نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ازدواج با مرد مطلقه و مخالفت خانواده

1238
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مرد مطلقه و مخالفت خانواده

سلام به همه...
    من 24 سالمه از نظر مالی, خانواده گی, تحصیلی و تعریف از خود نباشه ظاهری موقعیت خوبی دارم.
    چند وقت پیش استاد دانشگاهمون ازم خواستگاری کرد و من چون از رفتار و ظاهرشون خوشم میومد قبول کردم ک با خانواده م صحبت کنم ولی گفتن که قبلا یه بار تجربه ی ازدواج ناموفق رو داشتن.
    سه سال نامزد بودن و یه سال هم زیر یه سقف زندگی کردن ولی رابطه شون همیشه سرد بوده تا اینکه یه مشاور بهشون گفته شما خیلی با هم فرق دارید و اگه الان توافقی جدا نشید بعدا با دعوا جدا میشید و اینا هم توافقی جدا شدن. بهم گفتن اگه لازم باشه شماره ی همسر قبلیشون رو پیدا میکنن ک باهاش صحبت کنم و صحت حرفاشون تایید شه.
    الان همسر سابقشون دو ماهه ازدواج کرده.
    خودشونم به نظر میاد از نظر خانوادگی و فرهنگی خوب باشن و بهم بخورن... البته گفتن پدرشون بیست ساله ناراحتی اعصاب دارن ک این منو نگران کرده ک نکنه یه وقت ارثی باشه ولی خب اطلاعات چندانی درمورد بیماریشون ندارم.
    راستی این آقا 33 سالشونه و 9 سال از من بزرگترن.
    به خانواده م گفتم واضحه که مخالفت کردن, و منم چون اصولا آدم خیلی احساساتی ای نیستم با وجود یه مقدار علاقه ای ک بهشون داشتم قبول کردم حرف خانواده مو.
    ولی ایشون دوباره برگشتن و اصرار دارن ک پدرم اجازه بدن باهاشون صحبت کنن...ک باب آشنایی بیشتر باز شه بین دو خانواده... خانواده ی من اصن این آقا رو ندیدن
    من چون میدونستم خانواده ام خیلی برای تنها دخترشون ایده آلیست ان گفتم وقت میخوام ک فکر کنم
    حقیقتش برای خود من ازدواج قبلیشون مهم نیست چون به هر حال پسرای الان معلوم نیست چه گذشته ای داشتن و ممکنه با چند نفر باشن قبل از ازدواج... ولی خب برای خانواده ام مهمه
    از نظر سن هم من همیشه یکی رو میخواستم ک بزرگتر از خودم باشه ولی بازم خانواده م میگن اختلاف سنیتون هم زیاده
    البته اینم بگم ک ب خاطر ظاهر و موقعیتشون دخترای زیادی دنبالشونن ولی خب ایشون منو انتخاب کردن و ابراز علاقه ی زیادی میکنن
    حالا دوستان با تجربه لطفا میشه بگید پیامد های ازدواج با مرد مطلقه چیه؟ اونم با دختری مثل من ک تا حالا دم به تله ی هیچ پسری نداده و دوست پسر هم نداشته.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج با مرد مطلقه و مخالفت خانواده

بیشتر از شما برای اون آقا جای تعجبه که چنین تصمیمی گرفتن ؟
    مردی 33 ساله که یکبار ازدواج کرده با سابقه زندگی جمعه 4 ساله ؛خوهان دختری 24 ساله بشه ؟
    این اقا باید با کسی ازدواج کنن که شرایط خودشون رو داره با کمترین تفاوت نه بیشترین تفاوت !

برای شما اونچنان ید نمیشه ..بهرحال ایشون اگررررررر ادم بسیار مناسبی باشن و مشکلی نداشته باشند از هر نظر ؛ با شما مدارای بیشتری میکنن بخاطر تجربه شکست اول !

ولی همه اینها باید اطمینان حاصل بشه !
    صرف اینکه استاد دانشگاست و ...نباید چشماتونو ببندید !
    استاد دانشگاه جزو مدارج شغلی متوسط جامعس !
    متاسفانه دخترها خیلی دهن پر کن میبیننش و چشمشون رو روی ملاک های مهم دیگه میبندن !
    از اخلاقشون اطمینان حاصل کنید !
    بدون موافقت خانواده هیچ گونه ارتباطی باهاشون نداشته باشید !

بهر حال تجربه یک شکست و اختلاف سنی موجود ؛موصوعات حیلی مهمی هستند که بایدکاملا راجع بهشون فکر بشه و اطمینان حاصل بشه !

بعد از تحقیقات مفصل و رضایت خانواده ها ؛هم از نامزدی غیر رسمی و هم از جلسات مشاوره جهت شناخت بیشتر بهره ببرید .
    موفق باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fearless نمایش پست ها
    سلام به همه...
    من 24 سالمه از نظر مالی, خانواده گی, تحصیلی و تعریف از خود نباشه ظاهری موقعیت خوبی دارم.
    چند وقت پیش استاد دانشگاهمون ازم خواستگاری کرد و من چون از رفتار و ظاهرشون خوشم میومد قبول کردم ک با خانواده م صحبت کنم ولی گفتن که قبلا یه بار تجربه ی ازدواج ناموفق رو داشتن.
    سه سال نامزد بودن و یه سال هم زیر یه سقف زندگی کردن ولی رابطه شون همیشه سرد بوده تا اینکه یه مشاور بهشون گفته شما خیلی با هم فرق دارید و اگه الان توافقی جدا نشید بعدا با دعوا جدا میشید و اینا هم توافقی جدا شدن. بهم گفتن اگه لازم باشه شماره ی همسر قبلیشون رو پیدا میکنن ک باهاش صحبت کنم و صحت حرفاشون تایید شه.
    خودشونم به نظر میاد از نظر خانوادگی و فرهنگی خوب باشن و بهم بخورن... البته گفتن پدرشون بیست ساله ناراحتی اعصاب دارن ک این منو نگران کرده ک نکنه یه وقت ارثی باشه ولی خب اطلاعات چندانی درمورد بیماریشون ندارم.
    به خانواده م گفتم واضحه که مخالفت کردن, و منم چون اصولا آدم خیلی احساساتی ای نیستم با وجود یه مقدار علاقه ای ک بهشون داشتم قبول کردم حرف خانواده مو.
    ولی ایشون دوباره برگشتن و اصرار دارن ک پدرم اجازه بدن باهاشون صحبت کنن...ک باب آشنایی بیشتر باز شه بین دو خانواده... خانواده ی من اصن این آقا رو ندیدن
    من چون میدونستم خانواده ام خیلی برای تنها دخترشون ایده آلیست ان گفتم وقت میخوام ک فکر کنم
    حقیقتش برای خود من ازدواج قبلیشون مهم نیست چون به هر حال پسرای الان معلوم نیست چه گذشته ای داشتن و ممکنه با چند نفر باشن قبل از ازدواج... ولی خب برای خانواده ام مهمه
    از نظر سن هم من همیشه یکی رو میخواستم ک بزرگتر از خودم باشه ولی بازم خانواده م میگن اختلاف سنیتون هم زیاده
    البته اینم بگم ک ب خاطر ظاهر و موقعیتشون دخترای زیادی دنبالشونن ولی خب ایشون منو انتخاب کردن و ابراز علاقه ی زیادی میکنن
    حالا دوستان با تجربه لطفا میشه بگید پیامد های ازدواج با مرد مطلقه چیه؟ اونم با دختری مثل من ک تا حالا دم به تله ی هیچ پسری نداده و دوست پسر هم نداشته.
    به نظر من تفاوت سنی تاثیر توی زندگی نداره و در مواردی تفاوت سنیه بالا ازدواج های خوب و پایدار به همراه داشته البته منظورم تا همین نه ده ساله بیشتر از اون دیگه درست نیست
    همه چی بستگی به خودتون داره ببینید واقعا درمورد ازدواج قبلیشون درست میگند یا نه با تحقیق زیاد و همچینین خودتونم با هم مشاوره برید و آشنا بشید
    راستی یه مطلبی که بهش اشاره کرده بودید بیماری های روانی به هیچ وجه ارثی نیست بیماری پدرشون دلیل بر این نمیشه که ایشون هم بیمار باشند
    برای خانواده تونم اگر شما تمایل به ایشون دارید با خانواده تون منطقی صحبت کنید
    خیلیا هستن رابطه های نامشروع داشتن و به عنوان یه پسر مجرد میرند این که قبلا زندگی داشته دلیل بر نالایقی ایشون نیست
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

با نظر miss eli موافقم ، 9 سال تفاوت قابله قبوله ، البته بیشتر از اون ریسکه ولی 8_9 سال هم خوبه

باید بیشتر درمورد روحیاتشون بپرسید

امکان داره یه نفر با شما 2_3 سال تفاوت سنی بیشتر نداشته باشه ولی دلمرده باشه و اهل تفریح و گردش و پر انرژی نباشه ولی یه نفر که با شما 8_9 سال تفاوت سنی داشته باشه ولی دلزنده باشه و پر از انرژی باشه .

باید از روحیاتش بپرسید .

با خانوادتون هم صحبت کنید که خانواده ها بیشتر با هم آشنا بشن اگه خواستگارتونو باز هم تایید نکردن بعد از دیدارهای حضوری اونوقت شماهم به خواست اونا احترام میزارید .

ولی به احتمال زیاد توی جلسات حضوری خودشو به خانوادت ثابت میکنه و به دل پدر مادرت هم میشینه .

6. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سریع تصمیم نگیر کلی باید در مورد علت جدایی ایشون پرس وجو کنید اتفاقا گذشته ی افراد خیلی مهمه راحت از این قضیه نگذرید مرد هایی که قبل از ازدواج ارتباط ازاد داشتن احتمال به خطا رفتنشون بیشتره چون این ارتباط ها اعتیاد اوره !یه جمله ای یکی که یادم نیست گفته:انسان با خوردن زیاد اب وغذا سیراب میشه اما این امیال دقیقا برعکسه وانسان با غرق شدن در ان تشنه تر میشه.وممکنه در اینده همش در این مورد مشکل پیدا کنید.
    ویرایش توسط saba95 : 06-01-2016 در ساعت 12:55 AM

8. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

ایشون هنور نیومدن خواستگاری وخانواده شما جواب رد دادن .

بهتره همراه خانواده پاپیش بزاره

با این کار ضمن آشنایی دو خانواده پدر شما هم این آقا رو از نزدیک ببینند بهتره

حتما تحقیق کنید .

مشاوره هم فراموش نشه .

اختلاف سنیتون زیاد نگران کننده نیست .

لازم نیست بستگان درجه دو و سه از ازدواج قبلی ایشون مطلع بشن .

خانواده شما بدونن کافیه .

خوش حالم از این که میبینم تابع نظرات خانواده ای .

به پدر ومادرتون حق بدین .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fearless نمایش پست ها
    سلام به همه...
    سلام
    عزیز با توجه به گفته های شما چند مطلب رو خدمتتون عرض کنم که امید دارم توجهی به انها نیز بکنید
    ازدواج امروز یک هدف نیست ,بلکه وسیله ای است در جهت رشد(البته ازدواج درست) والا ازدواج غلط ویرانگره!؟
    در ازدواج امروز دیگر نه شکارچی هست و نه شکار!!؟؟
    نه کالا هست و نه خریدار

البته صد در صد بسیارند ازدواجهای غلط و نادرست که بر اساس 2 اصل بالا انجام میشوند و حتما ویرانگر ! که شاهدیم!!؟؟
    حداقل 500 ساعت مکالمه نیازه برای شناخت
    9سال اختلاف برای سن و سال شما و ایشون زیاده
    مخالفت خانواده مسئله سازه
    تنها دختر بودن و اگر تک فرزندید بازم مشکل سازه
    دلایل طلاق ایشون حتما باید روشن بشه اون حتما باید از زبان همسر سابقشون بشنوید البته اگر جدی شدید
    هیچ موقع با هیچ کس ازدواج نکنید فقط به خاطر موقعیت و یا اینکه دیگران دنبالشن پس من تورش کنم و یا اینکه اون خیلی دوستم داره!!!؟؟
    امید دارم درست انتخاب کنید
    سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد