نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عشق کودکی

783
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1031
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق کودکی

سلام ممنون ازشما.خانمی هستم 32ساله که13ساله ازدواج کردم باشخصی که واقعا ایمانش روتحسین میکنم وچون فردباایمانی هست هیچوقت طرف خلاف نرفته البته دوست دخترداشته درحدتلفن ولی مطمین هستم که حتی دستشون روهم لمس نکرده توعالم نوجوونی بوده.والان خیلی دوستم داره ورابطه جنسیمون هم خوبه ولی بچه دار نمیشیم دنبالش زیاد دکتررفتیم امانشد همسرم به خاطر علاقه زیادش به من تصمیم گرفتیم از پرورشگاه فرزنداختیارکنیم که الان هم صاحب یه پسر4ساله هستیم.اما اصل قضیه که من رو درگیرکرده عشق دوران کودکیمه من 11ساله بودم که عاشق پسرعمم شدم که2سال ازمن بزرگتره خواهرم میونست دوسش دارم اما هیچ کمکی نکرد 16ساله که شدم به خارج ازایران رفت 2سال بعدمن ازدواج کردم ولی عشق پسرعمه ام رو 21سال باخودم یدک کشیدم شبانه روزولی به شوهرم گفتم که عشقی داشتم والان خارج زندگی میکنه اما 2ساله پیش به دلیلدلتنگیه زیاد بهش زنگ زدم واونجازن گرفته وبچه دارشده ارتباط تلفنی واینترنت باعث شدبه گذشته برگردیم وبعدازاین همه سال فهمیدم که اون هم عاشقم بوده ازهمون سن والان 2ساله که دستودلم به زندگی نمیره ودارم دیوونه میشم.البته یه زن بدجنس وبداخلاق نصیبش شده که جرات نداره حتی به من پیامک بده.لطفا راهنماییم کنین.لطفااااا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1031
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق کودکی

باسلام تورو خدا جواب پیامم روبدین من هنوز درگیر این قضیه هستم به اضافه اینکه همسرم روز به روز داره بداخلاقتر میشه البته ازلحاظ اخلاقی قبلا هم مشکل داشت بهانه گیر وایراد گیر وقر قرو هستش واین درحاواین قضیه باعث شده من دیگه نتونم تحملش کنم ازاون طرف زن پسرعمم ازش جداشده وپسرعمم اظهار علاقه بیشتری به من میکنه ولی برای اینکه زندگی من ازهم نپاشه هیچ درخواستی نداره ولی عمم ودختر عمه هام بارها گفتن که ایکاش من عروسشون بودم.

توروخدا جواب بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد