نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مخالفت برادر با ازدواج

919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    992
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت برادر با ازدواج

سلام دوستان همین یک ساعت پیش برا یک نفر یک اتفاقی افتاده ک من رابطه نزدیک دارم من میخوام شمانظر بدین وراهنمایی کنید.لطفا بادقت ودر نظر گرفتن موقعیت وشرایط خاص ایشون نظر بدین ممنون

دختری 19 ساله که واقعا بچه هم هست با پسری در رابطه تلفنی هست حالا بعد 5 سال داداشش زمانی که داشته حرف میزده روش رسیده واین دختر بیچاره رو کتک زده خانوادش فوق العاده تعصیبین ومخالف اینجور برنامه ها خونشون جهنمی ذاه افتاده ها تصورش.نمیکنید بگم این اتفاق تو شهرستان محروم اتفاق افتاده البته هردو قصدشون ازدواجه حالا داداشه گیر داده که پیدا کنند پسره کی هست که برن....حالا این دختر مونده چکار کنه.

2. کاربران زیر از sahel66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اضطراری

سلام دوست عزیز
    شما میتونید درخواستی که دارید مطرح کنید مشاورین محترم در اولین فرصت جواب شما میدن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    992
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اضطراری

سلام دوستان همین یک ساعت پیش برا یک نفر یک اتفاقی افتاده ک من رابطه نزدیک دارم من میخوام شمنظر بدین وراهنمایی کنید.لطفا بادقت ودر نظر گرفتن موقعیت وشرایط خاص ایشون نظر بدین ممنون
    دختری 19 ساله که واقعا بچه هم هست با پسری در رابطه تلفنی هست حالا بعد 5 سال داداشش زمانی که داشته حرف میزده روش رسیده واین دختر بیچاره رو کتک زده خانوادش فوق العاده تعصیبین ومخالف اینجور برنامه ها خونشون جهنمی ذاه افتاده ها تصورش.نمیکنید بگم این اتفاق تو شهرستان محروم اتفاق افتاده البته هردو قصدشون ازدواجه حالا داداشه گیر داده که پیدا کنند پسره کی هست که برن....حالا این دختر مونده چکار کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد