نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بزارم بره یانه؟

890
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1059
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بزارم بره یانه؟

با سلام وخسته نباشید من 5ماه عقد مردی شدم که قبل ازدواج 8بار رفته کربلا سالی یکبار وخانواده و دوستانشم بسیار مذهبی و اهل تنها گزاشتن همسرو خانواده و رفتن به کربلا هستن من توجلسه خاستگاری گفتم مشکل دارم با این موضوع گفت میشه حلش کرد قل داد منو میبره قرار بود اربعین بریم اما بعد متوجه شدیم من که ترم آخر دانشگاهمه همون تاریخ امتحان دارم و نمیشه دوسداشت اربعین بره بعد گفت عاشورا تاسوعا با دوستانمون میریم بعد پولشو جایی سرمایه گزاری کردو گفت ندارم و هروقت شد حالا میگه اربعین شد تورو با همواپیما میفرستم نشد خودم میرم من دلم راضی نمیشه چون اصلا مطمئن نیستم این بار آخرشه که تنها بره چه رفتاری کنم باهش خانواده منم میدونم اگر بره شدید سرکوفتم میکنن چه کنم خواهشن زود جواب بدید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بزارم بره یانه؟

الان ک عقد شدید نباید اینطور مسائل را جدی جلوه دهید بیشتر سعی کنید رفتار خودتون رو کنترل کرده و با صحبت مشکل را حل کنید.اگر هم نشد و پافشاری بر روی این موضوع داشت فقط شرایط را به خودتان بقبولانید مطنا او هم کم کم ب حرف شما میرد و تنهایتان نمیگذارد.فقط این موضوع رو زیاد جدیش نکنید چون خیلیا ب این صورت زندگی میکنن هتن کسایی که 1 ماه مسافرا کاری خارج از کشور میرن هر 6 ماه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد