نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سرد شدن رابطه

1370
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

سرد شدن رابطه

بچه ها کمک...بعضی موقه ها فک می کنم چه بده با اینجا آشنا شدم چون سر موضوعاته هرچند کوچیک به این فکر می کنم که سریع بیام اینجا راهنمایی بگیرم....
    اما دوباره به این نتیجه می رسم که خیلیم خوبه ...الان در موقعیتیم که واقعا به همفکرییییییییییییی زیادی نیاز دارم...پس لطفا هرکس هر جور به ذهنش می رسه راهنماییم کنه....مررررررررررررثی
    همونطور که قبلا گفتم در رابطه ی آشنایی پیش از ازدواج هستم...
    الان به دوتا مشکل برخوردم....
    اول اینکه الان که با پیام و تلفن در ارتباطیم....من هیچ حرفی برای زدن ندارم...و ایشونم اکثرا بم پیام می دن....من واقعا هیچی ندارم بگم....شناخته مورد نیازه قبل از ازدواجو که از راهه صحبت به دست میادو پیدا کردم اونم همینطور کلا به تفاهم رسیدیم...و حالا من نمی دونم این رابطه رو چجوری پایدار نگه دارم می ترسم سردی به وجود بیاد....
    دومم اینکه من واقعا من هیچ توقعه مالی ای از همسر آیندددددددم ندااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااارم.....واقعا این شکلیم و هرچی فک می کنم که بتونم توقعه مالی ای در خودم ایجاد کنم نمی تونم....خب حالا مشکل کجاست...اونجاس که احساس می کنم بیانه همچین موضوعی طرفمو نسبت به من سرد کرده...وقتی روز اول بیان کردم که مشکله مالی ندارم و توقعه مالی ندارم....اون گفت که چه خوب شما کم توقع هستین....می دونین چی میگم....حرفم اینه که انگار خیلی واسش دست یافتنی شدم و حسم الان اینه که نکنه با این حرفم ارزشه خودمو آوردم پایین.....
    در صورتی که دسته خودم نیست....من واقعا آدم کم توقعی نیستم ولی توقعاته مالی جزءِ توقعاتم محسوب نمیشه....و 90 درصده باقیه توقعاتمو این آقا دارن....حالا چیکار کنم که اینقد دست یافتنی به نظر نیام....چی بگم چی کار کنم....
    (اگه میگم دوست دارم دست نایافتنی تر باشم....علتش اینه که دوس دارم اون آدم بفهمه من به همین راحتی ایشونو انتخاب نکردم....ینی اگه فک کنه کم توقعم ممکنه فک کنه من به هر کس جز ایشون هم راحت بله می گم...در صورتی که اصلا اینطور نیست....!!!!!!!!!!)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : بچه ها کمک(سرد نشدن)

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    بچه ها کمک...بعضی موقه ها فک می کنم چه بده با اینجا آشنا شدم چون سر موضوعاته هرچند کوچیک به این فکر می کنم که سریع بیام اینجا راهنمایی بگیرم....
    اما دوباره به این نتیجه می رسم که خیلیم خوبه ...الان در موقعیتیم که واقعا به همفکرییییییییییییی زیادی نیاز دارم...پس لطفا هرکس هر جور به ذهنش می رسه راهنماییم کنه....مررررررررررررثی

همونطور که قبلا گفتم در رابطه ی آشنایی پیش از ازدواج هستم...
    الان به دوتا مشکل برخوردم....

اول اینکه الان که با پیام و تلفن در ارتباطیم....من هیچ حرفی برای زدن ندارم...و ایشونم اکثرا بم پیام می دن....من واقعا هیچی ندارم بگم....شناخته مورد نیازه قبل از ازدواجو که از راهه صحبت به دست میادو پیدا کردم اونم همینطور کلا به تفاهم رسیدیم...و حالا من نمی دونم این رابطه رو چجوری پایدار نگه دارم می ترسم سردی به وجود بیاد....
    دومم اینکه من واقعا من هیچ توقعه مالی ای از همسر آیندددددددم ندااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااارم.....واقعا این شکلیم و هرچی فک می کنم که بتونم توقعه مالی ای در خودم ایجاد کنم نمی تونم....خب حالا مشکل کجاست...اونجاس که احساس می کنم بیانه همچین موضوعی طرفمو نسبت به من سرد کرده...وقتی روز اول بیان کردم که مشکله مالی ندارم و توقعه مالی ندارم....اون گفت که چه خوب شما کم توقع هستین....می دونین چی میگم....حرفم اینه که انگار خیلی واسش دست یافتنی شدم و حسم الان اینه که نکنه با این حرفم ارزشه خودمو آوردم پایین.....
    در صورتی که دسته خودم نیست....من واقعا آدم کم توقعی نیستم ولی توقعاته مالی جزءِ توقعاتم محسوب نمیشه....و 90 درصده باقیه توقعاتمو این آقا دارن....حالا چیکار کنم که اینقد دست یافتنی به نظر نیام....چی بگم چی کار کنم....

(اگه میگم دوست دارم دست نایافتنی تر باشم....علتش اینه که دوس دارم اون آدم بفهمه من به همین راحتی ایشونو انتخاب نکردم....ینی اگه فک کنه کم توقعم ممکنه فک کنه من به هر کس جز ایشون هم راحت بله می گم...در صورتی که اصلا اینطور نیست....!!!!!!!!!!)
    سلام
    بهتره که از ایشون بخواین اول بیان یک خواستگاری حضوری و رسمی از شما بکنن
    اینجوری میتونین از همفکری و نظر خانواده هم که بهترین افراد زندگی شما هم استفاده کنین و مشورت بگیرین ، چون نظر خانواده خیلی مهمه .
    بهتره ارتباط پنهانی حتی برای شناخت نباشه ، چون باعث استرس ، عدم کنترل ارتباط و ... میشه که جالب نیست و اثرات منفی داره .
    بعد اینکه خواستگاری رسمی کردن میتونین طی جلسات بیشتر ، چه تلفنی یا حضوری برای شناخت بهتر از معیار ها و شرایطتون صحبت کنین ...

دست یافتنی و نیافتنی و این فکر های احساسی رو دور بریزین ، شما از معیار هاتون میگین ایشون هم از معیار هاشون ، ایشون از زندگی که میخوان داشته باشن و همچنین شما ، اگه هم کفو و مناسب هم بودین که عالی ، نبودین هم رد .

بجای برسی احساسی ، معیار های مثل اعتقادات ، " ایمان اخلاق "، اصالت خانواده ، سن ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی ، فرهنگی و ... رو برسی کنید ببین چقدر با شما کفویت دارن ، یعنی همسان شما هستن .

3. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    بهتره که از ایشون بخواین اول بیان یک خواستگاری حضوری و رسمی از شما بکنن
    اینجوری میتونین از همفکری و نظر خانواده هم که بهترین افراد زندگی شما هم استفاده کنین و مشورت بگیرین ، چون نظر خانواده خیلی مهمه .
    بهتره ارتباط پنهانی حتی برای شناخت نباشه ، چون باعث استرس ، عدم کنترل ارتباط و ... میشه که جالب نیست و اثرات منفی داره .
    بعد اینکه خواستگاری رسمی کردن میتونین طی جلسات بیشتر ، چه تلفنی یا حضوری برای شناخت بهتر از معیار ها و شرایطتون صحبت کنین ...

دست یافتنی و نیافتنی و این فکر های احساسی رو دور بریزین ، شما از معیار هاتون میگین ایشون هم از معیار هاشون ، ایشون از زندگی که میخوان داشته باشن و همچنین شما ، اگه هم کفو و مناسب هم بودین که عالی ، نبودین هم رد .

بجای برسی احساسی ، معیار های مثل اعتقادات ، " ایمان اخلاق "، اصالت خانواده ، سن ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی ، فرهنگی و ... رو برسی کنید ببین چقدر با شما کفویت دارن ، یعنی همسان شما هستن .
    آقا رضا از شما توقع نداشتم!!!!!!!در مورد من چی فک کردین....اینقد میام اینجا تو پستایه مختلف نظر می دم آی مردم قبل از ازدواج دوس نباشین....اونوقت خودم اینطوری باشم؟!!!مگه می شه ؟ مگه داریم؟
    در جوابتون باید بگم...ایشون چند جلسه ی حضوری با خانواده اومدن خونمون خواستگاری رسمی!!!اصن من قبل از خواستگاری نمی شناختمشون....فقط خانوادشونو دورادور می شناختم!!!!او رابطه ی الانمون زیره نظره خانواده هاست...."
    ایمان اخلاق ، اصالت خانواده ، سن ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی ، فرهنگی و ... " یکسری از توقعاته من بودن که شما نام بردین....و من و خونوادم اینارو بررسی کردیم از راهه تحقیق و.....صحبت و .....کلا به تفاهم رسیدیم و برنامه ی مهربرون هم گذاشته شده برای بعد از ماه رمضون!!!!سوالمو متوجه نشدین فک کنم....الان تا آخر ماه رمضون نمی دونم چیا باید گفت هیچ حرفه خاصی ندارم کلا!
    حالا با این شرایط اگه راهنمایی ای داشتین ممنون می شم....اگرم نه بازمممممم مررررررررررررررررررثی

5. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

خوب این سوالی که دارین ظاهراً نشون دهنده اینه که هنوز ایشونو نشناختین.

سعی کنید بیشتر بشناسیدش و جواب سوالتونو یجوری از زیر زبونش بکشید بیرون.

از خانما راهنمایی بگیرید که چطور باید این مطلبو بپرسید ازش.

آقا رضا به شما هم اینو بگم داداش هر دستیافتنی که اون دستیافتنیه توی ذهن شما نیست، جملاتو بادقت بخونید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    خوب این سوالی که دارین ظاهراً نشون دهنده اینه که هنوز ایشونو نشناختین.

سعی کنید بیشتر بشناسیدش و جواب سوالتونو یجوری از زیر زبونش بکشید بیرون.

از خانما راهنمایی بگیرید که چطور باید این مطلبو بپرسید ازش.

آقا رضا به شما هم اینو بگم داداش هر دستیافتنی که اون دستیافتنیه توی ذهن شما نیست، جملاتو بادقت بخونید
    چرا اینو می گین؟ جوابه کدوم سوالمو از زیر زبونش بکشم بیرون؟ مطمئنید خودتون با دقت خوندین؟ من اصن از اون، سوالی در این مورد ندارم که بخوام بپرسم.....
    سوالم اینقد مبهمه؟!!!بابا می گم مندر همه ی زمینه ها ایشونو شناختم....ایشونم منو....اصلا باهم به تفاهم رسیدیم تموم شد....و همدیگرم تایید کردیم ولی خودم که با خودم میشین فک می کنم دو دو تا چارتا می کنم....می بینم نکنه با خودش فک کنه چقد زود قبولم کرد...نمی دونم شایدم حساسیته بی خودی باشه( از اونجایی که خیلی زود همه چیمون اکی شد...در واقع هیچ مشکلی با هم و خانواده ها پیدا نکردیم)
    فک کنم آخر من به هیچ جوابی که نرسم هیج هی باید بیام سوالمو توضیح بدم...به هرحال ممنون.
    راستی مگه چندنوع دست یافتنی یا نایافتنی داریم؟!!!!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

چرا اینو می گین؟ جوابه کدوم سوالمو از زیر زبونش بکشم بیرون؟ مطمئنید خودتون با دقت خوندین؟ من اصن از اون، سوالی در این مورد ندارم که بخوام بپرسم.....
    سوالم اینقد مبهمه؟!!!بابا می گم مندر همه ی زمینه ها ایشونو شناختم....ایشونم منو....اصلا باهم به تفاهم رسیدیم تموم شد....و همدیگرم تایید کردیم ولی خودم که با خودم میشین فک می کنم دو دو تا چارتا می کنم....می بینم نکنه با خودش فک کنه چقد زود قبولم کرد...نمی دونم شایدم حساسیته بی خودی باشه( از اونجایی که خیلی زود همه چیمون اکی شد...در واقع هیچ مشکلی با هم و خانواده ها پیدا نکردیم)
    فک کنم آخر من به هیچ جوابی که نرسم هیج هی باید بیام سوالمو توضیح بدم...به هرحال ممنون.
    راستی مگه چندنوع دست یافتنی یا نایافتنی داریم؟!!!!
    نمیدونم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم حساسیت زیادی به خرج می دی.

10. کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

آقا رضا از شما توقع نداشتم!!!!!!!در مورد من چی فک کردین....اینقد میام اینجا تو پستایه مختلف نظر می دم آی مردم قبل از ازدواج دوس نباشین....اونوقت خودم اینطوری باشم؟!!!مگه می شه ؟ مگه داریم؟
    در جوابتون باید بگم...ایشون چند جلسه ی حضوری با خانواده اومدن خونمون خواستگاری رسمی!!!اصن من قبل از خواستگاری نمی شناختمشون....فقط خانوادشونو دورادور می شناختم!!!!او رابطه ی الانمون زیره نظره خانواده هاست...."
    ایمان اخلاق ، اصالت خانواده ، سن ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی ، فرهنگی و ... " یکسری از توقعاته من بودن که شما نام بردین....و من و خونوادم اینارو بررسی کردیم از راهه تحقیق و.....صحبت و .....کلا به تفاهم رسیدیم و برنامه ی مهربرون هم گذاشته شده برای بعد از ماه رمضون!!!!سوالمو متوجه نشدین فک کنم....الان تا آخر ماه رمضون نمی دونم چیا باید گفت هیچ حرفه خاصی ندارم کلا!
    حالا با این شرایط اگه راهنمایی ای داشتین ممنون می شم....اگرم نه بازمممممم مررررررررررررررررررثی
    احسن به شما
    خب من از کجا بدونم کلی پست دیگه دقیقاً مثل شما میزنن که از آشنایی صحبت میکنن در صورتی که خانواده خبری نداره ، منم از بطن ماجرا هم خبر ندارم ، بعدش هم فقط هم به شما نگفتم که ، برای همه اونای که این پست رو میخونن کلی گفتم ، که با تایید حرفای شما عالی شد .

پس از قرار معلوم حرفاتون رو زدین و پسندیدن ، حق دارین چیزی برای گفتن نداشته باشین ،چون انتخاب هاتون رو کردین و از این به بعد باید عقد بشن و وارد مرحله بعدی ، که میتونین به صورت راحت تر با هم معاشرت کنین ، اگه حرفی ندارین لازم نیست دیگه چیز خاصی بگین ، مگر اینکه ایشون از شما سوالی بپرسن و شما بخواین جواب بدین ...

در مورد این که شما کم توقع هستین ، لازم نیست مستقیم بگین من کم توقع هستم ، میتونین بگن با شرایطتون زیاد مشکلی نداره ، اگه سختی هم باشه میتونیم باهم بسازیم تا بهتر بشه ...

یا بگین اونقدر هم کم توقع نیستم و توقع مالی دارم اما برای اول زندگی احساس نمیکنم نیاز باشه که سخت بگیرم .

انشالله خوشبخت بشین

12. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    کار خوبی نکردید که از ابتدا بهشون گفتید توقعاتتون پایینه
    حالا چرا؟چون این دوران آشنایی خیلی ممکنه تاثیر بذاره در زندگی مشترکتون
    و ممکنه توی زندگی هم براتون کم بذارند به صرف این که شما خودتون گفتید
    ازشون توقع مادی ندارید
    توی دوران پیش از ازدواج درست تره که متوجه بشید طرفتون خسیسه یا دست و دلباز
    نه اینکه بهشون بگید من ازت انتظاری ندارم و ایشون هم بی خیال شن و بعدا خواسته های
    زندگی مشترک رو نادیده بگیرند
    حتی توی دوران عقد گاهی اوقات باید ازشون چیزهایی بخواید که بفهمید چقدر از خودشون براتون مایه
    میذارند
    شما باید ایشون رو بسنجید و از نظر من کارتون درست نبود
    بعدش هم یعنی چی حرفی برای گفتن ندارید؟اگه قصد شما آشنایی هست که به ازدواج منجر بشه
    خیلی حرف ها برای گفتن هست که بشه با اون ها به شناخت برسید
    سوال هایی که باید بپرسید و جواب هایی که باید بدید....این ها حرف نیست؟؟؟
    سعی کنید این نکات رو در نظر بگیرید و اگه هم در ملاحظه ی این نکات اشتباهی ازتون سر زده
    میشه اصلاحش کرد
    البته این نکته رو هم بگم که قانع بودن خیلی خوبه ولی به شرطی که باعث نشه
    طرف مقابلتون از این ویژگیتون سو استفاده کنند
    شما میتونید قانع باشید ولی به زبان نیارید
    چون این که با صراحت و رک بگید ممکنه یه سری تحولات رو
    تو رابطه ی بعد از ازدواج به وجود بیاره که خوشایندتون نباشه
    ویرایش توسط مرسانا 19 : 06-24-2016 در ساعت 03:03 PM

14. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی از پسرا ارزشون اینه دختر کم توقع و قانع رو پیدا کنند
    اینو گفتم که بدونین این جور دخترا خیلی راحت پیدا نمیشه
    شمام خیلی حساسی شاید اون بنده خدا اصلا به این چیزا فکر نمیکنه و همش ساخته وپرداخته ذهن شما باشه
    نمیدونم دختر خانم چقدر زندگی رو سخت میگیرند
    کلا پسرا هر جور رفتار کنن دخترا مساله و دغدغه ای واسه طرفین ایجاد میکنند
    حالا که تناسب دارین و به شناخت لازم رسیدین چرا این موضوع رو واسه خودتون مهم میکنید

16. کاربران زیر از سعید 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

درکل قانع بودن ویژگی خوبیه
    ولی از نظر من نباید تحت تاثیر احساساتتون زود میگفتید
    این تنها گفته ی من نیست و ممکنه توی کتاب ها و نوشته ها هم در این مورد همین نظر من رو ذکر کرده باشند
    اما بدونید که این گفته ی شما از ارزشتون کم نکرده مگر این که دوست داشتنی واقعی درکار نبوده باشه که در این صورت قضیه
    خیلی متفاوت تره
    مطمعنم توانایی نگه داشتن رابطه رو دارید ومن نمیتونم بگم چه جوری رفتار کنید و چه جوری این رابطه رو نگه دارید
    چون این شما هستید که طرف مقابلتون رو میشناسید
    فقط میتونم بگم سعی کنید سنجیده عمل کنید
    موفق باشید درپناه خدا

18. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد