نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ابراز علاقه همکار متاهل

5163
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ابراز علاقه همکار متاهل

مشکل من مربوط به محل کارم و رابطه ای که با یکی از همکارام ایجاد شده. همکارم متأهله، رابطمون خیلی صمیمی بود.البته اینو بگم که من با همه همکارام خیلی راحت برخورد میکنم و فکر کنم همین باعث وجود مشکل شده. ایشون خیلی غیرمنتظره علاقشو بهم ابراز کرد.من اول مقابله کردم ولی نمیدونم چرا به ادامه رابطه تن دادم.نمیدونم باید چیکار کنم؛در صورتیکه الان هم یک موقعیت ازدواج برام پیش اومده که دارم درموردش فکر میکنم.لطفاٌ راهنماییم کنید که خیلی سرگردان موندم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    998
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل در محل کار

معمولا توی همچین شرایطی همه چی کاملا مشخصه به این شکل که:
    یک مرد متاهل همکارشماست ورفتارای شما و راحت و صمیمی برخورد کردنتون رو با بقیه میبینه و مطمئن باش که تو جامعه الان اگر راحت و گرم برخورد کنی همه جور دیگه ای راجبت فکر میکنن.از اونجایی که متاهله پس به جای اینکه مثل یه مجرد مستقیم هدفش رو بگه سعی میکنه با محبت های رسمی و کمک کردن تو کارا و بعد کم کم کمکهای فکری خصوصی تر و درد دل راجب زندگیش وشما ادامه بده.بعد کم کم میرسونه به جایی که به شما این احساس رو بده که با همسرش مشکل داره،ازش خوشش نمیاد،به زور براش گرفتنش یا به خاطر خونوادش مجبور شده ازدواج کنه با زنی که دوسش نداره و بعد شروع میکنه میگه از وقتی تو اداره دیدتت دنیاش عوض شده و بعضی وقتا حتی سخته براش بیاد اداره که دیدنت و علاقه شدیدش بهت آزارش میده و با کلی توجیه وجمله هایی که کاملا میتونه احساساتتو تحت تاثیر قرار بده میاد جلو و زمانی که به این مرحله رسید شما کاملا آماده های که پیشنهادو قبول کنی و اگر هم به فکر همسر بیچاره این آدم بیافتی و بگی به خودت آخه متاهله سریع یادت میاد که آخه زنش بده و دوسش نداره و عذاب میکشه و ...و خیلی راحت رابطه رو قبول میکنی و کامل ادامه میدی.این معمولا اتفاقیه که میافته.حالا میرسیم به این سئوال که میپرسی میخوای چیکار کنی.اولا کاملا مشخصه که این آدم بعداینکه قصد شروع رابطه با شما رو تو خودش دیده شروع کرده به مراحل این حرکت ولی در واقع میتونه همه این ابراز علاقه ها و محبت ها فقط برای رسیدن به یه رابطه پر از خوشی براش باشه و بتونه یه تجربه دیگه غیر ازدواج و یه رابطه بدون تعهد داشته باشه.و این وسط هیچ احساس واقعی ای از طرف اون فرد به شما وجود نداره.ثانیا اگر یه فردی که متاهله و حالا به هر علتی علاقه اش به کس دیگه ای غیر همسرش جلب شده،به نظر خودت منطقی تر نیست که به جای اینهمه مقدمه چینی و از راهای غیر مستقیم وارد شدن تکلیف زندگی متاهلی خودشس رو مشخص کنه تا بتونه با کسی که واقعا دوستش داره راحت و بدون نگرانی ادامه بده؟مگر اینکه فقط از این رابطه جدید بخواد به نفع هوس خودش استفاده کنه که در اینصورت به ازدواجش صدمه ای نمیزنه و تا زمانی که شما درد سرس براش نداشته باشی باهات ادامه میده.
    یه مساله دیگه هم هست اونم راجع به خودتون.شما که با این رابطه زندگی یک هم جنس خودتون رو قاطی خیانت میکنی اگر بهت خیانت بشه چیکار میکنی؟فکر نمیکنی کسی که داره به زندگی خودش خیانت میکنه مطمئننا میتونه با همین جمله هاش کس دیگه ای رو هم بعد از شما وارد روابط کاملا یک طرفه خودش کنه؟و اینکه حس خودت نسبت به این نفر دوم چطور خواهد بود؟ و به خودت؟
    چون سوالت کاملا یک طرفه بود وفقط راجع به خودت و فرصت ازدواج خودت و موندنت توی دو راهی پرسیده بودی پس میشه حدس زد هم اون آدم به این شکلی که گفتم جلو اومده و هم شما کاملا قانع شدی که اون آدم زندگی موفقی نداره،زنش رو دوست نداره و عاشق شماست.به نظر من اول باید مشکل رو با کنترل احساس خودتون به این آدم و فهمیدن حقیقت پشت حرفای این شخص شروع به حل کردن کنین و اینم یادتون باشه که آدم تا زمانی که خودش نخواد گول نمیخوره و دروغی رو قبول نمیکنه.چیزی که باید مشخص شه اینه و دونستن اینکه در هر حال تو شرایط فعلی داره با زندگی یک فردی بازی میشه و شما هم یه قسمت از این بازی هستین و اگه ادامه پیدا کنه شریک یک خیانت و نابودی یک زندگی.
    ویرایش توسط Hamid_N : 11-25-2013 در ساعت 10:46 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

کسانیکه در محل کار، دانشگاه یا هر جای دیگه که مختلطه بارابطه های بسیار صمیمی با جنس مخالف موافق هستن معمولاً دست به گریبان این قبیل مشکلات میشن و شما اولین نفر نیستین ولی عزیزم به شما پیشنهاد میکنم به رابطه هاتون با آقایون شکل رسمی تری بدید و از ادامه دادن رویه پیشین با این آقا پرهیز کنید تا همیشه در آرامش بوده و انشالله زندگی خوبی در آینده داشته باشید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1025
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شما سعي كنيد با رابطتون با اون اقا پايان بديد و به موقعيت ازدواجي كه واستون پيش اومده فكر كنيد همونطور كه گفتيد همكارتون متاهله و شما باعث بوجود اومدن شكاف در زندگي ايشون ميشيد چه حال چ اينده و بهترين كار اينه كه همكارتون رو به حال خود واگذاريد كه در اينده اين اتفاق واسه همسر خودتون نيفته شما يه لحظه خودتو بذر جاي همسر اون اقا ببين چقدر خيانت زشته
    ویرایش توسط محمد رضا : 11-25-2013 در ساعت 08:05 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    998
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر من هم با رئیسش توی اداره رابطه برقرار کرد البته با این تفاوت که هم اون آقای معتبر محترم متاهل بود و هم زن من 9 سالی بود که اسم همسرمن رو یدک میکشید.یک روز اومد خونه و گفت ازم متنفره بدون هیچ توضیحی وفردای اون روز نامه دادخواست مهریه و توقیف اموال به تاریخ 3 هفته قبل از این ماجرا به محل کارم رسید.بعدها که متن اس ام اس ها رو خوندم دیدم که این آقا که دختر خودش از زن من 5 سال کوچکتر بود اول با صحبتهای عادی و کاری بعد با درد دل و بدگویی از زنش وشکایت از زندگیش و بعد اس ام اش ها تبدیل شده بود به حرفای عاشقونه بین هر دوتاشون و قرار های هر روز وبعد نقشه کشیدن سر نابود کردن زندگیم.خیلی جالبه که این مرد به همسر سابقم یاد داده بود که برو دادگاه و بگو شوهرت معتاده تا بتونی بقیه رو قانع کنی البته بعد از اینکه با حرفهاش اونو کاملا از من متنفر کرده بود و عاشق خودش اینقدر که زنم با اطمینان کامل به حرف اون مرد همه جا پخش کرده بود که شوهرم معتاده و به همین خاطر قصد طلاق دارم.. به اسم کار از خونه بیرون میزد وبا اون آدم میرفتن برای خرید لباس و مسافرتهای یک روزه خارج شهر و چون رئیسش هم بود مشکلی پیش نمیومد سر کار و مرخصی هاشون رد میشد.مرده وکیل خودش رو معرفی کرد تا زنم با کمک اون بتونه مهریه اش رو بگیره و بده به اون آقا تا براش سوناتا و خونه بگیره همونطوری که بعدا تو پیاماشون خوندم.قضیه که جدی شد و من قضیه خیانت رو فهمیدم وتقریبا اوضا به ضررشون شد بعد از یک هفته،اون آقای محترم یهو با کل خونوادش غیبش زد.چون دنبال یک همچین قضیه جدی ای نبود و فقط میخواست خوشگذرونی کنه.همه اون حرفا و توهینایی که پشت سرم به زنم گفت برای این بود که علاقه 9 سالش رو به من میدونست و اینجوری سخت میتونست به خواستش برسه.قضیه خودت رو با این ماجرا مقایسه کن وخدا رو شکر که هنوز شما متاهل نیستی ولی شاید کمکت کنه حقیقت پشت حرفای این آدم رو بفهمی البته اگر این طور باشه که اون آقا شروع کننده بوده باشه و شما بعد از مدتها رد این قضیه بالاخره قبول کرده باشی.ولی در کل این یکی از نتایجی هست که میتونه پیش بیاد.بعضی وقتها آدم بهتره به جای پیدا کردن توجیه برای احساساتش که بتونه راحت تر با وجدانش کنار بیاد،بهتره اول به صدای وجدانش گوش کنه.
    ویرایش توسط Hamid_N : 11-26-2013 در ساعت 12:41 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ازت ممنونم بخاطر صحبتای خوب و تأثیرگذارت.

توروخدا راجع به من فکر بد نکنید.اصلا دوس ندارم باعث زندگی کسی بشم.و اگر خدا هم کمکم کنه از این چاه نادانی بیرون میام. من بقیه صحبتام هم ارسال کردم اگه بتونید بازم راهنماییم کنید واقعا لطف بزرگی در حق بنده کردید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد