نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ترس از رابطه جنسی

2738
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28873
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از رابطه جنسی

1 سال ازدواج کردم به علت افسردگی یا هرچی که نمیذاره ترسم بریزه .........
    باکرم

و خیلی شرایط سختی رو دارم تحمل میکنم
    ابته همراه با کلی شرمندگی از همسر
    در جریان همه چی هستم
    اینکه همسرم دیگه تحملشو داره از دست میده
    اما .........
    من .......
    ترسوام
    قبول دارم
    اونایی که واقعا میتونن کمک کنن چیزی بنویسن بقیه رو که حرف بیخود میزنن و میسپرم به خدای همین ماه مبارک حسابمون باشه واسه اون دنیا
    التماس دعا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترس از رابطه جنسی

متاسفانه اين هراس در بسياري از دختران جوان ديده ميشود . در جامعه ما به علت حالت مردسالاري بسياري از آقايان قدرت جنسي و مردانگي خود را در به كار بردن خشن آلت خود بدون هيچ مقدمه و پيش نوازي ميدانند و بسياري حتي س.ک.س دهانی اندام تناسلی زن را مايه كسر شان خود ميدانند كه اين خود اولا مشكلاتي در رسيدن خانومها به ارگاسم ايجاد نموده و نيزاكثريت قريب به اتفاق آنها از دخول ميترسند . اين هراس اول از همه باعث ايجاد واژينيسم يا گرفتگي غير ارادي عضلات رانها و مهبل و ممانعت از دخول ميشوند كه واقعا درمان آن بسيار مشكل بوده و ممكن است به جدايي منتهي گردد. پس بر همه جوانان الزامي ست كه قبل از ازدواج از حالت نرمال خود اطمينان حاصل نموده و سپس پاي به زندگي مشترك گذارند . مرداني كه استمنا مي كنند بايد آن را ترك گفته و تا بروز اولين احتلام ( انزال در خواب ) حق ازدواج ندارند. همچنين مرداني كه دچار مشکلات نعوظ هستند بايد تحت درمان واقع شوند .در مورد زنان هم كساني كه از سكس نفرت دارند و يا مي هراسند تا زايل شدن اين احساس منفي حق ازدواج ندارند . در درمان اين حالت در روان سكس تراپي زوج درماني را داريم كه بايد در حضور هر دو اين امر انجام شود و حتما بايد زن از اين حالت خود براي شريك جنسي و مرد خود بازگو كند تا اولا پيش نوازي ها افزايش يابد و ثانبا از هر گونه خشونتي امتناع كند . البته در عده اي از دختر ها به علت مشكلات خاص هورموني در حقيقت نارضايتي جنسيتي رخ ميدهد كه در اين حالت فرد خود را مرد حس مي كند و از سكس توسط يك مرد احساس انزجار دارد كه صد البته اين افراد بهتر است زن بگيرند تا شوهر كنند ! معمولا اين هراسها تدبير مرد را مي طلبد كه نگراني زن خود را از همان روز اول بيمورد برايش جلوه دهد و براي دخول تعجيل نكند . بارها گفته شده كه سكس در شب زفاف ممنوع است. به علت خستگيها و هيجانات شب اول ازدواج ممكن است تجربه تلخ اولين سكس ريشه ناسازگا ريها و اختلالات جنسي همچون بيزاري جنسي-اوج لذت بازداري شده و يا واژينيسم و مقاربت دردناك در زنان شود . پس اين را آقايون توجه كنند كه اولين سكس پايه و اساس روابط آتي يك زن است و اگر ناشيانه انجام گيرد ممكن است تا آخر عمر آن زن قادر به انجام سكس نشود . در مورد بيزاري جنسي يعني دچار ترس-اظطراب يا تنفر كردن در فرصت مهيا شده براي سكس فرد ممكن است نسبت به جنبه خاصي از تجربه جنسي متمر كز شود . مثلا ممكن است فرد نسبت به ترشحات آلتي حساس باشد . بيزاري جنسي هم يا مادام العمر است و يا اكتسابي باشد .

نشانه هاي شناسايي اين افراد بدين قرار است :
    1-عدم توجه به سر ووضع خود و ژوليده بودن 2-زود خوابيدن و مصرف مواد مخدر 3-غرق شدن در فعاليتهاي شغلي و اجتماعي و...به نحوي كه وقتي ازين افراد در مورد سكس سوال ميكني ميگويد وقتش را ندارم !
    دسته بزرگي از اين افراد را مبتلايان به بيماري پانيك ( وحشتزدگي ) تشكيل ميدهند.
    از علل بوجود آورنده اين اختلال ميتوان موارد زير را بر شمرد :
    1-مورد سو استفاده واقع شدن در دوران كودكي 2-زنا با محارم (سكس با خويشاوندان) 3- تجاوز به عنف
    در برخي مواقع هم برخي دختران تجربه يك سكس ناشيانه و درد آور دوست خود را شنيده و پس از آن ازين عمل احساس هراس و وحشت عجيبي مي كنند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رهااا نمایش پست ها
    باکرم

در جریان همه چی هستم
    اما .........
    من .......
    ترسوام
    قبول دارم
    اونایی که واقعا میتونن کمک کنن چیزی بنویسن بقیه رو که حرف بیخود میزنن و میسپرم به خدای همین ماه مبارک حسابمون باشه واسه اون دنیا
    التماس دعا

سلام

عزیز جهت مشکل خود به هیچ کدام از همکاران متخصص رجوع کرده اید و یا خیر؟

اگر بله جهت درمان چه کرده اند؟؟

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

باکرم

در جریان همه چی هستم
    اما .........
    من .......
    ترسوام
    قبول دارم
    التماس دعا

سلام
    عزیزم مشکل شما چیزی نیست که بخواد با کامنتهای ما رفع بشه ..ینی راهنمایی های اینجا نمیتونه یکباره شما رو شجاع کنه وقتی نمیدونیم دلیل اصلی فقط ترس شماست یا آناتومی بدنتون !!

چون شما مشکل تصمیم گیری یا راهنمایی ندارین !
    باید اول به پزشک زنان مراجعخ کنین تا معاینه بشین و تشخیص بدن مشکل خاصی نیست و با روابط معمولی با همسرتون باکرگیتون از بینبرده میشه !

بعدش هم با مراجعه به روانشناس کم کم این ترستون و شاید فوبیا رو درمان کنید !

خب این خوبه که میدونین مشکلتون ترستونه و اینکه همسرتون داره اذیت میشه .
    پس حتما اون دو کار رو انجام بدین تا روزهای شیرین زندگیتون رو با استرس سپری نکنید !

خودم کسی رو میشناسم که مشکل شما رو داشت و با مرحله اول که رفتن به پزشک بود مشکلش حل شد .

حالا اگر مشکل در مرحله دوم ینی روحی روانی باشه ؛کم کم میتونین حلش کنین تا به یک خاطره تلخ تبدیل نشه .

این دست مراجعین هم خیلی زیادن ..نگران نباشید و حداقل خجالت رو برای درمان کنار بگزارید .

موفق باشید .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28873
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از پاسخ های دقیقتون

عرضم به خدمت یک روز بعد عروسی به دکتر زنان مراجعه کردم تشخیصشون از بکارت من ارتجاعی بود حتی ترس من رو هم نسبت به نزدیکی به وضوح مشاهده کردن
    لیدوکایین 2 درصد و سمپلیکس لیز کننده واژن و قرض دیازپام جهت شل کنندگی عضلات رو پیشنهاد کردن البته هیچکدوم موثر نبودن
    مشکل من استرس دردهای زیادی رو تجربه کردم که درد برداشتن بکارت ئدر مقایسه اونها چیزی نیست ........... ولی
    موقع دخول عضلاتم صفت میشه انگار حالت جبهه ای میگیرن چنگ میشم و بی اختیار منقبض میکنم خودم رو و دستهام نا خوداگاه دور میکنه همسرم رو
    همسرم میگفتن ناچارا باید پرسوجو کنیم داروی بی حسی قوی یا بیهوشی برای برداشتن بکارت هست یا نه
    دلیل این همه ترسم نمیدونم چیه نه در کودکی مورد تجاوز قرار گرفتم نه اگاه به مسایل جنسی بودم
    بعد اینکه سعی میکنیم برای نزدیکی و برداشتن بکارت اانگار تمام وجودم پر از هوا میشه زیر ششکمم در حد احساس درد پر از باد میشه مثل حالت نفخ
    بخدا موندم چیکار کنم مشکلم رفع بشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز جهت مشکل خود به هیچ کدام از همکاران متخصص رجوع کرده اید و یا خیر؟

اگر بله جهت درمان چه کرده اند؟؟

سپاس

دکتر
    ممنونم از پاسخ های دقیقتون

عرضم به خدمت یک روز بعد عروسی به دکتر زنان مراجعه کردم تشخیصشون از بکارت من ارتجاعی بود حتی ترس من رو هم نسبت به نزدیکی به وضوح مشاهده کردن
    لیدوکایین 2 درصد و سمپلیکس لیز کننده واژن و قرض دیازپام جهت شل کنندگی عضلات رو پیشنهاد کردن البته هیچکدوم موثر نبودن
    مشکل من استرس دردهای زیادی رو تجربه کردم که درد برداشتن بکارت ئدر مقایسه اونها چیزی نیست ........... ولی
    موقع دخول عضلاتم صفت میشه انگار حالت جبهه ای میگیرن چنگ میشم و بی اختیار منقبض میکنم خودم رو و دستهام نا خوداگاه دور میکنه همسرم رو
    همسرم میگفتن ناچارا باید پرسوجو کنیم داروی بی حسی قوی یا بیهوشی برای برداشتن بکارت هست یا نه
    دلیل این همه ترسم نمیدونم چیه نه در کودکی مورد تجاوز قرار گرفتم نه اگاه به مسایل جنسی بودم
    بعد اینکه سعی میکنیم برای نزدیکی و برداشتن بکارت اانگار تمام وجودم پر از هوا میشه زیر ششکمم در حد احساس درد پر از باد میشه مثل حالت نفخ
    بخدا موندم چیکار کنم مشکلم رفع بشه

سلام

عزیز ممنون از پاسختون مشکل شما شایع است و تحت عنوان واژینیسموس نام برده میشه

به یکی از همکاران روانشناس حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کنید جهت مشاوره و تکنیکهای شل کننده عضلات بخصوص لگن و آموزش طریقه درست هم آغوشی

موفق باشید

هم وطنان عزیز اگر سوالی از من داشتید حتما و لطفا به صورت نقل قول بپرسید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مرداني كه استمنا مي كنند بايد آن را ترك گفته و تا بروز اولين احتلام ( انزال در خواب ) حق ازدواج ندارند.
    سلام دکتر
    میدونم که اینجا جاش نیست اما لطفا در مورد این قسمت یکم توضیح بدید که چرا باید بعد از اولین احتلام ازدواج صورت بگیره؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

این یک بیماری (واژینیموس) به روانپزشک مراجعه کنید و یا روان درمانگر حل میشه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

نترس دخترم اتفاق بدی نمیوفته. یواش یواش پیش برو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)