نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از دست خانوادم خسته شدم

6202
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29698
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از دست خانوادم خسته شدم

سلام الان چند وقته از دست خانوادم عاصیم میگن باید تو زمان حال زندگی کرد و گذشته رو فراموش کرد اما من هنوز نتونستم حس میکنم پدر و مادرم با تنبلی ها و بی خیالی هاشون خیلی حقمو پایمال کردن بزرگترینش هم سر ماجرای ارتودنسی من بود مادر من همیشه وقتی پیش یک نفر میره که براش کاری انجام بده حتی پولی انگار باهاش قرارداد بسته باشه تا اخر عمر باید همون جا بره این بارم به دندونپزشکش اعتماد کرد و برای ارتودنسی پیش کسی رفتیم که اون گفت شما اگه از یه ارتودنتیست هم بپرسی میگه که پلاک هایی که می چسبونه اگا چیز خیییلی سفت نخوره کنده نمیشه اما همون روز اول 15تاش برا من کنده شد منم که دوستامو دیده بودم ارتودنسی کرده بودن به مادرم گفتم که دیگه اون جا نریم اما گوش نکرد و حتی دکتره هم به من تهمت زد که خودت کندی و از اون روز اشکای من شروع شد و بعد از چهار سال اگه عکس دندونای منو ببینی میگی ارتودنسی لازمه شدید بعد چهارسال درست نشد و مادرمم پول کاملو داد بعدم گفتن دکتره مرده این هیچی الان به خاطر بنایی تو زیرزمین هستیم که پنجره به حیاط داره اول مشکلی نبود طبقه چهارم ساختمان روبه رو خالی بود ولی بعد مستاجر امد و یه بار دیدم که یه اقایی سرشو از پنجره کرده بیرون منم لباس تو خونه سر باز به مادرم میگم تو که دعا نماز میخونی باید بدونی که اگه احتمال دیده شدن از نامحرم هست باید خودتو بپوشونی منم گفتم نمیخواد پنجره رو ببندی حالا که تابستونه فقط یه پارچه میزنیم ولی انگار نه انگار که چادر تو خیابون سر میکنه از بنایی که ازش میپرسم هی میگه به تو ربط نداره برا من مهمه که زودتر تموم شه اما الان دو ماهه تو زیززمین دود ماشین میخوریم خب منم خسته شدم اما در جواب این که بگه مثلا یه ماه دیگه طول میکشه همه چی رو به اعصاب ربط میده و مبگه حرف زیاد نزن حالا خودشو نمیگه که سرتاسر زندگیش تو کار مردم فضولی کرده من به چادری که سر میکنم اعتقاد دارم ولی اون به حجاب و دین من به تمسخر نگاه میکنه خدا جوابشو بده که فقط ادای دین دار در میاره بعد با مردای غریبه خوب قربون صدقشون میره برای تفریح کردن پارک رفتن و کلا بیرون رفتن باید التماسشون کنم که هیچ وقتم جواب نمیده و سر تا سر سال تو خونه نشستیم دارم دیوونه میشم اعصابم خرد شده پرخاشگر شدم با تمام اینا تو دانشگاه سراسری از رشته های پیراپزشکی میخونم و تلاش میکنم ایندمو به خاطر این عوضی ها از بین نبرم منو راهنمایز کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : از دست خانوادم خسته شدم

حس میکنم سنتون زیر 20 سال باشه یا حده اکثر 21 سال درسته؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا احترام به پدر و مادر تو هر شرایطی لازمه .
    شما که می گید اونا حق شما رو خوردن مگه شما حقی هم داری؟ اونا بهت زندگی دادن و دارن ازت نگهداری می کنن همین بسه.
    در ثانی شاید حق با شما باشه ولی بیان شما مشکل داره . حتم دارم که با همین لحن هم با اونا حرف می زنی و احتمال هم می دم که سنتون کم باشه. اما دوست عزیزم به این توجه کن که هر سخنی و اگه با لحن خوب بیان کنی بهتر جواب می گیری .
    شما ممکنه بگی اونجوریم حرف زدی ولی جواب نگرفتی اما من به شما پیشهناد می کنم که باز هم لحنتو محبت آمیز کن و ایراد بیجا نگیر ازشون . در ضمن مادرتون اگه هر کاری می کنن وظیفه شما اینه که با احترام بهشون تذکر بدید اگه پذیرفتن که هیچ اگه نه دیگه پا فراتر نذار .
    شما براشون دعا کن که اصلاح بشن. همین .
    در مورد مشکلات دیگه هم می تونید با یه فرد بزرگتر مشورت کنین مثلا دایی و عمه ای کسی که رابطه خوبی با پدر و مادرتون داره و می تونه هم نظرات اونا رو گوش کنه هم نظر شما رو و از طریق ایشون گفته هاتون رو به پدر و مادرتون بگید اینجوری هم تنش کمتر می شه هم ممکنه اصلا تو یه سری موارد بهتر گوش بدن به حرف کسی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45630
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=merina;193996]اولا احترام به پدر و مادر تو هر شرایطی لازمه .
    شما که می گید اونا حق شما رو خوردن مگه شما حقی هم داری؟ اونا بهت زندگی دادن و دارن ازت نگهداری می کنن همین بسه.
    در ثانی شاید حق با شما باشه ولی بیان شما مشکل داره . حتم دارم که با همین لحن هم با اونا حرف می زنی و احتمال هم می دم که سنتون کم باشه. اما دوست عزیزم به این توجه کن که هر سخنی و اگه با لحن خوب بیان کنی بهتر جواب می گیری .
    شما ممکنه بگی اونجوریم حرف زدی ولی جواب نگرفتی اما من به شما پیشهناد می کنم که باز هم لحنتو محبت آمیز کن و ایراد بیجا نگیر ازشون . در ضمن مادرتون اگه هر کاری می کنن وظیفه شما اینه که با احترام بهشون تذکر بدید اگه پذیرفتن که هیچ اگه نه دیگه پا فراتر نذار .
    شما براشون دعا کن که اصلاح بشن. همین .
    در مورد مشکلات دیگه هم می تونید با یه فرد بزرگتر مشورت کنین مثلا دایی و عمه ای کسی که رابطه خوبی با پدر و مادرتون داره و می تونه هم نظرات اونا رو گوش کنه هم نظر شما رو و از طریق ایشون گفته هاتون رو به پدر و مادرتون بگید اینجوری هم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45630
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اونا مارو به دنیا آوردن یعنی ما ناخواسته به دنیا اومدیم اونوقت باید از دستمونم راضی باشن در اصل ما باید از دستشون راضی باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)