نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: رابطه جنسی در دوران بارداری

1495
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

رابطه جنسی در دوران بارداری

سلام بچه ها

دیشب با شوهرم حرفم شد
    من ماه هشتم بارداری هشتم و دکتر نزدیکی رو برای من منع کرده و شوهرم دیشب از پشت رابطه می خواست و من با این کار کاملا مخالفم قبلا هم چند دفعه خواسته بود و من مخالفت کرده بودم ولی دیشب بهم گفت پس تکلیف من تو این مدت چی میشه پس من میرم زن صیغه می کنم ولی من بهش گفتم باید تحمل کنی اینم سهم تو هست وقتی من این همه سختی تحمل می کنم تو هم باید تحمل کنی چون بچه هردومونه ولی اون بلند شد رفت جدا خوابید البته قبلا هم رفته بود ولی من رفته بودم و گفته بودم زن و شوهر حتی اگه با هم قهر هم باشند نباید جای خوابشون جدا بشه ولی دیشب خیلی دلم شکست و نرفتم دنبالش تا صبح خدا خدا می کردم برگرده ولی برنگشت اهل منطقی حرف زدن هم نیست خیلی سریع قهر میکنه یا شروع میکنه به دادوبیداد
    از همه چی نامید شدم از زندگیم از خدا چون هرچی ازش کمک می خوام به دادم نمی رسه
    من تو این مدت برای زندگیم خیلی تلاش کردم از هر نوعی ولی الان فهمیدم تلاشم بی فایده بود
    همش به خودم میگم اخه چرا این طفل معصوم رو اوردم تو این جهنم
    همش میگم نمی تونم شوهرم رو تو این زندگی به زور نگه دارم اون با این حرفش نشون داد که این زندگی هیچ ارزشی براش نداره و فقط رابطه ی جنسی هست که براش مهمه نه من نه این بچه هیچ کدوم.
    خواهش میکنم کمکم کنید راهنماییم کنید تا بتونم یکم آرومتر شم
    تو این شهر جز خدا هیچ کس رو ندارم اونم انگار صدامو نمیشنوه ممنون

2. کاربران زیر از نازنین 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نا امید شدن از همه چی

یعنی رابطه جنسی اینقد مهمه که به خاطر تاخیرش فوقش 2.3 ماه باید بره صیغه کنه؟

4. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5118
    تشکـر
    10
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه جنسی در دوران بارداری

منم از همین ناراحتم و دارم دق می کنم یعنی بچش زندگیش هیچ ارزشی براش نداشته و نداره آقایونی که این تجربه رو داشتن لطفا جواب بدین

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 2 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

دیشب با شوهرم حرفم شد
    من ماه هشتم بارداری هشتم و دکتر نزدیکی رو برای من منع کرده و شوهرم دیشب از پشت رابطه می خواست و من با این کار کاملا مخالفم قبلا هم چند دفعه خواسته بود و من مخالفت کرده بودم ولی دیشب بهم گفت پس تکلیف من تو این مدت چی میشه پس من میرم زن صیغه می کنم ولی من بهش گفتم باید تحمل کنی اینم سهم تو هست وقتی من این همه سختی تحمل می کنم تو هم باید تحمل کنی چون بچه هردومونه ولی اون بلند شد رفت جدا خوابید البته قبلا هم رفته بود ولی من رفته بودم و گفته بودم زن و شوهر حتی اگه با هم قهر هم باشند نباید جای خوابشون جدا بشه ولی دیشب خیلی دلم شکست و نرفتم دنبالش تا صبح خدا خدا می کردم برگرده ولی برنگشت اهل منطقی حرف زدن هم نیست خیلی سریع قهر میکنه یا شروع میکنه به دادوبیداد
    از همه چی نامید شدم از زندگیم از خدا چون هرچی ازش کمک می خوام به دادم نمی رسه
    من تو این مدت برای زندگیم خیلی تلاش کردم از هر نوعی ولی الان فهمیدم تلاشم بی فایده بود
    همش به خودم میگم اخه چرا این طفل معصوم رو اوردم تو این جهنم
    همش میگم نمی تونم شوهرم رو تو این زندگی به زور نگه دارم اون با این حرفش نشون داد که این زندگی هیچ ارزشی براش نداره و فقط رابطه ی جنسی هست که براش مهمه نه من نه این بچه هیچ کدوم.
    خواهش میکنم کمکم کنید راهنماییم کنید تا بتونم یکم آرومتر شم
    تو این شهر جز خدا هیچ کس رو ندارم اونم انگار صدامو نمیشنوه ممنون

مقاربت جنسی گاهی منجر به بارداری میشود اما داشتن آمیزش جنسی در دوران بارداری چگونه است ؟

ایا این امر امکان پذیر است یا منجر به سقط جنین میشود؟

آیا مقاربت جنسی دردوران بارداری امکان پذیر است؟
    به موازات پیشرفت دوران بارداری به صورت طبیعی ، داشتن مقاربت جنسی هر زمان که لازم باشد بدون مانع است. اما تمایل به این عمل در دوران بارداری دچار تغییر می شود. ابتدا به دلیل نوسانات هورمونی ، خستگی یا تهوع ، باعث کاهش این تمایل شود. د ر طول سه ماه دوم به دلیل افزایش جریان خون در اندام تناسلی و سینه ها ممکن است تمایل شما برای مقاربت را افزایش می دهد. و مجددا در سه ماه سوم به دلیل افزایش وزن ، درد کمر و سایر علائم بار دیگر احساس شما را نسبت به مقاربت کاهش می دهد.

آیا مقاربت جنسی د ردوران بارداری باعث سقط جنین می شود؟
    این مسئله باعث نگرانی خیلی از افراد می شود به خصوص در سه ماهه اول بارداری . اما خوشبختانه این طور نیست. سقط جنین معمولا به دلیل اختلالات کوروموزومی و یا سایر مسائل مربوط به رشد جنین می باشد و نه بدلیل آمیزش در این دوران.

آیا مقاربت جنسی در دوران بارداری به جنین آسیب وارد می کند؟
    جنین در حال رشد به وسیله مایع آمنیوتیک موجود در رحم حفاظت می شود . و لذا این عمل نمی تواند جنین را تحت تاثیر منفی قرار دهد.

بهترین نوع مقاربت جنسی در دوران بارداری چیست؟
    تا زمانی که شما کاملا در این رابطه راحت هستید ، هر نوع مقاربت در طول بارداری بدون اشکال است. به موازات پیشرفت در این دوران مثلا به دلیل تغییرات فیزیکی نوع مقاربت نیز تحت تاثیر قرار میگیرد . مثلا خوابیدن به پشت سخت می شود. بنابراین خود زوجین با توجه این مسائل موضع خود را در حین آمیزش می توانند تغییر دهند تا بدون هیچ گونه ناراحتی و درد مقاربت انجام شود.

داشتن مقاربت دهانی یا مقعدی چه طور؟
    مقاربت دهانی در دوران بارداری بلامانع است، اما با رعایت احتیاط لازم. مثلا از دمیدن هوا به داخل واژن باید خودداری کرد زیرا در موارد نادر سبب انسداد رگ های خونی می شود. و این می تواند سلامت نوزاد را به خطر اندازد.
    و اما مقاربت مقعدی در دوران بارداری توصیه نمی شود. زیرا در صورت داشتن همورویید(بواسیر) وابسته به دوران بارداری این امربا درد و ناراحتی بیشتری همراه خواهد بود و بعلاوه احتمال انتقال باکتری ها ی عفونی از رکتوم به واژن افزایش می یابد.

آیا استفاده از کاندوم اجباری است؟
    مقاربت بدون استفاده از کاندوم می تواند احتمال انتقال بعضی بیماری های مقاربتی را افزایش دهد و همین امر می تواند سبب افزایش خطر ابتلا به عفونت شود که به هر حال سلامت جنین را به خطر می اندازد. بنابر این در صورت داشتن سابقه هر نوع بیماری ناشی از مقاربت بهتر است از کاندوم استفاده شود.

آیا شور و هیجان ناشی از مقاربت می تواند سبب زایمان زود رس شود؟
    مسلما لذت و ناشی از این فرایند سبب انقباض رحمی می شود، اما این انقباض با انقباض مربوط به زمان وضع حمل فرق می کند.اگر بارداری شما کاملا به صورت نورمال است، لذت جنسی نمی تواند باعث زایمان زود رس شود، حتی در ماه های آخر بارداری.

چه زمان باید از مقاربت جنسی در دوران بارداری اجتناب کرد؟
    اگر چه مقاربت در این دوران بی خطر است، اما بعضی وقتها بدلایلی چند که در ادامه ذکر می شود بهتر است با احتیاط بیشتری عمل کنیم. بنا به تشخیص متخصص، شما باید از آمیزش اجتناب کنید، اگر:
    - احتمال زایمان زودرس در شما زیاد است.
    - شما خونریزی بدون دلیل مهبلی دارید.
    - ترشح ماده آمونیوتیک دارید.
    - گردن رحم قبل از موعد باز شود
    - جفت به صورت کامل یا جزئی بخشی از دهانه گردن رحم را پوشانده است.

در صورت عدم تمایل به آمیزش چه کنید؟
    این امر طبیعی است، آن هم به دلیل وضعیت خاصی که دارید. پس بهتر است در این رابطه با همسر خود صحبت کنید و روابط زناشویی خود را در این مدت به گونه ای دیگر رونق دهید.

چه زمان بعد از زایمان می توان اقدام به مقاربت نمود؟
    بعد از زایمان چه به صورت طبیعی چه به صورت سزارین بدن شمانیاز به زمان برای التیام و بازسازی دارد. بنابر این به عقیده اکثر متخصصین بهتر است 4 الی 6 هفته بعد از زایمان اقدام به مقاربت کنید.
    این بهترین زمان است تا گردن رحم مجددا جمع شده و اندازه طبیعی و نورمال برسد و بعلاوه هر گونه زخم وشکاف ناشی از جراحی برای زایمان التیام یابد. اگر به دلیل زخم شدید یا هر وضعیت دیگر زمان بیشتری لازم است بهتر است روابط خود را به گونه ای دیگر حفظ کنید. مثلا غنودن در کنار هم یا داشتن گفتگوی صمیمانه و.....

و زمانی که آمادگی لازم را برای مقاربت بدست آوردید، بهتر است به آرامی و با استفاده از وسایل ضدبارداری مطمئن اقدام کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

با روشهای غیر دخولی ارضاش کنید این یه مدت . بازم راضی نیست ؟

9. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نا امید شدن از همه چی

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    یعنی رابطه جنسی اینقد مهمه که به خاطر تاخیرش فوقش 2.3 ماه باید بره صیغه کنه؟
    مثلاً سوال پرسیدی الان؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

شوهر شما دست پیش گرفته پس نیوفته به جای اینکه شما از درخواست نامعقولانه اش ناراحت بشید اون ناراحت شده به نظره من اصلا منتشو نکشید و خیلی سرد و بی تفاوت باهاش برخورد کنید امیدوارم که متوجه کار اشتباهش بشه واقعا برای همچین مردایی که اصلا خود کنترلی ندارند و به هیچ وجه زنشون رو درک نمیکنند فقطم ازدواج و توی رابطه ی جنسی میبینند باید تاسف خورد
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

همونطور که خانم love گفتن میتونید از روشهای غیر دخول استفاده کنید.

اونقدرا هم مشکل بزرگی نیست الکی بزرگش کردین.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

اینکه ایشون گفتن میرن صیغه میکنن دلیل بر این نیست که ازدواج رو فقط تو یه رابطه جنسی میبینن.
    نیاز جنسی یکی از نیازهای یه فرده، مثل همه نیازهای دیگه. صیغه هم یه راه شرعی برای برطرف کردن این نیازه.
    اینکه اون بره صیغه کنه به این معنی نیست که شما رو دوست نداره.
    دوست داشتن و نیاز جنسی دو موضوع مستقل از هم هستن. زیاد از اون حرفشون احساس خطر نکنید

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32562
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید ها شوهر شما رابطه از مقعد رو میخواد و چون میدونه الان از راه واژن ارتباط قدغنه گفته پس الان بهترین زمان برای ارتبط مقعدیه و شما هم راضی میشین اصلا نه ها

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)