نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: میخوام دوباره عاشق شم

2516
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28898
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام دوباره عاشق شم

سلام قصه من شاید یکم طولانی باشه ولی ازتون خواهش میکنم بخونید اگه درکم کردید اگه همدردم هستید کمکم کنید
    من خانم30ساله ای هستم که تقریبا2ماه از عروسیم میگذره قصه من از 16سالگیم شروع میشه یعنی حدود 14سال پیش دوران دبیرستان بود که بافامیل یکی ازدوستام دوست شدم برای اولین بار بود که کنار یک پسر بودن رو تجربه میکردم که از شانسم پسری که برای اولین بار انتخاب کردم از همه نظر عالی بود اخلاق و خانواده و قیافه و قد وپول و....همه چی خلاصه شدیدا بهش علاقمند شدم اون هم همینطور بعد 3سال ما به هم قول ازدواج دادیم چون من اون موقع شرایطی داشتم که نمیتونستم زود ازدواج کنم بازم سالها گذشت من درس دانشگام تموم شد اینبار خانواده مجید بودن که با ازدواجمون مخالفت کردن اونا گفتن برای پسر مازوده ازدواج خوب سالها گذشته بود من اصلا دیگه نمیتونستم ازعشقم بگذرمازطرفی مجید بهخاطر مخالفت خاوادش از خانوادش جداشدرفت پیش برادرش که بزرگتر از خودش بود مجردی زندگی میکردو بهم گفتم صبر کن ازنظر مالی مستقل ازخانوادم بشم تابتونم بیام خاستگاریت خوب اون کارمیکرد و من دعا اینکه کارش رونق پیدا کنه ازطرفی خودمم رفتم سرکار یکسال باز گذشت منم پس اندازمو هرچی جمع میکردم میدادم به مجید که سرمایه کنه خلاص بلاخره کارش گرفت بدجور هم گرفت یهو خیلی وضعیت مالیش خوب شد ماشین مدل بالا خریدو..... منکه همیشه منتظر چنین روزی بودم بعد ده سال اتفاق افتاده بود اما مجید نامردی بزرگی درحقم کرد وبعد ده سال انتظار من گفت دیگه قصد ازدواج ندارم کلا رفتارش تغییر کرده بود تبدیل به یه انسان هرزه شدمن که شکست بدی خورده بودم به خاطر لجبازی تصمیم به یه کار نامعقول گرفتم سریع با اولین خاستگارم بدون هیچ علاقه نامزد کردم البته خدارو شکربه خاطر اخلاقای بد نامزدم منجر به جدایی شدخوب منکه اصلا نتونسته بودم مجید فراموش کنم بعد اون بهم خوردن نامزدیم دوباره با مجید دوست شدم عاشقش بودم اما نمیتونستم رفتارای زننده ای که پیدا کرده بود تحمل کنم ماشین شاسی بلند خونه و.... صاحب همه چی شده بود ولی شخصیت وانسانیت وازدست داده بودوانگارنه انگار من وجود دارم همیشه تنها بودم یکسال بیشتر نگذشته ازدوستی مجددمون که با یه آقایی آشنا شدم تومحل کارم که از لحاظ ظاهر با مجید مو نمیزد یعنی شباهت بیش از اندازه ای به مجید داشت واون آقا به من پیشنهاد ازدواج شد خوب اون موقع فکردم شاید معجزه شده اینکه یه نفر با این شباهت اومده بود همه تنهایی های منو پر کردالان منو اون آقا بعددوسال نامزدی باهم عروسی کردیم وشوهرم هستن که فوق العاده آدم خوبی هست خیلیم دوسش دارم ولی من نمیتونم عاشقش باشم و هنوز هر وقت اسم عشق میاد یاد مجید میفتم اشک تو چشمام جمع میشه یا اینکه اصلا نمیتونم آهنگ گوش بدم سریع گریم میگره یا همش خواب مجید میبینم معمولا خوابام هم راسته یعنی تعبیر داره( ناگفته نماد دوهفته پیش خواب دیدم یکی ازدوستام تو خواب بهم میگفت تو رو خدا برو عکس پرو فایل مجید توتلگرام نگاه کن خیلی اوضاش بده بهش پیام بده گناه داره . همین باعث شد وقتی بیدارشدم همین کارو کردم البته پیام ندادم چون واقعا به خودم این اجازه رو نمیدم درمقابل خوبیهای همسرم بهش خیانت کنم فقط عکسشو دیدم که چندتا شعرای دپرسی عاشقانه بود ازاون آدم مغرور یه چنین چیزایی بعید بود به خاطر همین ازدوستم که فامیلشونه پرس وجو کردم گفت نزدیک عروسی تو ماشین اسپورتیجش آتیش گرفته وبیمه ام نبوده 150میلیون ازدست داده هم براش ناراحت شدم هم خوشحال برای خودم که خدا رو دیدم بعد اونهمه بدی که درحقم کرد.....) باهمه این احوال هنوز عاشقشم ودست خودم نیست باهاش تلپاتی دارم صدای قلبشو حس میکنم هیچ چاره ایم ندارم

2. 2 کاربران زیر از berkeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : میخوام دوباره عاشق شم

سلام من همه شو خوندم ولی این عشقتون به کسی که اینهمه بهتون بدی کرده فقط حماقته اگه برین تاپیکی که من زدمو بخونید به این گفته من خواهید رسید عشق و عاشقی بعداز ازدواج فقط و فقط باعث بی بندو باری میشه حتی اگر به خواسته دلتون هم برسین بازم هیچ وقت به آرامش نمیرسین

4. 2 کاربران زیر از Mastane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28898
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا نمیخوام به عشق قبلیم برسم فقط این حس تو وجود من هست تواین دوسال نامزدیم همین حس همیشه بامن بوده ولی هیچوقت خیانت نکردم این حس فقط تو قلبمه اجازه نمیدم تو رفتارم ظهور کنه اگه به موضوع تاپیکم توجه کنید نوشتم میخوام دوباره همچین حس زیبایی به اسم عشق پیدا کنم اما نسبت به همسرم
    بعد به نظرمن موضوع عشق با بی بند وباری جور درنمیاد اگه اینطور باشه عشق نیست شهوته اگه عاشق شده باشید حتما درک میکنید

6. کاربران زیر از berkeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق اول هیچ وقت خاموش نمیشه.
    شاید بهتره با طبیعت زندگیتون نجنگین و قبولش کنید.
    اگه مشکلی توی زندگیتون هست به فکر تغییر خودتون باشید اما اگه فقط دلتون هوای اون عشق و شور و هیجانو کرده یه بار دیگه یکم واقع بین باشید و فانتزی فکر نکنید. به نظر خودتون میشه دوباره مثل قبل عاشق شید؟
    عشق فقط مال یه نفره. بعد از اون فقط میشه کنار یه ادم دیگه زندگی منطقی خوب داشت

8. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اینو باید قبول کنی که کسی عاشق واقعی شما هست که بتونه چه در سختی ها و چه در خوشی ها کنار شما باشه و به علاوه هرکسی که ادعای عاشقی میکنه حتما باید یکسری امتحان هایی رو پس بده که عشقش به ما ثابت بشه خب اون خاستگار اول شما در امتحان خودش قبول نشد و نشون داد که بینه شما و پول ، پولو انتخاب میکنه و مطمنن شما چند بار هم بهش فرصت اصلاح دادید ولی این شخص علنا به شما گفت که دیگه قصده ازدواج باشما رو نداره پس نشون میده که اون عاشق شما نبوده خب درسته ممکنه بعدا به اشتباه خودش پی ببره که چه جواهری رو از دست داده ولی ما زندگیمونو و وقتمونو نباید برای احتمالات هدر بدیم چه بسا ایشون احتمال داره در اینده اگر بازم به پول برسه همون راهه سابق خودشو بره . اما از نظر من شخصی که به خاستگاری فردی میاد اون شخص عاشق واقعی شماست چون اون فرد تمام سختی ها و مسئولیت های ازدواج رو میپذیره تا در کنار شما زندگی کنه.
    اما اول باید با خودتون رو راست باشید که شخص قبلی نمیتونست همسر ایده آل و خوبی برای شما باشه چه میخوات عاشقش باشید چه میخوات نباشید اون فرد با شما تفاوت های زیادی داشت پس دیگه در هیچ شرایطی دلتون براش نسوزه
    من به شما تلقین رو پیشنهاد میکنم به نظرم برای اینکه عاشق همسرتون بشید و اون عشق سابقو فراموش کنید هر روز با خودتون تلقین کنید که چقدر عاشق همسرتونید چقدر همسرتونو دوست دارید وهمیشه در تنهایی خودتون به این فکر کنید که حتی یک لحظه هم بدون همسرتون نمیتونید زندگی کنید شاید اولش این حسو نداشته باشید ولی اینقدر تلقین کنید تا به باور برسید هر روز به همسرتون بگید که خیلی دوسش دارید و روی خصوصیت ظاهریو اخلاقی همسرتون متمرکز بشید مثلا هیکل قشنگی داره یا تن صدای دلنشینی داره یا چشمان زیبایی داره یا خیلی مهربونه یا خیلی صادقه بهتون احترام میزاره و... هر روز به خودتون این زیبایی ها رو تلقین کنید اما در مورد اون خاستگار قبلی هر روز به خودتون بگید اون به من خیانت کرد اون بین پول و من ، پولو انتخاب کرد سعی کنید ازش متنفر بشید و اجازه ندید که دلتون براش بسوزه و دوباره عشقشو در دلتون زنده نکنید . اینکه میگید صدای قلبه اونه از فاصله دور حس میکنه این شما رو نابود میکنه بلکه گوشتون روی صدای قلب همسرتون بزارید و سعی کنید با عشق به صدای قلب همسرتون گوش بدید . خلاصه من فکر میکنم انسان با تلقین به همه چیز میرسه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

10. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خب باید بگم که شما شاید ازدواج درستی داشتین ولی زمان درستی رو انتخاب نکردی !

برای همینه که میگن بعد از طلاق و یا شکست عشقی حتما زمان کافی رو برای احیای دوباره جسم و روحتون و هضم خاطرات گذشته به خودتون بدید و بعد تصمیم به ازدواج بگیرید !

بنابراین شما در بهبوهه ی ناراحتی و شکست عشقی ازدواج کردید اونهم با کسی ککه از نظرتون شبیه عشق قبلیتون بوده !!

و از این طریق اولا اون اقا رو بخاطر خودش نخواستین و ثانیا شعله اون عشق رو با این انتخاب تو دلتون روشن نگه داشتین !

خدارو شکر که همسرتون انسان درستی هستند و شما به ایشون علاقمند و متعهد هستید !

شما در برابر عشق قبلیتون هیچ تعهد و مسیولیتی ندارید ..بنابراین اگر هر اتفاقی ناگواری براش بیفته شما نه خوشحال میشید و نه ناراحت !

پس مدام اتفاقاتی که براشون میفته رو به تاوان و ..تعبیر نکنید .
    چون با اینکار مدام در فکر و ذهنتون بزرگ و بزرگتر میشه !

اگر کسی ازشون خبری آورد حتما بهشون بگید که تمایلی به شنیدنش ندارید .

شما برای خاموش کردن این شعله ؛لازم نیست زور زیادی بزنید ..فقط بی تفاوت باشید و بزارید تو دلتون روشن باشه ..بهش نگاهی نندازید ..مرورش نکنید ..تلاش نکنید ..بهش فکر نکنید ...
    یک روز با بادهای کوچک در طول زمان خودش خاموش میشه و یا کم کم تموم میشه !

عشق ؛برای جاوید موندن نیاز به ابیاری داره ..نیاز به رسیدگی داره !
    حالا شما یک عشقه نباید ؛توی دلتون دارین ..پس فقط کافیه بهش رسیدگی نکنین تا خودش کم کم خاموش بشه !

هر گونه فکر به گذشته ..هر گونه جستجو به دنبال عشق قبلیتون و نشانه هاش مثل همون صفحه تلگرامش رو دیدن هرر چند پیام ندادن ؛ینی رسیدگی !
    پس جاوید نگهش ندارید .

با همون راهکارها کم کم خاموشش کنید .

عذاب وجدان هم نداشته باشید .!
    درعوض سعی کنید برای همسرتون اشتباهتون رو جبران کنید !
    با شناخت بیشتر علایق و خواسته هاش !
    با رسیدگی بیشتر به عشق همسرتون !

خصوصا با گفتن علایق و فانتزی هاتون به همسرتون ؛اجازه بدید تا شما رو به اونها برسونه و کم کم شما رو عاشق خودش کنه !

برای جلسه اول فک کنم کافیه

موفق باشید .

12. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28898
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنمایی های مفیدتون

14. کاربران زیر از berkeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدید

به ذات پاک شما و طینت پاکتون تبریک میگم واقعا جای احسنت و آفرین دارید

که حتی به فکر خیانت به شوهرتون نیستید و البته اینکه انقد عشقتون پاک بوده که رویای صادقانه ببینید

دوست خوبم خیییلی خوب شد که با عشقت ازدواج نکردی و نشد که بهش برسی

میدونی چرا؟؟؟ چون ارزش عشق تو رو نداشت که اگه داشت بعد از ده سال قلب پاک تو رو نمیشکست

خدا خییییییییییلی دوستت داره خیییییلی که همسری نصیبت کرده که هم اخلاقش خوبه هم شبیه عشقته

حتما خدا از پاکی عشق تو اطمنیان داشته

میبینی خدا خیلی عادل تر از اونیکه ما فک میکنیم و مجید داره تقاص دل هایی رو میده که شکسته

باید براش خوشحال باشی که تو همین دنیا داره تقاص میده چون مجازات اون دنیا خیلی سخت تره

چیزی که این وسط هست اینکه : گذشته تموم شده... با همه خوب و بدش و الان اون آقا هرجوری که با شما به شما ارتباطی نداره

اون یه شخصیت مستقل برای خودش هس شما هم یه خانم متعهد متاهل...اصلا نباید پیگیرش باشی

اگه میخوای عاشق همسرت باشی باید خودتو دور کنی از عشقت

یا بهتر بگم عشق رو تو وجود همسرت تجلی ببخشی

در پاک بودن عشق شما شکی نیست تنها اشتباه شما این بوده که به یه آدم اشتباهی عشق ورزیدی

یعنی شما توان و جسارت عاشق شدن رو دارید اما تو مسیر به آدم درستی برنخوردید

حالا که خدا شما رو دوست داشته و آدم خوبی تو زندگیتون گذاشته قدرشو بدونید

شما تو زمانی ازدواج کرده بودید که خالی از یاد عشقت نبودی واسه همین برات سخت شده

تو یه جای اون رابطه گیر کردی باید خودت رو بکشی بیرون

یادت بیار که اگه اون تو رو میخواست هیچوقت ترکت نمیکرد ...بهت نارو نمیزد...احساس پاکت رو نادیده نمیگرفت

اونی که به تو به شخصیتت به قلب پاکت اهمیت داده همسرته...و لایق این عشق عظیم تو فقط همسرته

برای اینکه بتونی دوباره عاشق شی باید ریکاوری کنی قلبت رو

باید تخلیه کنی یه چیزایی رو از ذهنت...باید خودت رو متوجه کنی که آدم قبلی اشتباه بوده ( یا حداقل در مورد تو اشتباه کرده و تو رو شکسته)

باید با خودت خلوت کنی....

مثه یه آدمی که معتاد باشه یه مدت میره جایی که به هیچی دسترسی نداشته باشه تا اون سم از بدنش خارج بشه

بعد وقتی سرحال اومد اونوقت تصمیم میگیره زندگیش رو چجوری ادامه بده

تلخی و زهر اون شکست عشقی هنوز باشما هست...هنوز قلبت التیام پیدا نکرده بود که وارد یه رابطه جدید شدی

باید به خودت فرصت بدی و از هرچیزی که تو رو یاد قبل میندازه دوری کنی...و در کنارش خودت رو به این باور برسونی که اون اشتباه بوده!!!

که اگه اشتباه نبود یه قرار ده ساله رو!!!! غرور دختری که به پاش نشسته رو نمیشکست

به کسی پیمان شکست هرگز اطمینان نکن....پس قطعا کار درستی کردی که ازدواج کردی فقط تو زمان خوبی نبوده

الان میتونی اون زمان رو به خودت بدی

با خودت فک کن، فک کن ، فک کن.....یک بار برای همیشه این تلخی رو از قلبت بریز دور

و اون لحظه میبینی که تنها کسی که لایق عشق ورزیدن هست اونیه که تو رو به همسری انتخاب کرده و احساست رو به بازی نگرفته

نمیدونم شاید خیلی احساسی حرف زدم

اما تجربه خودم بود....

امیدوارم کمکی کرده باشم

موفق باشید

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28898
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

رز مریم جان مرسی ازاین انرژی مثبتی که دادی دارم سعیمو میکنم توکل به خدا

17. کاربران زیر از berkeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد