نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نداشتن برنامه در زندگی

967
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1023
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نداشتن برنامه در زندگی

سلام من 35 سالمه 15 ساله ازدواج کردم زندگی خوبی داشتیم ولی متاسفانه سه سال پیش مشکلات مالی برای شوهرم پیش اومد که همه چیزمون را از دست دادیم ولی هنوزم مقروضیم وشوهرم بیکار شده قبل از این مشکلات من داشتم درس میخوندم ولی دیگه نتوستم ودرسم را همین طور با مرخصی گرفتن عقب انداختم تمام هم دوره ای هام درسشون راتموم کردن ولی من موندم باینکه درسم خیلی عالی بود ولی الن هیچ انگیزه ای برا ادامه دادنش ندارم واز طرفی دوتا پسرم دارم که مدرسه میرن بخاطر مشکلاتم نمیتونم کمکشون کنم در ضمن من لیسانس حقوق دارم اما نمیتونم تمرکز کنم ودرس بخونم تا از این وضعیت در بیایم میدونم اگه یک سال درس بخونم وکالت یا سردفتری میتونم قبول شم ولی نمیتونم برنامه ریزی داشته باشم زندگی ام مث یه ساعته که چرخ دنده هاش از جا دراومدن از روال عادی خارج شدم وبخاطر مشکلات وامهای که سرسید شدن ونمیتونیم بپردازیم تحت فشارم لطفا راهنمایم کنین چطوری دوباره زندگی ام راجمع کنم

2. کاربران زیر از مریم8040 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1025
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نداشتن برنامه در زندگی

سلام واقعا واسه مشكلي كه واستون پيش اومده متاسفم ولي خوب حالا كه نميتونيد درستونو ادامه بديد مشكلي نيست يعني الزامي به اين كار نيست اگه الان يه شغلي واسه خودتون پيدا كنيد و همينطور همسرتون ميتونيد از زير بار قرض بيرون بيايد با حقوقي كه ميگيريد قرضهارو پرداخت كنيد

4. کاربران زیر از محمد رضا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم، ممکنه توی زندگی هرکس مشکلاتی از این قبیل پیش بیاد به نظر من بهتره دخل و خرجتونو کم فاصله تر کنید و به اصطلاح تا جاییکه ممکنه قناعت کنید تا اوضاع روبراه بشه و به خاطر سلامتی خودتون و خانوادتون شکر گزار باشید چون ضررهای مالی قابل جبران هستن ...انشالله حل میشه...

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مریم خانوم عزیز
    بخاطر شرایط بدی که براتون بوجود اومده واقعا متاسفم
    اما عزیزم شما دو تا فرزند دارید چه دلیلی مهمتر از آینده و خوشبختی بچه هاتون میتونه در شما انگیزه ی ادامه تحصیل بوجود بیاره؟!!!!!
    شما در کنار شرایط سختی که دارید نعمت سلامتی رو دارید پس باید قدرشو بدونید و نهایت سعیتونو بکنید تا با کمک شوهرتون زندگیتونو از نو بسازید
    اگه فکر میکنید با یک سال ادامه تحصیل میتونید شرایط رو تغییر بدید پس چرا منتظر نشستید؟!!!!

7. کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد