نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سفر مجردی. شوهر

2306
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28837
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سفر مجردی. شوهر

سلام، شوهر من. تمایل داره. با دوستاش مجردی بره سفر، قبل در این مورد با هم.صحبت کرده بودیم قرار بود دو سالی یه بار با دوستاش بره سفر، هفته دو سه بار حداقل دوستاتو میبینه، منم.مشکلی ندارم،ولی سفر نمیتونم تحمل کنم،بهش میگه منم.ببر میگه دوستام ناراحتن بمون خوش نمیگذره هر چیزی نمیتونیم بگیم، میخاستم. ببینم شوهر چند وقتی یه بار بدون زنش میتونه بره سفر،و اصلا لزومی داره در حالی که قبلا حرفامونو زده بودیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سفر مجردی. شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط soha m نمایش پست ها
    سلام، شوهر من. تمایل داره. با دوستاش مجردی بره سفر، قبل در این مورد با هم.صحبت کرده بودیم قرار بود دو سالی یه بار با دوستاش بره سفر، هفته دو سه بار حداقل دوستاتو میبینه، منم.مشکلی ندارم،ولی سفر نمیتونم تحمل کنم،بهش میگه منم.ببر میگه دوستام ناراحتن بمون خوش نمیگذره هر چیزی نمیتونیم بگیم، میخاستم. ببینم شوهر چند وقتی یه بار بدون زنش میتونه بره سفر،و اصلا لزومی داره در حالی که قبلا حرفامونو زده بودیم
    دوست عزیزم چه اشکال داره بزار بره....من نمی فهمم چرا مخالفت می کنی؟کار غیر منطقی ای نمی خواد بکنه که!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

یادمه تو حرم حضرت معصومه با یه خانومی آشنا شدم 37 یا 8 ساله ....موقع بازی های جام جهانی بود....خانومه می گفت دلم گرفته دلم برای شوهرم خیلی تنگ شده....گفتم شوهرت کجاست مگه؟ گفت با گروهه اعزامی برزیل رفته....عکاس ورزشیه....بعدم عکسایه شوهرشو نشونم داد....که با کلی آدم تو برزیل گرفته بود!!!!بش گفتم واسه چی تو نرفتی؟ گفت من می رفتم سربارش بودم اینجوری بیشتر بش خوش می گذره و می تونه کارشو انجام می ده....گفتم چه حرفیه ینی با تو بش خوش نمی گذره...گفت چرا....ولی هرچیزی جایه خودشو داره ...و خیلی حرفا بینمون رد و بدل شد و من خیلی چیزا ازش یاد گرفتم...شمام یاد بگیر کار خوبیه....تو این دور و زمونه همراهه شوهرت باش...اگه جایه سالمی بش خوش می گذره به صرفه این که چرا تورو نمی بره، مانعش نشو....فقط حواست دورادور باشه وارده برنامه هایه ناسالم نشه...همین....نزار فک کنه با ازدواج بعضی خوشیاشو از دست داده...حتی خودت پا پیش بزار مجردی بره...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

خب بستگی داره کجا بخواد بره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26854
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من توی زندگی مشترک آدم یکم بهمدیگه فضا بده بد نیست ... البته به شرط اینکه شکل افراطی یا سوء استفاده به خودش نگیره اصلا
    به نظر من برای آقایون دیدار دوستان در حد هفته ای یک بار خیلی خوبه و میتونه روحیه شون رو عوض کنه و باعث بشه انرژی بیشتری برای زندگی مشترک بذارن ولی مدام سفر مجردی رفتن و همسر رو تنها گذاشتن اصلا جالب نیست حالا چه برای خانم و چه برای آقا فرقی نمی کنه ...
    من و همسرم به مشکل برخوردیم توی زندگی مشترک و یکی از اصلی ترین دلایلش همین بود که بهم دیگه کمی فضای اختصاصی در حد معقول ندادیم ... مثلا همسرم از همون ابتدای ازدواج با من شرط کرد که اصلا نباید تنها به منزل پدر و مادرت بری و تمام رفت و آمدهات باید با من و در حضور من باشه ... خب الان که فکرشو می کنم می بینم همین کارش حس خفگی به من داد و اگر اجازه میداد هر از گاهی تنها به اونجا برم و چند ساعتی براحتی و بدون رودربایستی با اونها بگذرونم شاید توی زندگی مشترکمون خیلی شادتر بودم و حالم بهتر بود ...
    البته باز هم کارشناسان محترم سایت باید نظر بدن من فقط نظر و تجربه شخصی خودم رو گفتم ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد