نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: طلاق برادر

969
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

طلاق برادر

سلام
    بازم اومدم در مورد مشکل برادرم مشورت کنم
    مشکلش رو به طور خلاصه می گم
    همسرش شش ماه پیش با یه پسر چهار ساله رفته خونه پدرش و گفته تا زمانی که خونه و ماشین آن چنانی فراهم نکنی برنمی گردم
    تو این مدت برادرم همه جور تحقیرو به جون خرید از التماس کردن گرفته تا پای خودکشی رفتن ، برادرم واقعا" عاشق همسرش بوده و تموم زندگیشو به پاش ریخته ولی نتوونسته درست مدیریت کنه تا کارشون به اینجا نرسه
    خیلی بلاها سر برادرم اومد ، همه جور تهمت بهش زدن ،‌ شکایت کردن واسه نفقه که برادرم هر ماه بیشتر از مبلغ تعیین شده به حساب همسرش واریز می کرد ، ولی بهش اجازه صحبت کردن نمیدن ،‌چندین بار زنگ زدیم که بریم خونه شون ولی اجازه ندادن ،‌ چند بار بی هوا رفتیم در رو باز نکردن به رومون ، فقط می گن خونه و ماشین در غیر این صورت طلاق
    برادرم بعد از این همه مدت رفت واسه عدم تمکین اقدام کرد ، چند روز پیش وقت دادگاهشون بود وقتی رفتن پیش قاضی همسرش مظلوم نمایی کرده و گفته منم از این وضعیت خسته شدم و می خوام برگردم سر زندگیم و ... قاضی ام پرونده رو بسته ولی بعد از اینکه برادرم برگشته خونه همسرش زنگ زده و گفته من پیش قاضی اونجوری گفتم که پرونده بسته بشه کور خووندی من برگردم
    الان برادرم هاج و واج مونده که باید چی کار کنه
    خیلی ریخته به هم
    یه بار رفته بود بچه شو ببینه به قصد کشت کتکش زدن
    با این تفاسیر می شه پرونده عدم تمکین رو دوباره باز کرد ؟
    تو این روزا واسمون دعا کنید
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تا کی عذاب و غصه

یا خدااااااااااااااااااااااا ااااااااعجب وضعی دارن این خانوم.....به نظر شما ادامه دادن با چنین شخصیتی به صلاحه برادرتون و شماست؟!!!به نظرم صحبتایه خانومو خارج از دادگاه حتما ضبط کنین...به درد می خوره

3. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    یا خدااااااااااااااااااااااا ااااااااعجب وضعی دارن این خانوم.....به نظر شما ادامه دادن با چنین شخصیتی به صلاحه برادرتون و شماست؟!!!به نظرم صحبتایه خانومو خارج از دادگاه حتما ضبط کنین...به درد می خوره
    برادرم صحبتاشونو ضبط کرده ولی چه فایده
    به برادرم گفته بیا توافقی جدا بشیم 20 تا سکه از مهریه مو اول بده ، حضانت بچه رو بده به من ، ماهی یه سکه ام بده تا زمانی که مهریه کامل بشه
    همسرش با خانواده اش نشستن تصمیم گرفتن اون وقت می گن توافقی ،‌ بین خودشون توافق کردن
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    برادرم صحبتاشونو ضبط کرده ولی چه فایده
    به برادرم گفته بیا توافقی جدا بشیم 20 تا سکه از مهریه مو اول بده ، حضانت بچه رو بده به من ، ماهی یه سکه ام بده تا زمانی که مهریه کامل بشه
    همسرش با خانواده اش نشستن تصمیم گرفتن اون وقت می گن توافقی ،‌ بین خودشون توافق کردن
    عجب خونواده هایی پیدا میشن!!!عشقو احساس ندارن اینا....معامله می کنه انگار....!!!!البته نباید یه طرفه به قاضی رفت!!!!مطمئنین شما و خانوادتون و برادرتون کاره اساسی ای انجام ندادین که حرصه این خونواده و زن داداشتون در اومده باشن و زده باشن به سیمه آخر!!!

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

عجب خونواده هایی پیدا میشن!!!عشقو احساس ندارن اینا....معامله می کنه انگار....!!!!البته نباید یه طرفه به قاضی رفت!!!!مطمئنین شما و خانوادتون و برادرتون کاره اساسی ای انجام ندادین که حرصه این خونواده و زن داداشتون در اومده باشن و زده باشن به سیمه آخر!!!
    مادرم که تا حالا از گل کمتر بهش نگفته ما هم کاری به کارشون نداشتیم
    حتی من خودم زنگ زدم بهش التماس کردم که به خاطر بچه شون از خر شیطون پیاده بشه ، ولی گفت باید فکرامو بکنم دیگه ام جوابمو نداد ، هر جا می شست می گفت من شوهرمو دوست ندارم ، متاسفانه مادرش رفتار خیلی خیلی بدی با همسرش داره و الان زن برادرم داره دقیقا" مثل مادرش رفتار می کنه ، خواهرش هم چند ماه پیش با یه دختر هفت ساله جدا شده و الان داره با دخترش تنها زندگی می کنه ، نمی خوام بگم فقط اون مقصر بوده چون همیشه دو طرف مقصرن برادر منم حتما" مقصر بوده ولی تنها دلیل همسرش واسه این کارا اینه که برادرم رو دوست نداره
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    مادرم که تا حالا از گل کمتر بهش نگفته ما هم کاری به کارشون نداشتیم
    حتی من خودم زنگ زدم بهش التماس کردم که به خاطر بچه شون از خر شیطون پیاده بشه ، ولی گفت باید فکرامو بکنم دیگه ام جوابمو نداد ، هر جا می شست می گفت من شوهرمو دوست ندارم ، متاسفانه مادرش رفتار خیلی خیلی بدی با همسرش داره و الان زن برادرم داره دقیقا" مثل مادرش رفتار می کنه ، خواهرش هم چند ماه پیش با یه دختر هفت ساله جدا شده و الان داره با دخترش تنها زندگی می کنه ، نمی خوام بگم فقط اون مقصر بوده چون همیشه دو طرف مقصرن برادر منم حتما" مقصر بوده ولی تنها دلیل همسرش واسه این کارا اینه که برادرم رو دوست نداره
    ببخشید نمی خوام یه داغ دیگه برات بزارم ولی بهتر نبود این حرفایی که داری در مورد خانوادش می زنی...قبل از ازدواج با تحقیق حل می کردین...با این وضع به نظر من این خانوم وقتی می گه برادرتونو دوست نداره، نداره دیگه ...بهتر نیست جدا شن؟ به نظر میاد خونوادتون از دادن مهریه ترس دارین والا تا الان برادرتون راضی به طلاق می شد درسته؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

...
    امضای ایشان

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

ببخشید نمی خوام یه داغ دیگه برات بزارم ولی بهتر نبود این حرفایی که داری در مورد خانوادش می زنی...قبل از ازدواج با تحقیق حل می کردین...با این وضع به نظر من این خانوم وقتی می گه برادرتونو دوست نداره، نداره دیگه ...بهتر نیست جدا شن؟ به نظر میاد خونوادتون از دادن مهریه ترس دارین والا تا الان برادرتون راضی به طلاق می شد درسته؟
    ایشون دختر خاله من هستن و دوران بچگیمون خیلی خیلی صمیمی بودیم و هیچ مشکلی نبود ، اصلا" فکرشو نمی کردیم اینجوری بشه
    مشکل برادرم مهریه نیست ، تمام غصه اش از اینه که تو این مدت داشته با کسی زندگی می کرده که ذره ای بهش علاقه نداشته ، ناراحتیش از اینه که عاشق همسرش بوده و الان داره اینجوری تاوان عشقشو میده ، نگران آینده بچه شونه که قراره چی به سرش بیاد و هنوزم اگه همسرش بخواد برگرده مطمئنم که برادرم قبول می کنه ولی همسرش داره عذابش میده
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد