نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: مشکل با خانواده در لباس پوشيدن

2652
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل با خانواده در لباس پوشيدن

سلام دوستان
    من يك مدت سه ماهه است كه خانواده ام به طرز لباس پوشيدن من ايراد ميگيرند و نمي گذارند كه لباس هاي اسلش يا بگ بپوشم نمي دونم چيكار كنم هر زماني كه ميخام از خونه خارج بشم بهم گير ميدن كه چرا لباست اينقدر ضايع و يده اما تز نظر خودم و دوستام لباسام اينطىره بهتره تا اينكه لباس هاي ساده و كسل كننده بپوشم...
    اين ها اصلا از مد و فشن سر در نمي آرن
    لطفا يكي كمكم كنه 👏🏻

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشكلات در لباس پوشيدن

عزیزم مهم اینه خودت باشی حتی اگه برات سخته و کسی درکت نمیکنه.
    اگه خودت نباشی مجبورمیشی یه چرک نویس از ادمای دیگه باشی.
    کافیه اهمیت اینو بدونی اونوقت نظرای مخالف بقیه کمتر اذیتت میکنه.
    در مورد خونوادتم ب نظر من زیاد جلوشون گارد نگیر کار خودتو بکن ولی باهاشون بحث نکن. کلا حرفو بکشون به شوخی فان بپیچ داستانو

3. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    عزیزم مهم اینه خودت باشی حتی اگه برات سخته و کسی درکت نمیکنه.
    اگه خودت نباشی مجبورمیشی یه چرک نویس از ادمای دیگه باشی.
    کافیه اهمیت اینو بدونی اونوقت نظرای مخالف بقیه کمتر اذیتت میکنه.
    در مورد خونوادتم ب نظر من زیاد جلوشون گارد نگیر کار خودتو بکن ولی باهاشون بحث نکن. کلا حرفو بکشون به شوخی فان بپیچ داستانو
    آبجی این چه حرفیه می زنی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

داداش من می خوام یه چیز بهت بگم ولی می ترسم ناراحت بشی

چند سالته؟

اول بگو بچه کجای تهرانی؟
    ویرایش توسط yakhoda2 : 06-30-2016 در ساعت 04:17 AM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

کلا تو زندگی دنبال مد نباش تو این دوره زمونه

هر مدی خوب نیست همیشه... اصلا کاری به لباس ندارما.... اینکه زیاد رو مد بودن حساسی. من بر عکس تو هستم. بیشتر دنبال چیزایی هستم که مد نباشه و خوشم نمیاد مثل همه فورا یه چیز در اومد برم همونو بگیرم و مثل بقیه تقلید کنم و ...

مثلا ملت یه مدت یقه شیخی رو مسخره می کردن

الان به همون میگن یقه دیپلمات و همه می بندن.

من نه اون موقع می بستم نه الان

یا یه مدت جین خاکستری خیلی مد شده بود تو شهر ما.... ولی من ازین که چیزی بپوشم که تن همه هست خوشم نمیاد و بیشتر سعی می کنم خودم انتخاب کنم چه نوع جین یا کتانی بپوشم. شلوار پارچه ای هم نمی تونم بپوشم. اگه یه روز شلوار پارچه ای مد بشه من باز هم دنبالش نمی رم. یا یه مدت ازین تی شرتا خیلی مد شده بود که عکس یکی رو بزرگ زده بودن تنش و ... ولی من کلا سه چهار ساله تیریپم یکیه. پیرهن اسپرت با جین یا کتان. مدل موهامم سه چهار ساله روی دو نوع می چرخه. روی دو نوع که اصلا مد نبوده از ازل تا ابد. ازین مدل بکسوریا نمی زنم.
    ویرایش توسط yakhoda2 : 06-30-2016 در ساعت 04:27 AM

7. کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2 نمایش پست ها
    آبجی این چه حرفیه می زنی
    وقتی یه چیزو دوست داره باید بره دنبالش امتحانش کنه.
    اشکان دقت کردی یکم فاز بابابزرگارو داری؟

9. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

اگه زیاد دنبال مد باشی عادت می کنی خودتو همرنگش کنی. تو هر زمینه ای ما مد داریم.... حالا واقعا همه این مدها درست و خوبن؟ پس دنبال مد بودن نباش.

خواهر خوبم گفت که بهتره خودت باشی. البته درسته منظورش این بود که هر چی دوس داری بپوشی. ولی سعی کن دوست داشتنتو تغییر بدی در جهت فکری خودت. نه اینکه دیگران چی می پوشن و چی مد شده.

11. کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    وقتی یه چیزو دوست داره باید بره دنبالش امتحانش کنه.
    اشکان دقت کردی یکم فاز بابابزرگارو داری؟
    خخخخخخخخخخخخخخ

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

در مورد نوع پوشش کتاب های زیاد و خوبی بیرون اومده متناسب با جوانان. یکی رو بخر و مطالعه کن. اینطوری خودت میشی مشاور و دیگه نیاز به مشاوره و تبادل نظر نداری و اطلاعات خودت هم زیاد میشه.

14. کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

یه چیزی که خیلی جالب بوده برام این بوده که حدود ده دوازده سال پیش پدرم وقتی تنها به مراسم یا جایی می رفت و کسی نبود که ازش عکس بگیره از خودش سلفی می گرفت و به زور یه کار می کرد که معلوم نشه خودش از خودش عکس گرفته. یادمه یه بار اومده بود خونه و بهم گفته بود این عکس رو ببین خودم گرفتم از خودم اصلا معلوم نیست و واقعا هم انگار یکی دیگه ازش عکس گرفته بود. این قضیه خیلی قدیمیه و واسه هفت شیش سالگیمه.

الان سلفی مد شده.

یه روز رفقا با هم جمع بودیم یهو به این فکر رسیدم که فک کن یه روز مد بشه که انگشت فرد توی عکس بیفته. اگه انگشت تو عکس بفته ینی خیلی با کلاس شیک شده... خدا رو چه دیدی. یه وقت دیدی این هم مد شد.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط benyaminomidi_2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يك مدت سه ماهه است كه خانواده ام به طرز لباس پوشيدن من ايراد ميگيرند و نمي گذارند كه لباس هاي اسلش يا بگ بپوشم نمي دونم چيكار كنم هر زماني كه ميخام از خونه خارج بشم بهم گير ميدن كه چرا لباست اينقدر ضايع و يده اما تز نظر خودم و دوستام لباسام اينطىره بهتره تا اينكه لباس هاي ساده و كسل كننده بپوشم...
    اين ها اصلا از مد و فشن سر در نمي آرن
    لطفا يكي كمكم كنه ������������
    سلام

نظر چه کسانی برای پوشش شما بیشتر مهمه ؟ خوانواده ؟ دوستان ؟ مردم جامعه ؟ و...
    آیا باید همیشه همرنگ جماعت شد ؟
    در مورد مد گرایی چقدر میدونن ؟؟؟

معمولاً تیپی که آدم میزنه و پوشش نشونه شخصیت اون فرد رو نشون میده ، اگه خانواده هم نظری عکس شما دارن و تیب ظاهریتون براشون خوشایند نیست احتمالاً برای اینه که در شان شما و خانواده شون نمی بیند .
    شاید به خاطر حس های نو بلوغ و جوانی دوست داشته باشین همیشه یکسری چیز های جدید رو تست کنید ، فرقی نمیکنه در هر زمینه ای نگاه کنید آخرش به چی ختم میشه و چی دستتون میاد ؟! به کجا میرسین ؟؟

17. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

معمولاً تیپی که آدم میزنه و پوشش نشونه شخصیت اون فرد رو نشون میده ، اگه خانواده هم نظری عکس شما دارن و تیب ظاهریتون براشون خوشایند نیست احتمالاً برای اینه که در شان شما و خانواده شون نمی بیند .
    شاید به خاطر حس های نو بلوغ و جوانی دوست داشته باشین همیشه یکسری چیز های جدید رو تست کنید ، فرقی نمیکنه در هر زمینه ای نگاه کنید آخرش به چی ختم میشه و چی دستتون میاد ؟! به کجا میرسین ؟؟
    من به پستت یه چیز اضافه کنم.

دوستان وقتی میگه شخصیتش رو نشون میده نه اینکه شخصیت فقط لباسه.. نه. لباس جزئی از شخصیته. شخصیت مثل پازل می مونه که لباس میتونه یکی از قطعاتش باشه.

این گفتم ررضا شاید یه عده بیا نقل قولت کنن بگن مگه شخصیت به لباسه... خیلی هستن که .... (همون حرفای تکراری همیشگی که همه می دونن)

19. کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

یه حسی در بلوغ ایجاد میشه به نام حس مقبولیت که فرد دوس داره بقیه تحسینش کنن و ... البته منظور از تحسین ینی اینکه در نظر اونا باشه. تو چشم اونا باشه و .... کا داستان داره که بهتره این دوستمون در موردش مطاله کنه. همه دارن این حس رو اما هر کسی به نحوی بهش پاسخ میده. یکی میره تو یه زمینه ی علمی فعالیت می کنه و باعث مقبولیت میشه یکی ورزشی و ....

21. 2 کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

من به پستت یه چیز اضافه کنم.

دوستان وقتی میگه شخصیتش رو نشون میده نه اینکه شخصیت فقط لباسه.. نه. لباس جزئی از شخصیته. شخصیت مثل پازل می مونه که لباس میتونه یکی از قطعاتش باشه.

این گفتم ررضا شاید یه عده بیا نقل قولت کنن بگن مگه شخصیت به لباسه... خیلی هستن که .... (همون حرفای تکراری همیشگی که همه می دونن)
    بله درست میگن بیرون کامل درون رو نشون نمیده ، بخشی از شخصیت رو نشون میده .

از کوزه همان تراود که دراوست . ( پس میشه از روی ظاهر داخل رو روانشناسی کرد )

یه حسی در بلوغ ایجاد میشه به نام حس مقبولیت که فرد دوس داره بقیه تحسینش کنن و ... البته منظور از تحسین ینی اینکه در نظر اونا باشه. تو چشم اونا باشه و .... کا داستان داره که بهتره این دوستمون در موردش مطاله کنه. همه دارن این حس رو اما هر کسی به نحوی بهش پاسخ میده. یکی میره تو یه زمینه ی علمی فعالیت می کنه و باعث مقبولیت میشه یکی ورزشی و ....
    آره بهتره که خودشون مطالعه کنن ، حتی تو گوگل یک کلمه " مدگرایی " سرچ کنند یک اطلاعات مفیدی کسب میکنن .

نیازی به اصرار نیست ، باید خودشون انتخاب کنند چه مسیری رو میخوان برن .

23. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پیامبرمون وقتی میخواست بره بیرون یا قرار ملاقات همیشه موهاشو شونه میزد بهترین لباس و بهترین عطر و میزد یعنی بهترین در زمان خودش،پس اگه میخوای از مد پیروی کنی بهتره یکم تحقیق کنی این لباسی ک میپوشی از کجا اومده طراحش کیه هدفش از این طراحی چی بوده همینطوری انتخاب نکن،چرا میگم تحقیق کن؟ چون واست ثابت میشه این وسط کی اشتباه میکنی شما یا پدر مادرت حالا اگه علاقه داری این یه کانال مد مردانه اس یه سر بزن @modemardane پس اینکه میگن همینطوری پیروی کن هرچی عشقت میکشه اشتباهه اینم که میگن به مد بها نده هم اشتباهه موفق باشی
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

اتفاقا شلوارای اسلش خیلی هاش هست که شیک یه تیپ اسپرت ولی بعضی هاش هم هست ببخشید خشتک شلوار تا رو زانو پاین خیلی هاش میخواد از پای ادم بیافته این دست شلوارا اصلا جالب نیست !

ببینید منم به شخصه دوس دارم بلوز شلوار بپوشم با اینکه یه پوشش مناسب ولی عرف جامعه نیست پس دید خوبی هم نداره شما باید یه تیپی بزنی که هم خودت دوس داشته باشی هم پذیرفته جامعه باشه و اینکه قطعا تیپ و پوشش هر شهری هم فرق میکنه قطعا لباسی که تو شهر های بزرگ مثل تهران و شیراز و اصفهان میپوشن اصلا تو. یه شهری مثل قم نمیشه پوشید !

مثلا تو شهر ما شلوار اسلش ( شیک و درست) پسرازیاد میپوشن. خیلیم خوب ولی واقعا شاید برای شهر شما و خانواده شما پذیرفته نباشه ! به هرحال باید به نظر خانواده ها هم احترام گذاشت !

مد هم تا یه حدی خوبه البته این چیز شخصی من خودم رو مد نیستم هرچی بهم بیاد میپوشم! چون واقعا ممکن اون چیزی که مد شده بهم نیاد خیلی ها دیدم بهشون نمیاد ولی چون مد میپوشن!

یه نکته دیگه احتمالا دوستای شما این نوع دست شلوارا میپوشن و قطعا شما هم دوس دارید بپوشید واقعا هم حق دارید ولی یکم منطقی فکر کن قرار نیست خانواده شما و دوستتون. طرز فکر هاشون دیدشون یکی باشن!

خدارشکر پسرا دستشون برای انتخاب لباس بازتر پیشنهاد میکنم لباس های پسرانه های دیگه ( تیپ های مردونه) دیگه هم امتحان کنی. قطعا از بقیش هم خوشت میاد! و مورد پسند خانوادت هم هست
    ویرایش توسط پریماه. : 06-30-2016 در ساعت 10:43 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28529
    تشکـر
    456
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

سلام

اتفاقا شلوارای اسلش خیلی هاش هست که شیک یه تیپ اسپرت ولی بعضی هاش هم هست ببخشید خشتک شلوار تا رو زانو پاین خیلی هاش میخواد از پای ادم بیافته این دست شلوارا اصلا جالب نیست !

ببینید منم به شخصه دوس دارم بلوز شلوار بپوشم با اینکه یه پوشش مناسب ولی عرف جامعه نیست پس دید خوبی هم نداره شما باید یه تیپی بزنی که هم خودت دوس داشته باشی هم پذیرفته جامعه باشه و اینکه قطعا تیپ و پوشش هر شهری هم فرق میکنه قطعا لباسی که تو شهر های بزرگ مثل تهران و شیراز و اصفهان میپوشن اصلا تو. یه شهری مثل قم نمیشه پوشید !

مثلا تو شهر ما شلوار اسلش ( شیک و درست) پسرازیاد میپوشن. خیلیم خوب ولی واقعا شاید برای شهر شما و خانواده شما پذیرفته نباشه ! به هرحال باید به نظر خانواده ها هم احترام گذاشت !

مد هم تا یه حدی خوبه البته این چیز شخصی من خودم رو مد نیستم هرچی بهم بیاد میپوشم! چون واقعا ممکن اون چیزی که مد شده بهم نیاد خیلی ها دیدم بهشون نمیاد ولی چون مد میپوشن!

یه نکته دیگه احتمالا دوستای شما این نوع دست شلوارا میپوشن و قطعا شما هم دوس دارید بپوشید واقعا هم حق دارید ولی یکم منطقی فکر کن قرار نیست خانواده شما و دوستتون. طرز فکر هاشون دیدشون یکی باشن!

خدارشکر پسرا دستشون برای انتخاب لباس بازتر پیشنهاد میکنم لباس های پسرانه های دیگه ( تیپ های مردونه) دیگه هم امتحان کنی. قطعا از بقیش هم خوشت میاد! و مورد پسند خانوادت هم هست
    تو شهر ما بولیز شلوار می پوشن عرفه... دخترای کتاب خونه مخصوصا. تو شهر شما نمیشه؟؟؟؟

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

تو شهر ما بولیز شلوار می پوشن عرفه... دخترای کتاب خونه مخصوصا. تو شهر شما نمیشه؟؟؟؟
    از نظر تو مانتو. هم بلوز شلوار باید دید چه لباسی رو بلوز شلوار میبینی شما بیا چت باکس ببینم..درضمن تو هیییج جای ایران بلوز شلوار عرف نیست حالا هرکی بپوشه براساس عرف نپوشیده یه چیز جا افتاده نیست!
    ویرایش توسط پریماه. : 06-30-2016 در ساعت 12:50 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47354
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در سال‌های اخیر الگوبرداری از انواع طرح‌های جهانی بیشتر از قبل شده است چراکه بحث طراحی و دکوراسیون خانه نیز به همان میزان داغ می‌باشد. دراین‌بین بیشتر افراد فعال در حوزه طراحی و دکوراسیون دست به طراحی انواع وسایل از کوچک‌ترین‌ها تا بزرگ‌ترین‌ها زده و سعی در بهینه کردن هر چه بیشتر آن‌ها دارند. در کنار این موارد ازجمله فضاهای جدیدی که در سال‌های اخیر در طراحی خانه‌های ایرانی ترند شده و دیده‌ می‌شود، لاندری ‌روم یا اتاق رخت‌شویی است.

یکی از اجزای مهم در لاندری روم‌ها نیز استفاده از سبد مجزا برای جمع‌آوری لباس‌های است. درواقع وجود این سبدها امری ضروری در اتاق رخت‌شویی و یا در خانه است چراکه از ریخت‌وپاش جلوگیری کرده و همچنین قرار دادن لباس‌ها در سبدهای تقسیم‌بندی کار شست‌وشو را دقیق‌تر و راحت‌تر می‌نماید.
    امروزه اهمیت استفاده از سبد رخت چرک در اتاق رخت‌شویی بسیار زیاد می‌باشد چراکه افراد می‌توانند لباس‌های چرک خود را در یک محل مشخص‌شده قرار داده و از قاطی شدن آن‌ها با لباس‌های تمیز جلوگیری نمایند. علاوه بر آن نظم مناسبی نیز در فضای اتاق رخت‌شویی برقرارشده و با کمک این وسیله دیگر لباس‌ها روی زمین پخش نمی‌شوند و محیط بیهوده شلوغ نمی‌شود.

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48024
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Wink پاسخ : مشکل با خانواده در لباس پوشيدن

منم سر این طرز لباس پوشیدن چندبار دعوام شد تا قانع شدن. قرار نیست آدم طبق نظر دوستاش لباس بپوشه ولی قرارم نیس طبق نظر خانواده لباس بپوشه. برده بقیه که نیستیم ببینیم بقیه چی میگن چه خانواده چه دوست هر آدم بدن خودشو داره خودش باید انتخاب کنه چی بپوشه چجوری بپوشه حتی اگه خواست لباس جنس مخالفشو بپوشه ام ایرادی نداره آدم که خودش جنسیتشو انتخاب نکرده کشور و جامعه ای که توش بدنیا میادم انتخاب نکرده پس عرف و این چیزا همش چرته واسه اینکه بتونن تورو تحت کنترل بگیرن (برده داری مدرن)خلاصه هرچی دوست داری بپوش بقیه هرچی دوست ندارن خودشون نپوشن🔪🙂

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)