نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی توجهی مادر

859
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28820
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی مادر

سلام من 24 سالمه و مجردم و پدر ندارم ولی مامانم اصلا به من توجهی نداره دوتا خواهر دیگه هم دارم ولی توجه مامانم بیشتر به خواهر دومیم هست درصورتیکه من دختر اخریم و همه جا میگویند عزیزه ولی اصلا درخانواده ما اینجوری نیست من اصلا حس خوبی ندارم جند روز هست حس میکنم از درون ناراحتم من یه خصلت بدی هم که دارم سعی میکنم ناراحتی هامو به کسی نگم و جلوی بقیه خوشحال جلوه کنم شما کمکم کنید خسته شدم از این همه بی توجهی نمیدونم چطور رفتار کنم حس میکنم همه چون میبینند پدر ندارم میخواند یه جوری بهم ازار برسونند به نظر شما من چ یکار کنم تا یه کم حال و هوام عوض شه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی توجهی مادر

هر کسی تو زندگیش یه سری دوره های افسردگی رو تجزبه میکنه که اغلب شون زودگذر هستند
    ولی باید ما هم به خودمون کمک کنیم تا از این حال و هوا بیرون بیایم
    شما 4 نفرید تو خانواده پس باید محکم با هم باشید و به هم کمک کنید وقتی شما باهم باشید هیچ کسی نمیتونه کوچکترین ازاری بهتون برسونه

در مورد رفتار مادرتون باهاش حرف بزنید بگید که بیشتر به توجهش نیاز دارید چه عیبی داره خواسته هاتون رو بیان کنید
    اون مادرتونه شاید ناخواسته یه سری کار ها میکنه که متوجه نمیشه ولی در اصل خیلی خیلی دوستتون داره
    بهش بگین که چقدر دوستش دارید چون اونم جز شما کسی رو نداره این شمایید که اونو سر پانگه داشتین
    شما بهش بیشتر محبت کنید اونم بهتون محبتش بیشتر میشه

برای این که از این حال و هوا بیرون برید تو کلاس های ورزشی ثبت نام کنید کلاس هایی که اجتماعی تر هستند
    با هم و خانوادتون قرار بزارید که مثلا برای بعضی شبا شام رو برید بیرون مهم نیست پول خرج کنید
    حتی میتونید شامی که قراره تو خونه بخورید رو ببرید تو پارکی جایی بعدشم یکم خوش بگذرونید و برگردید
    برای خودتون و خانوادتون بیشتر وقت بزارید ما نیاز به اجتماعی شدن دارید و این باعث میشه بیشتر ناراحتی هامون از بین بره

برای این که کسی موجب رنجش و ناراحتی شما نشه سعی کنید برای غریبه ها یه حدود قرمزی داشته باشید
    جز خانوادتون به هیچ کس اونقدر اعتماد نکنید که ازاری برسونن بهتون
    وقتی نتونن از یه حدی جلوتر بیان مطمئن باشید نمیتونن هیچ کاری بکنن

3. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بی توجهی مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran khoda نمایش پست ها
    سلام من 24 سالمه و مجردم و پدر ندارم ولی مامانم اصلا به من توجهی نداره دوتا خواهر دیگه هم دارم ولی توجه مامانم بیشتر به خواهر دومیم هست درصورتیکه من دختر اخریم و همه جا میگویند عزیزه ولی اصلا درخانواده ما اینجوری نیست من اصلا حس خوبی ندارم جند روز هست حس میکنم از درون ناراحتم من یه خصلت بدی هم که دارم سعی میکنم ناراحتی هامو به کسی نگم و جلوی بقیه خوشحال جلوه کنم شما کمکم کنید خسته شدم از این همه بی توجهی نمیدونم چطور رفتار کنم حس میکنم همه چون میبینند پدر ندارم میخواند یه جوری بهم ازار برسونند به نظر شما من چ یکار کنم تا یه کم حال و هوام عوض شه
    سلام
    من فک میکنم مشکل از اینجاس که ناراحتی و نیارهاتو بیان نمیکنی، یا کمتر از خواهرات بیان میکنی
    همین باعث میشه متقابلا بقیه متوجه نباشند به توجه بیشتری نیاز داری (علم غیب که ندارن! از کجا باید بدونند شما ناراحتی؟)

بجای خودخوری پیشنهاد میکنم ازین به بعد سعی کنی احساساتت را بیشتر برای اطرافیانت بیان کنی و انتظاراتت رو مستقیما و با روش درست بیان کنی (ارتباط موثر جراتمندانه)
    یعنی روشن کنی دقیقا چه چیزی خوشحالت میکنه و از چه رفتاری ناراحت میشی و احساس بدی بهت میده
    فقط وقتی درمورد انتظارات و احساست صحبت میکنی اولا آرامش داشته باش و کسی را مستقیما مورد سرزنش و انتقاد قرار نده
    و دوما سعی کن مقایسه وار نسبت به بقیه خواهرات توضیح ندی، مستقلا در مورد خودت و نیازهات صحبت کن
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)