نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت همسر

1188
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر

سلام 18 سال قبل به علت علاقه شدید همسرم علی رغم مخالفت خانواده ازدواج کردم زندگی بسیار خوبی داشتیم از 6 سال پیش همسرم در محل کارش با دختریکه از خودش 21 سال کوچکتر است آشنا میشود بعد از چند ماه که من متوجه میشوم میگوید ارتباط دختر و پدری است و قول به قطع ارتباط میدهد و دختر به محل کار دیگری منتقل میشود .البته خیلی بیشتر بود ... سال 88 دوباره این ارتباط توسط تلفن و اینترنت شکل خصوصی تری گرفته چنانکه تصاویر و مطالب تحریک آمیزارسال میشد ، باز هم پس از فهمیدن من قول داد دیگه تکرار نمیشه و آخر همان سال هم دختر خانم با همکارش عقد کرد ولی دو ماه بعد مهریه اشو اجرا گذاشته و به همسرم گفته بخاطر علاقه به تو اینکاررو کردم ، همسرم دختر را به محل کار خودش برمیگرداند و ارتباط حضوری و تلفنی واینترنتی و... اینقد زیاد بود که همکاراشون متوجه شده و موجب اخراج دختر از محل کار واخذ تعهد به عدم برقراری ارتباط با دختر از همسرم میشود . طی دو سال قبل ارتباط محدود تلفنی و ایمیلی برقرار بود تا بهمن سال گذشته کهاین ارتباط به قدری قوی میشود که همسرم به منزل دختر رفت و آمد کرده و برخی از هزینه ها را نیز انجام میدهد ارتباطات تلفنی و ایمیلی و حضوری دارند وبگونه ای به این خانم ابراز علاقه میکند که فکر میکنید یک پسر مجرد 20 ساله است . من دیگر تحمل ادامه ندارم بارها برای اثبات ارتباط نامشروع اقدام کردم ولی وکلا می گویند ارتباطات اینترنتی قابل اثبات و پیگیری نیست و کامپیوتر هم نیاز به دستور ضبط دارد که مطمئنا" اطلاعات پاک میشوند و تلفن های اعتباری هم ممکنه بنامشان نباشد و قاضی اجازه پرینت مکالماتو ... را نمیدهد لذا با قوانین مدرن و کامل ایران نمی توان چیزی را اثبات کرد . لذا با ایشان صحبت کردم با وجود اینکه میداند راست میگویم همه چیز را انکار میکند حاضر به طلاق توافقی هم نیست. من دیگه امید و تمایلی به این زندگی ندارم ولی پسری دارم 16 ساله و بسیار با استعداد تصمیم دارم این دو سال رو بخاطر اون دوام بیارم و بعد از اینکه دانشجو بشه جدا بشم لطفا" راهنمایی کنین تصمیم درسته ؟ تو این مدت خیلی سعی میکنم اصلا" بروم نیارم و محیط خونه را مغشوش نکنم ، بارها سعی کردم محیط خونه رو مثل سالهای اول ازدواج کنم ولی بعد از تعطیلات سر ساعت 7 با عجله یه جوری با دختره ارتباط برقرار میکنه برای همین موفق نمیشم لطفا" راهنماییم کنین .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت همسر

سلام
    یاد سریال میوه ممنوعه افتادم . امیدوارم پایان شما هم مثل اون سریال باشه و شوهرتون سرش به سنگ بخوره و بدونه که چقدر در حق شما و فرزندش بد کرده.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1025
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت همسر

واسه خيانت همسرت متاسفم واقعا نميدونم بايد چي بگم همسر شما دچار هوس شديدي نسبت به اون دختر شده فقط از خدا بخواه كه كمكش كنه نميدونم چه جوري راهنماييت كنم خيلي قضيه پيچيده اي داري فقط اميدوارم شوهرت سر عقل بياد

4. کاربران زیر از محمد رضا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد