نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ازدواج با دختری مومن

2961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29701
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با دختری مومن

با عرض سلام

من از خانمی خوشم میاد که از یک خانواده کاملاً مذهبی هستن. این علاقه چند وقته در من بوجود اومده. به نظر من شخصیت فوق العاده ای داره این خانم و واسه همینه تو تصمیمم برای ازدواج با ایشون خیلی مصر هستم.
    خانواده من از نظر مذهبی نرمال هستند. ملاک اول دختر خانم مورد علاقم برای ازدواج ایمان هستش و برای همین کمی در این مساله دو دل هستند ولی من هیچ مشکلی با این قضیه ندارم و به ایشون هم گفتم کاملاً اعتقاداتشون واسم محترمه. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین طوری پیش بریم که دل ایشون آروم بگیره و از دودلی رهایی یابند.
    ویرایش توسط navid29 : 07-24-2016 در ساعت 12:30 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج با دختری مومن

اگر شما به اعتقادات مذهبی پایبند نیستید به نظر من با ایشون ازدواج نکنین چون ایشون هستن که توی زندگی آینده خیلی آسیب می بینن.
    من احساس شما رو به این خانم درک می کنم اما لازمه زیستن دو نفر کنار هم اینه که حداقل عقایدشون مثل هم باشه. این خانم روی مسائل مذهبی حساس هستن بخاطر همین اگه شما اونها رو به طور کامل اجرا نکنین ایشون احساس خوبی از زندگی کنار شما نداره.
    پس شما دو راه دارید یا با ایشون ازدواج نکنید یا اگر می خواهید که کنار ایشون به عنوان همسر باشید کاملا مطابق عقاید ایشون رفتار کنید تا کدورتی در این مورد پیش نیاد . پس اگه شما در خودتون اینو می بینید که بتونید مطابق میل ایشون رفتار کنید می تونید زندگی خوبی داشته باشید.

3. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

اشاره کردید ایشون خیلی مذهبی هستند و شما نرمال دقیقا متوجه نشدم یعنی ایشون به شدت افراطی هستن که مثلا از شما چه انتظاراتی دارن؟مثلا توقع خوندن نماز های مستحب یا...؟؟!!!! یا مثلا شما که نرمال هستید ایا در انجام واجباتتون کوتاهی میکنید؟ دقیقا ایشون در رابطه با این موضوع از شما چه انتظاراتی دارن ؟

سعی کنید خودتون باشید و ایمان خودتونون رو با عمل و رفتار خوب و یک تصویری از اسلام واقعی رو به ایشون نشون بدید .اینقدر که رفتارتون میتونه اونو شیفته خودش کنه صحبت کردن تاثیری نداره و شاید نتونه به اون اندازه عملتون اونو تحت تاثیر قرار بده (البته لطفا از تظاهر و دورویی خودداری کنید بلکه جوری رفتار کنید که نشان از شخصیت واقعی خودتون است نه اینکه بعد از ازدواج و با کمرنگ شدن عشق اون رفتارتون تغییر کنه )
    ویرایش توسط eli2 : 07-24-2016 در ساعت 09:48 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط navid29 نمایش پست ها
    با عرض سلام

من از خانمی خوشم میاد که از یک خانواده کاملاً مذهبی هستن. این علاقه چند وقته در من بوجود اومده. به نظر من شخصیت فوق العاده ای داره این خانم و واسه همینه تو تصمیمم برای ازدواج با ایشون خیلی مصر هستم.
    خانواده من از نظر مذهبی نرمال هستند. ملاک اول دختر خانم مورد علاقم برای ازدواج ایمان هستش و برای همین کمی در این مساله دو دل هستند ولی من هیچ مشکلی با این قضیه ندارم و به ایشون هم گفتم کاملاً اعتقاداتشون واسم محترمه. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین طوری پیش بریم که دل ایشون آروم بگیره و از دودلی رهایی یابند.
    سلام
    بهتون تبریک میگم بخاطره انتخابتون
    بهتره بهش بگین من از ایمان پاکی و اخلاق خوب و احترام و صداقت را یاد گرفتم و بهش عمل کردم
    چشمام را حفظ کردم و به طرف حرام نرفتم و حالا بخاطره همون دستور خدا ک گفتن ازدواج کنین تا دینتون کامل بشه پا پیش گذاشتم
    شاید خیلی مذهبی نباشم اما مطمینم ی انسان مسلمانم
    دیگه دست شماست ک منو به چه چشمی میبینید اما مطمینم پیش خدام شرمنده نیستم.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    اشاره کردید ایشون خیلی مذهبی هستند و شما نرمال دقیقا متوجه نشدم یعنی ایشون به شدت افراطی هستن که مثلا از شما چه انتظاراتی دارن؟مثلا توقع خوندن نماز های مستحب یا...؟؟!!!! یا مثلا شما که نرمال هستید ایا در انجام واجباتتون کوتاهی میکنید؟ دقیقا ایشون در رابطه با این موضوع از شما چه انتظاراتی دارن ؟

سعی کنید خودتون باشید و ایمان خودتونون رو با عمل و رفتار خوب و یک تصویری از اسلام واقعی رو به ایشون نشون بدید .اینقدر که رفتارتون میتونه اونو شیفته خودش کنه صحبت کردن تاثیری نداره و شاید نتونه به اون اندازه عملتون اونو تحت تاثیر قرار بده (البته لطفا از تظاهر و دورویی خودداری کنید بلکه جوری رفتار کنید که نشان از شخصیت واقعی خودتون است نه اینکه بعد از ازدواج و با کمرنگ شدن عشق اون رفتارتون تغییر کنه )
    باز تو اسپم دادی ؟
    برو بابا درستو بخون

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    باز تو اسپم دادی ؟
    برو بابا درستو بخون
    متنه من کجاش اسپمه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29701
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها

خیلی ممنون از پاسختون.
    منظورم اینه ایشون به شدت تاکید به پرداخت خمس و ... دارند در حالی که من تا الان اینطوری نبودم و ولی ممکنه همون پولو به موسسات خصوصی داده باشم.
    به طور کل معیار اول انتخاب همسر از نظر ایشون ایمان و اخلاق هست (بر خلاف خیلی از دخترهای امروزی) من از نظر اخلاقی هیچ مشکلی ندارم و به گمونم ایشون هم متوجه این قضیه هستند ولی همین تفاوت در اعتقادات مذهبی ایشون رو دو دل کرده.

10. کاربران زیر از navid29 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

خمس دادن که جزو واجباته.
    پس نمیشه گفت به شدت مذهبی هستن.
    دارن به دستورات دینی شون عمل میکنن و خیلی هم خوبه. اگه باقی نظراتشون هم همینجوریه، شما باید خودتون رو باهاشون تطبیق بدین. چون ایشون دارن کار درستی انجام میدن.
    اگه هم توانش رو ندارین، ادامه ندین که در اینده ضربه بدی خواهید خورد.

12. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29730
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من 9 ماهه که عقد کردم همسرم خیلی سرد رفتار میکنه، انگار اصلا محبت کردن بلد نیست، چه ار لحاظ جنسی چه عاطفی نمیدونم چیکار کنم؟ به نظرتون بعداز عروسی بهتر میشه ؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط الهامیی نمایش پست ها
    سلام
    من 9 ماهه که عقد کردم همسرم خیلی سرد رفتار میکنه، انگار اصلا محبت کردن بلد نیست، چه ار لحاظ جنسی چه عاطفی نمیدونم چیکار کنم؟ به نظرتون بعداز عروسی بهتر میشه ؟
    سلام
    تایپک جدا بزنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد