نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: امان از حرف مردم

1037
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امان از حرف مردم

سلام ب همه عزیزان
    میخاستم موضوعی رو درمیون بذارم ک مدتیه اذیتم میکنه
    من حدود نه ماهه ک عقد کردم
    خانواده ی من از نظر وضعیت مالی بین اقوام و فامیل زبانزد هستند
    ولی عقیده ی پدرم و خانوادم وحتی خودم این بود ک برای ازدواج پول رو ملاک قرارندم و خوب بودن و سالم بودن پسر بیشتر اهمیت بدم
    ازقضا با پسری از اقوام دورمون هم ازدواج کردم ک از نظر مالی در حد متوسط بودن .ینی زمانی وضع مالیشون خ خوب بوذه ولی ب دلایل ورشکستگی الان در حد متوسط هستن
    بعد از حدود شش ماه رفت و امد و مشاوره ازدواج کردیم
    وقتی خبرازدواجمون رو همه فهمیدن خیلی حرفها شنیدم ک چه پسره شانس داشته و تو عجله کردی و خودت خیلی سرتر هستیو..ما اصلا باورمون نمیشه و این حرفا.ک واقعا واس من ک اون اوایل خیلی ذوق و انکیزه داشتم شنیدن این حرفها خیلی باعث سرکوب احساساتم شد
    خیلی ناراحتی کشیدم....سعی کردم خیلی جدی نگیرم ولی واقعا گاهی اوقات حس میکنم خیلی زود رنج شدم..حسم نسبت ب شوهرم هیچ فرقی نکرده ولی از بس ناراحتی هامو تو خودم ریختم حس میکنم دیگه شادیه قبل رو ندارم...ب نظرتون چاره چیه؟؟؟من یک تازه عروسم و دوست دارم از زندگیم لذت ببرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : حرف مردم

سلام دوست گلم

همیششششه پشت سر هر یه عروس دامادی کلا حرف هست

و چیزی که زیاد. ادم حسود که بخواد زندگیت و از هم بپاشونن

چرا به این فکر نکردی ؟؟ وقتی خودت از شوهرت راضی هستی چرا به حرف بقیه اهمیت میدی این تویی که قرار باهاش زندگی کنی نه بقیه و همیشه مردم درحال حرف زدنن

وقتی این حرفهارو میزنن شما به جاش از شوهرت تعریف کن و خیلی با جدیت بگو اصلا خوشم نمیاد کسی راجب شوهرم اینطور صحبت کنه !!!!!!

همینایی که میگن حیف تو نیست با این ازدواج کردی خوب حرف میزنن بعدش که کاری کردن طلاق بگیری اون وقت میگن این دختره مطلعقن کی میره اینو بگیره و هزار حرف حرف حرف دیگه

تو زندگی به جز خانواده درجه اول دیگه نباید به حرف بقیه اهمیت بدی ! قطعا شوهرت خیلی چیزایی خوبی داره که تورو جذب کرده !
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : امان از حرف مردم

مردم عزیز ایران به دلیل عقده های کوچیک و یزرگ زیادی که دارن ، این گونه رفتارها بینشون بسیار شایع هست ، شما بخوای و نخوای حرفو در میارن ، شما با یکی مثل دی‌کاپریو هم ازدواج میکردی میگفتن واای رفته به خاطر شهرت پسره و پولش باش ازدواج کرده ، با یه فقیر ازدواج میکردی ، میگفتن این دختره حتما یه مشکلی چیزی داشته که تن به ازدواج با این یارو داده .... کلا شما با هر کی دیگه هم ازدواج میکردی امکان نداشت برات حرف در نیارن ... شما هم به جای اینکه به حرف بقیه اهمیت بدید پاشید برید شوهرتونو ماچش کنید بش عشق بورزید دنیا دپ روزه ارزششو نداره به خاطر حرف بقیه از لذتاش و لحظه های قشنگش جا بمونی ... پاشو برو گناه داره پسر مردم :-d
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

5. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : امان از حرف مردم

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلو71 نمایش پست ها
    سلام ب همه عزیزان
    میخاستم موضوعی رو درمیون بذارم ک مدتیه اذیتم میکنه
    من حدود نه ماهه ک عقد کردم
    خانواده ی من از نظر وضعیت مالی بین اقوام و فامیل زبانزد هستند
    ولی عقیده ی پدرم و خانوادم وحتی خودم این بود ک برای ازدواج پول رو ملاک قرارندم و خوب بودن و سالم بودن پسر بیشتر اهمیت بدم
    ازقضا با پسری از اقوام دورمون هم ازدواج کردم ک از نظر مالی در حد متوسط بودن .ینی زمانی وضع مالیشون خ خوب بوذه ولی ب دلایل ورشکستگی الان در حد متوسط هستن
    بعد از حدود شش ماه رفت و امد و مشاوره ازدواج کردیم
    وقتی خبرازدواجمون رو همه فهمیدن خیلی حرفها شنیدم ک چه پسره شانس داشته و تو عجله کردی و خودت خیلی سرتر هستیو..ما اصلا باورمون نمیشه و این حرفا.ک واقعا واس من ک اون اوایل خیلی ذوق و انکیزه داشتم شنیدن این حرفها خیلی باعث سرکوب احساساتم شد
    خیلی ناراحتی کشیدم....سعی کردم خیلی جدی نگیرم ولی واقعا گاهی اوقات حس میکنم خیلی زود رنج شدم..حسم نسبت ب شوهرم هیچ فرقی نکرده ولی از بس ناراحتی هامو تو خودم ریختم حس میکنم دیگه شادیه قبل رو ندارم...ب نظرتون چاره چیه؟؟؟من یک تازه عروسم و دوست دارم از زندگیم لذت ببرم
    پسر رو ا س ک ل فرض کردن یه عده... پسر خر نیست زندگیشو به خاطر پول تباه کنه... به خاطر پول بره با دختری که نمی خواد ازدواج کنه... حرف مردم همه کشکه... پسر هر موقع بخواد میتونه پول دار بشه... دختر که نیست نتونه هر کاری بکنه.... البته دخترا هم می تونن هر کاری بکنن اما یکم بخاطر حیاشون سختشونه.... مردم چرت گفتن جدی نگیر.... تازه خودت میگی این پسره قبلا پولدار بوده... ینی هر چی میخواست جور بوده پس بدون عقده پول و ... رو نداره.... تو هر کاری کنی مردم یه چیز منفی واسه گفتن دارن... پس کاری رو انجام بده که دوست داری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد