نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترک خودارضایی

1397
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28755
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک خودارضایی

سلام.حدودا 4 سال میشه که خود ارضایی میکنم وبار ها سعی در ترک این کار کردم وبیش از 20 روز نشد و بقییه بار ها تا 1هتفه ودوهفته این کار رونکردم.دیگه داشتم خسته میشدم که باتمام وجود از خدا می خواستم که کمکم کنه تا اینکه یک نفر با صحبت کردن اون هم هر روز من رو کمک کرد ومن تونستم تا 7ماه این کار رو نکنم وهیچ وقت روز 21 رو یادم نمیره ولی بعد از 1ماه صحبت نکردن با اون فرد باز دوباره این کار رو کردم ولی بارها دوباره با تمام وجود وبا امیداوری ترک رو شروع کردم ولی تا چند روز بیشتر دوم نمیارم.از اینکه مشاوره با متن رو انتخاب کردم به خاطر خجالت درمورد صحبت کردن با کسی هستم واینکه تنها راه درمان رو فقط گفتگو میدونم وتمام نکات برای ترک رو هم خوندم وهمه روانجام دادم فقط گفت گو نیاز دارم

2. کاربران زیر از Sos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترک خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sos نمایش پست ها
    سلام.حدودا 4 سال میشه که خود ارضایی میکنم وبار ها سعی در ترک این کار کردم وبیش از 20 روز نشد و بقییه بار ها تا 1هتفه ودوهفته این کار رونکردم.دیگه داشتم خسته میشدم که باتمام وجود از خدا می خواستم که کمکم کنه تا اینکه یک نفر با صحبت کردن اون هم هر روز من رو کمک کرد ومن تونستم تا 7ماه این کار رو نکنم وهیچ وقت روز 21 رو یادم نمیره ولی بعد از 1ماه صحبت نکردن با اون فرد باز دوباره این کار رو کردم ولی بارها دوباره با تمام وجود وبا امیداوری ترک رو شروع کردم ولی تا چند روز بیشتر دوم نمیارم.از اینکه مشاوره با متن رو انتخاب کردم به خاطر خجالت درمورد صحبت کردن با کسی هستم واینکه تنها راه درمان رو فقط گفتگو میدونم وتمام نکات برای ترک رو هم خوندم وهمه روانجام دادم فقط گفت گو نیاز دارم

سعی کنید این حس طبیعی رو درک کنید نه اینکه باهاش بجنگید

روش درمان در درون شماست که باید بتونید با اراده در مقابل موقعیت های محرک مقابله کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23966
    تشکـر
    14
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

دادا یه بار برا همیشه به خودت بقبولون که میخوای شهوتتو برا همیشه خاموش کنی شاید بنظرت مسخره میاد ولی اگه بش ایمان بیاری فکر کنم موفق بشی

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sos نمایش پست ها
    به لذتش فک نکنید.

بهش فک نکنید انگار وجود نداره و مبارزه رو ریلکس انجام بدید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سعی کنید این حس طبیعی رو درک کنید نه اینکه باهاش بجنگید

روش درمان در درون شماست که باید بتونید با اراده در مقابل موقعیت های محرک مقابله کنید
    جنگیدن که باید بجنگه. البته نه جججججججججنگگگگگگگ. یه مبارزه. اما ریلکس. ینی طوری که فکر و ذکرش مبارزه با اون نباشه. چون این خودش باعث میشه که بهش فک کنه و بره سمتش. نباید ازین فکرا بکنه و ترس داشته باشه که برگرده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)