنید بعدم بهونه دارید وای دختره توبه کرده
    الان گواهی عدم اعتیاد دو طرفه است هیچ ربطی به این مسئله نداره
    یه معتاد از هزار تا روش استفاده میکنه بگه من معتاد نیستم یه معتاد تعادل نداره و اعتیاد یه بیماری محسوب میشه
    این مسئله ی گواهی سلامت ربط به اعتماد طرفین داره که باید متقابل باشه و نیست
    پسری که گواهی سلامت میخواد معلومه خودش تا حالا رفته هزار تا کار کرده به خاطره همینم به چشم خودشم اعتماد نداره
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

جدی هست؟؟؟ پس چرا من تاحالا همچین چیزی ندیدم . اینو دکتر تایید میکنه؟؟؟؟ پس ما هم گواهی سلامت پسرا را در کنار گواهی عدم اعتیادشون خاستاریم باید رسمی بشه والا
    عجب والا منکه تا حالا نشنیده بودم دکتر تشخیص بده پسره رفته دختره رو ...
    مثه اینکه علم خیلی پیشرفت کرده و ما خبر نداریم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

31. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

عجب والا منکه تا حالا نشنیده بودم دکتر تشخیص بده پسره رفته دختره رو ...
    مثه اینکه علم خیلی پیشرفت کرده و ما خبر نداریم
    اینا رو نمیزارن ما دخترا بفهمیم چون به نفعشون نیست الان اولین باره شنیدم دیگه نمیزاریم حقمونو بخورن همش شده یکطرفه . الی جون خودتو ناراحت نکن اگه اون طرف گفت من برگه سلامت میخوام بهش بگو عزیزم هردومون فردا میریم برا برگه سلامت تا منم اعتمادم بهت زیاد بشه اینجوری کفرشونو در میاریم .

33. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

اینا رو نمیزارن ما دخترا بفهمیم چون به نفعشون نیست الان اولین باره شنیدم دیگه نمیزاریم حقمونو بخورن همش شده یکطرفه . الی جون خودتو ناراحت نکن اگه اون طرف گفت من برگه سلامت میخوام بهش بگو عزیزم هردومون فردا میریم برا برگه سلامت تا منم اعتمادم بهت زیاد بشه اینجوری کفرشونو در میاریم .
    اوه اوه یه در صد فکر این طور میشد بعد به نظرت اون وقت چندتا پسر پیدا میشه که رابطه نداشته قبل ازدواج اش
    فکر کنم تعدادش به انگشتان دست هم نمیرسه خخخخخخخخخ
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

35. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط فقط خدا همین نمایش پست ها
    سلام
    اگه خواستگار ها اومدن و نشده حتماً حکمتی داشته ( http://forum.moshaver.co/f189/%D8%AE...-%D8%9F-26693/ )
    در مورد اشتباهی که درگذشته هم براتون پیش اومده بزنید به حساب جاهلی و کودکی ، زندگی که تموم نشده که بخواین به مرگ فکر کنید !
    بعدش هم شما که به پاکی و نجاب خودتون شک ندارین ، پس صادقانه واقیعت رو به خواستگاری که براتون میاد بگین ، اگه پذیرفتن و اعتماد کردن مطمعنن همسر خوبی برای شما هستن ، اگه هم نپذیرفتن نشانه شخصیتشونه و لایق زندگی با شما نیستن ، و اگه رفتن چه بهتر .
    این موضوع بکارت هم مربوط به بحث های جنسی میشه ، بهتره این حقیقت بعد تمام صحبت ها و توافق گفته بشه ، یعنی بعد اینکه فرد با فرد مورد نظر به تفاهم رسیدن ، در آخرین جلسه خواستگاری قبل عقد .
    نگفتن حقیقت نشونه دروغ گویی و خودش تو زندگی به رابطه زناشویی آسیب میزنه ، همچنین دروغ چهره شما رو هم بعد ازدواج خراب میکنه ، پس نزارین مسئله ای دیگه بعد ازدواج براتون پیش بیاد ،
    شما صادقانه جلو برین و توکلتون به خدا باشه ، همه چیز درست پیش میره و نیازی به نگرانی نیست .

37. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    اگه هم نپذیرفتن نشانه شخصیتشونه و لایق زندگی با شما نیستن ، و اگه رفتن چه بهتر .
    نظرتون عالی بود اما این یه جمله عالی تر بود
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

39. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نظرتون عالی بود اما این یه جمله عالی تر بود
    خواهش میکنم ، نظر لطف شماس

البته این نظر من فقط برای دختر های با ایمان و خوبه ( با خدا ) ، و مطمعنن پسری به خوبی خودشون پیدا میکنن .

وگرنه دختر های که هر کاری دوست داشتن و انجام دادن و هیچ زشتی از اعمالشون احساس نکردن و نمیکنن با این روش پسر خوب گیرشون نمیاد !

41. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

البته این نظر من فقط برای دختر های با ایمان و خوبه ( با خدا ) ، و مطمعنن پسری به خوبی خودشون پیدا میکنن .

وگرنه دختر های که هر کاری دوست داشتن و انجام دادن و هیچ زشتی از اعمالشون احساس نکردن و نمیکنن با این روش پسر خوب گیرشون نمیاد !
    بله همین طوره همچنین پسر هایی که هر کاری خواستن کردن دخترای پاک گیرشون نمیاد
    البته استثنا هم وجود داره ولی در کل همین طوره حتی در قرآن هم به مسئله که زوج های پاک برای هم هستند اشاره شده
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

43. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

بله همین طوره همچنین پسر هایی که هر کاری خواستن کردن دخترای پاک گیرشون نمیاد
    البته استثنا هم وجود داره ولی در کل همین طوره حتی در قرآن هم به مسئله که زوج های پاک برای هم هستند اشاره شده
    کاملاً درست

45. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اوه اوه یه در صد فکر این طور میشد بعد به نظرت اون وقت چندتا پسر پیدا میشه که رابطه نداشته قبل ازدواج اش
    فکر کنم تعدادش به انگشتان دست هم نمیرسه خخخخخخخخخ
    دقیقا من هم همینو تو نظرم گفتم ممنون از این حقیقت که گفتید.این حقیقت اونقدر روشنه که نورش چشمو کور میکنه.

47. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

خوشبختانه الان باکره بودن آقایون قابل تشخیصه...ضمنا شما حسرت گذشته رو نخور باور کن خدا صداتون رو میشنوه پس صداش کنید.معجزه خبر نمیکنه

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

چرا توهین میدونید؟؟؟

===========
    ===========

البته که رابطه قبل ازدواج خوب نیست .ااما عتیادم چیزی هست که خود فرد انتخاب میکنه ومیدونه اشتباه میکنه اما این دوستمون چیزی در این باره نمیدونسته واین اتفاقی بوده خانمmiss eli vrnهم منظورشون روابط ازادنیست چون خودشون بسیارپاک وسالم اند منظور اینجاست که:اگر همه از لحاظ فیزیکی یکسان بودن و پاک بودن ادم ها بر اساس بکارت سنجیده میشد مرد ها کثیف ترین موجودات روی کره ی زمین بودن!پس تفاوت فیزیکی دلیل بر ازاد بودن یه جنس ومتهم کردن جنس دیگه نیست .من خودم روابط ازاد را اصلا نمیپسندم اما:تو جامعه ما90درصد مردها قبل از ازدواج رابطه دارن پس ببخشید غلط میکنن مسئله بکارت رو عامل پاکی یه دختر بدونن.اما اگر مردی باشید که به قول خودتون حتی کوچک ترین رابطه ای رو قبل ازدواج تجربه نکردید حق دارید این مسئله رو مهم بدونید .اما ایا اقایون این طورند وقبل ازدواج پاک وسالم اند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!(شاید10درصد شایدم کمتر!!!)از بی عدالتی مردهایمان متاسفم !

50. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

درود بر شما دقیقا همین سواله.اقایون هم از بابت این مسئله خوش حالن چون خودشون همه کاری میکنن نوبت به خانما که میرسه مریم مقدس میخوان!!

52. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

در جامعه باید ازادی باشه تا مردم با اراده خودشون انتخاب کنن میخوان چه طور باشن نه براساس ترس وتنبیه وحرف مردم چه فایده کسی که بخواد به هدفش برسه در خفا ودور از چشم مردم هم میتونه ولی فرفش اینه که در این چنین جامعه ای دروغ ونیرنگ رواج پیدا میکنه .اما درجامعه ازاد این طور نیست .مثلا از دوران مدرسه به یه دختر میگن اکه موهات بیرون بیاد اون دنیا ازمو اویزون میشی یا دخترخرابی شناخته میشی یا ....به خاطر همین از روی وحشت وترس از جهنم وحرف هایی که پشت سرشون زده میشه این کارو میکنن اما ایا واقعا باید این طور باشه ما باید به خاطر ترس از خدا پیروی کنیم؟تا وقتی وضعیت این طوریه خب اقایونم از اب گل الود ماهی میگیرن بی عالتی میکنن وزور میگن و همین اش وهمین کاسه هست.

54. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اشالا همینطور که میگی بشه.

56. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    در جامعه باید ازادی باشه تا مردم با اراده خودشون انتخاب کنن میخوان چه طور باشن نه براساس ترس وتنبیه وحرف مردم چه فایده کسی که بخواد به هدفش برسه در خفا ودور از چشم مردم هم میتونه ولی فرفش اینه که در این چنین جامعه ای دروغ ونیرنگ رواج پیدا میکنه .اما درجامعه ازاد این طور نیست .مثلا از دوران مدرسه به یه دختر میگن اکه موهات بیرون بیاد اون دنیا ازمو اویزون میشی یا دخترخرابی شناخته میشی یا ....به خاطر همین از روی وحشت وترس از جهنم وحرف هایی که پشت سرشون زده میشه این کارو میکنن اما ایا واقعا باید این طور باشه ما باید به خاطر ترس از خدا پیروی کنیم؟تا وقتی وضعیت این طوریه خب اقایونم از اب گل الود ماهی میگیرن بی عالتی میکنن وزور میگن و همین اش وهمین کاسه هست.
    اگه منظور تون از آزادی بی بندو باری و آزادی جنسیه ، خب چه ارزشی داره !؟؟
    معصومیت پسر و دختر نداره وقتی از بین بره دیگه رفته ، فرقی نمیکنه تو چه جامعه ای باشی !
    وقتی هدف رو گم کنی دیگه ارزشی نداری .
    پسر یا دختر هم اگه میخواد از ترس خدا عذاب های خوداری کنه اون خوداریش آنچنان ارزشی نداره !

آدمای که از دستور های خدا پیروی میکنن از نظر من سه دسته ان ،
    دسته اول به خاطر ترس و تنبیه ! یعنی اینکه از عذاب ها میترسن ( جهنم ) ، مثل بچه ای که از ترس تبنی شدن درس میخونه
    دسته دوم آدم های هستن که به خاطر پاداش و جایزه های که قراره بهش بدن دستور خدا رو انجام میده ( بهشت )، بازم مثل همون بچه ای که درس میخونه تا از جایزه بگیره
    دسته سوم اگه دستور خدا رو انجام میده به خاطر نه به خاطر جایزه ( بهشت ) نه تنبی ( جهنم ) به خاطر خود خداس که دستور های خدا رو انجام میده ، چون میدونه که اونه که به خدا نیاز داره نه خدا به اون .

بین این سه دسته دیدن که تفاوت زیاد فکری هست ، همشون هم همیشه تو یک سطح نمیمونن ، می تونن از سطحی به سطح دیگه برن ، مثل همون بچه ای که برای درس میخونه ، شاید برا خودتون پیش اومده یا از ترس درس خوندین ، یا برای پاداش ، یا شایدم به خاطر خودتون !
    حالا به نظرتون اگه فرزند رو به حال خودش رها کنیم موفق میشه ؟؟ مطمعنن نه چند وقت درس نخونه وقتش رو به کارای دیگه حروم کنه فرصت درس خوندن رو از دست میده ! و هرچه زمان بیشتر بشه فرصت برگشت سختر ، شاید دیگه این فرصت رو تو زندگیش پیدا نکنه که باسواد بشه و نا موفق بمونه !
    اسلام و دین خدا هم اینجوریه میگه فرزند نباید رها بشه ، مثل نهالی که کاشته میشه باید ازش مراقبت کرد تا راست رشد کنه ! اگه لازمه یک چوب کنارش ببنیدن تا راست بره بالا خم رشد نکنه !
    تو هیچ جامعه یا دینی بچه هاشون رو رها نمیکنن تربیت میکنن و اونچه فکر میکنن درسته رو بهش یاد میدن !

58. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

اشالا همینطور که میگی بشه.
    همینطور هست ،
    فقط باید ایمان رو قوی کرد و هرچه که خدا میگه گوش کنیم ، بقیش رو بسپریم به خودش .
    اگه سنگی هم جلومون هست و نمیتونیم برداریم با توکل به خودش بریم جلو و تسلیم نشیم .

60. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

معصومیت پسر و دختر نداره وقتی از بین بره دیگه رفته ، فرقی نمیکنه تو چه جامعه ای باشی !
    پسر یا دختر هم اگه میخواد از ترس خدا عذاب های خوداری کنه اون خوداریش آنچنان ارزشی نداره !
    منظور من اصلا این نیست که بی بندوباری را رواج بدن.منظورم اینه که در جامعه شیوه اشتباه هست چون مردم رو به زور اجبار میکنن که نباید این طور باشه چون از دین زده میشن هر فردی خودش باید انتخاب کنه و اون خودشه که تشخیص میده نه اجبار وزور! این نه تنها مردم را از دین خشنود نمیکنه بلکه زده میکنه مثال یکی از فامیل های تهرانی ما پیش ما اومدن حجابش هم خوب بود ولی با مانتو بود وقتی حرم رفتن به زور بهش چادر دادن دیگه حرم نرفت.این خوبه؟به نظر من باید به جای زور علم وانسانیت رو بالا برد تا بتوانیم مردم را از لحاظ دینی قانع کنیم .این یه واقعیت انکار ناپذیر هست که همه جا از کادر مدرسه گرفته تا بعضی خانواده ها که با زور وترس احکام رو یاد میدن.شما فکر میکنی تو ایران که ازادی نیست مردم پاک ترن نه بلکه بدترم هستن!فامیل سوئدی ما میگفت اونجا پسرا با یه دختر دوست میشن حتی اگر به تفاهم برسن ازدواج میکنن ولی تو ایران چی مرد ها با صد نفر پنهانی رابطه برقرار میکنن اخرشم دست میذارن رو یه دختر خوب تازه اونایی که باهاشون دوست بودن رو خراب میدونن!!!تازه بعد ازدواجم به اسم صیغه واین تفکر مسخره که مرد تا چهارتا زن میتونه بگیره بازم فساد میکنن به نظرتون کدوما بهترن؟!

دسته اول به خاطر ترس و تنبیه ! یعنی اینکه از عذاب ها میترسن ( جهنم ) ، مثل بچه ای که از ترس تبنی شدن درس میخونه
    دسته دوم آدم های هستن که به خاطر پاداش و جایزه های که قراره بهش بدن دستور خدا رو انجام میده ( بهشت )، بازم مثل همون بچه ای که درس میخونه تا از جایزه بگیره
    دسته سوم اگه دستور خدا رو انجام میده به خاطر نه به خاطر جایزه ( بهشت ) نه تنبی ( جهنم ) به خاطر خود خداس که دستور های خدا رو انجام میده ، چون میدونه که اونه که به خدا نیاز داره نه خدا به اون .

بین این سه دسته دیدن که تفاوت زیاد فکری هست ، همشون هم همیشه تو یک سطح نمیمونن ، می تونن از سطحی به سطح دیگه برن ، مثل همون بچه ای که برای درس میخونه ، شاید برا خودتون پیش اومده یا از ترس درس خوندین ، یا برای پاداش ، یا شایدم به خاطر خودتون !
    حالا به نظرتون اگه فرزند رو به حال خودش رها کنیم موفق میشه ؟؟ مطمعنن نه چند وقت درس نخونه وقتش رو به کارای دیگه حروم کنه فرصت درس خوندن رو از دست میده ! و هرچه زمان بیشتر بشه فرصت برگشت سختر ، شاید دیگه این فرصت رو تو زندگیش پیدا نکنه که باسواد بشه و نا موفق بمونه !
    اسلام و دین خدا هم اینجوریه میگه فرزند نباید رها بشه ، مثل نهالی که کاشته میشه باید ازش مراقبت کرد تا راست رشد کنه ! اگه لازمه یک چوب کنارش ببنیدن تا راست بره بالا خم رشد نکنه !
    تو هیچ جامعه یا دینی بچه هاشون رو رها نمیکنن تربیت میکنن و اونچه فکر میکنن درسته رو بهش یاد میدن !
    منظور من این نیست که فساد رو رواج بدیم اصلا!. اینه که جامعه هیچ وقت با زور به جایی نمیرسه بلکه باعث میشه مردم زده بشن باید ازادی باشه تا هر فردی خودش خوب وبد رو انتخاب کنه تو قران هم گفته تنها خود ادما مسئول تعیین سرنوشتشان هستند نه جامعه .نباید به مردم زور گفت بلکه باید علم و انسانیت رو بالا برد تا بتوانیم مردم را از لحاظ دینی قانع کنیم مثل پیامبران.یه مثال:یکی فامیلای تهرانیمون مانتویی هست وحجابش هم کامله و مانتوهاشم گشاد وبلنده اما وقتی میخواس حرم بره گفتن باید چادر سر کنی اونم نرفت وگفت از این به بعد هم حرم نمیره واز دور دعا میکنه این خوبه؟!یه تعصب یه نفر رو از حرم زده کرد!!شما فکر میکنید در ایران که ازادی نیست مردم پاک ترن نه بدترم هستن.یکی از فامیل های ما که سوئده میگه اونجا پسر یه دوست دختر داره وحتی اگر به تفاهم برسن هم ازدواج میکنن.ولی تو ایران چی مرد ها با هزاران نفر دوست میشن بعد دست روی یه دختر خوب میزارن برا ازدواج!بعد ازدواجم به اسم صیغه واین حرف که مرد تا 4 تا زن راه داره دوباره با هزار نفر دیگه ارتباط دارن کدوما بهتره ؟!!!!!!! باید ازادی باشه تا اون که دینش رو خودش انتخاب میکنه با اونی که به ظاهر متدین هست از هم شناخته شن.

62. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

البته که رابطه قبل ازدواج خوب نیست .ااما عتیادم چیزی هست که خود فرد انتخاب میکنه ومیدونه اشتباه میکنه اما این دوستمون چیزی در این باره نمیدونسته واین اتفاقی بوده خانمmiss eli vrnهم منظورشون روابط ازادنیست چون خودشون بسیارپاک وسالم اند منظور اینجاست که:اگر همه از لحاظ فیزیکی یکسان بودن و پاک بودن ادم ها بر اساس بکارت سنجیده میشد مرد ها کثیف ترین موجودات روی کره ی زمین بودن!پس تفاوت فیزیکی دلیل بر ازاد بودن یه جنس ومتهم کردن جنس دیگه نیست .من خودم روابط ازاد را اصلا نمیپسندم اما:تو جامعه ما90درصد مردها قبل از ازدواج رابطه دارن پس ببخشید غلط میکنن مسئله بکارت رو عامل پاکی یه دختر بدونن.اما اگر مردی باشید که به قول خودتون حتی کوچک ترین رابطه ای رو قبل ازدواج تجربه نکردید حق دارید این مسئله رو مهم بدونید .اما ایا اقایون این طورند وقبل ازدواج پاک وسالم اند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!(شاید10درصد شایدم کمتر!!!)از بی عدالتی مردهایمان متاسفم !
    صبا جان من کلا با گرفتن همین گواهی سلامت مشکل دارم حالا چه میخواد برای مرد باشه چه زن برای هر دو داره توهین به شخصیتشون میکنه
    چون با گفتن اینکه همچین تاییدی میخوان میگن ما به تو اعتماد نداریم
    ازدواجی که همون پایه ی اولیش بر اساس بی اعتمادی باشه از پایه ویرانه ساخته میشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

64. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

منظور صبا از آزادی بی بند و باری نیست منظورش اینکه لااکراه فی دین باشه و اجباری در کار نباشه چون هر کسی خودش باید به حقانیت اسلام ایمان بیاره در غیر این صورت جزء همون دو دسته ی اول که گفتید میشند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

66. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

صبا جان من کلا با گرفتن همین گواهی سلامت مشکل دارم حالا چه میخواد برای مرد باشه چه زن برای هر دو داره توهین به شخصیتشون میکنه
    چون با گفتن اینکه همچین تاییدی میخوان میگن ما به تو اعتماد نداریم
    ازدواجی که همون پایه ی اولیش بر اساس بی اعتمادی باشه از پایه ویرانه ساخته میشه
    بله درسته این توهین به فرده.

68. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

الان گواهی عدم اعتیاد دو طرفه است هیچ ربطی به این مسئله نداره
    یه معتاد از هزار تا روش استفاده میکنه بگه من معتاد نیستم یه معتاد تعادل نداره و اعتیاد یه بیماری محسوب میشه
    این مسئله ی گواهی سلامت ربط به اعتماد طرفین داره که باید متقابل باشه و نیست
    پسری که گواهی سلامت میخواد معلومه خودش تا حالا رفته هزار تا کار کرده به خاطره همینم به چشم خودشم اعتماد نداره
    من جایی ندیدم دختر را ببرن تست عدم اعتیاد

اگه به اعتماده پس تو بحث اعتیاد هم باید اعتماد باشه

70. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

منظور من این نیست که فساد رو رواج بدیم اصلا!. اینه که جامعه هیچ وقت با زور به جایی نمیرسه بلکه باعث میشه مردم زده بشن باید ازادی باشه تا هر فردی خودش خوب وبد رو انتخاب کنه تو قران هم گفته تنها خود ادما مسئول تعیین سرنوشتشان هستند نه جامعه .نباید به مردم زور گفت بلکه باید علم و انسانیت رو بالا برد تا بتوانیم مردم را از لحاظ دینی قانع کنیم مثل پیامبران.یه مثال:یکی فامیلای تهرانیمون مانتویی هست وحجابش هم کامله و مانتوهاشم گشاد وبلنده اما وقتی میخواس حرم بره گفتن باید چادر سر کنی اونم نرفت وگفت از این به بعد هم حرم نمیره واز دور دعا میکنه این خوبه؟!یه تعصب یه نفر رو از حرم زده کرد!!شما فکر میکنید در ایران که ازادی نیست مردم پاک ترن نه بدترم هستن.یکی از فامیل های ما که سوئده میگه اونجا پسر یه دوست دختر داره وحتی اگر به تفاهم برسن هم ازدواج میکنن.ولی تو ایران چی مرد ها با هزاران نفر دوست میشن بعد دست روی یه دختر خوب میزارن برا ازدواج!بعد ازدواجم به اسم صیغه واین حرف که مرد تا 4 تا زن راه داره دوباره با هزار نفر دیگه ارتباط دارن کدوما بهتره ؟!!!!!!! باید ازادی باشه تا اون که دینش رو خودش انتخاب میکنه با اونی که به ظاهر متدین هست از هم شناخته شن.
    اما این آزادی که شما میگین خلاف دین ماس ، و نتیجه اش هم فساده
    اگه یک مطالعه در مورد تاریخ داشته باشین میتونید ببینید که این آشو کاسه زمان پیامبر هم بوده فقط مال الان نیست !

یکی فامیلای تهرانیمون مانتویی هست وحجابش هم کامله و مانتوهاشم گشاد وبلنده اما وقتی میخواس حرم بره گفتن باید چادر سر کنی اونم نرفت وگفت از این به بعد هم حرم نمیره واز دور دعا میکنه این خوبه؟!یه تعصب یه نفر رو از حرم زده کرد!
    مطمعنین که همه ما میتونیم قضاوت کنیم کی حجابش کاملتره ؟؟ ، دوماً این تعصب یک نفر نیست ، این قانون حضور در چنین مکانی بوده ، مثل قانون راهنمای ، همه باید یکرنگ باشن بحث این نیست که حجابشون چجوریه !
    اگه هم گفتن دیگه نمیرم و از دین بدشون بیاد گردن خودشونه ، یکجور لج غیر منطقی کودکانه

!شما فکر میکنید در ایران که ازادی نیست مردم پاک ترن نه بدترم هستن.یکی از فامیل های ما که سوئده میگه اونجا پسر یه دوست دختر داره وحتی اگر به تفاهم برسن هم ازدواج میکنن.ولی تو ایران چی مرد ها با هزاران نفر دوست میشن بعد دست روی یه دختر خوب میزارن برا ازدواج!
    خدا یکسری خط قرمز گذاشته ، حالا یکی بخواد رعایت کنه یا نکنه گردن خودشه ! ( اما اینم بدونه که خدا عذاب هم گذاشته ، حالا میخواد از ترس عذاب عمل کنه یا به خاطر پاداش ... )
    اگه کسی خودش رو مسلمان میدونه باید بدونه حدیث داریم : رسول خدا فرمان داده بود که زن مسلمان با مردان نامحرم بیش از پنج کلمه – که آن هم در موضوعات ضروری باشد- سخن نگوید.
    و کلی حدیث های دیگه ...

طبع جامعه اسلامی ( که زمان پیامبر هم بوده ) این چنین ارتباط ها مجازات داشته ، و گناه بوده هم هست ، و باهاش برخود میشده !
    جامعه الان ما هم از توش افراط برای اجرای قانون نیست ، خیلی هم منعطفه ، ندیدم تنبیه کنن کسی رو به خاطر ارتباط با جنس مخالف ، بیشتر ارشاد میکنن !

پیامبر و خدا هم گفته که باید هدایت کرد خواهر من ، به اطرافتون نگاه نکنید که به خاطر هوس هاشون فریاد آزادی میزنن ، گناه گناهه ایران و سوئد و ... نداره ، کسی که حلال حروم خدا براش مهم باشه سراغش نمیره.
    بعد ازدواجم به اسم صیغه واین حرف که مرد تا 4 تا زن راه داره دوباره با هزار نفر دیگه ارتباط دارن کدوما بهتره ؟
    همه که مسلمان و مومن نیستن ، شما میتونی همینجوری تو همین محیط بشناسیشون ، فقط با کمی درایت و آرامش !
    کسی که مومئن باشه به صیغه های که گفتین فکر نمیکنه ، دنبال دوستی نمیره ، همینجوریش هم آزادن میشه دیدشون .
    کسی که مومئن با تقوا باشه اصلاً احساس نمیکنه که در بنده که دنبال آزادی باشه

اید ازادی باشه تا اون که دینش رو خودش انتخاب میکنه با اونی که به ظاهر متدین هست از هم شناخته شن
    اون آزادی که شما تعریف میکنی یعنی جامعه اسلامی نباشه بزار هرکس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، بزار هر کی هرچی دوست داره تو عموم بپوشه ، خصوصی که آزادن .
    این خلاف دستور خدا و پیامبره ، این آزادی باعث تباهی ملت و جامعه میشه !

به این حدیث از امام باقر ( ع ) توجه کنید :
    خداى تعالى به شعيب پيامبر وحى فرمود كه: من صد هزار نفر از قوم تو را عذاب خواهم كرد: چهل هزار نفر بدكار را، شصت هزار نفر از نيكانشان را. شعيب عرض كرد: پروردگارا! بدكاران سزاوارند اما نيكان چرا؟ خداى عز و جل به او وحى فرمود كه: آنان با گنهكاران راه آمدند و به خاطر خشم من به خشم نيامدند.
    كافى(ط - الاسلامیه) ج 5 ، ص 56 ، ح 1

این یعنی سکوت و آزادی دادن با اون گناه کار بودن برابره !

71. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

منظور صبا از آزادی بی بند و باری نیست منظورش اینکه لااکراه فی دین باشه و اجباری در کار نباشه چون هر کسی خودش باید به حقانیت اسلام ایمان بیاره در غیر این صورت جزء همون دو دسته ی اول که گفتید میشند
    در مورد اسلام که اجباری نیست ، اتفاقا از دین های مختلفی در کشور هستن و مشکلی هم ندارن ...
    فکر کنم مشکل ایشون با یکسری قوانین دولت اسلامی بودن که توضیح دادم ، هر آزادی خوب نیست و در شائن دولت اسلامی نیست ، این چهار چوب ها و خط قرمز ها دستور خدا و پیامبران ماست ، اونم برای خودمون .

هیچ ملتی فرزنداش رو بدون تربیت رها نمیکنه ، در مورد دین هم خانواده ها فقط آموزش میدن ، اجبار نمیکنن و چوب قانون رو سر کسی نیست که چه دینی داشته باشیم .
    همین که شخصی رو به زور وارد دسته اول دوم هم بشه هم خوبه و ارزش خودش رو داره ، البته اگه وارد بشه ، چون خودش بعد یک مدت اگه بخواد میتونه رشد که و به مرحله و سطح بالاتر بره !

بهشون توضیح دادم اگه خواستین بخونین.

73. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من جایی ندیدم دختر را ببرن تست عدم اعتیاد

اگه به اعتماده پس تو بحث اعتیاد هم باید اعتماد باشه
    قبل ازدواج از عروس داماد یک آزامایش خون میگیرن که برای انجام محضری عقد اجیاریه ، فکر کنم همون به اعتیاد هم مربوط میشه !

75. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

در مورد اسلام که اجباری نیست ، اتفاقا از دین های مختلفی در کشور هستن و مشکلی هم ندارن ...
    فکر کنم مشکل ایشون با یکسری قوانین دولت اسلامی بودن که توضیح دادم ، هر آزادی خوب نیست و در شائن دولت اسلامی نیست ، این چهار چوب ها و خط قرمز ها دستور خدا و پیامبران ماست ، اونم برای خودمون .
    بهشون توضیح دادم اگه بخونن متوجه میشین .

البته همین که شخصی رو به زور بتونین وارد دسته اول دوم هم کنید خوبه ، البته اگه وارد بشه ، چون خودش بعد یک مدت اگه بخواد میتونه رشد که و به مرحله و سطح بالاتر بره !
    آقا رضا من خودم دیدم که دختریو به خاطره حجابش با ضرب و شتم بردن اداره آگاهی آیا زمان پیامبر ، پیامبر میگفت بد حجابا رو باید بزنید و بهشون فحش بدید
    به نظرتون این قبیل کار ها در شان یه جامعه ی اسلامیه؟
    اگر به قول شما فقط ارشاد بود اونم مسالمت آمیز این همه ضده شده از دین به خاطره دیدن این رفتار ها نداشتیم
    با دید منطقی نگاه کنیم یکسری رفتاراشون افراط و تفریط هست و بر عکس به نام اسلام به دینمون ضربه وارد میشه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

77. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

قبل ازدواج از عروس داماد یک آزامایش خون میگیرن که برای انجام محضری عقد اجیاریه ، فکر کنم همون به اعتیاد هم مربوط میشه !
    دقیقا همین طوره
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

79. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

آقا رضا من خودم دیدم که دختریو به خاطره حجابش با ضرب و شتم بردن اداره آگاهی آیا زمان پیامبر ، پیامبر میگفت بد حجابا رو باید بزنید و بهشون فحش بدید
    به نظرتون این قبیل کار ها در شان یه جامعه ی اسلامیه؟
    اگر به قول شما فقط ارشاد بود اونم مسالمت آمیز این همه ضده شده از دین به خاطره دیدن این رفتار ها نداشتیم
    با دید منطقی نگاه کنیم یکسری رفتاراشون افراط و تفریط هست و بر عکس به نام اسلام به دینمون ضربه وارد میشه
    ( چقدر اینترنت کند شده امشب )

وقتی بی حجابی جرم باشه ، بله تنبیه و مجازات هم داره

اگه خارج تنبیه قانونی ضربه ای بزنن خارج شائنه و به گردن اون مامور قانونه ،
    فحش که اصلاً در شائن نیست و میتونن شکایت کنن ، حتی فحش هم جرمه از نظر قانون اسلام .
    بیشتر ضد دین ها با خود دین مشکل دارن !
    چون دین که مشکلی نداره ، اگه ایرادی باشه از مسئولانه ، و باید نسبت به مسئول بد شد نه دین !
    اما اونا دین رو مانع میبینن و با قوانین خدا مشکل دارن .

زمان پیامبر این چیزا بوده !

بله باهاتون موافق هستم که یکسری رفتارشون تبلیغ منفی دینه ، اما باید با اونا برخود کرد ، نه خود دین .
    من خودم از اونای بودم که تو بچگی از رفتار نادرست بعضی ها به سمت دین نمیرفتم ، تا دانشگاه یک رکعت هم نماز نمیخوندم ، اما بعد اینکه عاقلتر شدم و دانشگاه رفتم دیدم این فقط لجبازی باخودم و خداس ، و ربطی به دین نداره ، اشتباه دیگران به من ربطی نداره !
    اگه منطقی نگاه کنیم اکثراً هم عاقل هستن و میدونن که دین چیه ، فقط به خاطر هوس هاشون میگن آزادی باید باشه !
    اونی که ما نیاز داریم آزادی نیست ، چون داریم ، ما نیاز به آموزش درست داریم ،
    نیاز به مسئول درست کار داریم تا قوانین دین رو خوب و درست اجرا کنن !

81. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اما این آزادی که شما میگین خلاف دین ماس ، و نتیجه اش هم فساده
    اگه یک مطالعه در مورد تاریخ داشته باشین میتونید ببینید که این آشو کاسه زمان پیامبر هم بوده فقط مال الان نیست !

مطمعنین که همه ما میتونیم قضاوت کنیم کی حجابش کاملتره ؟؟ ، دوماً این تعصب یک نفر نیست ، این قانون حضور در چنین مکانی بوده ، مثل قانون راهنمای ، همه باید یکرنگ باشن بحث این نیست که حجابشون چجوریه !
    اگه هم گفتن دیگه نمیرم و از دین بدشون بیاد گردن خودشونه ، یکجور لج غیر منطقی کودکانه

خدا یکسری خط قرمز گذاشته ، حالا یکی بخواد رعایت کنه یا نکنه گردن خودشه ! ( اما اینم بدونه که خدا عذاب هم گذاشته ، حالا میخواد از ترس عذاب عمل کنه یا به خاطر پاداش ... )
    اگه کسی خودش رو مسلمان میدونه باید بدونه حدیث داریم : رسول خدا فرمان داده بود که زن مسلمان با مردان نامحرم بیش از پنج کلمه – که آن هم در موضوعات ضروری باشد- سخن نگوید.
    و کلی حدیث های دیگه ...

طبع جامعه اسلامی ( که زمان پیامبر هم بوده ) این چنین ارتباط ها مجازات داشته ، و گناه بوده هم هست ، و باهاش برخود میشده !
    جامعه الان ما هم از توش افراط برای اجرای قانون نیست ، خیلی هم منعطفه ، ندیدم تنبیه کنن کسی رو به خاطر ارتباط با جنس مخالف ، بیشتر ارشاد میکنن !

پیامبر و خدا هم گفته که باید هدایت کرد خواهر من ، به اطرافتون نگاه نکنید که به خاطر هوس هاشون فریاد آزادی میزنن ، گناه گناهه ایران و سوئد و ... نداره ، کسی که حلال حروم خدا براش مهم باشه سراغش نمیره.

همه که مسلمان و مومن نیستن ، شما میتونی همینجوری تو همین محیط بشناسیشون ، فقط با کمی درایت و آرامش !
    کسی که مومئن باشه به صیغه های که گفتین فکر نمیکنه ، دنبال دوستی نمیره ، همینجوریش هم آزادن میشه دیدشون .
    کسی که مومئن با تقوا باشه اصلاً احساس نمیکنه که در بنده که دنبال آزادی باشه

اون آزادی که شما تعریف میکنی یعنی جامعه اسلامی نباشه بزار هرکس هر کاری که دوست داشت انجام بده ، بزار هر کی هرچی دوست داره تو عموم بپوشه ، خصوصی که آزادن .
    این خلاف دستور خدا و پیامبره ، این آزادی باعث تباهی ملت و جامعه میشه !

به این حدیث از امام باقر ( ع ) توجه کنید :
    خداى تعالى به شعيب پيامبر وحى فرمود كه: من صد هزار نفر از قوم تو را عذاب خواهم كرد: چهل هزار نفر بدكار را، شصت هزار نفر از نيكانشان را. شعيب عرض كرد: پروردگارا! بدكاران سزاوارند اما نيكان چرا؟ خداى عز و جل به او وحى فرمود كه: آنان با گنهكاران راه آمدند و به خاطر خشم من به خشم نيامدند.
    كافى(ط - الاسلامیه) ج 5 ، ص 56 ، ح 1

این یعنی سکوت و آزادی دادن با اون گناه کار بودن برابره !
    سوال اینجاست که چرا در کشور هایی که پوشش دارن بخصصوص عربستان مرد ها بدتر وحریص ترن اما شما اگر یه باربه کشورهای خارجی برید میبینید با وجود این که مثل اونا پوشش ندارن ولی چشم چرونی نمیکنن. من یه بار خودم از نزدیک شاهد برخورد گشت ارشاد با مردم بودم برخورداشون کاملا غیرانسانی بود.یه بارم گفتم من از بی بندوباری متنفرم اما مردم ما در حال حاضر حتی از شبکه های اجتماعی هم استفاده های بد میکنند ولی مردم کشور های اروپایی بنا به نیاز کاریشون استفاده میکنن علتش اینه اگر یه نفر رو زیاد تحت فشار قرار بدی مثل فنر یه دفعه در میره. میزان فساد در ایران مطمئنا اگر از کشور های دیگر بیشتر نباشه کمتر نیست فقط پنهانی هست.خب چه فرقی دقیقا دارن این جا که این قوانین که میگید اجرا میشه پس چرا مردم بدترن؟میگم چون شیوه اشتباهه .من اگر ازادی بود اصلا لباس ناجور نمیپوشیدم اما اعتقاد دارم ادم خودش سرنوشتشو انتخاب میکنه همین!کسی رو که در جایی زندانی کنن تا طرف بدی نره وکار بد نکنه هنر نیست هنر اینه که بین اون ادمای بد بره اما به خاطر اعتقادمحکمش سالم بیاد بیرون.من هم طبق قران گفتم حجاب ایشون کامله نه از خودم.شمام نظر محترم خودتون رو دارید هر فردی یه نظری داره من هم سعی میکنم احکام دین رو با دلیل و منطق یاد بگیرم نه اینکه یه چیزی از کتاب ها بخونم یا ار نیاکانم پیروی کنم تلاش من بر این مسئله هست. اگر دوستان هم کمک میکنن از کمکشون برای رفع ابهاماتم استفاده میکنم وهمچنین از کمک شما .من احکامم رو رعایت میکنم اما دوست دارم دلیل مسائل رو بدونم تا با ایمان انجام بدم.چون اون دنیا ازم خواهند پرسید که چرا از این رفتار پیروی کردی ومن زمانی میتونم چواب بدم که واقعا اثبات شده باشم اگر بگم تو کتاب خوندم یا از اجدادم یاد گرفته ام منطقی نیست.پس جواب سوالاتم رو با نظر های مختلف میسنجم واونی که منطقی هست رو انتخاب میکنم.
    ویرایش توسط saba95 : 06-01-2016 در ساعت 01:59 AM

83. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

84. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

دوستان به نظرم هممون یک نظر مشترک داریم اما توی بیانش متفاوت عمل کردیم
    پیشنهاد میکنم دیگه بیخیال بحث بشیم چون از موضوع تاپیک هم داریم خیلی دور میشیم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

85. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سوال اینجاست که چرا در کشور هایی که پوشش دارن بخصصوص عربستان مرد ها بدتر وحریص ترن اما شما اگر یه باربه کشورهای خارجی برید میبینید با وجود این که مثل اونا پوشش ندارن ولی چشم چرونی نمیکنن.بعدشم من یه بار خودم از نزدیک شاهد برخورد گشت ارشاد با مردم بودم برخورداشون کاملا غیرانسانی بود.یه بارم گفتم من از بی بندوباری متنفرم اما مردم ما در حال حاضر حتی از شبکه های اجتماعی هم استفاده های بد میکنند ولی مردم کشور های اروپایی بنا به نیاز کاریشون استفاده میکنن علتش اینه اگر یه نفر رو زیاد تحت فشار قرار بدی مثل فنر یه دفعه در میره. میزان فساد در ایران مطمئنا اگر از کشور های دیگر بیشتر نباشه کمتر نیست فقط پنهانی هست.خب چه فرقی دقیقا دارن این جا که این قوانین که میگید اجرا میشه پس چرا مردم بدترن؟میگم چون شیوه اشتباهه .من اگر ازادی بود اصلا لباس ناجور نمیپوشیدم اما اعتقاد دارم ادم خودش سرنوشتشو انتخاب میکنه همین!کسی رو که در جایی زندانی کنن تا طرف بدی نره وکار بد نکنه هنر نیست هنر اینه که بین اون ادمای بد بره اما به خاطر اعتقادمحکمش سالم بیاد بیرون.من هم طبق قران گفتم حجاب ایشون کامله نه از خودم.
    مثل اینکه فقط ظاهر قضیه رو دارید نگاه میکنید و قضاوت نادرست !

امریکا میگه چون ایران سن ازدواج زیر 18 است قانون بشر رو زیر پا گذاشته ، اما امار دختران زیر 18 سالی که در اونجا سقط جنین میشن از هر کشوری بیشتره
    اما دولت اسلامی میگه ازدواج کنید اونم به وقتش و آسان به صورتی که دین گفته ، چون اختیاری و آزاده کسی انجام نمیده باعث انحراف میشه و فساد میشه ...

کشوری عربستان اگه اسلامی بود زنی که پشت فرمان ماشین خاموش نشسته رو همونجا گردن نمیزد ، سقط جنین رو مدرن نمیکرد .
    اینجا زن اختیار داره که تو جامعه فعالیت کنه ، یا اینکه بخواد عین ملکه تو خونه زندگی کنه !
    و
    و
    و
    اگه دنبال حقیقت اسلام هستین خودتون مطالعه و تحقیق کنید ، جامعه و افراد اطراف ما الگوی خوبی نیستن که بخوایم اسلام رو بشناسیم !
    اگه 50% مردم کشور ما واقعاً به دستور های دین عمل میکردن وضع خیلی بهتر از این بود .

شمام نظر محترم خودتون رو دارید هر فردی یه نظری داره من هم سعی میکنم احکام دین رو با دلیل و منطق یاد بگیرم نه اینکه یه چیزی از کتاب ها بخونم یا ار نیاکانم پیروی کنم تلاش من بر این مسئله هست. اگر دوستان هم کمک میکنن از کمکشون برای رفع ابهاماتم استفاده میکنم وهمچنین از کمک شما .من احکامم رو رعایت میکنم اما دوست دارم دلیل مسائل رو بدونم تا با ایمان انجام بدم.چون اون دنیا ازم خواهند پرسید که چرا از این رفتار پیروی کردی ومن زمانی میتونم چواب بدم که واقعا اثبات شده باشم اگر بگم تو کتاب خوندم یا از اجدادم یاد گرفته ام منطقی نیست.پس جواب سوالاتم رو با نظر های مختلف میسنجم واونی که منطقی هست رو انتخاب میکنم.
    خواهش میکنم ، بهتره سعی کنید همیشه دیدگاه خودتون رو بیان کنید ، و اگه سوال . ابهامی در مورد دین دارین برین از کارشناسش دینی بپرسین اگه نپرسین اون دنیا هم باید جواب بدیم که چرا نرفتیم ، و میپرسن که چرا ما خودمون رو تو گمراهی و ... نگه داشتیم

اگه همه اسلامی رفتارو عمل میکردن اینطور که شما میگین نمیشد ، برای همین میگم شما خودت اسلامی رفتار کن نتیجه خوبش رو دریافت میکنی ! چون مشکل از اسلام نیست ، مشکل از آدم هاست .
    اگه دستور خدا برای یک مسلمان مومن اهمیت داشته باشه خودش برا خودش میره میشه بهجت ، صبر نمیکنه بقیه خوب بشن !
    نه اینکه بگه چون فلان و فلان اینطور هستن من این مسیر رو میرم ، این ظلم در حق خودشه !

به قول دوستمون بهتره بحث خارج پست هم نکنیم تا این پست از موضوع اصلیش انحراف پیدا نکنه

87. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد