نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از شکست در ازدواج

1473
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از شکست در ازدواج

سلام
    من 6 ساله با یه پسری که استادم بوده آشنا شده، سه ساله به خاطر بی پولی خونوادش و کش دادن خونواده ها ازدواجمون عقب افتاده، اما الان قراره تا یه ماه آینده ازدواج کنیم
    خونواده این آقا از یه شهر دیگه هستن و دختراشون با سن کم ازدواج میکنن، اما پسرای خونه تحصیل کردن
    خونواده من اینجوری نیس ، من یه خواهر بزرگ دارم که ازدواج نکرده هنوز و یه داداش مطلقه دارم،
    می ترسم برم وارد این خونواده بشم و مسخرم کنن،
    تا حالا این آقا حرفی بهم نزده اما یه اخلاقای خاصی داره که خیلی آدم احساسی نیس، همیشه دنبال منطقه و پیشرفت توی کارش و جز دسته مردایی نیست که همه جوره از زن حمایت میکنن، بیشتر طرفدار خونوادشه و حتی سر یه زنگ که به خونه ما زدن و کسی خونه نبود جواب بده، به من می گفت شما عمدا جواب نمیدین در صورتی که من گفته بودم بهش ما مسافرتیم اما چون یادش رفته بود سریع از خونوادش حمایت می کرد.
    لطفا کمکم کنین بتونم درست تصمیم بگیرم اخه من یه دخترم که رو خونوادم حساسم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ترس از شکست

فاطیماجان با این اطلاعات ناچیز نمیشه راهنمایی کرد (البته جسارت نباشه قصد تجسس ندارم هرطور راحتید مجبور به توضیح بیشتر نیستید)... فقط اینو بگم که بزرگترین کمک رو خودتون باید به خودتون بکیند... واقع بین و منطقی باشید... احساساتی برخورد نکنید و 6 سال رابطه شمارو تحت تاثیر قرار نده... فکر کنید به شخص دیگری غیر از خودتون میخواید راهنمایی بدید... به خاطر حساسیتی که فرمودید آینده و آرامش خودتون و خانوادتون رو در اولویت قرار بدید...
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab7 نمایش پست ها
    فاطیماجان با این اطلاعات ناچیز نمیشه راهنمایی کرد (البته جسارت نباشه قصد تجسس ندارم هرطور راحتید مجبور به توضیح بیشتر نیستید)... فقط اینو بگم که بزرگترین کمک رو خودتون باید به خودتون بکیند... واقع بین و منطقی باشید... احساساتی برخورد نکنید و 6 سال رابطه شمارو تحت تاثیر قرار نده... فکر کنید به شخص دیگری غیر از خودتون میخواید راهنمایی بدید... به خاطر حساسیتی که فرمودید آینده و آرامش خودتون و خانوادتون رو در اولویت قرار بدید...
    خب اگه میشه واضح برام توضیح بدین،اخه اطرافیانم میگن زندگی خواهر و برادر ربطی به ازدواج من نداره،
    ولی من واقعا به خاطر تجربه بد برادرم از ازدواج حالا می ترسم و واقعا تنهایی رو ترجیح میدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

فاطیماجان براساس حرفایی که زدی چند مورد و میگم:
    خانومی شما فرمودید 6 ساله باهم در ارتباطید و ایشون استادتون بودند (پس تحصیل کرده هستند) فرمودید بهشون اطلاع

دادید که میرید مسافرت اما ایشون شمارو متهم کردند... بعد از شش سال یه تماس تلفنی چی هست که شما رو ناراحت

کردند؟ گاهی نشانه های کوچیک شناخت بزرگی بهمون میدن... خوب فکراتونو بکنید اگر فکر میکنید مسخره میشید و بخاطر

خواهر برادر قراره حرفهای خاله زنکی بشنوید و این آقایی که همسرتون میشن طرف خانوادشونو بگیرن!!!! کلا سطح تحمل

خودتونو بسنجید خوب فکر کنید ببینید از زندگی مشترکتون چی میخواین؟

عزیزم یه حرفی رو در مورد خودم میگم: من هرگز تا وقتی که خودم نخواستم گول نخوردم!!! صادقانه میگم هروقت خودمو زدم

به اون راه و البته حماقت گول خودم و میدونستم که این حقیقت نیست گول خوردنه بخاطر همین حس میکنم آدم ها اول

خودشو گول میزنن بعد گول میخورن

فاطیماجان با خودت رو راست باش ازدواج ینی " زندگی مشترک "دو نفر" زیر یک سقف که با هم پیمان میبندند در غم و شادی تا آخرین نفس کنار هم یار و یاور هم باشند " پس شوخی نیست...

کلام آخر اینکه خوب فکراتو بکن "شجاع باش" خوب تصمیم بگیر " ینی مناسب روحیات افکار و شخصیت خودت و در درجه بعد خانوادت"... بعد اینکه تصمیمت رو گرفتی روی حرفت وایسا....

امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)