نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: علل خودارضایی مردان متاهل

3348
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28504
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علل خودارضایی مردان متاهل

سلام دوستان

عنوان این تاپیک مشکل زندگیه منه , شاید مشکل خیلی از خانم های دیگه هم باشه گفتم مطرح کنم شاید راه حلی برای من و امثال من پیدا بشه

7 ساله که ازدواج کردم , شوهرم خیلی به روابط مون اهمیت نمیده هر وقت هم با هم سر این موضوع گفتگو می کنیم مقصر من میشم اما هیچ وقت هم حاضر نیست از مشاور کمک بگیریم . سال های اول فکر می کردم سردمزاجه اما مدت هاست که فهمیدم منو کنار و گذاشته و با کلیپ های ************ی خودارضایی می کنه , نمی دونید روزی که فهمیدم چه حالی شدم تمام تنم میلرزید , که من هر وقت میرم طرفش منو پس میزنه بعد با کلیپ ها خوشه . بعد از مدت ها به روش آوردم و اون هم قول داد که کنار بذاره , تا یه مدتی همه چی خوب بود بعد باز رابطه ما شد ماهی 1 تا 2 بار گاهی 2 ماهی 1 بار , دوباره تحت نظر گرفتمش باز هم دور از چشم من به کارش ادامه میداد این بار وقتی بهش گفتم عصبانی شد که تو وسواسی شدی دیگه به کارش کاری ندارم می دونم که کارش رو ادامه میده نمی دونم چه کنم مدتیه باهاش خیلی سرد برخورد می کنم اما واقعا نمی دونم راه حل چیه ؟؟؟؟
    توضیحات شوهرم اصلا مرد بدچشم و لا ابالی نیست و میگه که منو خیلی دوست داره و البته بچه هم نداریم چون ایشون مشکل باروری داره . راهنماییم کنید لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : علل خودارضایی مردان متاهل , راه درمان و نحوه برخورد همسر

سلام

مطالعه ی این تاپیک خالی از لطف نیست دوست عزیز .

http://forum.moshaver.co/f124/%D8%A7...C%DB%8C-28961/
    ویرایش توسط love : 06-02-2016 در ساعت 11:16 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علل خودارضایی مردان متاهل

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب 75 نمایش پست ها
    سلام دوستان

عنوان این تاپیک مشکل زندگیه منه , شاید مشکل خیلی از خانم های دیگه هم باشه گفتم مطرح کنم شاید راه حلی برای من و امثال من پیدا بشه

7 ساله که ازدواج کردم , شوهرم خیلی به روابط مون اهمیت نمیده هر وقت هم با هم سر این موضوع گفتگو می کنیم مقصر من میشم اما هیچ وقت هم حاضر نیست از مشاور کمک بگیریم . سال های اول فکر می کردم سردمزاجه اما مدت هاست که فهمیدم منو کنار و گذاشته و با کلیپ های ************ی خودارضایی می کنه , نمی دونید روزی که فهمیدم چه حالی شدم تمام تنم میلرزید , که من هر وقت میرم طرفش منو پس میزنه بعد با کلیپ ها خوشه . بعد از مدت ها به روش آوردم و اون هم قول داد که کنار بذاره , تا یه مدتی همه چی خوب بود بعد باز رابطه ما شد ماهی 1 تا 2 بار گاهی 2 ماهی 1 بار , دوباره تحت نظر گرفتمش باز هم دور از چشم من به کارش ادامه میداد این بار وقتی بهش گفتم عصبانی شد که تو وسواسی شدی دیگه به کارش کاری ندارم می دونم که کارش رو ادامه میده نمی دونم چه کنم مدتیه باهاش خیلی سرد برخورد می کنم اما واقعا نمی دونم راه حل چیه ؟؟؟؟
    توضیحات شوهرم اصلا مرد بدچشم و لا ابالی نیست و میگه که منو خیلی دوست داره و البته بچه هم نداریم چون ایشون مشکل باروری داره . راهنماییم کنید لطفا

مهم ترین عامل در خود ارضائی میتواند فانتزی جنسی ( تفکرات ذهنی و تجسم تصویر نزدیکی در قوه خلاقیت ذهن ) میباشد ، اگر مردی از اعمال خاصی در رابطه جنسی لذت ببرد تنها بخشی از این لذت مربوط به واکنشهای جسمی اوست درصد زیادی از آن بواسطه روان وی کنترل می شود به عنوان مثال در فانتزی جنسی اکثر مردان ریختن مایع منی بر روی نقاطی از بدن همسرشان لذت بخش است حال آنکه از نظر جسمی خروج منی لذت دارد اما محل ریخته شدن آن از نظر جسمی تاثیری بر لذت بخش بودن آن ندارد اما از نظر روانی برای مرد این حرکت لذت بخش است در غریزه جنسی دو فرایند جسم و روان گام به گام پیش میروند و جالب است بدانید گاهی وقتها قدرت روانی و ذهنی آن چندین برار قدرت جسمی و فیزیکی آن است . تا جائی که ممکن است مردان بدون آنکه عمل فیزیکی انجام دهند واسطه دیدن یک تصویر محرک و با کمک قدرت روان خود تحریک و انزال کنند . پس ممکن است یکی از مهمترین دلایل خود ارضائی مردان متاهل همین عامل باشد که همسر آنها حاضر نمی شوند برخی از اعمالی که آن مرد در لیست فانتزی جنسی خود قرار داده است را انجام دهد در اینصورت شاید آن مرد از نظر جسمی ارضاء شود اما از نظر روانی و ذهنی نیاز وی تامین نشده لذا با تصویر سازی و قدرت تجسم به آن نقطه دست میاید . این مسئله برای مردان پر اهمیت میباشد و میتواند حتی جزء یکی از دلایل خیانتهای آنها به حساب بیاید ، توجه داشته باشید فانتزی جنسی به مرور شکل میگیرد و تغییر یافتن آن به ندرت امکان پذیر است . معمولا اکثر مردان متاهلی که به خود ارضائی اعتیاد دارند قبل از ازدواج نیز آن عمل را انجام میداده اند لذا چون در خود ارضائی کنترل فشار و تصور به دست خود فرد میباشد در اینصورت فرد قادر نیست تا از رابطه جنسی با همسر خود ارضا شود . معمولا مردان خود ارضائی را از همسر خود پنهان میکنند این عمل چه قبل و چه بعد از ازدواج ، عمل شایسته ای نیست .

راه درمان چیست ؟
    ما ایرانیها یاد گرفتیم همیشه به درمان بیاندیشیم اما من میخوام به شما توصیه کنم بهتره به پیشگیری فکر کنید قبل از ازدواج راجع به فانتزیهای جنسی هم دیگر سوالات خود را مطرح کنید ، فانتزی جنسی همان اعمالیست که تصور میکنید از آنها لذت بیشتری میبرید ، ممکن است برخی از افراد آنقدر نسبت به این فانتزی واکنش بالایی نشان دهند که هرگز خارج از آن ارضاء نشوند به این نوع گرایش فتیش گفته میشود شاید از نظر شما فانتزی جنسی یا فتیش همسر شما قابل تجسم نباشد و شاید بگوئید خب این عمل چه لذتی برای اون میتواند داشته باشد ؟ اما من در پاسخ عرض میکنم قدرت فانتزی جنسی یا در حد بالاتر فتیش یک قدرت روانی و ذهنیست و نباید هرگز آنرا مسخره کنید و برعکس باید به آن احترا م بگذارید . متاسفم از اینکه خیلی از مردان و زنان نیازهای خود را برای همسر خود مطرح نمیکنند ، توجه داشته باشید رابطه نزدیکی در راس هرم رابطه زناشوئی قرار گرفته و به صورت مستقیم و غیر مستقیم ناخود آگاه روی سایر رفتارها ، کنشها و واکنشهای افراد تاثیر دارد . پس به فانتزی جنسی همسر خود احترام بگذراید و از روی میل آنرا انجام دهید مطمئنا خودتان شاهد تاثیر آن خواهید بود . از باهم بودن لذت ببرید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28504
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنمایی تون من خیلی تحقیق کردم و غالبا به پاسخ شما رسیدم اما مشکل اینجاست که همسر من آدم آتشین مزاج و ************ی ای نیست زمانی هم که رابطه داره فقط میخواد کاری انجام داده باشه نه حرفی نه انتظاری هیچی حتی اگه روابطش در حد عادی بود و خودارضایی هم میکرد میگفتم مقصر من هستم اما من کلا نادیده گرفته میشم , من هم می خوام همین کار رو باهاش بکنم در خیلی از موارد نادیده بگیرمش ................ خانم ها حس منو خوب درک می کنن خیلی سخته بخصوص وقتی به هیچ کس حتی خونواده تم نمی تونی چیزی بگی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28519
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا منم همین مشکلو با همسرم دارم با این تفاوت ک من در مواقعی ک رابطه داریم هر کاری ک لازم باشه رو انجام میدم و نهایت سعیمو میکنم ک همسرم راضی شه ولی بازم فهمیدم ک گاهی وقتا خودارضایی میکنه

6. کاربران زیر از هستیa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43364
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هستیa نمایش پست ها
    اتفاقا منم همین مشکلو با همسرم دارم با این تفاوت ک من در مواقعی ک رابطه داریم هر کاری ک لازم باشه رو انجام میدم و نهایت سعیمو میکنم ک همسرم راضی شه ولی بازم فهمیدم ک گاهی وقتا خودارضایی میکنه
    سلام من یکساله ازدواج مجدد کردم.فوق العاده باهمسرم احساس خوشبختی میکردم ازهمه نظر باهم شادوخوش بودیم وهمه جوره نیازهای همسرم روتوی ************ برآورده میکرده.ایشون بشدت گرم مزاج هستندوحتی روزی چندبارازمن ************ میخواستن.طوری که من دیگرقادربه نمازخوندن هم نشدم چون به غسل کردن نمیرسیدم.همسرم توی ************ بسیاربسیارازم راضی بودوهمیشه ازتمام اندام هام تعریف وتمجیدمیکرد.حتی بعدارضاهم کلی تشکروقدردانی.تمام تلاشم این بودکه شاید روزی برسه کمتربشه حداقل دوروزیکبار.قانون براش گذاشتم نشدوباتشویق وهدیه و...خلاصه تلاشم بی فایده بود.بعدیکسال خوشبختی مطلق مامتوجه بدچشمی های ایشون شدم.قبلاهم دیده بودم ولی باخودم میگفتم اونکه منواینهمه دوست داره پس مانع خوشبختیم نبایدبشه.ودیشب متوجه شدم ایشون درحال خودارضایی بایک فیلم خارجی کاملاسانسورشده هست.تمام دنیام یکباره فروریخت و....😢😢😢دیگه بهش اعتمادندارم وحتی حس میکنم نمیشناسمش.توروخدا کمکم کنید وبگید چکار کنم؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Samix نمایش پست ها
    سلام من یکساله ازدواج مجدد کردم.فوق العاده باهمسرم احساس خوشبختی میکردم ازهمه نظر باهم شادوخوش بودیم وهمه جوره نیازهای همسرم روتوی ************ برآورده میکرده.ایشون بشدت گرم مزاج هستندوحتی روزی چندبارازمن ************ میخواستن.طوری که من دیگرقادربه نمازخوندن هم نشدم چون به غسل کردن نمیرسیدم.همسرم توی ************ بسیاربسیارازم راضی بودوهمیشه ازتمام اندام هام تعریف وتمجیدمیکرد.حتی بعدارضاهم کلی تشکروقدردانی.تمام تلاشم این بودکه شاید روزی برسه کمتربشه حداقل دوروزیکبار.قانون براش گذاشتم نشدوباتشویق وهدیه و...خلاصه تلاشم بی فایده بود.بعدیکسال خوشبختی مطلق مامتوجه بدچشمی های ایشون شدم.قبلاهم دیده بودم ولی باخودم میگفتم اونکه منواینهمه دوست داره پس مانع خوشبختیم نبایدبشه.ودیشب متوجه شدم ایشون درحال خودارضایی بایک فیلم خارجی کاملاسانسورشده هست.تمام دنیام یکباره فروریخت و....دیگه بهش اعتمادندارم وحتی حس میکنم نمیشناسمش.توروخدا کمکم کنید وبگید چکار کنم؟
    سلام
    مشکلتون رو در قالب یه تایپک جدا مطرح کنین

9. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که این شرایط می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که تا زمانی که همسر شما از اشتباه بودن مسیرشان آگاه نباشند بحث و درگیری شما و یا نادیده گرفتن کمکی به بهبود مشکلات ایشان و در کنار آن زندگی مشترک نمی کند .
    عوامل زیادی می تواند در خودارضایی افاد متاهل نقش داشته باشد که از جمله مهم ترین انها عوامل زیر می باشد :
    _ اعتیاد به خودارضایی در دوران مجردی و عدم ترک آن قبل از ازدواج.
    ۲ _ دیدن زنانی با بدن های ویژه و روابط جنسی غیر عادی در تصاویر و فیلم های پورن.
    ۳ _ فرد لذت های زیادی را چشیده است که‌ دیگر قادر به لذت کافی بردن از همسر عادی خود نمی باشد.
    ۴ _ عدم رابطه صمیمانه، عاطفی و رضایت بخش با همسر.
    ۵ _ وجود اختلالات جنسی مثل زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی و عدم درمان آن.
    6. مشکلات روحی که افراد ان را تجربه می کنند
    بهترین مسیری که شما می توانید در این مورد طی کنید این است که با همسرتان در میان بگذارد و به او بگوید از این ماجرا اطلاع دارید. سعی کنند در زمان مناسب این مسئله را با همسرشان در میان بگذارید و بدون اینکه بخواهید به او متلک بگوید و یا ایشان را سرزنش کنید اصل موضوع را همانطور که هست بیان کنید و دلایل همسرشان را بشنوید تا بتوانید با کمک یکدیگر و متخصص ************ تراپ در این مورد تصمیم گیری بهتری داشته باشید در صورت بینش نداشتن همسرتان و حاضر به پذیرش نبودن نیز تصمیم گیری با توجه به این شرایط بر عهده خود شما م یباشد .

11. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یکساله ازدواج مجدد کردم.فوق العاده باهمسرم احساس خوشبختی میکردم ازهمه نظر باهم شادوخوش بودیم وهمه جوره نیازهای همسرم روتوی ************ برآورده میکرده.ایشون بشدت گرم مزاج هستندوحتی روزی چندبارازمن ************ میخواستن.طوری که من دیگرقادربه نمازخوندن هم نشدم چون به غسل کردن نمیرسیدم.همسرم توی ************ بسیاربسیارازم راضی بودوهمیشه ازتمام اندام هام تعریف وتمجیدمیکرد.حتی بعدارضاهم کلی تشکروقدردانی.تمام تلاشم این بودکه شاید روزی برسه کمتربشه حداقل دوروزیکبار.قانون براش گذاشتم نشدوباتشویق وهدیه و...خلاصه تلاشم بی فایده بود.بعدیکسال خوشبختی مطلق مامتوجه بدچشمی های ایشون شدم.قبلاهم دیده بودم ولی باخودم میگفتم اونکه منواینهمه دوست داره پس مانع خوشبختیم نبایدبشه.ودیشب متوجه شدم ایشون درحال خودارضایی بایک فیلم خارجی کاملاسانسورشده هست.تمام دنیام یکباره فروریخت و....دیگه بهش اعتمادندارم وحتی حس میکنم نمیشناسمش.توروخدا کمکم کنید وبگید چکار کنم؟
    سلام، بنظر من اینهمه تشویش درست نیست، اینکه همسر شما بسیار گرم مزاج هستن چیزی هست که خودتون متوجه شدید، ایشون رسما به روزی سه بار رابطه احتیاج داره، شما به سه روز ی بار، خوب این مشکل رو با نوع غذاهاتون و کاملا غیرمستقیم حل کنیدف این رفتارشونم به روی خودتون نیارید، شما صبحانه نهار شام قوتو بخورید به ایشونم هی بادمجون و مشتقاتش رو بدید. مطمئنا بعد از یکی دو هفته به تعادل میرسید.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما بچه که نداری، همسرتم به هیچ صراطی مستقیم نیست و اینهمه راه رفتی، شوهرم که از توش درنمیاد، دلیل جداییت ازش همون صفتی میشه که بهش نسبت میدی، اینجور مردا ی اسمی دارنااا، همون. پسر پیغمبر مامانش فلان ازآب درومد! زندگیتو بردار برو

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درسته شما احساس واقعا بدی درونتون شکل گرفته و دیدن شریک زندگی در حال خود ارضایی با یک فیلم ( چه سانسور شده و چه با صحنه ) براتون منزجر کننده هست و احساساتی نظیر ترجیح داده شدن دیگری نسبت به شما درو نتون بیدار شده !

اما باید سعی بر حل مسئله داشته باشین به مواردی که سر کار دهقان اشاره کردن توجه کنید که ممکنه ای رفتار همسرتون علت خاصی نظیر بحران روحی خاص یا....داشته باشه
    از طرفی خودتون عنوان کردین همسرتون گرم مزاج هستند تا حدی که امکان غسل برای شما مقدور نیست و قادر به نماز خوندن نیستید

خب این یعنی چی ؟ کاملا مشخصه که ایشون به خاطر فشار جنسی که به ایشون وارد شده بوده اقدام به این عمل کرده و هر کسی تحت تاثیر هرنوع فشار روانی روحی یا جنسی و.....مسلما به نیازش پاسخ میده
    سعی کنید با فاکتور گیری از عنوان های سرکار دهقان و دوستان تصمیم درست در این باره بگیرین

15. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)