نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: با این حس چه کنم؟

1461
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy با این حس چه کنم؟

سلام دوستان عزیز. توی مساله ای نیاز به کمک دارم لطفا راهنمایی کنید.
    دوستان من ماهها پیش در سفری با آقایی آشنا شدم که از همون سفر متوجه شدم چقدر این آقا شبیه تمام رویاهای منه از هر نظر که فکر کنید نه اینکه احساسی زودگذر باشه نه چون آدم بالغی هستم و منطقی. من 25 سالم.این آقا از هر نظر برای من کامل بود ارتباط ما ادامه پیدا کرد البته ما در یک شهر نیستیم. دوستی بسیار سالم و البته عمیقی بین ما شکل گرفت دوستی که گاهی رنگ و بوی احساسی هم داشت. تا اینکه ایشون مدتی بعد به عنوان درد ودل عنوان کردن که 4سال با خانمی در ارتباط بودن(اون خانم هم در شهری دیگه هستن) که خیلی زیاد به این خانم هم علاقمند بودن ولی بخاطر رفتارات اون خانم که گاها متناقض بوده و بی توجهی نشون میداده این رابطه کمرنگ شده. به مرور زمان من نقش یک حامی و دوست بسیار نزدیک پیدا کردم ولی.... من خودم هم درگیر احساس بودم و بخاطر اینکه اونو ناراحت نکنم به زبوون نیاوردم. من انقدر نزدیک بودم که تمام مساعل با من مطرح میشد و گاها رفتارهایی میدیدم که حس میکردم شاید ایشون هم علاقه ای بمن داره. ای آقا از رابطه قبلش فاصله گرفته بود ولی اون خانم هر از گاهی تماس میگرفت و دوباره اونو درگیر میکرد. باید بگم بخاطر همین رفتارها، همین بلاتکلیفی ها و رفتارای متناقض بود که این آقا از اون خانم گذشت. این آقا برای خدمت سربازی متاسفانه افتاده همون شهری که اون خانم هست در حالیکه که این رابطه رو تا حدودی فراموش کرده بود و کنار اومده بود. قبل از رفتنش من بهش فهموندم که تمام این مدت علاوه بر حس دوستی علاقمند بودم و بخاطر عذاب ندادن اون بوده که حرفی نزدم. ایشون برخورد خیلی خوبی داشت ولی گفت نمیتونه بعد از اون ماجرا به رابطه ای فکر کنه چون خیلی شکسته. من میدونم که هنوز عشق قبلیشو دوست داره ولی از طرفی اینم میدونم که چقدر آسیب دیده تو این رابطه و داشت فراموش میکرد. حالا ازتون میخام منو راهنمایی کنید که من چکار کنم؟ بی نهایت بهش علاقمندم چون هر چیزی که میخاستم یه نفر داشته باشه ایشون داره. میترسم از اینکه از دستش بدم چطور حفظش کنم؟
    ویرایش توسط راز مگو : 07-20-2016 در ساعت 02:10 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با این حس چه کنم؟

با ایشون از چه طریقی اشنا شدین؟ ایشون چند ساله هستند؟
    چجور ممکنه با این جمله کنار اومد: بخاطر رفتار متناقصش رابطه شو بهم زده درحالی که 4سال این رابطه طول کشید؟! چطور میشه یه طرف قضیه دارای رفتار متناقض باشه ولی رابطه 4سال طول بکشه؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ما توی یک سفر علمی آشنا شدیم. هم سن هستیم. دقیقا چیزیکه ذهن رو درگیر میکنه همینه اون خانم همیشه انگار توی تردید بوده رابطه رو رها میکرده مدت ها بعد دوباره پیداش میشده الانم همینطوره انقدر که این آقا رو خسته کرده با تمام علاقه ای که داشته ولی این رفت و آمدها نمیذاره این آقا کنار بیاد و فاصله بگیره. تمام ترس من الان از اینه که ایشون الان تو اون شهره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط راز مگو نمایش پست ها
    ما توی یک سفر علمی آشنا شدیم. هم سن هستیم. دقیقا چیزیکه ذهن رو درگیر میکنه همینه اون خانم همیشه انگار توی تردید بوده رابطه رو رها میکرده مدت ها بعد دوباره پیداش میشده الانم همینطوره انقدر که این آقا رو خسته کرده با تمام علاقه ای که داشته ولی این رفت و آمدها نمیذاره این آقا کنار بیاد و فاصله بگیره. تمام ترس من الان از اینه که ایشون الان تو اون شهره
    هدف شما و هدف ایشون از این رابطه چیه؟ چند وقته اشنا شدین؟میشه چندتا خصلت ایشون که میفرمایین مرد رویاهاتون هست رو بیان کنید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    هدف شما و هدف ایشون از این رابطه چیه؟ چند وقته اشنا شدین؟میشه چندتا خصلت ایشون که میفرمایین مرد رویاهاتون هست رو بیان کنید؟
    خب من با این هدف جلو اومدم که بتونم این ارتباط رو یه جایی جدی کنم. 8ماه. نوع شخصیت ایشون همون شخصیت مورد نظر منه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

خب من با این هدف جلو اومدم که بتونم این ارتباط رو یه جایی جدی کنم. 8ماه. نوع شخصیت ایشون همون شخصیت مورد نظر منه
    اگه هدف شما ازدواج باشه، باید عرض کنم شما باید از طرف ایشون برای همسری انتخاب بشین ، فکر میکنین ایشون هدفشون ازدواج با شماست یا فقط برای پر کردن اوقات و خلا های عاطفیع؟

اینکه همدیگه رو نمیبینین چون توی یک شهر نیسین ، اینو بخاطر داشته باشین راه شناخت دقیقتر طرف مقابل ، ارتباط نزدیک و حضوری هست تا بشه رفتارها و برخوردهای ایشون رو در واقعیت تحلیل کرد... صرف ارتباط تلفنی هیچوقت برای بدست اوردن شناخت لازم و کافی نیست...

شما نمیدونین ایشون بعد از مکالمه با شما چکار میکنن،کجا میرن با چه کسایی نشست و برخاست دارن.. و ایشون هم متقابلا نسبت به شما...
    این نکته رو در نظر بگیرین،

اگه هدف ایشون ازدواجه، نباید معطل کنن و بهتره غیر مستقیم بهشون برسونین کع بیان خواستگاری و رابطه این فرمی جز انحراف و وابستگی عایدی نداره...
    همینکه خودتون میگین که ایشون بعد 4سال رابطه با یه خانم حالا زده زیرش و تازه شناختش. این یه نکته است برای شما که 8ماه رابطه تلفنی نمیتونه برای تصمیمی به این مهمی کافی باشه...

خلاصه توصیه بنده به شما، ادامه همچین رابطه ای به این شکل عاقبت خوبی نداره، ایشون مطمینا بعد از سربازی از نظر فکری و شخصیتی دچار تغییر به سمت پختگی بیشتر میرن و شاید حرفای امروزشونو دیگه پذیرا نباشن،

شناخت برای ازدواج حتما باید در چارچوب خانواده دو طرف صورت بگیره، یکی از ارکان امادگب پسر برای ازدواج منبع درامد و شغل و وضعیت اقتصادی هست که بسیار بسیار مهمه ، ازدواج دو نفر با شهر متفاوت بسته به فاصله و منطقه مشکلات عدیده ای در پیش داره از جمله اختلاف فرهنگی، عدم شناخت صحیح و کافی، هزینه های بالای رفت و امد، دوری و فشار روحی... این نکات رو دقت کنید

پیشنهاد میکنم برای اینکه خیالتون از بابت تمایل ازدواج ایشون با شما مطلع بشین، بهشون بگین خواستگار دارین و ببینین واکنشش چی هست

7. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم محترم شما باید اول مطمئن بشید اون آقا با خودش کنار اومده یا نه و این شرایطی که براش پیش اومده نه تنها باید نگران باشید بلکه خوشحال باشید
    به نظره من این مدت تنهاش بذارید که در شرایطی قرار بگیره تا بتونه تصمیم قطعی درباره ی دل کندن یا دوباره برگشتن به عشق قدیمیشو بگیره
    مطمئنا شما دوست نداری از روی خلا عاطفی و احساس کمبود به شما نزدیک بشه چو اگر با این حس بیاد جلو تهش به ازدواج ختم بشه اون ازدواج دوامی پیدا نمیکنه
    توی این دوره ی دوستی شما ، شما کلی از دل و جون برای اون آقایی که حتی هیچ تعهدی به شما نداره مایه گذاشتید رابطه نباید یه طرفه باشه چون با یه طرفه بودنش اون شخص داغون میشه و ضربه ی بدی بهش وارد میشه توی یه رابطه باید انرژی که میذارید همون قدر دریافت کنید.
    همچنین رابطه ایی عاقلانه و درست است که در چهارچوب و تعهد طرفین باشه نه صرفا یکی بشه سنگ صبور اون یکیم تا دلش بخواد بدبختیاشو روش خالی کنه
    پیشنهاد میکنم شما هم توی این مدتی که اگر بخوای تنهاش بذاری بشین از دید عقلت یکبار دیگه به این مسئله نگاه کن و حتما حتما پیش یه مشاور حضوری برای انتخاب راه بهتر برو
    ویرایش توسط miss eli vrn : 07-20-2016 در ساعت 03:29 PM
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

9. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچکس نیست راهنمایی کنه!

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

تا شما راهنمایی و چی ببینی ؟
    اگر راهنمایی و تایید حرفاتون میبینید باید بگم کسی نیست راهنمایی کنه !!
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

12. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه هدف شما ازدواج باشه، باید عرض کنم شما باید از طرف ایشون برای همسری انتخاب بشین ، فکر میکنین ایشون هدفشون ازدواج با شماست یا فقط برای پر کردن اوقات و خلا های عاطفیع؟

اینکه همدیگه رو نمیبینین چون توی یک شهر نیسین ، اینو بخاطر داشته باشین راه شناخت دقیقتر طرف مقابل ، ارتباط نزدیک و حضوری هست تا بشه رفتارها و برخوردهای ایشون رو در واقعیت تحلیل کرد... صرف ارتباط تلفنی هیچوقت برای بدست اوردن شناخت لازم و کافی نیست...

شما نمیدونین ایشون بعد از مکالمه با شما چکار میکنن،کجا میرن با چه کسایی نشست و برخاست دارن.. و ایشون هم متقابلا نسبت به شما...

اگه هدف ایشون ازدواجه، نباید معطل کنن و بهتره غیر مستقیم بهشون برسونین کع بیان خواستگاری و رابطه این فرمی جز انحراف و وابستگی عایدی نداره...
    همینکه خودتون میگین که ایشون بعد 4سال رابطه با یه خانم حالا زده زیرش و تازه شناختش. این یه نکته است برای شما که 8ماه رابطه تلفنی نمیتونه برای تصمیمی به این مهمی کافی باشه...

خلاصه توصیه بنده به شما، ادامه همچین رابطه ای به این شکل عاقبت خوبی نداره، ایشون مطمینا بعد از سربازی از نظر فکری و شخصیتی دچار تغییر به سمت پختگی بیشتر میرن و شاید حرفای امروزشونو دیگه پذیرا نباشن،

شناخت برای ازدواج حتما باید در چارچوب خانواده دو طرف صورت بگیره، یکی از ارکان امادگب پسر برای ازدواج منبع درامد و شغل و وضعیت اقتصادی هست که بسیار بسیار مهمه ، ازدواج دو نفر با شهر متفاوت بسته به فاصله و منطقه مشکلات عدیده ای در پیش داره از جمله اختلاف فرهنگی، عدم شناخت صحیح و کافی، هزینه های بالای رفت و امد، دوری و فشار روحی... این نکات رو دقت کنید

پیشنهاد میکنم برای اینکه خیالتون از بابت تمایل ازدواج ایشون با شما مطلع بشین، بهشون بگین خواستگار دارین و ببینین واکنشش چی هست
    چجوری بگم خواستگار دارم وقتی حسمو بهش بیان کردم؟

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    خانم محترم شما باید اول مطمئن بشید اون آقا با خودش کنار اومده یا نه و این شرایطی که براش پیش اومده نه تنها باید نگران باشید بلکه خوشحال باشید
    به نظره من این مدت تنهاش بذارید که در شرایطی قرار بگیره تا بتونه تصمیم قطعی درباره ی دل کندن یا دوباره برگشتن به عشق قدیمیشو بگیره
    مطمئنا شما دوست نداری از روی خلا عاطفی و احساس کمبود به شما نزدیک بشه چو اگر با این حس بیاد جلو تهش به ازدواج ختم بشه اون ازدواج دوامی پیدا نمیکنه
    توی این دوره ی دوستی شما ، شما کلی از دل و جون برای اون آقایی که حتی هیچ تعهدی به شما نداره مایه گذاشتید رابطه نباید یه طرفه باشه چون با یه طرفه بودنش اون شخص داغون میشه و ضربه ی بدی بهش وارد میشه توی یه رابطه باید انرژی که میذارید همون قدر دریافت کنید.
    همچنین رابطه ایی عاقلانه و درست است که در چهارچوب و تعهد طرفین باشه نه صرفا یکی بشه سنگ صبور اون یکیم تا دلش بخواد بدبختیاشو روش خالی کنه
    پیشنهاد میکنم شما هم توی این مدتی که اگر بخوای تنهاش بذاری بشین از دید عقلت یکبار دیگه به این مسئله نگاه کن و حتما حتما پیش یه مشاور حضوری برای انتخاب راه بهتر برو
    اگه تو این مدت تنهاش بذارم خب راه رو واسه اون خانم باز گذاشتم اینطور نیست؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

و اینکه ایشون زیر اون رابطه نزده و اتفاقا بخاطر پایبندی که به اون حس داره میگه نمیتونه رابطه دیگه ای رو شروع کنه

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

اگه تو این مدت تنهاش بذارم خب راه رو واسه اون خانم باز گذاشتم اینطور نیست؟
    شما حفظ رابطه به چه قیمتی و میخوایین به قیمت تحقیر خودتون ؟؟!!
    عزیزم یه مقدار تامل کن اون آقا باید با خودش کنار بیاد شما فرض کن باهاش ازدواج کنی اگر باخودش کنار نیومده باشه همیشه باید این حس نگرانی همراهت باشه
    شما هم که همیشه همراهش نیستی شما داری مثل مادری رفتار میکنی که همش میخواد مواظب بچه اش باشه
    عزیزم اشتباه نگیر شما نباید در نقش مادری فرو بری چون باعث میشه خودتم توی این رابطه فراموش کنی
    باید خودش به این نتیجه برسه اون خانم و ول کنه یا نه
    یه مقدار با عقلت به این موضوع نگاه کن
    باید خیلی خیلی زودتر از اینا به فکر مشاوره میافتادی
    الانم هرچه زودتر به یه مشاور خوب حضوری مراجعه کن
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    شما حفظ رابطه به چه قیمتی و میخوایین به قیمت تحقیر خودتون ؟؟!!
    عزیزم یه مقدار تامل کن اون آقا باید با خودش کنار بیاد شما فرض کن باهاش ازدواج کنی اگر باخودش کنار نیومده باشه همیشه باید این حس نگرانی همراهت باشه
    شما هم که همیشه همراهش نیستی شما داری مثل مادری رفتار میکنی که همش میخواد مواظب بچه اش باشه
    عزیزم اشتباه نگیر شما نباید در نقش مادری فرو بری چون باعث میشه خودتم توی این رابطه فراموش کنی
    باید خودش به این نتیجه برسه اون خانم و ول کنه یا نه
    یه مقدار با عقلت به این موضوع نگاه کن
    باید خیلی خیلی زودتر از اینا به فکر مشاوره میافتادی
    الانم هرچه زودتر به یه مشاور خوب حضوری مراجعه کن
    من پر از استرسم. آدم از اینکه کسی که شبیه خواسته هاش باشه رو از دست بده میترسه. مشکل اینه که اون بخادم کنار بیاد رفت و آمدهای اون خانم نمیذاره

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    9

من پر از استرسم. آدم از اینکه کسی که شبیه خواسته هاش باشه رو از دست بده میترسه. مشکل اینه که اون بخادم کنار بیاد رفت و آمدهای اون خانم نمیذاره
    دختر خوب من احساس میکنم استرس بالای شما باعث شده نتونید درست تصمیم گیری کنید
    با اینکه من و آقای اوربیتال حرفی جدای از این بهتون زدیم اما شما بازم توی خونه ی اولتون موندید
    درسته سخته اما یه لحظه بشین پیش خودت فکر کن به چه قیمتی ؟!!
    مهم اینه که اون خودش بیاد سمت شما نه اینکه شما به زور سعی در نگهداری رابطه داشته باشی این طوری فقط داری خودتو کوچیک میکنی
    این مدت سربازیش رابطتتو باهاش حداقل کن و تنهاش بذار و ببین تو براش چقدر ارزشمندی
    در ثانی خودتو انقدر کم ارزش نبین که به یه رابطه ی بدون تعهد و چهارچوب تن بدی وقتی خودت برای خودت ارزش قائل نباشی دیگرانم برات هیچ ارزشی قائل نمیشن و مطمئن باش با این روندی که داری پیش میری اون آقا اصلا به شما به عنوان شریک زندگی نگاه نمیکنه تنها در دیدش به عنوان کسی که وقتی افسرده شد و میتونه باهاش حرف بزنه یعنی به عنوان یه وسیله برای آرامش خودش بهت نگاه میکنه
    تو واقعا دوست داری انقدر بی ارزش بشی ؟؟!!!!
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خیلی کار اشتباهی هست که بخواید از این به بعد به هر نحوی بخوای بهش نزدیک بشی

تو احساست رو ابراز کردی و دیگه دینی به قلب خودت نداری....حرفت رو زدی تمام...

حالا دیگه باید منتظر بشی اون چیکار میکنه

اینو مطمئن باش تو هرچی بیشتر بری سمتش اون بیشتر ازت فاصله میگیره

خیلی خیلی اشتباهه که بخوای بهش بگی خواستگار داری چون فک میکنه میخوای خودت رو بهش بندازی

ولی میتونی بهش غیر مستقیم اینو بگی که اونم اگه قصدی داره زودتر عملیش کنه

اما

هیچوقت

هیچوقت

مستقیما حرفی نزن که انگار آویزونش شدی

حتی ممکنه الان قبول کنه و بخواد با تو باشه اما بعد یه مدت احساسش خاموش بشه

کار خوبی کردی که منظورت رو رسوندی

دیگه عزت نفست رو نگه دار...بیشتر از این نباید یه مرد رو خواهان باشی چون حس خفگی بهش دست میده

پس بذار اون بیاد سمتت...اگه چیز نگفت هم که دیگه مشخصه باید دنبال زندگی خودت باشی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد